skutki uboczne antidralu?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-31, 14:49   #31
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali
Dot.: skutki uboczne antidralu??

Ja na początku używałam codziennie, teraz to tak co 2-4 dni Zdarzało mi sie nie używać przez 2-3 tygodnie, po kilku dniach pocenie sie pojawiło się, ale było zdecydowanie mniejsze Miałam bardzo duży problem z poceniem, po przejściu trasy do pracy przy temp ok 20-25 stopni zdarzało mi się mieć bluzkę mokrą po łokcie! Antidral zablokował wydzielanie potu zupełnie po tygodniu z małym haczykiem POLECAM szczerze

Ważne by nakładać go zgodnie z instrukcją - na noc! ponieważ faktycznie odbarwia ubrania i w nocy mniej się pocimy, a naprawdę wystarczy odrobina wilgoci by podrażnił skórę. Trzeba go nakładać na dobrze osuszoną skórę i najlepiej położyć się do łóżka, żeby się nawet delikatnie nie spocić. Często dziewczyny, które stosują go pierwszy raz nie stosują się do zaleceń z ulotki i się zrażają. No i oczywiście nie wolno go używać po depilacji (najwcześniej po 24h) oraz na skaleczoną skórę.

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 17:00   #32
Douceur
Raczkowanie

A jak to jest z nim... On kompletnie blokuje "wypływ" potu? To nie jest szkodliwe? Pytam bo zamierzam kupić a ktoś gdzieś pisał wcześniej że Antidral zatkał mu gruczoły potowe i pojawiły się guzy ;o
Douceur jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:33   #33
ananasowaaa
Przyczajenie

Cześć.
Ja kupiłam ANTIDRAL wczoraj i muszę Wam powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z niego. Dzisiaj byłam cały dzień nad jeziorem, grałam w siatkę ii biegłam na autobus, byłam pewna, że wyglądam jakbym z wody dopiero wyszła (pachy) a tu nic ;O Zero potu! Nic! Jestem taka szczęśliwa! Jedyne co mnie przeraża, to to, że znowu mnie będzie w nocy szczypało- ale dla komfortu i pewności siebie zrobię wszystko Pozdrawiam ananasowaaa
ananasowaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 15:50   #34
elf01
Zadomowienie

Również polecam jest super jest bardzo wydajny starcza na długo i za taką cenę naprawdę warto
Stary 2010-10-13, 16:18   #35
karolynnah
Raczkowanie

dołączam się. wielkie brawa dla tego specyfiku co prawda nie zAuważyłam skutków ubocznych wiec chyba szkodliwy aż tak nie jest;d
a najgorsze jak swędzi xd o masakra ale warto sie poswiecac ;p

Każdy problem jest tylko wyzwaniem,które daje nam życie.
karolynnah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 23:38   #36
Lucy1111
Zakorzenienie

Ja również jestem bardzo zadowolona z działania tego preparatu. Miałam problem z poceniem się, a od prawie miesiąca moje pachy są suche.
No właśnie....suche. Chyba za bardzo Mam tak przesuszoną skórę, że aż się łuszczy. Muszę się balsamować kilka razy dziennie. poza tym swędzi. Momentami nie do wytrzymania. To jedyny skutek uboczny.
Lucy1111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 13:02   #37
Agamtb
Raczkowanie

Antidral blokuje gruczoły potowe, a pocimy się aby schłodzić organizm i tym samym nie dopuścić do jego przegrzania.
Pot, który musi zostać wydalony aby utrzymać odpowiednią temp. ciała i tak zostanie wydalony, jak nie przez pachy to inną drogą.

Czytałam gdzieś, że stosowanie tego typu kosmetyków, czy nawet antyperspirantów może wpływać na wzrost ryzyka zachorowania na np. raka węzłów chłonnych. Coś w tym jest i myślę, że nie jest to tylko czcze gadanie. Z drugiej strony, codziennie narażeni jesteśmy na szereg niekorzystnych czynników - spaliny, dziura ozonowa, chemia w jedzeniu, kosmetykach, konserwanty, promieniowanie UV.... Nie można dać się zwariować

Sama korzystałam z antidralu od kilku lat, ale bardzo sporadycznie (np. w upały), albo po prostu w razie potrzeby.

Niedawno, tak z ciekawości kupiłam Ziaja Bloker - polecam Wam spróbować, nie zawiera alkoholu, a opinie na KWC ma świetne. Użyłam go niecały tydzień temu i pachy suche... a codziennie biegam. Po aplikacji nic nie piekło, nic a nic.

Edytowane przez Agamtb
Czas edycji: 2010-12-09 o 13:07
Agamtb jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości