Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Pokaż wyniki sondy: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą?
Tak 98 70,50%
Nie 41 29,50%
Głosujący: 139. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-04-29, 16:52   #1
Skruszony
Raczkowanie

Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą?

Jak w tytule.

Wątek powstał dlatego, bo jestem ciekawy jak dany temat wygląda. Liczę na kulturalne posty, gdyż wątek nie ma na celu nikogo skłócić, ani tworzyć internetowych wojenek, zresztą byłoby to niezgodne z regulaminem forum. Zwykła chęć poznania opinii kobiet w tym temacie.

Dział mam nadzieję, że wybrałem odpowiedni, w końcu chodzi o wybór potencjalnego partnera. Jeśli moderatorowi się nie podoba to proszę o usunięcie/przeniesienie wątku.

Edytowane przez Skruszony
Czas edycji: 2014-04-29 o 17:12
Skruszony jest offline  
Stary 2014-04-29, 17:03   #2
madana
Zakorzenienie

Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Tak, ktoś kto głosi takie "prawdy" i tak definiuje kobiety i ich rolę- powinien pozostać wierny jedynie własnej rączce:
Cytat:
Kiedy kobieta ma pryszcz na twarzy – stara się nie wychodzić z mieszkania. Podobnie z inwalidami.
i
Cytat:
Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy.
- i rodzynek:
Cytat:
Kobiety nie mogą być zbyt inteligentne – dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania przez dłużej niż godzinę dziennie z paplającym dzieckiem! Dlatego właśnie (i nie tylko dlatego) mężczyźni nie lubią wiązać się z kobietami inteligentnymi: instynktownie chcą, by ich dzieci miały dobrą opiekę.
.
madana jest offline  
Stary 2014-04-29, 17:10   #3
Kretka666
Zakorzenienie

Dot.: Czy skreśliłabyś potencjalnego partnera jeśli okazałoby się, że jest korwinistą

Korwina lubię za to, że wszystko mówi prosto z mostu. Nie bawi się. Nie powiem, czasem lubię posłuchać jak gnoi, nawet jak się z nim nie zgadzam w jakiejś kwestii Ale z drugiej strony ZAWSZE powie o parę słów za dużo, zawsze wplącze w wypowiedzi Hitlera, Boga, inwalidów i inne niepotrzebne rzeczy, które prowokują i robią się problemy. Dlatego staram się, jak już, czytać lub słuchać całe wypowiedzi i na ich podstawie wyrabiać sobie zdanie o tym, co Korwin głosi.
Stary 2014-04-29, 17:23   #4
cholernarejestracja
Copyraptor

Wpisy w blogu: 2

Skreśliłabym. Tak samo jak skreśliłabym scjentologa czy w ogóle każdą inną osobę, której poglądy na życie bardzo drastycznie odbiegają od moich
cholernarejestracja jest offline  
Stary 2014-04-29, 17:25   #5
madana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Skreśliłabym. Tak samo jak skreśliłabym scjentologa czy w ogóle każdą inną osobę, której poglądy na życie bardzo drastycznie odbiegają od moich
- o i to jest właśnie clou
madana jest offline  
Stary 2014-04-29, 17:28   #6
Bananalama
jestę wieszczę

Wpisy w blogu: 2

tak. Ten facet wypowiada się jak pijany jeż z zaburzeniami pór roku, a ja wolę jednak ludzi inteligentnych.

*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline  
Stary 2014-04-29, 17:28   #7
Tassarinian
Kotełke

Raczej nie skreśliłabym, mało tego, mój TŻ go lubi (właściwie nie tyle jego, co jego poglądy gospodarcze) i dopóki fascynuje go jego podejście do spraw ekonomicznych, rynku, prywatyzacji, płac i inne takie, a nie wypowiedzi na temat kobiet, to nie przeszkadza mi to.

Edytowane przez Tassarinian
Czas edycji: 2014-04-29 o 17:32
Tassarinian jest offline  
Stary 2014-04-29, 17:28   #8
MeredithGrey
Zadomowienie

A ja mam koleżanki które są z zajadłymi korwinistami wiec wyobrażam sobie taki związek . Ja i koleżanki mamy inne poglądy
MeredithGrey jest offline  
Stary 2014-04-29, 17:35   #9
piniata
Rozeznanie

nie skreslilabym.zagadzam sie z wieloma jego pogladami aczkolwiek nie wszystkimi.a ze w mediach robia z niego wariata..ten kto chce znajdzie normalne zrodlo informacji a nie telewizor.
zreszta skreslac faceta tylko dlatego ze ma jakies poglady polityczne???
piniata jest offline  
Stary 2014-04-29, 17:39   #10
madana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
nie skreslilabym.zagadzam sie z wieloma jego pogladami aczkolwiek nie wszystkimi.a ze w mediach robia z niego wariata..ten kto chce znajdzie normalne zrodlo informacji a nie telewizor.
- a co w tym dziwnego? Niektóre poglądy polityczne, szczególnie skrajne, są tak odjechane, że niekoniecznie trzeba z kimś takim w związek wchodzić. Stąd tak: odrzuciłabym kogoś ze skrajnej prawicy, ale też ze skrajnej lewicy;
Rozumiem, że gdybyś żyła w 1933 roku marzeniem byłby chłopiec w brunatnej koszuli?- bo jakże to: skreślać z poglądy?
Na spotkaniu z Korwinem byłam kiedyś, faceta słuchałam- i o ile zdarza mu się coś sensownego gospodarczo powiedzieć, to jak zauważyła wyżej Kretka- nagle walnie czymś jak łysy o beton i ląduje jako "wariat".
madana jest offline  
Stary 2014-04-29, 17:39   #11
roseblue
wasza koleżanka

Nie związałabym się z kimś kto lubi faceta obrażającego kobiety. Już prędzej wzięłabym fana Cejrowskiego.
roseblue jest offline  
Stary 2014-04-29, 17:40   #12
Rumiankowy Platek
Raczkowanie

Korwinista czyli kto dokładnie? Ktoś, kto zgadza się z Korwinem w jakichś kwestiach bo sam doszedł do podobnych wniosków i ma zamiar oddać na niego swój głos czy ktoś kto z góry uznaje, że krul zawsze ma rację bo tak? Jeśli chodzi o pierwszy przypadek to nie widzę problemu, jeśli o drugi to skreśliłabym każdego kto bezmyślnie ulega jakiejkolwiek demagogii. Ja sama mam co do niego mieszane uczucia, zgadzam się z wieloma poglądami ekonomicznymi ale nie biorę wszystkiego co powie za świętość.
Rumiankowy Platek jest offline  
Stary 2014-04-29, 17:43   #13
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
To znaczy, że jeśli Korwin powie coś w TV, to on tego wcale nie powiedział? Jeśli mamy transmisje na żywo z jego wypowiedzi, to jakoś ciężko powiedzieć, że to TV z niego zrobiła wariata. On po prostu jest walnięty. Jeśli sam redaguje swojego bloga i podpisuje się pod tymi bzdetami, to znaczy, że jest walnięty.
Cytat:
Poglądy polityczne są pochodną ogólnego nastawienia do świata. Jeśli ktoś głosuje na partię, która chce ograniczać prawa kobiet, to dlatego, że chce, aby te kobiety pewnych praw nie miały. Nie zwiąże się z kimś, kto ma w dvpie moją swobodę.
Lisbeth jest offline  
Stary 2014-04-29, 17:44   #14
_Jinx_
Rozeznanie

Skreśliłabym. Mężczyzna, który nie ma szacunku do kobiet i traktuje je jako istoty niższe jest u mnie skreślony z miejsca i na zawsze.

Poza tym cenię u mężczyzn inteligencję i umiejętność logicznego myślenia, a poglądy Korwina jako całość są niespójne, nielogiczne i nie trzymają się kupy.

Edytowane przez _Jinx_
Czas edycji: 2014-04-29 o 17:45
_Jinx_ jest offline  
Stary 2014-04-29, 17:46   #15
bosky_Roman
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Rumiankowy Platek Pokaż wiadomość
Korwinista czyli kto dokładnie? Ktoś, kto zgadza się z Korwinem w jakichś kwestiach bo sam doszedł do podobnych wniosków i ma zamiar oddać na niego swój głos czy ktoś kto z góry uznaje, że krul zawsze ma rację bo tak? Jeśli chodzi o pierwszy przypadek to nie widzę problemu, jeśli o drugi to skreśliłabym każdego kto bezmyślnie ulega jakiejkolwiek demagogii. Ja sama mam co do niego mieszane uczucia, zgadzam się z wieloma poglądami ekonomicznymi ale nie biorę wszystkiego co powie za świętość.
Stary 2014-04-29, 17:47   #16
Taco
Flavoured Kisses <3

Jeśli zgadza się z Korwinem z kwestiach światopoglądowych to odpada
Taco jest offline  
Stary 2014-04-29, 17:49   #17
Hibiku
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tassarinian Pokaż wiadomość
Raczej nie skreśliłabym, mało tego, mój TŻ go lubi (właściwie nie tyle jego, co jego poglądy gospodarcze) i dopóki fascynuje go jego podejście do spraw ekonomicznych, rynku, prywatyzacji, płac i inne takie, a nie wypowiedzi na temat kobiet, to nie przeszkadza mi to.
O własnie, to ciekawy aspekt sprawy, rozdział poszczególnych elementów programu danego polityka. O ile nie przeszkadzałby mi partner popierający tylko poglądy gospodarcze Korwina, o tyle z zagorzałym korwinistą zgodnym z każdą/większością jego wypowiedzi bym już funkcjonować nie mogła.

Cytat:
Hm... to brzmi jak "mam skreślać faceta tylko dlatego że słucha Madonny?" a to nieco bardziej rozbudowany temat. Często za poglądami politycznymi stoją też społeczne, gospodarcze, religijne itd. - ciężko żyć z partnerem mającym zupełnie inne podejście do życia.
Hibiku jest offline  
Stary 2014-04-29, 17:50   #18
Elsalinea
Raczkowanie

Zdecydowanie bym skreśliła
Elsalinea jest offline  
Stary 2014-04-29, 18:00   #19
Lemmy is God
Wtajemniczenie

A ilu jest dorosłych i pełnokrwistych kuców Korwina Większość korwinistów których kiedykolwiek poznałam ma na ogół naście lat i za takich bym się na pewno nie brała, toż to pedofilia.
Lemmy is God jest offline  
Stary 2014-04-29, 18:00   #20
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tassarinian Pokaż wiadomość
Dokładnie. Poglądy gospodarcze - ok. Reszta - nie. Człowieka jako całość bym nie skreśliła. Można popierać tylko część całości, ale oczywiście tego się nie bierze pod uwagę Jestem złym człowiekiem, bo popieram Korwina w sprawach ekonomicznych, prywatyzacji, itd, czyli nienawidzę kobiet i niepełnosprawnych (gdzie nawet zaliczam się do obu tych grup )

Cytat:
Napisane przez roseblue Pokaż wiadomość
Nie związałabym się z kimś kto lubi faceta obrażającego kobiety. Już prędzej wzięłabym fana Cejrowskiego.
O nie, nie, nie, nie, nie. Nie wiem jakie ma poglądy polityczne, ale jego program, ten podróżniczy i co opowiada, w jakim tonie to czasem ręce opadają. Mnie przynajmniej
Stary 2014-04-29, 18:08   #21
roseblue
wasza koleżanka

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość

O nie, nie, nie, nie, nie. Nie wiem jakie ma poglądy polityczne, ale jego program, ten podróżniczy i co opowiada, w jakim tonie to czasem ręce opadają. Mnie przynajmniej
Rozumiem, też mnie irytuje sposób w jaki mówi do tubylców, ale czytałam jakąś jego książkę i nawet mi się podobała To pewnie dlatego, że mam słabość do pasjonatów podróżowania.
roseblue jest offline  
Stary 2014-04-29, 18:08   #22
_Jinx_
Rozeznanie

Kilka wspólnych poglądów to ja mam z Tuskiem, Palikotem a nawet Kaczyńskim. I zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację
_Jinx_ jest offline  
Stary 2014-04-29, 18:10   #23
atomheart
Raczkowanie

Mało kto kto wyrósł z młodzieńczego buntu zgadza się z tym panem. Dla mnie taka polityka i takie poglądy to sztuka dla sztuki, nadaje się tylko do szokowania w TV...

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mi szczególnie w pamięć zapadł odcinek gdzie przez 15 minut tłumaczy widzom (ludziom prostym) jak korzysta się z toalety na jakimś statku.
atomheart jest teraz online  
Stary 2014-04-29, 18:12   #24
jesienny_lisc
Zakorzenienie

Tak, skreśliłabym.
I co to w ogóle za tekst, "jak można skreślać kogoś bo...". Halo, tu ziemia! Mam prawo skreślać facetów z jakie tylko chce powodu - bo jest korwinistą, bo pali, bo ma nie takie wykształcenie, bo ma długie włosy, bo nosi białe buty. Nie mam obowiązku się zainteresować każdym, kto się interesuje mną.
jesienny_lisc jest offline  
Stary 2014-04-29, 18:13   #25
Mija62
Zadomowienie

"Kobieta przesiąka poglądami faceta z którym sypia"

Heh!

Sypiam z moim facetem od jakiś 6 lat i on ma inną wiare! przekonania, poglądy polityczne, etc., i co?nie zaczełam jakoś interesować sie kosmosem heh! :-D
Mija62 jest offline  
Stary 2014-04-29, 18:19   #26
TrysneNaLechtaczke
BAN stały

Czy skreśliłbym Korwina jako człowieka i polityka? Tak. Osobą która głosi poglądy, że kobiety są mało inteligentne, czyli po prostu głupie, obraża także moją dziewczynę, i przyszłą żonę. A ja jako mężczyzna powinienem dać mu w pysk za obrazę moje wybranki. Z poglądami gospodarczymi Korwina zgadzam się, ale nie otrzyma mojego głosy w związku z powyższym.
TrysneNaLechtaczke jest offline  
Stary 2014-04-29, 18:22   #27
roseblue
wasza koleżanka

Cytat:
Napisane przez TrysneNaLechtaczke Pokaż wiadomość
Czy skreśliłbym Korwina jako człowieka i polityka? Tak. Osobą która głosi poglądy, że kobiety są mało inteligentne, czyli po prostu głupie, obraża także moją dziewczynę, i przyszłą żonę. A ja jako mężczyzna powinienem dać mu w pysk za obrazę moje wybranki. Z poglądami gospodarczymi Korwina zgadzam się, ale nie otrzyma mojego głosy w związku z powyższym.
Już sobie wyobrażam jaki wstyd przyniósłby Polsce głosząc swoje światłe poglądy przez politykach (często płci pięknej) z innych państw gdyby doszedł do władzy. Już mi wstyd
roseblue jest offline  
Stary 2014-04-29, 18:23   #28
201607110949
Konto usunięte

Ale kto to jest korwinista? Bo zarówno ja jak i mój mąż od dawna głosujemy na partię Korwina ale rozbija się tu głównie o poglądy na gospodarkę i wolnościowe filozofie. Jego podejście do kobiet przy oddawaniu głosów mam po prostu w zadku w tym momencie, i tak tego w mojej rodzinie nie zaszczepi. W 100% chyba nie da się zgodzić z nikim.
201607110949 jest offline  
Stary 2014-04-29, 18:29   #29
Phoce
Flawless

Zdecydowanie
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline  
Stary 2014-04-29, 18:33   #30
201607111040
Konto usunięte

Nigdy nie zagłosuje na kogoś kto w obecności osoby niepełnosprawnej mówi że niepełnosprawni to idioci czy też debile (nie pamiętam już dokładnie jakiego określenia użył). Po prostu nie.
201607111040 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości