nowa fryzurka... prosze pom騜cie, nie wiem, co zrobic z w這sami :( - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-06-13, 18:24   #1
izu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
GG do izu

nowa fryzurka... prosze pom騜cie, nie wiem, co zrobic z w這sami :(

Po pierwsze chcia豉m si tu ze wszystkimi przywita serdecznie, bo jestem nowa

po drugie:
W czwartek ide do fryzjera i jeszcze nie wiem w豉sciwie, co chce miec na g這wie. Obecnie mam w這sy o d逝go軼i troch za ramiona, kolor br您owy (ale z odrostami ciemny blond ), w這sy sa do嗆 zniszczone, po豉mane i cienkie. Naturalnie sie faluj, ale z tym radz sobie prostownic (tak, wiem, 瞠 to szkodzi w這som ) ale najwiekszy problem to fakt, ze w這sy kr璚 mi si w okolicach uszu, skroni i czo豉, dlatego nawet po d逝gim m璚zeniu ich prostownic s proste wszedzie, tylko nie tam gdzie powinny (czyli w okolicy przedzia趾a z przodu).
Chce zmienic fryzurk na tak z grub grzywk od 鈔odka g這wy, a reszta w這s闚 do ramion. cos tak pomi璠zy pierwsz, a drug fotk (z zachowaniem br您owego koloru w這s闚)
Mysla豉m sobie, 瞠 przy takim uczesaniu proste w這sy ze 鈔odka g這wy przykryj te krecone znad czo豉. Co o tym my郵icie? Ale pojawia sie problem, 瞠 jak zwi捫 w這sy w kitk, to z boku, przy uszach, te krecone moga byc zbyt widoczne. Sama juz nie wiem

Za陰czam jeszcze moje fotki, 瞠by軼ie mog造 mi mo瞠 pom鏂 w wyborze jakiejs odpowiedniej, wygodnej fryzurki. A mo瞠 zmienic kolor? Troch si boj tej grzywki, bo mam duzy nos i taka grzywa mo瞠 zwraca na niego uwage... ale sama nie wiem

a mo瞠 w og鏊e nie zmienia fruzury? ale nie... bo moje w這sy sa tylko w miare 豉dne zaraz po myciu i potraktowaniu prostownic (foto 5). potem si psuj i ci庵le musze nosi je zwi您ane nudno tak

no wi璚 jeszcze raz baaaaaardzo prosz o rady
bo jak w czwartek wyjde od fryzjera jako czupirad這 (tak jak ostatnio - beznadziejne cieniowanie. 幢e mi w cieniowanych w這sach. ju wystarczy, 瞠 same z siebie sa cienkie) to pope軟i harakiri czy inne sepuku
i co? i nie b璠zie nowej wiza瘸nki :P
dorad嬈ie mi prosz...

pozdrawiam wszystkich serdecznie
izu
izu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-13, 18:57   #2
izu
Przyczajenie

GG do izu
Re: nowa fryzurka... prosze pom騜cie, nie wiem, co zrobic z w這sami :(

znalaz豉m w豉snie takie foto, dobrze by mi bylo w takiej grzywce?

i chcia豉m jeszcze dodac, 瞠 mam okrag豉 twarz i duzy nos. jakie uczesanie do takiej poczwarki jak ja pasuje?

prosze, pom霩cie...
Stary 2004-06-13, 19:30   #3
kornela
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

no wiec mysle ze powinnas sciac wloski tak jak na pierwszym zdjeciu, a co do grzywki,,,hmmm ja wlasnie sobie scielam wczoraj i troche klopaotu mam bo siue jeszcze nie przyzwyczailam ale co do Ciebie uwazam ze lepiej by ci bylo w tej grzywce i fryzurce z pierwszego zdjecia ja mam taka jaka jak na zdjeciu ktore ci zalacze, kto wie moze skorzystasz
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg GICIOR2.jpg (37,8 KB, 28 za豉dowa)
kornela jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-13, 19:48   #4
izu
Przyczajenie

GG do izu

郵iczna ta fryzurka, ale nie wiem, czy do moich falowanych w這s闚 bo sie nadawa豉. musialabym ci庵le prostowa. pzoa tym chyba by uwydatni豉 m鎩 wieeelki nos.

kurcze, a mo瞠 ja powinnam wej軼 na forum o chirurgii plastycznej, zrobic sobie operacje nosa i wtedy wszystkie fryzurki mi b璠 pasowa造

a co my郵icie o tej fryzurze?
Stary 2004-06-13, 20:11   #5
Ami
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 845

My郵, 瞠 w grzywce b璠zie Ci super. Najbardziej mi si podoba ta pierwsza fryzurka, ale w tej ostatniej te by Ci 豉dnie by這.
A nie my郵a豉, 瞠by rozja郾i troch w這sy baleja瞠m? I odrosty by造by mniej widoczne, i buzia by Ci si o篡wi豉.
Ami jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-13, 21:25   #6
201608040942
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 9 979

1) jak masz dlugi nos to powinna byc gdzywka najlepiej miesista bo tylko taka skraca optycznie nosek.
2) jesli masz cienkie wkoski (co na zdjeciu w rozpuszczonych wloskach nie widac) to bedzie ciezko wyczarowac taka grzywke.
3) moja szwagierka ma dlugie wlosy, podluzna waska twarz i cienki dlugi nos. Wkoncu zdecydowala sie na obcieciwe grzywki ale ma tylko pare kosmykow. juz widac roznice, ze lepiej jej w grzywce, o ktora niestety nie dba, nie patrzy jak jan uklada a czesto mimo wszystko podpina tak jakby jej nie miala.
4) grzywka i pocieniowane przy twarzy wlosy optycznie ci twarz wyszczupla(bo jestes troche za pucolowaca) i skroci ta grzywka nosek. kwestia tylko jaka ma byc wycieniowana, w takiej wiekszosci twarza jes dobrze, czy prosta na fajerke . Fryzjer bedzie widzial o co ci chodzi jak powiesz ze ma skrocic nosek ci ta grzywka, ale najlepiej jak bedzie miesista jesli uda sie taka wyczarowac z twoich wlosko
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-13, 22:32   #7
izu
Przyczajenie

GG do izu

dzi瘯i wielkie za wszystkie podpowiedzi
na pewno je wykorzystam
ju mi si jako taki wizerunek nowej fryzurki wyklarowa

wi璚: taka grzywka jak na pierwszym zdj璚iu (mo瞠 troche cie雟za biorac pod uwage grubo軼 moich w這sk闚) reszta w這s闚 prosta do ramion. cieniowa nie chc, bo po pierwsze to mi jeszcze bardziej zmniejsza ilo嗆 w這s闚, a po drugie to wtedy mi si w這ski tak dziwnie kr璚. wole nie ryzykowa.

btw. nos mam nie tylko do嗆 d逝gi, ale jeszcze szeroki :PO po prostu duzy

co do rozja郾iania baleja瞠m, to w豉snie sobie to wymysli豉m przed chwil jak siedzia豉m w wannie :P
tzn nie normalny baleja, ale takie cudo jak na fotce pierwszej. 瞠 spod w這s闚 jednego koloru wystaj innego koloru. :P
tylko ja chcia豉m normalne w這sy mie br您owe, a spod nich zeby wystawa造 rozja郾ione. ale obawiam si, ze na moich farbowanych w這sach to rozjasnienie mo瞠 dac efekt rudy. niestety wiekszo軼 ciemnych fabr, jakie uzywa豉m (jakie kasztany, br您y) mia豉 w sobie taki rusy po造sk, wi璚 po rozjasnieniu wyjdzie eee... pomaranczowy? mo瞠 kto juz rozja郾ia farbowane w這sy i wie, co mo瞠 wyj軼 ztakiej kombinacji? hm?

