Tipsy-Kielce??? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-03-13, 19:45   #391
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex
Dot.: Tipsy-Kielce???

gosik - dziewczyny mają racje o p.Edycie z Paderewskiego Koleżanki miały tam robione paznokcie i były takie jak np. u p. Marty. ładnie zrobione, tak samo się trzymały, także nie wiem czemu tak winduje cene

a ja wybrałam się teraz na paznokcie do p. Bożeny Tyrały z salonu na Chopina 18 - poszłam tam za sprawą moje koleżanki z pracy, której wygląd paznokci bardzooo mi się spodobał i po prostu z ciekawości spytałam gdzie robie i za ile i się umówiłam i nie żałuję, paznmokcie ładnie opiłowane, nie ma łopat, p. Bożena robi ładne zdobienia i naprawdę zna się na rzeczy. także ja mam teraz dwie panie nr 12 jeśli chodzi o paznokcie Koszt założenia u p. Bożeny to 70 zł, uzupełnienia 45 zł. pracuje na żelach IBD
a do której pójde na paznokcie ślubne to jeszcze nie wiem
Kalex jest offline  
Stary 2008-03-13, 22:44   #392
groszkolino
celebriti

GG do groszkolino

Bardzo ładne tipsy, bardzo dobry manicure u Pani Agnieszki w Rynku ( wchodzi się w bramę obok cukierni) niestety nie pamiętam nazwy salonu. Naprawdę fachowa obsługa!!

groszkolino jest offline  
Stary 2008-03-14, 09:11   #393
gosikk_s
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
gosik - dziewczyny mają racje o p.Edycie z Paderewskiego Koleżanki miały tam robione paznokcie i były takie jak np. u p. Marty. ładnie zrobione, tak samo się trzymały, także nie wiem czemu tak winduje cene

a ja wybrałam się teraz na paznokcie do p. Bożeny Tyrały z salonu na Chopina 18 - poszłam tam za sprawą moje koleżanki z pracy, której wygląd paznokci bardzooo mi się spodobał i po prostu z ciekawości spytałam gdzie robie i za ile i się umówiłam i nie żałuję, paznmokcie ładnie opiłowane, nie ma łopat, p. Bożena robi ładne zdobienia i naprawdę zna się na rzeczy. także ja mam teraz dwie panie nr 12 jeśli chodzi o paznokcie Koszt założenia u p. Bożeny to 70 zł, uzupełnienia 45 zł. pracuje na żelach IBD
a do której pójde na paznokcie ślubne to jeszcze nie wiem
Kalex, no właśnie mam świeżo zrobione przez panią Edytę tipsy. I szczerze mówiąc zachwycona nie jestem. Owszem, kształt jest ok ale pomalowane są wg mnie niestarannie. Białe końcówki frencha miejscami są nieco rozmazane, nie mówiąc o tym że końcówka na mój gust jest zbyt szeroka. Prosiłam o wąską żeby optycznie wydłużyć płytkę paznokcia a ta na moje oko jest zbyt szroka. No ale ja się nie znam, mówię tylko o swoich subiektywnych odczuciach. Niemniej jednak jak na te pieniądze które dałam oczekiwałam usługi wyższej jakości. Muszę teraz pomyśleć gdzie iść na uzupełnianie... może by faktycznie do tej pani Bożeny? Mówisz że nie ma różnicy? A jak wyglądały u Ciebie skórki po zalożeniu tipsów? Bo ja mam zmasakrowane Czy to normalne?

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline  
Stary 2008-03-14, 11:48   #394
martusia810
Raczkowanie

Zmasakrowane skórki to nie normalne, choć ja pamiętam, że z moimi pani Edyta obchodziła się bardzo dolikatnie. Jeżeli chodzi o wzorki i dokładność to jeżeli ma zapisane klientki ściśle co 2h to za bardzo nie ma czasu na wymyślenie fantazyjnego wzorku, czy dokładne dopracowanie do perfekcji frenczu i innych ozdób.
martusia810 jest offline  
Stary 2008-03-14, 14:41   #395
Pawełeczek
Rozeznanie

Nie no jesli za usługe bierze 150zł to powinna wyrabiac sie w 2 godziny ze skomplikowanymi zdobieniami. Frencz to jedno z prostszych zdobien..i wystarczy troche wprawy zeby wykonac go dokładnie. Rozumiem ze moglaby miec problemy jakby na przyklda w 2 godziny miala zrobic zdobienie 3D na wszystkich paznokciach.. ale frencz?? PHI. Jak dla mnie 150zł za pokrwawione skórki i frencz z przeswitami to sorry ale porazka na całej linii.
Stary 2008-03-14, 20:03   #396
gosikk_s
Zakorzenienie

Z paznokciami p. Edyta uporała się w 1,5 godziny... więc faktycznie czas ją gonił co nie zmienia faktu że mój french nie wygląda tak jak powinien. Owszem, jestem laikiem ale na pierwszy rzut oka widzę niedociągnięcia a biorąc takie pieniądze powinna się jednak bardziej starać. No ale widać idzie już głównie na ilość, nie jakość i może nie zależy jej na nowych klientkach. Ostatecznie drzwi się tam nie zamykają więc stałe grono starych klientek już ma. Ja oczywiście rozumiem że po 10 godzinach pracy człowiek ma prawo być przemęczony ale to nie moja wina że ta pani pracuje ponad siły. I płacąc, wymagam. A moje skórki wyglądają dziś jak jedna rana

gosikk_s jest offline  
Stary 2008-03-14, 20:57   #397
Pawełeczek
Rozeznanie

Oczywiscie ze masz prawoi wymagac..150zł to jest juz sporo grosza jak na jednorazowy wydatek..szkoda ze nie mowilas jej na bieząco w trakcie robienia co jest do poprawki. Bo teraz nie masz zabardzo punktu zaczepienia do reklamacji. No chyba ze pazury podejdą powietrzem lub inna dziwna rzecz sie z nimi wydarzy.
Stary 2008-03-17, 00:20   #398
maga30
Przyczajenie

/edit/

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-03-17 o 10:05
maga30 jest offline  
Stary 2008-03-17, 00:36   #399
Pawełeczek
Rozeznanie

reklama na wizaz.pl jest platna
Stary 2008-03-17, 08:34   #400
gosikk_s
Zakorzenienie

Jestem wściekła.... mało powiedziane. Od wczoraj moje tipsy podchodzą powietrzem Widzę już ślady chyba pod połową paznokci a pod dwoma bardzo wyraźne. A minęło raptem 4 dni... Idę dziś do tej pani i zapytam co ona na to, chociaż obawiam się że za kilka dni to samo zrobi mi się ze wszystkimi paznokciami. Jestem zła, zła, zła.... A TŻ na widok moich tipsów zamiast wpaść w zachwyt to się otrząsa tak mu się nie podobają...

gosikk_s jest offline  
Stary 2008-03-17, 09:29   #401
gazelcia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość
Jestem wściekła.... mało powiedziane. Od wczoraj moje tipsy podchodzą powietrzem Widzę już ślady chyba pod połową paznokci a pod dwoma bardzo wyraźne. A minęło raptem 4 dni... Idę dziś do tej pani i zapytam co ona na to, chociaż obawiam się że za kilka dni to samo zrobi mi się ze wszystkimi paznokciami. Jestem zła, zła, zła.... A TŻ na widok moich tipsów zamiast wpaść w zachwyt to się otrząsa tak mu się nie podobają...
Reklamuj taką usługę najszybciej jak możesz!!
Daj znać co wskórałaś.
Ja też swego czasu chodziłam do tej Pani... i były efekty podobne do tych, z którymi Ty się teraz borykasz.
Także na przyszłość polecam osoby, które są polecane na forum - bo są sprawdzone
Pozdrawiam
Stary 2008-03-17, 12:19   #402
gosikk_s
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gazelcia Pokaż wiadomość
Reklamuj taką usługę najszybciej jak możesz!!
Daj znać co wskórałaś.
Ja też swego czasu chodziłam do tej Pani... i były efekty podobne do tych, z którymi Ty się teraz borykasz.
Także na przyszłość polecam osoby, które są polecane na forum - bo są sprawdzone
Pozdrawiam
Dziś mam zamiar tam iść ale biorąc pod uwagę to co ta pani mówiła o ilości klientek wątpię żebym cokolwiek wskórała w tym tygodniu. Ale nie mam zamiaru odpuścić bo naprawdę sie wkurzyłam... A Ty gazelciu długo chodziłaś do tej pani? Zawsze miałaś problemy? Czy akurat ja taka pechowa...

gosikk_s jest offline  
Stary 2008-03-17, 14:42   #403
Pawełeczek
Rozeznanie

Jezeli pod kilkoma pazurkami pojawilo sie powietrze po 4 dniach ...to mysle ze masz prawo zarzadac zwrotu kasy. Rozumiem ze gdyby pojawilo sie na 1-2 paznokciach to dalabys je do poprawki..ale w takiej sytuacji mozna byc pewnym ze po poprawce znow podejdą powietrzem.

A to ile ta pani ma klientek to nie ma nic do rzeczy. Reklamacja to nie zwykla wizyta..i jestes poza kolejką.
Stary 2008-03-17, 15:06   #404
gosikk_s
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pawełeczek Pokaż wiadomość
Jezeli pod kilkoma pazurkami pojawilo sie powietrze po 4 dniach ...to mysle ze masz prawo zarzadac zwrotu kasy. Rozumiem ze gdyby pojawilo sie na 1-2 paznokciach to dalabys je do poprawki..ale w takiej sytuacji mozna byc pewnym ze po poprawce znow podejdą powietrzem.

A to ile ta pani ma klientek to nie ma nic do rzeczy. Reklamacja to nie zwykla wizyta..i jestes poza kolejką.
Myślisz że mogę? No zobaczę co pani mi powie, zaraz po pracy tam się wybieram. Jeden paznokieć zaczyna mnie boleć, boję się co będzie dalej

gosikk_s jest offline  
Stary 2008-03-17, 15:12   #405
Pawełeczek
Rozeznanie

No słuchaj...idąc do salonu oczekiwałas profesjonalizmu. Na pewno oczekiwalas wiecej niz pazkoncie ktore po 4 dniach zaczną odchodzic. Płacąc za te paznokcie 150zł podejrzewam ze bylas pewna ze pomimo niezbyt fajnego wyglądu będą sie przynajmniej trzymały. A tu lipa! Ja bym chciał kase. I upieraj sie przy swoim...nie odpuszczaj.
Stary 2008-03-17, 17:44   #406
gosikk_s
Zakorzenienie

No i poszłam... Rozmowa nie była miła a pani Edyta twierdziła że to pierwszy taki przypadek w jej 12-letniej karierze... I że to podchodzenie powietrzem jest natualne skoro mam pierwszy raz tipsy bo paznokcie muszą przyzwyczaić się do chemii. No w każdym bądź razie położyła żel od nowa na tych 8 które pokazałam... nota bene na dwóch pozostałych już widzę maleńkie zmiany więc pewnie za dzień czy dwa też będą wyglądały jak te dzisiaj. Byłam wściekła więc rozmowa była dość ostra, pani Edyta nie pozostała mi dłużna i stwierdziła że powinnam się leczyć z nerwicy bo jestem jedyną niezadowoloną klientką wśród rzesz pozostałych. No coż, tak czy inaczej moja noga więcej tam nie postanie i tak nawet jeśli za kolejne kilka dni sytuacja się powtórzy. Zresztą sama dziś powiedziała że tak może mi się robić jeszcze i kilka razy. Szkoda że nie mówiła tego zakładając mi tipsy... W związku z tym mam pytanie do dziewczyn chodzących do p. Marty na Jagiellońskiej. O ile wcześniej trzeba się zapisywać? Bo ja pewnie za tydzień, oby dwa... będę musiała iść na wizytę, mam nadzieję że do tej pory tipsy mi się nie odkleją i nie będę miała ran...

gosikk_s jest offline  
Stary 2008-03-18, 11:50   #407
gazelcia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość
No i poszłam... Rozmowa nie była miła a pani Edyta twierdziła że to pierwszy taki przypadek w jej 12-letniej karierze... I że to podchodzenie powietrzem jest natualne skoro mam pierwszy raz tipsy bo paznokcie muszą przyzwyczaić się do chemii. No w każdym bądź razie położyła żel od nowa na tych 8 które pokazałam... nota bene na dwóch pozostałych już widzę maleńkie zmiany więc pewnie za dzień czy dwa też będą wyglądały jak te dzisiaj. Byłam wściekła więc rozmowa była dość ostra, pani Edyta nie pozostała mi dłużna i stwierdziła że powinnam się leczyć z nerwicy bo jestem jedyną niezadowoloną klientką wśród rzesz pozostałych. No coż, tak czy inaczej moja noga więcej tam nie postanie i tak nawet jeśli za kolejne kilka dni sytuacja się powtórzy. Zresztą sama dziś powiedziała że tak może mi się robić jeszcze i kilka razy. Szkoda że nie mówiła tego zakładając mi tipsy... W związku z tym mam pytanie do dziewczyn chodzących do p. Marty na Jagiellońskiej. O ile wcześniej trzeba się zapisywać? Bo ja pewnie za tydzień, oby dwa... będę musiała iść na wizytę, mam nadzieję że do tej pory tipsy mi się nie odkleją i nie będę miała ran...
Nie dziwię się, że rozmowa nie była najmilsza, bo w końcu zarzuciłaś jej, to że źle wykonała swoją prace. Mi też podchodziło powietrze, jak u niej uzupełniałam i bardzo często tips mi się cały potrafił odkleić, chociaż nie zakładałam ich pierwszy raz. Także Twój przypadek na pewno nie jest pierwszy w jej 12 letniej karierze - swoją drogą powinna potrafić przyznać się do błędu, a nie robić z siebie wielką panią...
Ale nie przejmuj się - człowiek na własnych błędach się uczy - szkoda tylko, że niekiedy tyle kosztują... :/

Jeśli zaś chodzi o pania Martę, to przed świetami już nie ma szans na zapis. Co do późniejszego okresu, to po prostu trzeba zadzwonić i się spytać, bo może się tak trafić, że następnego dnia będzie miała wolny czas na zrobienie pazurków.

Mi zawsze podchodzi powietrze na lewym kciuku, ale to nieważne u kogo bym robiła - coś mam chyba nie tak z tym paznokciem ale dzieje się tak dopiero po 3 tygodniach od uzupełniania lub nawet 4 - także to nie problem dla mnie.
Stary 2008-03-18, 13:46   #408
gosikk_s
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gazelcia Pokaż wiadomość
Nie dziwię się, że rozmowa nie była najmilsza, bo w końcu zarzuciłaś jej, to że źle wykonała swoją prace. Mi też podchodziło powietrze, jak u niej uzupełniałam i bardzo często tips mi się cały potrafił odkleić, chociaż nie zakładałam ich pierwszy raz. Także Twój przypadek na pewno nie jest pierwszy w jej 12 letniej karierze - swoją drogą powinna potrafić przyznać się do błędu, a nie robić z siebie wielką panią...
Ale nie przejmuj się - człowiek na własnych błędach się uczy - szkoda tylko, że niekiedy tyle kosztują... :/

Jeśli zaś chodzi o pania Martę, to przed świetami już nie ma szans na zapis. Co do późniejszego okresu, to po prostu trzeba zadzwonić i się spytać, bo może się tak trafić, że następnego dnia będzie miała wolny czas na zrobienie pazurków.

Mi zawsze podchodzi powietrze na lewym kciuku, ale to nieważne u kogo bym robiła - coś mam chyba nie tak z tym paznokciem ale dzieje się tak dopiero po 3 tygodniach od uzupełniania lub nawet 4 - także to nie problem dla mnie.
Dokładnie, zrobiła z siebie bóg wie co... Jak powiedziałam że według moich noszących tipsy koleżanek podchodzenie powietrza jest spowodowane niedokładnym zmatowieniem płytki odpowiedziała pogardliwie że koleżanki robia tipsy za parę złotych u blokowych tipsiarek i na czym mogą się znać... Gdyby przyznała się do błędu podeszłabym do sprawy spokojnie ale na taki tekst aż się we mnie zagotowało... Wielka pani w ekskluzywnym salonie... A propos te dwa niepoprawione tipsy dziś wyglądają coraz gorzej tak więc długo pewnie nie wytrzymam, waham się tylko do kogo startować. Bo koleżanka poleca znajomą z niedużego zakładziku która robi tipsy za niewielkie pieniądze i nie wiem czy nie spróbuję teraz u niej jeśli nie dopcham się do pani Marty...

gosikk_s jest offline  
Stary 2008-03-18, 22:02   #409
milkaj
Przyczajenie

hej gosik
nom, mówiłam ci ze nie warto przepłacac i z tego co widze to teraz szkoda i nerwów
jednak chyba bylo lepiej wtedy zrezygnowac z umówionych tipsów niż teraz być niezadowolonym...ale jak to mówią, czlowiek się uczy na błędach...ale teraz tylko szkoda Twojej kasy i zniszczonych paznokci.

I widzisz, kobieta z 12 letnim stazem co zrobila z Twoimi paznokciami. Sama przekonalas się teraz jak wyglądają pazokcie po tipsach Mnie przedwczoraj znajoma zrobiła i może nie jest jakąś super extra profesjonalistką i zapłaciłam w salonie 60 zl, ale starała się i wyglądają super...jestem bardzo zadowolona bo i wzorek mam fajny...

Miałam juz nie robić sobie, ale święta niedlugutko i trzeba ladnie wyglądać
milkaj jest offline  
Stary 2008-03-19, 08:17   #410
gosikk_s
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milkaj Pokaż wiadomość
hej gosik
nom, mówiłam ci ze nie warto przepłacac i z tego co widze to teraz szkoda i nerwów
jednak chyba bylo lepiej wtedy zrezygnowac z umówionych tipsów niż teraz być niezadowolonym...ale jak to mówią, czlowiek się uczy na błędach...ale teraz tylko szkoda Twojej kasy i zniszczonych paznokci.

I widzisz, kobieta z 12 letnim stazem co zrobila z Twoimi paznokciami. Sama przekonalas się teraz jak wyglądają pazokcie po tipsach Mnie przedwczoraj znajoma zrobiła i może nie jest jakąś super extra profesjonalistką i zapłaciłam w salonie 60 zl, ale starała się i wyglądają super...jestem bardzo zadowolona bo i wzorek mam fajny...

Miałam juz nie robić sobie, ale święta niedlugutko i trzeba ladnie wyglądać
No i niestety, miałaś rację Rozglądam się za nową stylistką i nie zamierzam już przepłacać. Jeśli nie będę zadowolona, przynajmniej nie stracę tyle kasy, kilkadziesiąt złotych przeboleję Ale generalnie do tipsów się jeszcze nie zraziłam i będę próbować dalej

gosikk_s jest offline  
Stary 2008-03-19, 20:51   #411
kycia1
Wtajemniczenie

Czesc Dziewczynki
Ja od niedawna robie sobie pazurki u jednej dziewczyny, ale tylko żeluję swoje naturalne . Zapłaciłam 35 zł i jestem bardzo zadowolona. Jak ktoś chcę to mogę podać namiary na priw.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pazurki moje.jpg (26,1 KB, 172 załadowań)
Stary 2008-03-23, 13:20   #412
Dziaba23
Przyczajenie

GG do Dziaba23

/edit/

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-03-23 o 18:42
Dziaba23 jest offline  
Stary 2008-03-23, 13:51   #413
Dziaba23
Przyczajenie

GG do Dziaba23

Czytam Wasze wypowiedzi i muszę przyznać, że z niektórymi się zgadzam, a z innymi nie. Nie ma reguły, czy robicie pazurki w Salonie (przez duże S ze względu na CENY!!!), czy u tzw."blokowych tipsiarek"(swoją drogą nie wiem kto mógł wymyślić takie głupie określenie). Tak naprawdę wszystko zależy od zdolności i materiału, na jakim się pracuje.
Podchodzenie powietrza może być nie tylko przyczyną nieumiejętnego założenia, ale wpływa na to wiele innych rzeczy,np. kontakt paznokci z różnymi detegentami(Vanish, niektóre proszki i płyny do prania i płukania, odrdzewiacze i odkamieniacze, czyli środki do czyszczenia powierzchni chromowanych,itp.)Podchod zenie powietrza może być także skutkiem urazów mechanicznych, jak: stuknięcia, przytrzaśnięcia,itp. Czasem przyczynia się do tego chodzenie na solarium(dodatkowo żółkną pazurki) czy używanie zmywacza z acetonem.
Jeśli chodzi o ceny, to myślę, że cena powyżej 120zł za założenie pazurków to przesada. Ceny w salonach są wyższe ze względu na wynajem lokalu, opłatę za prąd i tego typu rzeczy. I tylko od Was zależy gdzie chcecie założyć pazurki. Dobrze jest, gdy ktoś nam poleca stylistkę, ale nie każdy ma taką "doradczynię" pod ręką. Fajnie, że macie to forum
Życzę Wam wszystkim, żebyście zawsze były zadowolone ze swoich pazurków!
Dziaba23 jest offline  
Stary 2008-03-25, 01:10   #414
Dziaba23
Przyczajenie

GG do Dziaba23
Dot.: Kurs Tipsów W Kielcach-!!!!!!!!!!

Kursy organizuje również Sun Flower, a siedziba mieści się przy ul.Sienkiewicza. Ceny zaczynają się od kwoty 250zł za kurs jednodniowy i rosną w zależności od czasu trwania.Słyszałam dobre opinie, więc chyba mogę polecić.
Dziaba23 jest offline  
Stary 2008-03-25, 08:38   #415
gosikk_s
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dziaba23 Pokaż wiadomość
Czytam Wasze wypowiedzi i muszę przyznać, że z niektórymi się zgadzam, a z innymi nie. Nie ma reguły, czy robicie pazurki w Salonie (przez duże S ze względu na CENY!!!), czy u tzw."blokowych tipsiarek"(swoją drogą nie wiem kto mógł wymyślić takie głupie określenie). Tak naprawdę wszystko zależy od zdolności i materiału, na jakim się pracuje.
Podchodzenie powietrza może być nie tylko przyczyną nieumiejętnego założenia, ale wpływa na to wiele innych rzeczy,np. kontakt paznokci z różnymi detegentami(Vanish, niektóre proszki i płyny do prania i płukania, odrdzewiacze i odkamieniacze, czyli środki do czyszczenia powierzchni chromowanych,itp.)Podchod zenie powietrza może być także skutkiem urazów mechanicznych, jak: stuknięcia, przytrzaśnięcia,itp. Czasem przyczynia się do tego chodzenie na solarium(dodatkowo żółkną pazurki) czy używanie zmywacza z acetonem.
Jeśli chodzi o ceny, to myślę, że cena powyżej 120zł za założenie pazurków to przesada. Ceny w salonach są wyższe ze względu na wynajem lokalu, opłatę za prąd i tego typu rzeczy. I tylko od Was zależy gdzie chcecie założyć pazurki. Dobrze jest, gdy ktoś nam poleca stylistkę, ale nie każdy ma taką "doradczynię" pod ręką. Fajnie, że macie to forum
Życzę Wam wszystkim, żebyście zawsze były zadowolone ze swoich pazurków!
Moje podchodzące powietrze raczej jednak było spowodowane niestarannym założeniem. Oczywiście głowy dać nie mogę ale trzęsłam się o te tipsy strasznie. Prałam w rękawiczkach, sprzątałam w rękawiczkach, nawet w solarium byłam w rękawiczkach. I broń boże o nic nimi nie tłukłam a na klawiaturze klikam dwoma palcami. A powietrze podeszło mi pod wszystkie. No ale już to przebolałam, jeszcze z tydzień i będę musiała iść do kogoś, mam coraz większy odrost.

gosikk_s jest offline  
Stary 2008-03-25, 13:26   #416
HulaGirl
Zakorzenienie

GG do HulaGirl

mam prośbę, podałaby mi któraś z Was numer do pani Marty tej co przyjmuje na na jagiellońskiej? i prosze podajcie mi jak ona sie nazywa, bo tak mi głupio jak zadzwoie i nie będę znała jej nazwiska
HulaGirl jest offline  
Stary 2008-03-25, 16:11   #417
Albertyna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dziaba23 Pokaż wiadomość
A może cena jest takze zalezna od ilości szkolen i warsztaów jakie dana osoba przeszła- zapewniam Cie nieustanne szkolenie kosztuje. I to dużo!
Dlatego dziewczyny, które duzo inwestuja w siebie w swoje umiejetności maja takze wyzsze ceny.
No i ostatnia sprawa- produkty- mozna za pudełeczko żelu na Allegro zapłacic 20zł, mozna pracowac na profesjonalnych żelach za 60zł, za takiej samej wielkosci pojemniczek.
Te drugie bedą trwałe, nie beda sie kruszyc i żólknąc, te drugie... ech... dziwne rzeczy potrafia sie dziac...
Te wszystkie rzeczy składają sie na wyzsza cene u osoby, która robi dobrze paznokcie, a na których zaoszczedzic może kazda "tipsiarka", bo po co jej kurs, skoro ma płytę z Allegro dodawana gratis do żeli za 20zł...
Stary 2008-03-26, 13:06   #418
EmotIkonka
Rozeznanie

Wyślij wiadomość przez MSN do EmotIkonka

Hej dziewczyny niektore zwaszych wypowiedzi na temat "tipsiarek" są co najmniej smieszne ... Sama swojego czasu robiłam paznokcie zelowe w domu i poprawiałam nie jedną "profesjonalistkę" z salonu . A śmiałam się co nie miara z tipsów zrobionych przez nią właśnie i z ceny za nie. Więc nie mozna wszystkich mierzyć jedną miarą bo i tak wszystko zalezy od talentu i wyobraźni ... A co do cen to wiadomo , że w salonie będą ceny nie tylko za zrobienie i materiał ale do tego dochodzi za wynajem lokalu itp. itd. więc to, że za tipsy płaci się 120 czy 150 zł nie oznacza, że będą one trwałe i lepsze od tych zrobionych w domu u tak zwanych "tipsiarek".

A co do tych płyt z allegro z zekomym kursem to sie zgadzam więcej szkodzą niż pomagają Kiedyś jedna wpadła mi w ręce jak ją obejżałam to byłam w szoku po tym co zobaczyłam aż na myśl o tym filmie śmiać mi się chce To co było tam pokazane to myślę, że moja córeczka półtoraroczna potrafila by zrobić .

31.07.2012 powiększanie ust kwasem
09.08.2012 dopełnienie ust kwasem drugi zastrzyk Juvaderm Ultra Smile Kraków Medestetis

EmotIkonka jest offline  
Stary 2008-03-27, 14:14   #419
monic84
Rozeznanie

ja chodze do osiedlowej kosmetyczki
place 45 zl za uzupelnienie +nowy wzorek
chodze tam juz 2 lata i jestem zadowolona

ps mam ochote teraz na jakis ekstra wzorek, ale nie mam pomyslu ;(
monic84 jest offline  
Stary 2008-03-27, 16:53   #420
EmotIkonka
Rozeznanie

Wyślij wiadomość przez MSN do EmotIkonka

Ja tez chodzilam do dziewczyny i zawsze bylam zadowolona placilam w zaleznosci od zdobien 50 zł wtopienie lub 45 jakis french. Paznokcie trzymaly sie bardzo dlugo Dodam ze byla to rowniez osiedlowa kosmetyczka.

31.07.2012 powiększanie ust kwasem
09.08.2012 dopełnienie ust kwasem drugi zastrzyk Juvaderm Ultra Smile Kraków Medestetis

EmotIkonka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości