W這ski po prostowaniu :( - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-10-08, 20:38   #1
didi_loczek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

W這ski po prostowaniu :(

Witam wszystkich, jestem tu nowa i mam na wst瘼ie pytanie ... moje w這ski s falowane... od miesi帷a prostuje je prostownic ceramiczn firmy ByBabyliss Paris ale niestety ko鎍闚eczki zaczynaj si buntowa, a w finale rozdwaja i s bardzo matowe opowiem jak je piel璕nuje: myje je szamponem seboradin, nast瘼nie maseczka nivea z drobinkami, p騧niej nak豉dam od篡wke seboradin niger bez sp逝kiwania i serum na ko鎍闚ki Welli. Niestety i tak mam zniszczone ko鎍闚ki i ju nie wiem co mam robi... mo瞠 znacie jakie super od篡wki kt鏎e by pomog造?
didi_loczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-08, 21:02   #2
**KaTe**
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24
Dot.: W這ski po prostowaniu :(

Po umyciu i osuszeniu wlosow recznikiem powinnas wetrzec we wlosy jakis nawilzajacy preparat do prostowania wlosow, a nastepnie wysuszyc je suszarka i pod koniec uzyc prostownicy...
**KaTe** jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-08, 21:17   #3
amo
SPAMER
Nieop豉cona reklama

Wiadomo軼i: 48

Cytat:
Napisane przez didi_loczek
mo瞠 znacie jakie super od篡wki kt鏎e by pomog造?
R闚nie u篡wam cz瘰to prostownicy i w obawie o moje w這ski szuka豉m dobrej od篡wki. I w ko鎍u trafi豉m na MATRIX Loreal`a SLEEK LOOK. Mog j z r瘯 na sercu gor帷o poleci!!! Od pierwszego u篡cia nie mam ju problem闚 z rozczesywaniem, w這ski s od篡wione, g豉dkie, b造szcz帷e i si nie skr璚aj nawet pod wp造wem wigoci.
Mam zamiar dokupi sobie jeszcze spray z tej samej serii, bo naprawd jest rewelacyjna!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpeg 62786026.jpeg (27,4 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpeg 66731584.jpeg (44,9 KB, 17 za豉dowa)
amo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-08, 21:40   #4
patitcz
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 270

a ten MATRIX Loreal SLEEK LOOK to szampon czy odzywka?? do czego jest ten spray i ile to kosztuje ??
patitcz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-08, 21:56   #5
amo
SPAMER
Nieop豉cona reklama

Wiadomo軼i: 48

Cytat:
Napisane przez patitcz
a ten MATRIX Loreal SLEEK LOOK to szampon czy odzywka?? do czego jest ten spray i ile to kosztuje ??
To jest od篡wka SLLEK LOOK do w這s闚 suchych, szorstkich i nie podatnych na uk豉danie, roz鈍ietla w這sy i nadaje im mega po造sk i bardzo od篡wia.

A spray SLEEK LOOK IRON SMOOTHER wspomaga dzia豉nie prostownicy i chroni przed dzia豉niem wysokiej temperatury.

To s preparaty profesjonalne i w salonach fryzjerskich 250ml kosztuje 50-60z. Ja kupi豉m taniej na Allegro
amo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.