Czy ściąć się na łyso? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-04-24, 22:10   #1
talaja
Przyczajenie

Czy ściąć się na łyso?

Cześć wszystkim Od jakiegoś czasu zastanawiam się co zrobić z włosami. Mam ochotę coś zmienić, ale nie wiem co. Mam wrażenie, że im są dłuższe, tym bardziej się strączkują, więc wpadłam na pomysł, by pozbyć się tego problemu i ściąć na łyso. Nie wiem, czy pasowałaby mi taka "fryzurka"
Co myślicie?

A tak na poważnie już - nie chcę się ścinać na łyso, ale chcę coś zmienić. Kiedyś byłam ruda, ale doszłam do wniosku, ze ten kolor mi nie pasuje, trochę też to farbowanie zniszczyło mi włosy, więc przestałam farbować (jednak włosy od połowy długości nadal mają pozostałości po farbowaniu - są rozjaśnione nieco). Miałam też jakąś czerwień na głowie (nie mogę znaleźć zdjęcia), ale już bym nie wróciła do tego.
Iii nie wiem, myślę, że odpadłoby farbowanie, nie mam pomysłu co z tymi włosami można zrobić.
Coś chcę, ale sama nie wiem co
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie2279.jpg (121,0 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie2359.jpg (122,6 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie2144.jpg (83,6 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie2001.jpg (134,7 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rudy.jpg (82,8 KB, 261 załadowań)
talaja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 00:36   #2
dragonsani
Raczkowanie

Dot.: Czy ściąć się na łyso?

Masz śliczną twarz tylko włosy za długie. . Mogłabys ściąć je trochę żeby sięgałay do ramion albo jesli nie boisz się tyle obcinać to krótkie włosy w stylu Kożuchowskiej. Wyglądac będziesz dużo ładniej, zaskoczysz znajomych, poświęcisz mniej czasu na pielęgnację i nie będą Cię grzać na wiosne i ciepłe lato
dragonsani jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 08:27   #3
Kaminka24
Rozeznanie

Ładne masz te włosy Wg mnie jeśli obciąć to tylko zniszczone końce ewentualnie pocieniować żeby nadać im lekkości. A jaką grzywkę nosisz teraz, na bok czy prosto ściętą?
Kaminka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 10:50   #4
talaja
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez dragonsani Pokaż wiadomość
Masz śliczną twarz tylko włosy za długie. . Mogłabys ściąć je trochę żeby sięgałay do ramion albo jesli nie boisz się tyle obcinać to krótkie włosy w stylu Kożuchowskiej. Wyglądac będziesz dużo ładniej, zaskoczysz znajomych, poświęcisz mniej czasu na pielęgnację i nie będą Cię grzać na wiosne i ciepłe lato
Gdyby nie chęć zmian - długość włosów bardzo by mi odpowiadała. A tak bardzo drastyczne zmiany raczej nie są dla mnie. : )
Cytat:
Napisane przez Kaminka24 Pokaż wiadomość
Ładne masz te włosy Wg mnie jeśli obciąć to tylko zniszczone końce ewentualnie pocieniować żeby nadać im lekkości. A jaką grzywkę nosisz teraz, na bok czy prosto ściętą?
Teraz ściętą prosto O właśnie, nad sensem istnienia grzywki też się zastanawiam.
Stary 2014-04-25, 13:05   #5
Holly85
Zadomowienie

czemu żadne z tych zdjęć nie pokazuje całej twarzy i robisz je trzymają aparat wysoko nad głową. jak mamy ocenić kształt twarzy?
dodaj twarzą na wprost, z odsłoniętą grzywką.

faktycznie rudy Ci nie pasuje. zosstań przy swoim kolorze, włosy jeśli lubisz długie to i tak masz mnóstwo opcji, obecnie nie wyglądają jakoś super ciekawie. ot zapuszczone długie włosy bez kształtu i pomysłu. zrobiłabym stopniowanie i skróciła je za linię stanika.

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

no i co więcej. grzywkę albo zapuść, albo zrób najwyżej na bo. prosta przytłacza Ci twarz i niepotrzebnie zasłania, a już i tak zasłaniasz ją okularami.

do ogarnięcia są jeszcze brwi, ale to tak na marginesie. zrób to byle delikatnie.
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 00:41   #6
talaja
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
czemu żadne z tych zdjęć nie pokazuje całej twarzy i robisz je trzymają aparat wysoko nad głową. jak mamy ocenić kształt twarzy?
dodaj twarzą na wprost, z odsłoniętą grzywką.

faktycznie rudy Ci nie pasuje. zosstań przy swoim kolorze, włosy jeśli lubisz długie to i tak masz mnóstwo opcji, obecnie nie wyglądają jakoś super ciekawie. ot zapuszczone długie włosy bez kształtu i pomysłu. zrobiłabym stopniowanie i skróciła je za linię stanika.

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

no i co więcej. grzywkę albo zapuść, albo zrób najwyżej na bo. prosta przytłacza Ci twarz i niepotrzebnie zasłania, a już i tak zasłaniasz ją okularami.

do ogarnięcia są jeszcze brwi, ale to tak na marginesie. zrób to byle delikatnie.
Nie trzymam nie wiadomo jak wysoko nad głową, ale ok postaram się zrobić zdjęcie "normalne" bez grzywki
Stopniowanie - czymś się różni od cieniowania?

Pytałam o włosy, nie o brwi, wiem o nich .
Stary 2014-04-27, 05:24   #7
Verri
Raczkowanie

mnie razi tylko ich proste ścięcie, bardzo mi się takie nie podoba, może zetnij włosy w V? grzywka na bok jest ok, choć co prawda mogła by być troszkę lżejsza, bo ta która teraz masz jest za gruba, taka łopata. i prawda co mówią poprzedniczki, są troszkę za długie i zniszczone na końcach. Ale nie ścinałabym na krótko, dobrze Ci w dłuższych.
Ogólnie ładna z Ciebie dziewczyna ale włosy choć długie to zapuszczane jak to już ktoś powiedział, bez ładu i składu. Opcji masz dużo i warunki też masz, ale mi by było szkoda ścinać na krótko
Verri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 19:16   #8
talaja
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Verri Pokaż wiadomość
mnie razi tylko ich proste ścięcie, bardzo mi się takie nie podoba, może zetnij włosy w V? grzywka na bok jest ok, choć co prawda mogła by być troszkę lżejsza, bo ta która teraz masz jest za gruba, taka łopata. i prawda co mówią poprzedniczki, są troszkę za długie i zniszczone na końcach. Ale nie ścinałabym na krótko, dobrze Ci w dłuższych.
Ogólnie ładna z Ciebie dziewczyna ale włosy choć długie to zapuszczane jak to już ktoś powiedział, bez ładu i składu. Opcji masz dużo i warunki też masz, ale mi by było szkoda ścinać na krótko
Właśnie przeszkadzała mi trochę ta grzywka na bok, bo ciężko się układała, próbowałam różnie ścinać (sama sobie), ale zawsze kończyło się tak jak na zdjęciach.
Zniszczone na końcach są porządnie, wiem o tym, są to pozostałości po dawnym farbowaniu
No właśnie, mam dużo opcji, ale nie wiem które byłyby najlepsze
Skłaniam się ku wycieniowaniu, ale już kiedyś miałam cieniowane włosy, gdy były one jeszcze krótsze, i jakoś dobrze tego nie wspominam
Dzięki za sugestie
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości