Prawdziwy lek na Trądzik - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia porady i dyskusje związane z problemami ze skórą. Uzyskasz tutaj informacje na temat leczenia trądziku, atopowego zapalenia skóry (AZS) oraz innych schorzeń i problemów związanych ze skórą.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-10-07, 12:32   #1
rychupeja
Przyczajenie

Exclamation Prawdziwy lek na Trądzik - Zajrzyj dla własnego dobra

Elo Elo,
Jestem tu przypadkowo i jak widze to ,ze meczycie sie z tym Polskim "gównem" tzn Polskimi lekami i Dermatologami ktorzy przepisuja jeden i ten sam lek ,który gowno robi tzn zamiast mniej to bedziesz mial wiecej ale H** wie co tam jeszczze po tym wyjdzie to musze wam wreszcie napisac nazwe leku ,ktory wam pomoze w kilka dni !!!
Tak to prawda kiedys gdy bylem za granicą i mialem dosc rozwiniety tradzik postanowilem pojsc do apteki i zapytalem Pani ktora tam sprzedaje czy ma jakis dobry lek na tradzik...
Pani polecila mi jeden lek(nazwy nie napisze bo nie wolno pisac o tym na forum, sluzy to jako reklama produktu wiec jesli ktos chce nazwe niech pisze na priva) (ktory kosztuje obecnie 6 €uro ), wiec kupilem go i posmarowalem sie nim.... Srodek musi byc bardzo silny bowiem gdy naozylem go na wacik i posmarowalem sie ostro zaczely mnie piec oczy .... i poszedlem spac xP
Na drugi dzien zaobserwowalem bardzo duze zmiany na skorze ( 30 % tradziku zniklo i to nie sa zarty nie pisze tego dla jaj tylko po to zeby wam pomoc w walce z tym gownem zwanym "tradzikiem" )
Minelo 3 dni i moja skora byla jak u dziecka piekna i bez zadnej krostki
WIEC JESLI KTOS Z WAS CHCE POZNAC NAZWE TEGO LEKU TO NIECH PISZE PRYWATNA WIADOMOSC A JA POSTARAM SIE ODPISAC W CIAGU GODZINY
Jak juz pisalem wczesniej nazwy nie moge podac z temacie bo dostane bana.
POZDRO
Aha jeszcze jedno leku oczywiscie nie mozna kupic w Polsce ,ale mozna zamowic na stroni internetowej... all na priv msg

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~
~ \/ EDIT \/

Stepin Cosmetique "Galderma Deutschland GmbH" - tak nazywa sie ten lek...
Jest w butelce 50 ml..
Mozna go zamówic w niemieckich aptekach tzn na stronkach tych aptek
Wpisujesz na google nazwe a po chwili wyswietla Ci sie Kilka tys. stronek
Koszt tego cuda to 6 € + koszty przesylki (nie wiem jakie beda do Polski)
Jak juz tak pisze to podam jeszcze linki gdzie mozna to zamowic :
http://www.gefion.de/produktseiten/3740602.htm - 1 5,90 €

http://www.versandapo.de/index.asp?r...53Findex%253DS - 6,20 €

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...d=183460&stc=1 - oto fota
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11221806.jpg (14,6 KB, 542 załadowań)

Edytowane przez rychupeja
Czas edycji: 2005-10-07 o 15:35
rychupeja jest offline  
Stary 2005-10-07, 14:33   #2
Gonia
Zakorzenienie

Exclamation Dot.: Prawdziwy lek na Trądzik

Cytat:
Napisane przez rychupeja
Elo Elo,
Jestem tu przypadkowo i jak widze to ,ze meczycie sie z tym Polskim "gównem" tzn Polskimi lekami i Dermatologami ktorzy przepisuja jeden i ten sam lek ,który gowno robi tzn zamiast mniej to bedziesz mial wiecej ale H** wie co tam jeszczze po tym wyjdzie to musze wam wreszcie napisac nazwe leku ,ktory wam pomoze w kilka dni !!!
Tak to prawda k