wizażystka Częstochowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-04-21, 18:54   #1
L_e_n_k_a
Przyczajenie

wizażystka Częstochowa

Witam wszystkich,
proszę o pomoc! Szukam wizażystki która dojechałaby do domu. Interesują mnie okolice Krzepic. Ale wiem ze może być z tym trudno wiec zastanawiam się nad Czestochową, czy ktoś z Was mogły mi doradzić oraz powiedzieć ile by mnie to kosztowało
L_e_n_k_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 20:30   #2
kasiek3101
Przyczajenie

Dot.: wizażystka Częstochowa

Rozumiem, że chodzi Ci o makijaż. Mogę Ci polecić dziewczyne która pracuje w salonie u Pani Anety Bitner w Dankowicach Piaskach. To jest kolo Starokrzepic więc blisko Dziewczyna ma na imię Agnieszka, maluję się u niej już tak od około 3 lat na jakieś większe imprezy i za każdym razem każdy mnie się pyta gdzie tak ładnie sie pomalowałam.
kasiek3101 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 16:40   #3
L_e_n_k_a
Przyczajenie

Dot.: wizażystka Częstochowa

Cytat:
Napisane przez kasiek3101 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że chodzi Ci o makijaż. Mogę Ci polecić dziewczyne która pracuje w salonie u Pani Anety Bitner w Dankowicach Piaskach. To jest kolo Starokrzepic więc blisko Dziewczyna ma na imię Agnieszka, maluję się u niej już tak od około 3 lat na jakieś większe imprezy i za każdym razem każdy mnie się pyta gdzie tak ładnie sie pomalowałam.
Dziękuje bardzo za odpowiedź kochana . Już myślałam, że nikogo nie znajdę. Słyszałam, że w Truskolasach bądź Pankach była dobra kosmetyczka, ale to troszkę dalej. Mogłabyś mi również polecić dobry salon fryzjerski?
L_e_n_k_a jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości