Jak rozświetlić i ożywić cerę...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-10-09, 08:57   #1
aire
Raczkowanie

Jak rozświetlić i ożywić cerę...?

...żeby nie przesadzić
Mam trzydzieści lat, jestem blada i mam lekkie cienie i czasem opuchnięcia pod oczami. Planuję zakupy kosmetyczne , ale trochę zgłupiałam, bo w co tu zainwestować:
-rozświetlający podkład?
-brązujący, rozświetlający puder?
-róż?
-baza?

Jak to wszystko się łączy, żeby nie przesadzić z tym rozswietlaniem i ożywianiem. Czy rozświetlający podkład z miką nadaje się dla cery z pierwszymi oznakami grawitacji? pamiętam że miałam próbkę i miałam wrażenie że wyglądałam jak chora, a tymczasem wszyscy polecają jako niezbędnik do ożywiania szarej cery.
aire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 10:56   #2
madonek
BAN stały

Dot.: Jak rozświetlić i ożywić cerę...?

wiesz ,,The Body shop" ma calkiem fajne produkty pod oko z kinetyna ,najwazniejsze to dobry krem do twarzy (z wit C,czy sprobuj dobre serum albo wlasnej roboty przepis jest na wizaz)dobra dieta bogata ,i jak najmniej stresu i dotlenianie skory na spacerach bez maski,sprawdz czy nie masz anemii odchudzasz sie?Wszystko zalezy od Twojej chemii ,kazda z nas ma ina skore jak i inny zyciors warto abys przetestowala rozne spotkania kosmetykow .Ja ostatnio nabylam podklad rozany z Guerlaina i bardzo sobie chwale ,w Polsce sa dostepne dobrej moim zdaniem jakosci podklady Matisa.Skora potrzebuje milosci i masazu przy kremowaniu ,poprzez odpowienie uciskanie i dotykanie ,wklepywanie .Aire zastanawiasz sie nad zakupem jakich kosmetykow i jaki tryb zycia prowadzisz(nalogi ,stresy)pozdr
madonek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 11:01   #3
guzik
Raczkowanie

Oj jak ja bym tak chciala, spacerki bez tapety, relaks, bez stresu . A jak ktos wstaje o 5 tej, pracuje 10 godzin dziennie na budowie , wraca styrany okolo 18-19 tej (W soboty do 13 tej) , ma 28 lat to juz kaplica co?!
guzik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 11:34   #4
madonek
BAN stały

Guzik swego czasu slyszalam szczera wypowiedz wizazysty na temat starzenia modelki i jej kolezanki e szkolnej lawy ,ktora maluje sie od swieta.I przyznal,ze lepiej bedzie wygladac cera kobiety malujacej sie rzadko.Kto ano wstaje temu pan Bog daje,totez nie tu jest problem.Skora musi tez oddychac ,jak wyjechalam z Polski zrobilam wakacje dla skory i dlugo odpoczywala bez make-up.Coz pomimo korzystnej przemiany i tak mam slabosc do make-up nie rozumiem jednak kobiet ,ktore kupuja najgorszy napakowany negatywna chemia krem do twarzy a maluja sie cackami z wyzszej polki.Kobiety z miejsc ,gdzie praca jest dictum wygladaja niepomiernie lepiej niz ot Britney ,ktora juz sie sypie.Well piekno to takze higeniczne zycie bez zazdrosci i zawisci .A to juz niekiedy luksus
madonek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 17:07   #5
aire
Raczkowanie

Kochane! Jeśli chodzi o pielęgnację to nie mam żadnych problemów i dobrze sobie radzę, znam kwasy, retinole witaminy i inne cuda. Mam dobre kosmetyki pielegnacyjne.Wysypiam się, jestem zdrowa i nie mam stresów. Blada jestem z natury. Chodzi mi wyłącznie o makijaż który ożywia taki typ karnacji jaki posiadam i dobrze służy trzydziestolatce.
aire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 17:37   #6
Gabi2
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6
GG do Gabi2

może na ożywienie i nabranie cieplejszej barwyi lekkiej opalenizny Ziemia Słoneczna Lavertu albo Ziemia Egipska, ja używam po przeczytaniu zachwalających recenzji i nie żałuje, a też bladzioch raczej ze mnie, a tu podaje link do recenzji
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6626
Gabi2 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości