kosmetyczka zdjęła mi żele i mam pewne obawy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-04-11, 16:47   #1
mogg
Zakorzenienie

kosmetyczka zdjęła mi żele i mam pewne obawy

Witajcie miałam robione paznokcie żelowe na formie.. i jak chciałam je ściągnąć poszłam do kosmetyczki która mi miała ściągnąć je profesjonalnie.
Mam wątpliwości bo moje paznokcie po zdjęciu żelu są takie matowe hmm jak by pozostało troszkę żelu na nich?? Nie bolą mnie więc z pewnością nie są przepiłowane ale takie dziwne szorstkie i matowe .. czy nie powinny być gładkie tak jak naturalna płytka paznokcia??
Mam położoną odżywkę i wcieram oliwkę w nie ale nie wygląda to estetycznie i do tego w dotyku są takie szorstkie widać na nich też takie "rysy" po użyciu pilniczka.
Czy może któraś z Was może mi powiedzieć jak je doprowadzić do normalnego stanu ?? Polerką samą ?pilniczkiem 240 ??
Nie fajnie to wygląda (
Najpierw frezarka ściągnęła ten kolorowy żel potem wzięła pilniczek taki szorstki i piłowała a potem 240 pilniczkiem ( był symbol na pilniczku stąd wiem jaki) i dała odżywkę i skórki i powiedziała że już.. pytałam czy mają takie matowe być ( jakby żel został) to powiedziała że samo się naprawi w ciągu tygodnia .. co zrobić by wyglądały normalnie ... :/
mogg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 22:43   #2
ArletaKuchta
Przyczajenie

Dot.: kosmetyczka zdjęła mi żele i mam pewne obawy

Po zdjęciu żelu paznokcie powinno się jeszcze wypolerować, najlepiej kilkustopniową polerką i po tym zabiegu powinny już wyglądać w miarę normalnie.
Stary 2014-04-11, 22:48   #3
mogg
Zakorzenienie

Bardzo dziekuje za odpowiedz kupie wiec polerke )

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2014-05-08, 10:39   #4
mwklimek
Przyczajenie

Witam! Osobiscie nie polecam paznokci zelowych. Zdecydowalam sie na nie w styczniu, kiedy mialam dosyc wazny event i chcialam dobrze wygladac i bardzo tego zaluje. Dzis minely 3 miesiace a moje paznokcie ciagle sie lamia. Probuje je "uratowac" odzywka z Eveline 8w1 niestety efekty sa srednio zadawalajace. Juz chyba nigdy nie zdecyduje sie na ten zabieg. Pozdrawiam
mwklimek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 10:22   #5
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez mwklimek Pokaż wiadomość
Witam! Osobiscie nie polecam paznokci zelowych. Zdecydowalam sie na nie w styczniu, kiedy mialam dosyc wazny event i chcialam dobrze wygladac i bardzo tego zaluje. Dzis minely 3 miesiace a moje paznokcie ciagle sie lamia. Probuje je "uratowac" odzywka z Eveline 8w1 niestety efekty sa srednio zadawalajace. Juz chyba nigdy nie zdecyduje sie na ten zabieg. Pozdrawiam
...
tej odzywki nie wolno stosowac po zdieciu tipsów

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 20:53   #6
mogg
Zakorzenienie

Jak je pilnikiem doprowadzilam do normalnosci to bylo juz ok nalozylam odzywke i jest super )

Wysłane z mojego Lenovo A850 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości