Metamorfoza chłopaka w mężczyznę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-04-13, 23:04   #1
michuOo
Przyczajenie

Metamorfoza chłopaka w mężczyznę

Cześć! Postanowiłem założyć ten temat, ponieważ chciałbym usłyszeć od was parę porad, które pozwolą mi w swoim wyglądzie coś zmienić. Może nawet więcej niż coś, bo mam już prawie 21 lat, a wyglądam jak 17-latek. Z jednej strony to plus, bo wiele osób robi wszystko, aby wyglądać młodziej, ale jest to momentami bardzo uciążliwe. Mam własną firmę i nikt nie traktuje mnie poważnie. W sklepie prawie zawsze pytają mnie o dowód. No i wyglądam jak taka, za przeproszeniem, pi***czka. :P Choć to może dlatego, że jestem gejem, ale mniejsza z tym.

UBIÓR: Na co dzień noszę t-shirty, bluzy, rurki i trampki. Ubieram się młodzieżowo i pewnie to też mnie odmładza. Myślę więc, by zacząć od garderoby. Jakie ciuchy kupować, by wyglądać poważniej?

FRYZURA: To chyba najbardziej mnie odmładza. Mam średniej długości czarne włosy, zresztą to można zobaczyć na zdjęciach, które dołączyłem w załącznikach. :P Chciałbym zmienić fryzurę, ale nie mam kompletnie pomysłu na jaką, zaproponujecie coś? Noszę taką fryzurę, bo mam strasznie wysokie czoło i to mój kompleks. :X

ZAROST: Golę się codziennie, bo z wąsem czy brodą naprawdę mi nie do twarzy. Taki dziewiczy wąsik wygląda naprawdę paskudnie u mnie.

Co jeszcze powinienem zmienić w sobie, by wyglądać bardziej męsko?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto3.jpg (30,6 KB, 331 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10154552_806585862702982_128029975_n.jpg (44,0 KB, 295 załadowań)
michuOo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 23:32   #2
Holly85
Zadomowienie

Dot.: Metamorfoza chłopaka w mężczyznę

dobrze zacząłeś, sam wiesz juz dobrze, co trzeba zmienić, więc latwiej bedzie Ci się z tym pogodzić.
Jesli bedziesz zalatwial sprawy firmowe - ubieraj przynajmniej marynarkę, to dodaje powagi i elegancji. jakaś ciemna dobrze skrojona i do tego pasująca koszula.
nie wiem czym się zajmujesz, moglbys sie pochwalić, bo strój można przegiąć w drugą stronę, bo np grafik chodzący w gajerze pod krawatem z teczką wyglądałby równie śmiesznie jak finansista w trampkach

no i zmień fryzurę.,, faktycznie masz lagodne rysy twarzy, pewnie wyostrzą się z wiekiem. trzeba zrobić najbardziej męską fryzure jak to tylko możliwe - krótkie włosy, góra nieco dłuższa, tak, zeby mozna bylo je modelować w razie potrzeby.

jak nie masz pelnego zarostu, to sie jednak gol, bo to źle wygląda.

http://www.fryzury-galeria.net/Image...zczyzn-188.jpg
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 23:33   #3
201605161428
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez michuOo Pokaż wiadomość
Cześć! Postanowiłem założyć ten temat, ponieważ chciałbym usłyszeć od was parę porad, które pozwolą mi w swoim wyglądzie coś zmienić. Może nawet więcej niż coś, bo mam już prawie 21 lat, a wyglądam jak 17-latek. Z jednej strony to plus, bo wiele osób robi wszystko, aby wyglądać młodziej, ale jest to momentami bardzo uciążliwe. Mam własną firmę i nikt nie traktuje mnie poważnie. W sklepie prawie zawsze pytają mnie o dowód. No i wyglądam jak taka, za przeproszeniem, pi***czka. :P Choć to może dlatego, że jestem gejem, ale mniejsza z tym.

UBIÓR: Na co dzień noszę t-shirty, bluzy, rurki i trampki. Ubieram się młodzieżowo i pewnie to też mnie odmładza. Myślę więc, by zacząć od garderoby. Jakie ciuchy kupować, by wyglądać poważniej?

FRYZURA: To chyba najbardziej mnie odmładza. Mam średniej długości czarne włosy, zresztą to można zobaczyć na zdjęciach, które dołączyłem w załącznikach. :P Chciałbym zmienić fryzurę, ale nie mam kompletnie pomysłu na jaką, zaproponujecie coś? Noszę taką fryzurę, bo mam strasznie wysokie czoło i to mój kompleks. :X

ZAROST: Golę się codziennie, bo z wąsem czy brodą naprawdę mi nie do twarzy. Taki dziewiczy wąsik wygląda naprawdę paskudnie u mnie.

Co jeszcze powinienem zmienić w sobie, by wyglądać bardziej męsko?
WYWALIĆ TE WŁOSY. Jeszcze rozumiem, że taki 15,16 latek się może tak czesać, ale 21 lat, własna firma i takie coś na głowie!? Boże widzisz i nie grzmisz. Wysokie czoło u faceta nikomu nie przeszkadza, w przeciwieństwie do kobiet, nie znam żadnej która zwracałaby na to uwagę. Jeśli naprawdę masz super kompleks tego czoła, proponuję załączoną fryzurkę.
Co do ubrań, polecam na spotkania służbowe etc. znaleźć sklepy, gdzie ubiera się większość biznesmenów, np. Peek&Cloppenburg (to nie jest reklama jak coś) czy Zara ma też świetny dział męski.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury-meskie-2584.jpg (62,4 KB, 96 załadowań)
201605161428 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 00:03   #4
michuOo
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Jesli bedziesz zalatwial sprawy firmowe - ubieraj przynajmniej marynarkę, to dodaje powagi i elegancji. jakaś ciemna dobrze skrojona i do tego pasująca koszula.
Na spotkania biznesowe zakładam błękitną rozpiętą koszulę, spodnie od garnituru i lakierki. ;D

Cytat:
nie wiem czym się zajmujesz, moglbys sie pochwalić, bo strój można przegiąć w drugą stronę, bo np grafik chodzący w gajerze pod krawatem z teczką wyglądałby równie śmiesznie jak finansista w trampkach
Jestem Prezesem Zarządu spółki, która prowadzi sklep z galanterią skórzaną... Wiem, aż niewiarygodne.

Cytat:
no i zmień fryzurę.,, faktycznie masz lagodne rysy twarzy, pewnie wyostrzą się z wiekiem. trzeba zrobić najbardziej męską fryzure jak to tylko możliwe - krótkie włosy, góra nieco dłuższa, tak, zeby mozna bylo je modelować w razie potrzeby.
OK, myślę, że fryzura, która zamieściła TheUnlike będzie odpowiednia, bo poważniejsza, a zasłania czoło. I nawet podoba mi się, zobaczymy, jak będę w niej wyglądać. ^^

Dzięki Holly85!

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
WYWALIĆ TE WŁOSY. Jeszcze rozumiem, że taki 15,16 latek się może tak czesać, ale 21 lat, własna firma i takie coś na głowie!? Boże widzisz i nie grzmisz.
Lepiej późno niż wcale. )

Cytat:
Wysokie czoło u faceta nikomu nie przeszkadza, w przeciwieństwie do kobiet, nie znam żadnej która zwracałaby na to uwagę. Jeśli naprawdę masz super kompleks tego czoła, proponuję załączoną fryzurkę.
Powiedz to mojemu byłemu. :P Chociaż zgodzę się z nim, w tej jedynej sprawie miał chociaż rację. A propos fryzurki, którą załączyłaś to w piątek najprawdopodobniej pokażę ją fryzjerowi.

Cytat:
Co do ubrań, polecam na spotkania służbowe etc. znaleźć sklepy, gdzie ubiera się większość biznesmenów, np. Peek&Cloppenburg (to nie jest reklama jak coś) czy Zara ma też świetny dział męski.
Mieszkam w dosyć małym mieście, gdzie takich sklepów po prostu nie ma... ;P Ale jak będę w większym mieście, to na pewno zajrzę.

Dzięki!
Stary 2014-04-14, 16:51   #5
michuOo
Przyczajenie

Przepraszam za dwa posty pod rząd, ale nie mogę wcześniejszego edytować, a chciałem pokazać wam, jak wyglądam 'oficjalnie'. Jest aż tak źle? :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WIN_20140414_162847.jpg (60,8 KB, 389 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WIN_20140414_163036.jpg (46,0 KB, 373 załadowań)
Stary 2014-04-14, 17:05   #6
theunlikee
Raczkowanie

Nie jest źle, ale może być dużo lepiej :P Kup lepiej skrojony garnitur. Długo myślałam, że garnitur taki jak masz na zdjęciu jest super, cacy. A potem poznałam chłopaka, który na coś chodził w garniturach z Peeka i to było niebo i ziemia, jak wygląda dobrany, elegancki, modny garnitur.
theunlikee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 17:17   #7
michuOo
Przyczajenie

Dzięki, zajrzę na pewno do tego sklepu, ale w Peek ceny pewnie wysokie są? :X

A i byłem jeszcze w okularach z grubą czarną oprawką na spotkaniu, więc to pewnie też + dla 'poważności'.
Stary 2014-04-14, 20:58   #8
Nuova
Zakorzenienie

Fajny z Ciebie facet, tylko przez te włosy wyglądasz strasznie niechlujnie i mało męsko. Obetnij je, kup parę porządnych, prostych jeansów (nie rurek), jakąś klasyczną koszulę, skórzany pasek, ewentualnie zegarek i będzie dobrze. Na co dzień jeansy plus T-shirt czy jakaś luźniejsza koszula, trampki jak najbardziej na plus. Jak wrócisz od fryzjera to się pokaż
"Ponieważ współczucie w stosunku do zwierząt jest tak nierozerwalnie związane z dobrocią charakteru, można zaufać poglądowi, że jeśli ktoś jest okrutny wobec zwierząt, to nie może to być dobry człowiek"
Arthur Schopenhauer
Nuova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 11:25   #9
halitowy
Raczkowanie

Pokaż się koniecznie w nowym imidżu
halitowy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 13:02   #10
ola1991ola
Przyczajenie

Zetnij te włosy i idz na siłownie nabierz masy i mięśni.
Poźniej w seweterkach i koszulach będziesz fajnie wyglądać

szarawilla.pl - Fitnes, siłownia, kręgle i to wszystko w 1 miejscu!
ola1991ola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 14:42   #11
marta_1991
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ola1991ola Pokaż wiadomość
Dokładnie. Pierwsze co pomyślałam to JUSTIN BIBER. Przytyj trochę jak na faceta przystało i zetnij te kudły
marta_1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 14:47   #12
VeraWang
Raczkowanie

Te włosy sprawiają, że wyglądasz jak dziecko.
VeraWang jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 15:02   #13
_Matilde_
Biała Dama

Tak jest, fryzura do wymiany, a garnitur wygląda jakby był za duży. W dobrym garniaku można chodzić długie lata, o ile się nie zmieni sylwetka, więc warto zainwestować

Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 18:02   #14
Hiyori
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez michuOo Pokaż wiadomość
Przepraszam za dwa posty pod rząd, ale nie mogę wcześniejszego edytować, a chciałem pokazać wam, jak wyglądam 'oficjalnie'. Jest aż tak źle? :P
Mi się w sumie podoba ta długość i fryzurka u ciebie, co nie znaczy, że nie może być lepiej. Jaki jest naturalny kolor włosów ? Masz jakieś fotki? Być może w naturalnym wyglądałbyś poważniej hmm... a może zwyczajnie lepiej Druga sprawa- źle dobrany podkład, potrzebny ci jaśniejszy, o ile w ogóle potrzebny, to akurat sam wiesz lepiej.

Cytat:
Napisane przez ola1991ola Pokaż wiadomość
Pierwsze o czym pomyślałam to też sylwetka
Hiyori jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 20:52   #15
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie

Zrób coś z tymi włosami. Dziewczyny proponowały fajne fryzury. Garnitur rzeczywiście masz za duży,zniekształca sylwetkę. No i chyba niezbyt pasują ci ciemne kolory. Podpinam się do pytania o naturalny kolor włosów.

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.

Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 22:57   #16
michuOo
Przyczajenie

Marynarkę miałem szytą na miarę, ale to było już ze trzy lata temu...

Siłownia, heh, myślałem właśnie o tym ostatnio, karnet kupiłem we wrześniu ale jakoś nigdy nie było na to czasu... Też o niej myślałem ostatnio, w przyszłym tygodniu chcę pójść pierwszy raz no i od przyszłego tygodnia wchodzi też dieta na masę.

Dobrzy jesteście, nie sądziłem, że zauważycie fluid. Tym bardziej na zdjęciu, propsy. Na następnych zakupach kupię jaśniejszy.

A mój naturalny kolor to ciemny blond i nie, nie będę wyglądał w nim lepiej. Wszyscy bez wyjątku, którzy widzieli mnie na żywo po zmianie koloru stwierdzili, że teraz jest o niebo lepiej. Do naturalnego na pewno nie wrócę, ewentualnie mogę zmienić na ciemny brąz, bo też miałem. A zdjęcia... Lepiej nie. Serio.

Dziękuję wszystkim za porady, nie sądziłem, że będzie aż taki duży odzew. Fryzjer czeka mnie we wtorek, jestem już umówiony.
Stary 2014-04-20, 14:36   #17
Holly85
Zadomowienie

chryste powiedz po co facet używa podkładu? bez obrazy, ale w realu widać na pewno, ze malujesz czymś twarz. ja to widzę u każdej kobiety czy jest czymś wymalowana czy nie... ? na tych zdjeciach ciezko poznać, bo kiepska jakość.. serio, po co Ci to?

chcesz być traktowany poważnie to oprócz ścięcia włosów przestań je też farbować. dużo ciemniejszy kolor od naturalnego (oraz cery i oprawy oczu) pogarsza wygląd nie tylko dziewczynom, bo przytłacza twarz.
bez obrazy, ale gdybym zobaczyla takiego kontrahenta też bym go nie potraktowała poważnie. mam nadzieję, że nie poczujesz się urażony, tylko podejdziesz do tego rozsądnie.

dla powagi stroju:
np zapinanie marynarki:
*nigdy nie zapinamy dolnego guzika, ten na samym dole pozostaje rozpięty, chyba, ze jest to marynarka dwurzędowa. w przypadku gdy mamy 1 guzik w marynarce - zapinamy go wg zasad stawania i siadania.
*nie zapinamy też marynarki, jeśli nie mamy pod nią krawata.
*marynarkę zapinamy gdy stoimy i rozpinamy gdy siedzimy.

*do spodni, a już zwłaszcza eleganckich facet musi zawsze mieć pasek
*do eleganckich spodni zawsze ciemne skarpetki (ogólnie lepiej nosić ciemne)
*buty ciemniejsze od koloru spodni.

itd. poczytaj np savoire vivre stroju bardzo pomaga dobrze dobrać sobie ubrania
pokaż nam się po zmianie fryzury
Stary 2014-04-21, 13:27   #18
chwast
Zakorzenienie

może zetnij tę dziecinną fryzurkę..

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

w ogóle to farbujesz włosy?
Stary 2014-04-25, 19:21   #19
michuOo
Przyczajenie

Hahaha. Wczoraj byłem u fryzjera. Zaniosłem mu zdjęcie fryzurki, którą zaproponowała TheUnlike. A obciął mnie tak, jak widać na załączonym zdjęciu... Byłem u niego teraz drugi raz, za pierwszym razem ściął mnie za☠☠☠iście, naprawdę, ale po tym już do niego nie pójdę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10261887_385901138214312_163235395_n.jpg (21,8 KB, 166 załadowań)
Stary 2014-04-25, 19:46   #20
Natt1992
Zakorzenienie

Przecież nie zamieni Cię w modela z makijażem
Na pewno jest lepiej niż wcześniej, ciężko powiedzieć więcej skoro uwielbiasz nam wrzucać tragiczne jakościowo zdjęcia
Stary 2014-04-25, 23:31   #21
201605161428
Konto usunięte

Fryzjer spartolił - do takich fryzur to już fachowcy
Ale i tak podoba mi się o WIELE WIELE bardziej niż te wcześniejsze.
201605161428 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 12:21   #22
Holly85
Zadomowienie

ja nie wiem kiedy ludzie na tym forum nauczą się, że zdjęcie to podstawa... z tego co widać wyglądasz o wiele lepiej, a to, że fryzura odrobinę odstaje od założenia, może wynikać z kształtu czaszki. nie kazdy fryzjer ma wyobraźnię jak Einstein.

Daj sobie miesiąc i idź do innego fryzjera i poproś o zwyczajną męską fryzurę.

Serio wyglądasz teraz na te 20 lat.!
Stary 2014-04-26, 13:20   #23
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie

Jest o wiele lepiej niż wcześniej

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.

Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 14:25   #24
Sandstorm Woman
Raczkowanie

zdecydowanie lepiej! i rzeczywiście, jeśli chcesz wyglądać doroślej to siłownia tylko i wyłącznie. Pamiętaj tylko, żeby z tym nie przesadzić
Sandstorm Woman jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości