Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Wymiana doświadczeń, porady

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-10-07, 12:32   #1
rychupeja
Przyczajenie

Exclamation Prawdziwy lek na Trądzik - Zajrzyj dla własnego dobra

Elo Elo,
Jestem tu przypadkowo i jak widze to ,ze meczycie sie z tym Polskim "gównem" tzn Polskimi lekami i Dermatologami ktorzy przepisuja jeden i ten sam lek ,który gowno robi tzn zamiast mniej to bedziesz mial wiecej ale H** wie co tam jeszczze po tym wyjdzie to musze wam wreszcie napisac nazwe leku ,ktory wam pomoze w kilka dni !!!
Tak to prawda kiedys gdy bylem za granicą i mialem dosc rozwiniety tradzik postanowilem pojsc do apteki i zapytalem Pani ktora tam sprzedaje czy ma jakis dobry lek na tradzik...
Pani polecila mi jeden lek(nazwy nie napisze bo nie wolno pisac o tym na forum, sluzy to jako reklama produktu wiec jesli ktos chce nazwe niech pisze na priva) (ktory kosztuje obecnie 6 €uro ), wiec kupilem go i posmarowalem sie nim.... Srodek musi byc bardzo silny bowiem gdy naozylem go na wacik i posmarowalem sie ostro zaczely mnie piec oczy .... i poszedlem spac xP
Na drugi dzien zaobserwowalem bardzo duze zmiany na skorze ( 30 % tradziku zniklo i to nie sa zarty nie pisze tego dla jaj tylko po to zeby wam pomoc w walce z tym gownem zwanym "tradzikiem" )
Minelo 3 dni i moja skora byla jak u dziecka piekna i bez zadnej krostki
WIEC JESLI KTOS Z WAS CHCE POZNAC NAZWE TEGO LEKU TO NIECH PISZE PRYWATNA WIADOMOSC A JA POSTARAM SIE ODPISAC W CIAGU GODZINY
Jak juz pisalem wczesniej nazwy nie moge podac z temacie bo dostane bana.
POZDRO
Aha jeszcze jedno leku oczywiscie nie mozna kupic w Polsce ,ale mozna zamowic na stroni internetowej... all na priv msg

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~
~ \/ EDIT \/

Stepin Cosmetique "Galderma Deutschland GmbH" - tak nazywa sie ten lek...
Jest w butelce 50 ml..
Mozna go zamówic w niemieckich aptekach tzn na stronkach tych aptek
Wpisujesz na google nazwe a po chwili wyswietla Ci sie Kilka tys. stronek
Koszt tego cuda to 6 € + koszty przesylki (nie wiem jakie beda do Polski)
Jak juz tak pisze to podam jeszcze linki gdzie mozna to zamowic :
http://www.gefion.de/produktseiten/3740602.htm - 1 5,90 €

http://www.versandapo.de/index.asp?r...53Findex%253DS - 6,20 €

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...d=183460&stc=1 - oto fota
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11221806.jpg (14,6 KB, 539 załadowań)

Edytowane przez rychupeja
Czas edycji: 2005-10-07 o 15:35
rychupeja jest offline  
Stary 2005-10-07, 14:33   #2
Gonia
Zakorzenienie

Exclamation Dot.: Prawdziwy lek na Trądzik

Cytat:
Napisane przez rychupeja
Elo Elo,
Jestem tu przypadkowo i jak widze to ,ze meczycie sie z tym Polskim "gównem" tzn Polskimi lekami i Dermatologami ktorzy przepisuja jeden i ten sam lek ,który gowno robi tzn zamiast mniej to bedziesz mial wiecej ale H** wie co tam jeszczze po tym wyjdzie to musze wam wreszcie napisac nazwe leku ,ktory wam pomoze w kilka dni !!!
Tak to prawda kiedys gdy bylem za granicą i mialem dosc rozwiniety tradzik postanowilem pojsc do apteki i zapytalem Pani ktora tam sprzedaje czy ma jakis dobry lek na tradzik...
Pani polecila mi jeden lek(nazwy nie napisze bo nie wolno pisac o tym na forum, sluzy to jako reklama produktu wiec jesli ktos chce nazwe niech pisze na priva) (ktory kosztuje obecnie 6 €uro ), wiec kupilem go i posmarowalem sie nim.... Srodek musi byc bardzo silny bowiem gdy naozylem go na wacik i posmarowalem sie ostro zaczely mnie piec oczy .... i poszedlem spac xP
Na drugi dzien zaobserwowalem bardzo duze zmiany na skorze ( 30 % tradziku zniklo i to nie sa zarty nie pisze tego dla jaj tylko po to zeby wam pomoc w walce z tym gownem zwanym "tradzikiem" )
Minelo 3 dni i moja skora byla jak u dziecka piekna i bez zadnej krostki
WIEC JESLI KTOS Z WAS CHCE POZNAC NAZWE TEGO LEKU TO NIECH PISZE PRYWATNA WIADOMOSC A JA POSTARAM SIE ODPISAC W CIAGU GODZINY
Jak juz pisalem wczesniej nazwy nie moge podac z temacie bo dostane bana.
POZDRO
Aha jeszcze jedno leku oczywiscie nie mozna kupic w Polsce ,ale mozna zamowic na stroni internetowej... all na priv msg
Dziwna wiadomość ????????????????????!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
Nie sądzę, żebyś dostał Bana za podanie nazwy leku ?! Przeciez na forum co chwilię wymienia się nazwy kremów, maści, leków i innych cudeniek !!!!
Gonia jest offline  
Stary 2005-10-07, 14:51   #3
rychupeja
Przyczajenie

Dot.: Prawdziwy lek na Trądzik

Wiesz bo na innych forach jest zabronione uzywanie nazwy leku (bo uwaza sie to za reklame )...

No ale jesli tutaj tego nie ma to :
Stepin Cosmetique "Galderma Deutschland GmbH" - tak nazywa sie ten lek...
Jest w butelce 50 ml..
Mozna go zamówic w niemieckich aptekach tzn na stronkach tych aptek
Wpisujesz na google nazwe a po chwili wyswietla Ci sie Kilka tys. stronek
Koszt tego cuda to 6 € + koszty przesylki (nie wiem jakie beda do Polski)
Ale warto.
Pozdro
rychupeja jest offline  
Stary 2005-10-07, 14:52   #4
marysia602
Raczkowanie

nazwe leku mozesz podac spokojnie duzo jest chetnych i zainteresowanych wiec lepiej podaj na forum nazwe bo jak tak to kazdy bedzie do Ciebie pisal i nie zdazysz odpisywac.

Kazdy tu podaje nazwy lekow ktore im pomogly

Nierozumie dlaczego sie opierasz

pomoglbys wielu osobom
pozdrawiam
marysia602 jest offline  
Stary 2005-10-08, 10:57   #5
positive rebel
Rozeznanie

Kurcze czy ktoś wie coś o tym specyfiku?? Bo mam mozliwość zakupienia go w Dojczlandzie, ale nie wiem czy się opłaca. Tzn czy nie zniszczy mi twarzy (mam bardzo wrażliwą skórę, która reaguje alergicznie na zbyt mocne specyfiki). No i czy każdemu tak pomogło?? Bo wiadomo, że jednym cos podpasi a innym nie pomoże wogóle... Help??
positive rebel jest offline  
Stary 2005-10-08, 11:26   #6
indiego
Raczkowanie

witam!!!

sklad tego leku nie jest powalajacy, a jesli wyleczyl ruchupeja w ciagu 3 dni to nie wiem w sumie czy to mozliwe,

oto sklad
Wie setzt sich das Arzneimittel zusammen? Tioxolon + (H) Isopropylalkohol + (H) Citronensäure + (H) Parfüm + (H) Benzoxonium chlorid + (H) Wasser +
H: Hilfsstoff, E: Entspricht / Darreichungsform: TIN / Volumen-/Gewichts-Bezug: 1 ml Tinktur
indiego jest offline  
Stary 2005-10-08, 11:34   #7
positive rebel
Rozeznanie

indiego a ty tego uzywałaś/łeś??? Skład dużo mi ne mówi, bo nie znam się na tym... Może znasz kogoś komu pomógł? Bo trudno mi uwierzyć w jego cudowną moc... Ale może dłuższe stosowanie??
positive rebel jest offline  
Stary 2005-10-08, 16:43   #8
indiego
Raczkowanie

preparat ten mozna kupic juz w polsce dzis wlasnie go widzialem w aptece 21 to taka siec kosztuje 38 zl,
pozdr
indiego jest offline  
Stary 2005-10-08, 16:57   #9
Nadin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez indiego
preparat ten mozna kupic juz w polsce dzis wlasnie go widzialem w aptece 21 to taka siec kosztuje 38 zl,
pozdr
Mam pytanko czy Ty stosowałas też ten specyfik, bo jeśli tak tak to jak on działa według Ciebie?
Pozdrawiam

Nadin jest offline  
Stary 2005-10-08, 17:00   #10
indiego
Raczkowanie

niestety nie stosowalem, ogladajac dzisiaj w aptece pisalo ze to preparat wspomagajacy a nie leczacy!!
indiego jest offline  
Stary 2005-10-08, 17:13   #11
rychupeja
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez indiego
pozdr
a gdzie jest taka siec tych aptek jesli mozna wiedziec ?
no bo wiesz jak Galderma Polska nie produkuje tego leku bo nie jest na liscie lekow ktore mozna sprzedawac z Polsce to raczej nie wierze
ale napisz w jakim miescie i na jakiej ulicy xP
Pozdro z Gory THX
rychupeja jest offline  
Stary 2005-10-08, 17:20   #12
indiego
Raczkowanie

no musisz mi uwierzyc byl jeszcze plyn 200ml do mycia twarzy po polsku pisalo sam sie zdziwilem, bo rano czytalem twojego posta!!!
moze juz mozna sprzedawac wkoncu to nie lek tylko dermokosmetyk wiec nie musi byc na liscie lekow!!!

pozdrawiam
a siec tych aptek miesci sie na slasku
indiego jest offline  
Stary 2005-10-08, 17:24   #13
rychupeja
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez indiego
no musisz mi uwierzyc byl jeszcze plyn 200ml do mycia twarzy po polsku pisalo sam sie zdziwilem, bo rano czytalem twojego posta!!!
moze juz mozna sprzedawac wkoncu to nie lek tylko dermokosmetyk wiec nie musi byc na liscie lekow!!!

pozdrawiam
a siec tych aptek miesci sie na slasku

moze cos dokladniej np miasto itp..
stronka internetowa apteki xP
rychupeja jest offline  
Stary 2005-10-09, 16:41   #14
donaanna
Przyczajenie

HEY, przeczytalam o tym cudownym leku, i mysle ze w polsce jest rowniez dostepny dlatego ze ja mam u siebie w lazience w tej chwili zel do mycia twarzy z galderny wiec mysle ze i rowniez Tinktur bedzie dostepny. Ja nie mieszkam w tej chwili w polsce ale mam powazne problemy z buzka i z przyjemnoscia pojde jutro zapytac w hiszpanskiej aptece o ten srodek a mysle ze go dostane bo rowniez widzialam te produkty w tutejszych farmaciach, ciekawe tylko czy mi pomoze, jesli nie to bedzie to kolejny specyfik od ktorego bedzie sie wyginala polka w lazience,,,
Stary 2005-10-10, 12:46   #15
Bruja
Rozeznanie

apteki z sieci 21 są również w Warszawie.
Bruja jest offline  
Stary 2005-10-10, 15:34   #16
Justy
Zakorzenienie

Galderma miała dotychczas u nas tylko Cetaphil cleanser (oraz na receptę: loceryl, differin, rozex, tetralysal) i nie widzę nic innego wśród ich preparatów zarejestrowanych w Polsce (ale to sie moze zmienić).

Tioxolon + Isopropylalkohol + Citronensäure + Parfüm + Benzoxonium chlorid + Wasser
akurat niemieckiego nie znam, ale mamy od lat w Polsce bardzo podobny preparat z alkoholem i tioxolonem- Acnosan firmy Unia.
Justy jest offline  
Stary 2005-10-25, 15:00   #17
kanakara
Przyczajenie

prosze napisz mi jak dlokladnie nzywa sie ten lek? prosze mam trona 7 lat i niepotrafie sobie dac z nim rady - PROSZE odp
kanakara jest offline  
Stary 2010-04-26, 16:24   #18
menmen
Przyczajenie

Ktoś urzywał juz tego leku i może coś o nim powiedziec ?
menmen jest offline  
Stary 2010-05-05, 16:00   #19
janataljaxd
Przyczajenie

Siema
Od dłuższego czasu mam problem z trądzikiem (ponad rok). Próbowałam wielu maści,specyfików-nawet takich domowej roboty,nic nie pomaga. Trądzik mam na czole i w innych miejscach na twarzy,ale mniej. Mam go już serdecznie dość. Przeczytała wiele stron na różnych forach. Już nie wiem sama co jest dobre,a co nie. ;] Zapisuję lek,który ktoś poleca i za chwilę widzę odpowiedź,że nic nie pomaga. Wpadłam na taki pomysł,żeby każdy napisał jeden bądź dwa wyrazy,bedące nazwami leków,które pomogły w wyleczeniu trądziku. Jak chce któs coś dodać (np.słowa wsparcia-nie załamuj się,wyleczysz się z tego Natalio),to już tak oddzielnie,żeby wszystko było czytelne. Dziękuję za uwagę. ;p
janataljaxd jest offline  
Stary 2010-06-19, 11:17   #20
zielun2201
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Prawdziwy lek na Trądzik

Hej wszystkim . Właśnie wróciłam z apteki, w której odebrałam wcześniej zamówiony tonik 'Stepin Cosmetique'. Dowiedziałam się o jego istnieniu z tego forum. Stosować należy to 3 razy dziennie- może jakoś przeżyję -.-, i nie będę tak bardzo śmierdzieć spirytusem, bo smród tego Tonika jest odrażający i naprawdę śmierdzi jak spiryt. Najwyżej będę uważana jako miejscowego żula z pryszczami . Czy w Polsce jest tego nie wiem, ponieważ teraz przebywam w Niemczech. Zaraz zaczynam kurację i zobaczymy co z tego będzie. -> Napiszę czy to naprawdę jest takie 'cuuudne'.
zielun2201 jest offline  
Stary 2012-02-12, 12:21   #21
Gracjanek
Przyczajenie

Cześć. Przepraszam ,że podbijam ,ale chciałbym się dowiedzieć czy komuś to na prawdę pomogło? a jeżeli tak to czy również na zaskórniki lub błyszczenie skóry? pozdrawiam !
Gracjanek jest offline  
Stary 2012-03-14, 21:06   #22
JustiiC26
Przyczajenie

Witam Po przeczytaniu tego tematu postanowilam w niemieckiej aptece kupic 'Stepin Cosmetique'. Mieszkam w Niemczech a i tak nie byl dostepny wiec po odbior jutro. U mnie cena to 10 euro. Rowniez mam problemy z twarz od czasu zajscia w ciaze.. Corcia ma juz 3 latka a ja sie dalej mecze! Vichy Normaderm jeszcze bardziej pogorszyl stan mojej twarzy. O kwasie migdalowym wole nic nie mowic :/ Najbardziej doskwieraja mi wypryski na paliczkach ktorych nie moge sie pozbyc:/ Ciezko goja mi sie moje "niespodzianki". Po tygodniu stosowania dam znac czy sa jakies efekty. Zapewne wysuszy mi bardzo twarz:/ Ale jesli to moze w jakis sposob pomoc... Pozdrawiam was serdecznie
JustiiC26 jest offline  
Stary 2012-03-16, 21:34   #23
JustiiC26
Przyczajenie

Mialam napisac po tygodniu bo sadzilam,ze dopiero wtedy beda jakies zauwazalne efekty. Jestem dokladnie 24 godziny od 1-go uzycia toniku. Trzeba buzie przecierac 3 razy dziennie. Jestem niesamowicie zaskoczona i moj partner rowniez! Po nalozeniu toniku twarz rzeczyiwscie szczypie- wydaje mi sie ze wypala wszystkie prychole . Myslalam,ze jakos bardziej wysuszy mi buzke ale jak narazie jest ok. Moja buzia wyglada o niebo lepiej niz wczoraj Gladziutka,blizny po pryszczach lekko wybielone plus bardzo szybko wysuszyl mi te ktore powstaly we wtorek. Warto bylo wydac te pieniadze. Ps jak narazie nie maluje sie, nie nakladam zadnych kremow!!! Jedynie tonik 3 x dziennie . Jesli jego dzialanie bedzie takie jak teraz to chyba za tydzien bede mogla juz wychodzic z domku bez makijazu- czego nie robilam od lat!! Polecam!!
JustiiC26 jest offline  
Stary 2012-03-18, 10:55   #24
Nikita...
Zakorzenienie

Ja to bym sie bala przesuszenia bo na drugim miejscu w skladzie jest alkohol. Po latach walki z tradzikiem i ciaglym przesuszaniu cery jest ona juz bardzo wrazliwa na jakiekolwik alkohole w skladzie. Ale jezeli komus ten specyfik pomoze to super! Bede sledzic ten watek.
@Justii, daj znac tak po 2-3tyg czy cie nie przesuszylo.
pozdrawiam
http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline  
Stary 2012-03-18, 21:20   #25
milka0105
Raczkowanie

GG do milka0105

Też jestem ciekawa, czy na kogoś jeszcze podziałało;> jeśli tak to też spróbuje go sobie sprowadzić, można spróbować...
Stary 2012-03-19, 06:57   #26
JustiiC26
Przyczajenie

Nikita wczoraj stwierdzilam ,ze moja twarz wyglada na tyle dobrze, ze tonik moge uzywac juz tylko na noc a w dzien uzywac kremu nawilzajacego chociaz ja w tym przypadku kupilam kapsulki z sermum nawilzajacym poniewaz boje sie ,ze kolejny krem mnie zwyczajnie pozapycha:/ Informuje na bierzaco poniewaz w internecie zadnych zmianek o toniku...
JustiiC26 jest offline  
Stary 2012-03-26, 20:17   #27
Nikita...
Zakorzenienie

I ten alkohol w skladzie nie podraznia cie? nie masz suchych plackow?

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline  
Stary 2013-11-18, 11:09   #28
toki
Przyczajenie

wątek już stary, ale może ktoś tu zagląda, tak jak ja wpadłam tutaj podczas poszukiwania cudownego środka na twarzowe przypadłości w niemczech już ten lek nie jest dostępny, pytałam w aptece i powiedziano mi że nie ma go już na rynku
toki jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości