Ścięcie włosów - jaka fryzura? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-04-14, 10:15   #1
Priety
Raczkowanie

GG do Priety

Ścięcie włosów - jaka fryzura?

Hej dziewczyny

Piszę do Was ponieważ mam problem - mam fatalnie ścięte włosy, w ogóle nie chcą się układać a do tego fryzura kompletnie nie pasuje do mojej twarzy... Niestety mam twarz okrągłą...

Myślałam nad ścięciem włosów tuż poniżej linii brody, wycieniowaniem ich w jakiś fajny sposób. Do tego chciałabym grzywkę - w sumie chodzi mi o taką grzywkę co to jest ale jej nie ma W sensie dość długą, wycieniowaną.

Wrzucę swoje zdjęcie, może jakaś dobra duszyczka mi pomoże i coś doradzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pojedyncze, 2014.04.14 o 10:09.jpg (40,8 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 32395bd5160a01f5a9e3c31c4a1e82d6,62,37.jpg (25,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_7.jpg (41,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img13355.fryzury-srednie.194165.jpg (23,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg short-haircut.com02.jpg (31,8 KB, 11 załadowań)
Priety jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 12:35   #2
mitasa
Raczkowanie

Dot.: Ścięcie włosów - jaka fryzura?

Moim zdaniem nie powinnaś obcinać włosów do linii brody, ponieważ podkreśli to owal twarzy. Zetnij je do połowy szyi lub do ramion. Grzywka na bok jak najbardziej wskazana, ale nie mocno cieniowana, bo będzie się ciężko układać. Na Twoim miejscu też popracowałabym nad brwiami - lekko przyciemnić i wyregulować
Stary 2014-04-14, 12:43   #3
Priety
Raczkowanie

GG do Priety

Trochę się obawiam cięcia do połowy szyi, bo to już będzie taka długość, że je będzie można związać, co pewnie będę robiła swoim zwyczajem... Chciałam je lekko wycieniować, żeby im pomóc w falowaniu, ale właśnie nie mam pomysłu na nic konkretnego...

Nad brwiami trzeba by faktycznie popracować, mam nadzieję, że uda mi się to w niedługim czasie zrobić. Ale to muszę iść do kosmetyczki bo sama nie umiem

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Zastanawiałam się jeszcze na bobem... Dłuższym z przodu i krótszym z tyłu... tylko nie jestem do tego do końca przekonana
Stary 2014-04-14, 13:07   #4
Mary_0
Raczkowanie

Zetnij za linie brody, fajna jest ta 3(przedostatnia) propozycja po twoim zdjeciu
Stary 2014-04-14, 13:22   #5
Priety
Raczkowanie

GG do Priety

Zastanawiam się jeszcze ewentualnie nad czymś takim:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg poldlugie-wlosy-falowane.jpg (24,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5d4f066bf4656d3eb292d50a8d5e02e0.jpg (35,7 KB, 7 załadowań)
Stary 2014-04-14, 13:44   #6
khloe
Strzelaj lub emigruj!

Cytat:
Napisane przez Priety Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jeszcze ewentualnie nad czymś takim:

ta fryzura brunetki- jak najbardziej tak

powiedz cos więcej o swoich włosach- jak się układają- jak zachowują się po umyciu itp

widzę po avatarze, że jests mamą ( ), więc pewnie nie masz czasu na codzienne modelowanie włosów- a bobem niestety będziesz musiała się natrudzić

swego czasu mialam tak, jak ty- bardzo chcialam mieć coś innego niz kitka i zrobiłam boba..
nigdy więcej nie popełnię tego błędu bez układania wygladałam jak strach na wróble

możesz wrzucić zdjęcie w rozpuszczonych włosach?

P.S. Piękne usta

-33 kg khloe mniej!

Przejechane na rowerze w 2017 roku:
2 155 km!

LUXdziewczyna
Zaginiona córka Grabaża
khloe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 14:01   #7
Jeannee
Zakorzenienie

Ja bym Cię widziała w grzywce na prosto/ na bok. Przede wszystkim zmieniłabym kolor włosów na blond/ rudy. Masz niebieskie oczy i powinnaś mieć jaśniejsze włosy. Długość włosów zostawiłabym do ramion, delikatnie pocieniowała. Zrobiłabym też brwi henną.

W bobie w ogóle Cię nie widzę.
Jeannee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 14:27   #8
Priety
Raczkowanie

GG do Priety

Tak wyglądają rozpuszczone. Teraz są świeżo umyte i tylko rozczesane palcami... Mają tendencję do falowania ale przez to, że są fatalnie ścięte te fale nie chcą się układać niestety...

No zależy mi fryzurce, której nie będę musiała poświęcić dużo czasu, właśnie ze względu na dzieci... Zwykle dopiero koło południa mam trochę więcej czasu, żeby coś więcej przy nich zrobić...

Dzięki za komplement

Koloru nie chcę zmieniać, bo mojemu mężowi bardzo się podoba i zawsze mnie prosi, żebym robiła co chcę tylko nie farbowała Poczekam z tym aż zacznę siwieć to już nie będzie miał nic do powiedzenia
Za to właśnie zależy mi na grzywce na bok takiej dłuższej żeby optycznie twarz wydłużyć... Miałam kiedyś taką i bardzo mi się podobała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pojedyncze, 2014.04.14 o 14:22.jpg (44,2 KB, 122 załadowań)
Stary 2014-04-14, 14:30   #9
No air
Zakorzenienie

Najlepiej gdybyś wrzuciła fotkę z rozpuszczonymi włosami, lepiej byłoby ocenić co Ci pasuje. z mojego doświadczenia wynika własnie przeciwnie niż pisała koleżanka wyżej, im krótsze włosy tym więcej zabawy... ;/ Ja jestem na etapie odrastających włosów po bardzo krótkiej fryzurze, teraz już mam do ramion i wg mnie teraz mam z nimi najmniej roboty. A też mam włosy niesforne i "trudne". Myślę, że bob asymetryczny (krótki tył, który super wygląda jako taka "bombka") i długi przód, do połowy szyi byłby dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Krótki tył uniemożliwiłby Ci ulubione kucyki, wyglądałby ładnie i nie był kłopotliwy (wg mnie jesli tył jest dobrze przystrzyzony to nie ma z nim dużo roboty-lekko prostownica ewentualnie jeśli potrzebujesz i przygładzić rękami z żelem np), dawałby miłe wg mnie uczucie odkrytej szyi ; a dłuższy przód ładnie wysmuklałby twarz, a w razie potrzeby mogłabyś go sobie podpinać spinkami do góry i po kłopocie.
Potwierdzam, że usta bardzo ładne.
Ja bym koniecznie zmieniła oprawki, te Ci w ogóle nie pasują.

MOJA WYMIANKA!
No air jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 14:39   #10
Priety
Raczkowanie

GG do Priety

Podobają mi się właśnie te boby krótki tył długi przód, ale nie wiem jak się będzie zachowywał przy moich tendencjach do falowania...

PS - włosy na zdjęciach mi wychodzą jakieś dość ciemne - w rzeczywistości są jaśniejsze

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

No i oprawki też będę zmieniać, ale to dopiero latem... Wcześniej wyglądały fajnie ale się "zdefasonowały" przez to że jak zasypiam z córcią to w nich... No i generalnie kilka razy dzieciątka mi je dorwały i je w ostatniej chwili ratowaliśmy przed katastrofą ostateczną... No i raz mąż na nie nadepnął
Stary 2014-04-14, 15:09   #11
khloe
Strzelaj lub emigruj!

Kolor, który masz jest bardzo ładny

Tak, jak napisały dziewczyny wyżej- powinnas podkreslic brwi- albo henna, albo cieniami do brwi (ja mam TE i sa rewelacyjne- poza tym jedna paletka starcza na 2 lata codziennego używania). Jak sobie 'brwi zrobisz' od razu zobaczysz róznicę

Jak najbardziej grzywka na bok by Ci pasowala
A czy twoje wlosy sa podatne na skręt?
Bo bardzo pdoobaja mi się te lekkie fale, które masz na mokrych włosach

może zamiast obcinac pomyslałabyś nad teksturą Moja kolezanka ma wlosy twojej długości, wciera w mokre żel teksturyzujący Matrix bodajże i suszy 'ugniatając' słosy- wychodzi jej własnie taki lekki skręt, może poszłabyś w taką stronę nei musiałabyś scinać wlosów, w kazdej chwili moglabys je spiąc.

-33 kg khloe mniej!

Przejechane na rowerze w 2017 roku:
2 155 km!

LUXdziewczyna
Zaginiona córka Grabaża
khloe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 15:37   #12
Priety
Raczkowanie

GG do Priety

Będę musiała pomyśleć o tych cieniach...

Właśnie są podatne, fajnie się falują, ale przez złe cięcie szybko opadają niestety... Ostatnio włosy ścinała mi bratowa średnio ostrymi nożyczkami i tylko dlatego, że się zaparłam jak dziki osioł, że chcę i już Więc efekt nie był za specjalny. Dzisiaj ma wpaść koleżanka która jest fryzjerką i mi obciąć i dlatego szukam inspiracji i pomysłów...

A włosy chcę ściąć z długości bo tak jak mam teraz to z wygody rano związuję w kucyk i tak chodzę cały dzień

Poza tym chciałam jakiejś odmiany... Nie chcę ich ścinać bardzo mocno ale jednak trochę.

jak chcę wzmocnić efekt falowania to używam pianki Rossmana do włosów kręconych i do tego żelu aloesowego. I właśnie je ugniatam, to później wyglądają fantastycznie
Stary 2014-04-14, 16:55   #13
emmmwuuu
Raczkowanie

to co teraz masz na głowie mi się podoba chciałabym mieć taki skręt wlosów i te długość właśnie, a mam proste jak strąki
emmmwuuu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 11:27   #14
Mary_0
Raczkowanie

przy kręconych włosach lub z taką tendencją jak najbardziej możesz zrobić boba tylko nie za krótkiego! Ja mam tendencję do podkręcania i jak ściełam na taką fryzurkę jak babeczka w kolejnych twoich propozycjach i wycieniowałam przy tym to nie musiałam nic kompletnie z nimi robić. Wstałam i fryzura gotowa podwijały się ładnie Tylko nie wycieniuj za mocno, bo zrobi się "baran"
Stary 2014-04-16, 14:40   #15
Priety
Raczkowanie

GG do Priety

No właśnie to co miałam mi się nie podobało - włosy fajnie wyglądały ale w ciągu dnia się coraz bardziej prostowały i wyglądały mało ciekawie wieczorem - niestety były źle ścięte...

Nie mam teraz zdjęcia, wieczorem wkleję co teraz mam na głowie...

Dziękuję Wam wszystkim za podpowiedzi
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości