piercing SEPTUM- kolczyk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-04-17, 22:24   #1
bytheway
Rozeznanie

piercing SEPTUM- kolczyk

Hejo!
Z góry przepraszam za ewentualnie niepotrzebny nowy wątek, ale mimo grzebania nie znalazłam tego czego szukam

Ostatnio zrobiłam sobie ten właśnie kolczyk i powoli myślę o wymianie tego po przekłuciu, na nowy. Nie mam u siebie profesjonalnego sklepu z kolczykami, dlatego będe coś zamawiać z pierce of cake. Tylko żebym ja się coś na tym znała... Obecnie mam banana 15mm (? to możliwe że jest taki długi??) Chciałabym podkówkę, która wyglądałaby mniej więcej tak: https://www.google.pl/search?q=SEPTU...fe%3B500%3B375 czy średnica 6mm będzie ok? Nie za mała? Chciałabym też mniejszego banana, równie delikatnego - ale tutaj to nie mam pojęcia jaka długość byłaby odpowiednia.

Dzięki za pomoc!

~~ fit and health victim

Jeśli chcesz zmienić świat, najpierw spójrz w lustro.
bytheway jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 11:00   #2
goompka
Raczkowanie

Dot.: piercing SEPTUM- kolczyk

Na pewno nie masz banana 15 mm, co najwyżej 12. Jeśli chodzi o dopasowywanie biżuterii na wygojone miejsce, niestety nikt Ci tu raczej nie pomoże, bo to bardzo indywidualna sprawa. Wszystko zależy od anatomii Twojego nosa i miejsca, w którym zostało zrobione przekłucie. Również mam septum, nochala wielkiego nie mam, a podkówki 6 mm nie założę, bo zwyczajnie moje przekłucie jest wysoko. W tym momencie, kulki od bananka są u Ciebie widoczne na zewnątrz?
goompka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
kolczyk, piercing, podkowa, septum

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości