Jak 軼i望 w這sy? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy S逝篡my kompleksowymi poradami jak zmieni sw鎩 wygl康 i styl - makija, fryzur, spos鏏 ubierania si...

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-04-15, 11:46   #1
rdzaf
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 90

Jak 軼i望 w這sy?

Cze嗆 dziewczyny!
Szukam jakiej fajnej fryzury dla siebie, ale kompletnie nie mam pomys逝.
Nie chce za bardzo 軼ina w這s闚.

W這sy mam mniej wi璚ej za 這patki.

Ni瞠j dodaje swoje zdj璚ie, kt鏎e nie jest do ko鎍a aktualne... (ma z rok).
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 483419_355531847880319_1324546586_n.jpg (5,2 KB, 171 za豉dowa)

rdzaf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-17, 22:13   #2
Vicodin_89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 179
Dot.: Jak 軼i望 w這sy?

Hmm, na zdjeciu nie wiele widac :p nie widac czy masz wlosy proste czy bardziej cieniowane, czy masz ich duzo, czy raczej nie...
Coz, jesli sa proste moze wycieniuj? Grzywka na bok tez bedzie dobrym pomyslem. Chyba ze nie boisz sie zmian i mozesz skrocic wlosy sporo.
Fajna fryzurka bedzie np bob taki dluzszy, swietna twarzowa fryzurka ktora bardzo ladnie nadaje wlosom objetosci
Vicodin_89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-17, 22:33   #3
rdzaf
Raczkowanie

W這sy mam strasznie cienkie i zniszczone. Nie s idealnie proste, bo kr璚 si przy ko鎍ach i grzywk mam te na bok aktualnie.

W豉郾ie boba nie chce, bo kiedy cz瘰to si 軼ina豉m tak. Teraz zapuszcza豉m w這sy i nie wiem co z nimi zrobi.

Stary 2014-04-18, 11:30   #4
Myszka19801
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Dodaj jakie nowe zdj璚ie, ale tak, 瞠by by這 wiecej wida.
Myszka19801 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-18, 13:23   #5
rednails202
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Bob nie musi by kr鏒ki. Taki d逝窺zy wygl康a zawsze dobrze i stylowo, np. tu:
http://www.studio-mody.com.pl/wp-con...dlugi-bob1.jpg
http://cdn9.glamka.smcloud.net/t/pho...ura_129108.jpg - z grzywk na bok.
Je郵i w這sy Ci si faluj, delikatnie kr璚 to te dobrze, bo taki pognieciony te mo瞠 fajnie wygl康a.
P騧niej b璠 mia豉 wi璚ej czasu, to wrzuce jakie inne fryzurki.
Napisz czy w這sy s wycieniowane, czy s grube i g瘰te czy mo瞠 przeciwnie. Jak si uk豉daj, czy s podatne.
Bo mamy troszk za ma這 informacji.
Stary 2014-04-18, 22:36   #6
rdzaf
Raczkowanie

Postaram si co doda nowszego jutro ^^

Moje w這sy s po prostu koszmarne. Wycieniowane by造, ale w sumie ostatnio je 軼ina豉m chyba z 1,5 roku temu. (mo瞠 raz jeszcze by造 podcinane, ale nie pami皻am) ^^

Ko鎍闚ki mi si nie rozdwajaj, w這sy s cienkie, przesuszone (jak siano i musz nak豉da na nie od篡wki itp)., rzadkie i nawet zastanawiam si czy sobie w這s闚 nie doczepi... Nie chc si za bardzo uk豉da i nawet jak s spryskane ton lakieru to raczej fryzury szybko mi si rozburzaj. Do tego tworz mi si ko速uny i nawet olejowanie nie bardzo pomaga.
Zale篡 mi raczej na d逝窺zych w這sach, bo te kr鏒kie i do ramion zwyczajnie mi si znudzi造.

Stary 2014-04-19, 09:30   #7
avokia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63

" Ko鎍闚ki mi si nie rozdwajaj, w這sy s cienkie, przesuszone (jak siano i musz nak豉da na nie od篡wki itp)., rzadkie i nawet zastanawiam si czy sobie w這s闚 nie doczepi... Nie chc si za bardzo uk豉da i nawet jak s spryskane ton lakieru to raczej fryzury szybko mi si rozburzaj. Do tego tworz mi si ko速uny i nawet olejowanie nie bardzo pomaga.
Zale篡 mi raczej na d逝窺zych w這sach, bo te kr鏒kie i do ramion zwyczajnie mi si znudzi造. .... " po tym opisie widz , 瞠 zapuszczanie nie ma sensu . W這sy trzeba znacznie podci望 , zregenerowa i dopiero zapuszcza . Nie m闚i tego z這郵iwie , tylko obiektywnie . Doczepiane w這sy znacznie obci捫aj cebulki i w rzeczywisto軼i wypada ich jeszcze wi璚ej .
avokia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-19, 11:14   #8
rdzaf
Raczkowanie

Wiem, 瞠 powinnam je obci望 ale stwierdzi豉m, 瞠 si nie poddam. Od dawna marz o d逝gich w這sach, a ich obcinanie mi nie pomo瞠. Przez wzgl璠y zdrowotne nie mam szans na pi瘯ne i zdrowe w這sy. Za to upar豉m sie na d逝gie, bo to m鎩 cel i zdania nie zmieni. Wiem, 瞠 to g逝pie i bez sensu, ale jak od lat mog豉m tylko poparzy o d逝窺zych w這sach tak teraz kiedy mam okazj chc je zapu軼i .

Stary 2014-04-19, 14:51   #9
rednails202
Raczkowanie

W takim razie po co ten w徠ek i pytanie "jak 軼i望 w這sy?", skoro nie chcesz ich obcina?
Stary 2014-04-19, 22:28   #10
rdzaf
Raczkowanie

Chc je obci望, ale nie du穎. Dziewczyna wy瞠j pisa豉 o znacznym podci璚iu, czyli w moimi mniemaniu powrocie do kr鏒szych fryzur. CZEGO NIE CHC ROBI!

Chc je obci望 np do takiej d逝go軼i http://fryzurydlugie.blox.pl/resource/z2571071X.jpg

http://www.fryzury-galeria.net/Image...rotkie-120.jpg co takiego i kr鏒sze ju nie wchodzi w gr.

D逝窺ze w這sy zawsze mo積a zwi您a, podkr璚i wyprostowa i to fajnie wygl康a, a kr鏒kie fryzury wygl康aj praktycznie zawsze tak samo.

Stary 2014-04-20, 20:25   #11
rednails202
Raczkowanie

No tak ale dziewczyna dobrze Ci radzi
bo co z tego, 瞠 b璠ziesz mia豉 wymarzone, d逝gie w這sy jak s zniszczone i brzydkie.
Moim zdaniem lepiej obci望 i dba o nie- hodowa pi瘯ne i zdrowe. Ja sama tak w豉郾ie zrobi豉m.
Rok temu zrobi豉m sobie d逝gie warkoczyki, po 2 miesi帷ach zdje豉m i wypad豉 mi ok. po這wa z moich w這s闚 (obci捫one cebulki) a to co zosta這 by這 mocno zniszczone. 疾by zostawi tylko zdrowe w這sy musia豉bym obci望 je na kr鏒ko, a tego nie chcia豉m, dlatego zniszczone ko鎍e obcina豉m regularnie przez kilka miesi璚y jednocze郾ie bardzo dbaj帷 o w這sy.
Wiadomo, by造 kr鏒sze ale teraz hoduje ju zdrowe w這sy. Dlatego namawiam do podci璚ia i obcinania ich regularnie.
I uwa瘸m 瞠 jest zupe軟ie odwrotnie ni piszesz: nawet je郵i masz d逝gie w這sy, a zniszczione, to nic z nimi nie zrobisz. Pewnie b璠ziesz zwi您ywa w kitke/koka, bo z takim sianem to przecie masakra.
Ale r鏏 jak uwa瘸sz, mo瞠sz delikatnie wycieniowa sobie w這sy z przodu, np. tak: http://img.styl.fm/resize/w410/newsy...30/1532656.jpg.
Stary 2014-04-20, 22:18   #12
rdzaf
Raczkowanie

Wiem, 瞠 najlepiej by這by je obj望 wgl na kr鏒k ale ju pr鏏owa豉m i to i tak nic nie pomog這. Problemy z w這sami mam przez leki i nawet witaminy i drogie od篡wki nie pomagaj :/ Moze regularne podcinanie ko鎍闚ek pasuje.

Ale w sumie podoba mi si twoja propozycja

Stary 2014-04-21, 08:45   #13
rednails202
Raczkowanie

w takim razie 篡cz powodzenia w walce.
Stary 2014-04-21, 14:33   #14
Vicodin_89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 179

Cytat:
Napisane przez rednails202 Poka wiadomo嗆
No tak ale dziewczyna dobrze Ci radzi
bo co z tego, 瞠 b璠ziesz mia豉 wymarzone, d逝gie w這sy jak s zniszczone i brzydkie.
Moim zdaniem lepiej obci望 i dba o nie- hodowa pi瘯ne i zdrowe. Ja sama tak w豉郾ie zrobi豉m.
Rok temu zrobi豉m sobie d逝gie warkoczyki, po 2 miesi帷ach zdje豉m i wypad豉 mi ok. po這wa z moich w這s闚 (obci捫one cebulki) a to co zosta這 by這 mocno zniszczone. 疾by zostawi tylko zdrowe w這sy musia豉bym obci望 je na kr鏒ko, a tego nie chcia豉m, dlatego zniszczone ko鎍e obcina豉m regularnie przez kilka miesi璚y jednocze郾ie bardzo dbaj帷 o w這sy.
Wiadomo, by造 kr鏒sze ale teraz hoduje ju zdrowe w這sy. Dlatego namawiam do podci璚ia i obcinania ich regularnie.
I uwa瘸m 瞠 jest zupe軟ie odwrotnie ni piszesz: nawet je郵i masz d逝gie w這sy, a zniszczione, to nic z nimi nie zrobisz. Pewnie b璠ziesz zwi您ywa w kitke/koka, bo z takim sianem to przecie masakra.
Ale r鏏 jak uwa瘸sz, mo瞠sz delikatnie wycieniowa sobie w這sy z przodu, np. tak: http://img.styl.fm/resize/w410/newsy...30/1532656.jpg.
Popieram w 100%!!! Rozumiem, 瞠 chcia豉by mie d逝gie w這sy, bo kiedys te na si喚 zapuszcza豉m Jednak naprawde zastan闚 si, czy jest sens zapuszcza w這sy kt鏎e s zniszczone, bo to si zupe軟ie mija z celem. Bed d逝gie, ale skoro b璠 zniszczone, nie b璠zie to estetycznie wygl康a這, tylko wr璚z odwrotnie. A mijam na ulicy wiele dziewczun kt鏎e uwa瘸j, 瞠 d逝gi w這s poprostu ju z zasady 豉dnie wyglada bo jest d逝gi, nie wazne 瞠 spalony, zniszczony od po這wy d逝go軼i, etc. etc.
Oczywi軼ie to Twoja decyzja ale z tego co widz, nie tylko ja tak uwa瘸m. Lepiej miec kr鏒sza fryzurk, ktora napewno zrobi wrazenie bo wlosy beda zdrowe, ni suche siano do pasa.
Druga sprawa jest taka, 瞠 maj帷 rzadkie w這sy, pomy郵 czy zapuszczanie ich b璠zie dobrym pomys貫m te z tego wzgl璠u. Bo w這sy kt鏎e s rzadkie, wcale nie wygladaj dobrze kiedy s d逝gie-tworz si tylko takie wisz帷e pi鏎ka, natomiast po skr鏂eniu zyskuj na obj皻o軼i.
Zrobisz jak zechcesz, ale czasem nie ma poprostu sensu zapuszcza w這s闚 na si喚- kiedy ich kondycja pozostawia wiele do zyczenia, lub tez s cienkie i jest ich ma這.
Pozdrawiam
Vicodin_89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-21, 21:56   #15
rdzaf
Raczkowanie

Moje w這sy naprawd pozostawiaj wiele do 篡czenia i cho熲y sam kolor chcia豉bym zmieni. Jednak podejrzewam, 瞠 dekoloryzacja w ich stanie je dobije, a zapuszczanie odrost闚 to te g逝pi pomys. (b璠 po prostu 鄉iesznie wygl康a)
W sumie macie racje, ale wizja kr鏒kiej fryzury wci捫 mnie przera瘸.

Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Metamorfozy

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-04-21 21:56:16

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.