Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-31, 19:37   #931
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Właśnie ja słyszałam od znajomej stylistki, że na tym normalnym będzie mi źle, bo powinnam uczyć się szybko ugniatać. Ogólnie ja chcę kupić tylko na próbę i miałam ochotę na speeda, bo jest go mniej, a ja mam chyba i tak na niego uczulenie, więc bym oddała i nie byłoby żalu, tak jak z żelami Znów martwię się, że skoro nigdy nie robiłam to sobie nie poradzę ehh sama nie wiem.
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:01   #932
princess1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Cool Co i jak..?

Witam was

sluchajcie jestem samoukiem. Pracuje z akrylami z dobrarada.pl ktore same polecalyscie

powiedzcie mi wiem ze duzo jezcze roboty ale czemu jezeli poloze akryle i pomaluje lakierem na koniec dla nablyszczenia to one dalej sa matowe..?maja tylko przeblysk alutki ale wiecie o co mi chodzi.
albo robie Frencha wszystko piekbnie ladnie dopoki nie poloze covera albo na odwrot zlewa sie a ja chce aby frencz byl taki przejrzysty . i wiem ze krzywe sa tylko najbardziej mnie interesuje ta matowosc

oto moje prace.
Załącznik 3428906

Załącznik 3428907

Edytowane przez princess1993
Czas edycji: 2010-09-24 o 12:02
princess1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:15   #933
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

do nabłyszczania używamy nabłyszczacza (glossa) a nie lakieru... a matowisz przed nałożeniem?
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 13:48   #934
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Akryl można polerować, albo stosowac glossy. Lakier połozony na matowy akryl wiele nie da o czym juz sie przekonałas.
Twoje prace niestety, pozostawia wiele do zyczenia- akryl przy skórach jest źle nałożony, kształt jest źle wypiłowany (widać znaczne górki i dolinki).
Jeżeli moge Ci coś zasugerować- idź na dobry kurs nim utrwalisz sobie kiepskie nawyki.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 20:41   #935
princess1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Akryl można polerować, albo stosowac glossy. Lakier połozony na matowy akryl wiele nie da o czym juz sie przekonałas.
Twoje prace niestety, pozostawia wiele do zyczenia- akryl przy skórach jest źle nałożony, kształt jest źle wypiłowany (widać znaczne górki i dolinki).
Jeżeli moge Ci coś zasugerować- idź na dobry kurs nim utrwalisz sobie kiepskie nawyki.
To byly pierwsze w zuciu moje akryle wiec wiem ze duzo do zyczenia
i matowie wszystko robie tak jak trzeba
Ale juz wiem ;D

Dziekuje ci ;D
Na kurs narazie nie mam jak i nie oplaca mi sie go robic jak chce to robic tylk dla siebie
princess1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 13:03   #936
totallaik
Przyczajenie
 
Avatar totallaik
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: DOLNY ŚLĄSK
Wiadomości: 15
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
Możecie mi polecic jakis bardzo dobry pedzelek do akrylu.musze wymienic bo ten moj jest beznadziejny
mogę polecić z czystym sumieniem ,nie zamienię go juz na inny http://www.golden-nails.pl/index.php...ozowy-cat-eyes
princess1993 wygładź blokiem na koniec i wtedy na zmatowioną powierzchnię nałóż np żel nabłyszczjący i do lampy
__________________
Odrobina dobra,
okazana drugiemu człowiekowi,
lepsza jest niż cała miłość do ludzkości.

(Richard Dehmel)

Edytowane przez totallaik
Czas edycji: 2010-12-04 o 13:11
totallaik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 15:08   #937
nakatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Witam dziewczyny!
Zauwazylam, ze od pewnego czasu firma Konad ma w swojej ofercie AKRYLE zarowno kolorowe jak i podstawowe. Czy ktoras z was pracowala akrylem oraz liquidem tej firmy? Czy warte sa zakupu? Jak sie trzymaja i czy nie zolkna?

Jezeli nie macie doswiadczenia z tymi produktami a wiecie gdzie moge znalezc sklep z artykulami do stylizacji paznokci w Krakowie, prosze o podanie adresu. Chcialam skozystac z okazji, ze jestem w Polsce jeszcze przez kilka dni i uzupelnic swoje zapasy ;-)

Pozdrawiam serdecznie!
nakatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 19:58   #938
ATnails
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

ja też zawsze kostką jeszcze poleruję i gloss finish żel na koniec i miodzio błyszczy się do następnego uzupełnienia
__________________
ATnails - Lublin
PaznokcieLublin2.blog.one t.pl
ATnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 15:44   #939
Ann_1201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Question Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Hey, dziewczyny.
Mam pytanie czy któraś miała do czynienia z Acrylem firmy Activ? Chodzi mi o Acryl Holografix. hmmm...??
Ann_1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 14:31   #940
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

z Activu pracuję na palecie pastel, łączyłam z liquidem NeoNail, wszystko w porządku, nie podchodzi powietrzem, jedyny minus- strukturyzuje się i powstaje marmurek, i nie jest to wina konsystencji. pozdrawiam
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 14:39   #941
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

...
Dziewczyny,ja jestem ze ''starej''szkoły akrylu ale cos mi się obiło o uszy,że teraz już nie matowi sie tipsów pod akryl? nie używam tipsów wcale ,ale tak z ciekawości pytam jak teraz uczą.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 14:07   #942
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
Dziewczyny,ja jestem ze ''starej''szkoły akrylu ale cos mi się obiło o uszy,że teraz już nie matowi sie tipsów pod akryl? nie używam tipsów wcale ,ale tak z ciekawości pytam jak teraz uczą.
wiesz co - ja tez jestem ze starej szkoly i tylko raz zrobilam kwiatki akrylowe na nablyszczonej powierzchni (tipsy tez sa sliskie) i odpadly w ciagu kilku dni, wiec chyba nie ryzykowalabym budowania akrylem na niezmatowionej powierzchni...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 17:56   #943
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

nie pracuję na tipsach, ale - tak logicznie mysląc - przyklejamy tipsa, obcinamy gilotyną i następne po co siegamy to pilnik - trzeba by wyrównac próg tipsa do naturalnego pazn, wyrównać długość i poprawic boki, przy tym wszystkim machniecie kilka razy wiecej pilnikiem po to, zeby zmatowić powierzchnię to juz moment. chociaz myslę ze gdyby boki tipsa były matowe to całosc by sie trzymała.
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 10:58   #944
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

ja zawsze po przyklejeniu tipsa spiłowuję boki kieszonki bo później jak nakłada się akryl to brzydko się zatrzymuje na kieszonce poza tym niemożliwa jest prawidłowa aplikacja przy wale paznokciowym jak ma się takiego schoda tam :P
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 11:41   #945
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lynx71 Pokaż wiadomość
ja zawsze po przyklejeniu tipsa spiłowuję boki kieszonki bo później jak nakłada się akryl to brzydko się zatrzymuje na kieszonce poza tym niemożliwa jest prawidłowa aplikacja przy wale paznokciowym jak ma się takiego schoda tam :P
....
nooo tak,ale mówicie o zwykłych tipsach kieszonkowych...a np tipsy french z głęboką linią usmiechu bez kieszonki nie wymagają opracowania przecież.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:05   #946
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

nie wiem, nie używam ich, sama tworzę linię uśmiechu ale podejrzewam że boki też trzeba przypiłować bo tak jak mówię trudno o dobrą aplikację z takim schodem, w każdym razie jak kto lubi
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:13   #947
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lynx71 Pokaż wiadomość
nie wiem, nie używam ich, sama tworzę linię uśmiechu ale podejrzewam że boki też trzeba przypiłować bo tak jak mówię trudno o dobrą aplikację z takim schodem, w każdym razie jak kto lubi
....
do tych frenchowych jest zupełnie inna technika aplikacji i nakładania masy....generalizując chyba tez nie zaryzykowałabym niczego na niezmatowionej powierzchni...pamiętam tylko komentarz jednej z Wizazanek,ze juz tak sie nie robi,ze to star szkoła akrylu i jej święte oburzenie,że ktoś matowi
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 20:54   #948
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
do tych frenchowych jest zupełnie inna technika aplikacji i nakładania masy....generalizując chyba tez nie zaryzykowałabym niczego na niezmatowionej powierzchni...pamiętam tylko komentarz jednej z Wizazanek,ze juz tak sie nie robi,ze to star szkoła akrylu i jej święte oburzenie,że ktoś matowi
ehhh... ja na niektorych etapach wole swoja stara szkole niz jakies "innowacje"
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 23:44   #949
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Matowić trzeba zawsze ale spotkałam się z taką opinią właśnie "starej szkoły", że płytkę pod masę akrylową trzeba "mocno spiłować" i to nie raz, nie dwa...
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-25, 06:37   #950
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
Matowić trzeba zawsze ale spotkałam się z taką opinią właśnie "starej szkoły", że płytkę pod masę akrylową trzeba "mocno spiłować" i to nie raz, nie dwa...
...
az tak starej szkoły to ja nie konczyłam :br zydal:
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 06:56   #951
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
Matowić trzeba zawsze ale spotkałam się z taką opinią właśnie "starej szkoły", że płytkę pod masę akrylową trzeba "mocno spiłować" i to nie raz, nie dwa...
Pani Madziu, jeśli mogę się tak zwracać, mam problem. zwracam się tutaj z nim bo na prv nie wiem czy byś zaiuważyła wiadomośc, a jest ona na temat i może innym dziewczynom też się to przyda ;D chce przejsc na SPN i w związku z tym kupić podstawowe proszki, clear, white, i któryś z coverów, i tu właśnie pojawia się problem, mogłaby Pani mi pokazać po Waszych fotkach jak wychodzi cover pink, a jak cover peach? i jaka jest właściwie różnica między pink a perfect pink? bo opisy na stronie mówią to samo

edit: skoro już się zabrałam dzisiaj za spamowanie wątku to dorzucam zdjęcie moich pazurków po ściągnięciu masy akrylowej łożysko przez 4tyg wydłużyło mi się o ok.2mm, aż mnie boli na niektórych palcach bo minimalnie wystaje za opuszek, wiecie o co chodzi? tak, wiem, skórka u najmniejszego palca prawej ręki przypiłowana, polecam dla masochistów frez do zdejmowania akrylu, super sprawa .długo nie ponoszę naturalków bo już mnie korci żeby usiąść i przedłużyć ale dzisiaj mam 3 klientki to wystarczająco roboty wiec jeszcze dzień przetrzymają. pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg potipsach.jpg (69,2 KB, 76 załadowań)
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.

Edytowane przez lynx71
Czas edycji: 2012-05-25 o 09:28
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 21:37   #952
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Madzia, Magda.. bez znaczenia tylko żadna Pani

Ja osobiście mało pracuję na akrylu więc niestety nie mam zdjęć. Cover pink jak sama nazwa wskazuje jest bardziej różowy, peach pomarańczowy. Mi osobiście bardziej się podoba pink, idealnie komponuje się z płytką, kryje. Peach jest dla mnie mniej naturalny. Natomiast jeśli chodzi o cleary to clear jest idealnie przeźroczysty, a clear pink ma lekką poświatę różową ale jest całkowicie klarowny. Nie mylić z różowawymi do frencha. Jeśli się zastanawiasz nad jednym to zwykły clear, jest bardziej uniwersalny. Niby tego różu w pinku nie jest dużo ale ja na frenchu widzę lekką zmianę koloru
Mam nadzieję, że mimo braku zdjęć pomogłam
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 11:40   #953
julka21wroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Jaki akryl?

Witam, pracuję na firmie SPN używając akrylu do paznokci. Jaką jeszcze firmę z akrylami możecie mi polecić? Pozdrawiam
julka21wroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 21:38   #954
czarnakawaa
Raczkowanie
 
Avatar czarnakawaa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 80
Akryl

Cześć dziewczyny
Dlaczego biały akryl podczas spiłowywania ( wyrównywania kształtu paznokcia ) żólknieje miejscami ??
czarnakawaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 09:49   #955
rafantynka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 252
GG do rafantynka1
Dot.: Akryl

hej od zawsze pracuję na akrylu ale nigdy nie miałam takich problemów może zmień firmę ja pracuję na spn i nigdy nie miałąm takich problemów
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA NA ŚWIECIE
rafantynka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 21:04   #956
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Witam

Chciałabym zapytać o radę.
Nie mama możliwości iść nq kurs więc liczę ze mi ponozecie Wy moje Kochane!

Moim nowym " wymysłem" jest nauka zdobienia paznokci metoda akrylowa. Nie mam pojecia jak się do tego zabrać. Dodam, ze to TYLKO dla siebie samej a nie na zarobek czy coś w tym stylu. Nie chce komuś krzywdy zrobić. A bezbkursu to bardzo możliwe.

Pomóżcie mi skompletować zestaw dla początkujących. Błagam.


Ok, do wyboru mam dwie marki: SPN i NSI. Obie wydaja się dobrej jakości.

Teraz mam problem przy wyborze pędzla ;(

Edytowane przez kamila_509
Czas edycji: 2014-10-23 o 20:44
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 18:23   #957
Ekwadorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 30
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Witam

2 tygodnie temu ukonczylam kurs stylizacji pazurkow. Po powrocie do UK zabralam sie za zakupy i.. cena ezflow w uk mnie powalila. Jako, ze uczylam sie na ezflow , chcialabym przy nim pozostac lub moze poradzicie jaka marka na ten moment jest rowniez tak dobrej jakosci? Drugie pytanie, ktory sklep online jest najlepszy do zakupu owych akryli? Bede wdzieczna za podpowiedzi
Ekwadorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 11:02   #958
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Czesc,

chcialam sie zabrac za akryl, bo wydaje mi sie mimo wszystko wygodniejszy niz trzymanie reki w lampie 2 min co wartswe, ale zniszczylam 4 pedzle i sie poddalam
powiedzcie mi czy to wina zwykle techniki, produktu, pedzla? ogladalam tutoriale na ten temat, dziewczyny maja jeden pedzel wysadzany cyrkoniami na dlugo, a moj zdycha po jeden rece
jak to opanowac?
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 13:48   #959
karolinakokaina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5
AKRYL co i jak?

Witam,
jestem tu nowa i nowością jest tez dla mnie robienie paznokci. Robię paznokcie tylko samej sobie. Dotychczas robiłam sobie hybrydy. Ale zaczęłam się interesować akrylem. Głównie chodzi mi o to by je ciupkę przedłużyć. Niestety moje paznokcie nie rosną i muszę sobie jakoś radzić. Co do akrylu to proszę powiedzcie mi co to jest puder akrylowy? Czy trzeba go z czymś zmieszać by nałożyć na paznokcie? Proszę też o rade co powinnam kupić by zrobić sobie akrylowe paznokcie. i jeżeli coś z czymś trzeba zmieszać to też poproszę o informację. Na youtubie są filmiki ale tam dziewczyny używają jakiś kulek. Które tez są mi obce.


Pozdrawiam!!
karolinakokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 14:25   #960
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Z perspektywy kogos, kto tak samo zaczynal bez kursu

Moczysz drogi pedzel do akrylu e drogim plynie i wsadzasz do proszku, powstaje kulka. Zobacz na yt dokładniejszy dilm, gdzie to pokazuja.
Kulke na paZnokieć, formujesz pedzlem, przy czym jak jesteś w tym nowa to pewnie zrobisz to zle i bedzie duzo pilowania, a on jest bardzo twardy, do tego wyschnie Ci pędzel na kamien. Zel jest łatwiejszy na początek.
Musisz miec primer, pilniki, radelko i nablyszczacz jeszcze. Przy cZym pilowanie akrylu jest ciężkie, lepiej mieć frezarke.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-22 01:07:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.