jeszcze raz dzi瘯i za wszystkie sugestie

naprawde 鈍ietne to forum my郵, 瞠 sie tu zadomowi

oo, w豉snie takie zdj徠ko znlaz豉m. babka w grzywce. ona ma podobne w這sy jak ja i sie obawiam, 瞠 moja te by si tak falowa豉. a ja chce prosta
no w sumie z falami tez nie jest 幢e
Stary 2004-06-13, 22:43   #8
kjudi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 132

a ja mysle ze falowane wloski sa calkiem fajne... trzeba im tylko nadac ksztaltu <obcieciem>, suszyc glowa w dol i masz sliczny nielad. dziewczyny z prostymi wlosami musza sie wiele pomeczyc zeby im sie natuarlnie pokrecily... zapomnij na chwile o uprzedzeniach do fal i spojrzyj na siebie i te fale mniej krytycznym okiem... wedlug mnie moglabys calkiem fajnie wygladac, z przedzialkiem na bok i wloskami opadajacymi na twarz... np takim wystopniowanym pasmem wlosow, ktory by niesfornie ucieklo do przodu... pomysl o tym a ja wysylam foty:
kjudi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-13, 22:47   #9
kjudi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 132

a o to te zdjecia...
wiem ze grzywki roznia sie od tych ktore pokazywalas, ale nic nie zaszkodzi pomyslec o czyms innym
pozdrawiam
kjudi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-14, 20:32   #10
izu
Przyczajenie

GG do izu

takie fruzurki z przedzia趾iem na boku mi sie bardzo podobaj, ale niestety nie mog takiej nosi przez te kr璚ace si w這sy przy skroni

i one nie faluj si tak wszedzie 豉dnie tylko w豉snie z ty逝 sa proste, z boku falowane, przy czole krecone.. w og鏊e tak dziwnie :/
i chcia豉m jakiegos fryza, kt鏎y mi zakryje te pokrecone fafkulce nad czo貫m.

ale dzi瘯i za sugesti
Stary 2004-06-14, 21:13   #11
201608040942
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 9 979

sluchaj kochana jak zrobisz tak ze wlosy pod spodem bede ciemniejsze niz na gorze to optycznie zagescisz wlosy. Mowie nie o takim konrascie ale zeby naturalnie kolor ciemnial nie za mocno
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-14, 23:11   #12
izu
Przyczajenie

GG do izu

w豉snie znalaz豉m w domu jak捷 farbe z serii feria contraste
to mysle, ze mo瞠 mi sie uda delikatnie rozjasnic tym w這sy na wierzchu

btw. jak my郵icie? lepsza jest grzywka obci皻a zupe軟ie prosto, czy lepiej 瞠by by豉 troch d逝窺za po bokach, taka zaokraglona?
Stary 2004-06-15, 09:42   #13
Kiria
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92
GG do Kiria

Zdecydowanie dlu窺za po bokach (z doswiadczenia wiem,ze takie 軼iecie wysmukla buzie,a zupelnie prosta sprawia,ze staje sie kanciasta i jakas taka szersza ogolnie)Poza tym fajnie wyglada grzywka scieta prawie od czubka glowy.Ja mam tak scieta grzywke na polokraglo i nosze ja na zmiane albo prosta albo robie przedzialek na bok bo przy takim scieciu grzywka na bok dobrze sie uklada i trzymaMysle ze nawet przy twoich krecacych sie wloskach grzywka na bok nie bedzie problemem bo ta warstwa z gory(ponoc prosta) zasloni te loczki z pod spoduAjj mam nadzieje ,ze za bardzo nie nakrecilamBuziaki!!

pozdr
Kiria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-15, 22:24   #14
izu
Przyczajenie

GG do izu

dzieki kiria ju mam w g這wie obraz mojej wymarzonej i pasuj帷ej do mnie fryzurki

瞠by tylko fryzjer mnie zrozumia :P
Stary 2004-06-15, 23:38   #15
Kiria
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92
GG do Kiria

Powodzonka
Aj i chetnie bym zobaczyla twoj fotke po wizycie u fryzjera buzka!!

pozdr
Kiria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-16, 01:27   #16
mskladaczek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 619

izu napisa(a):
> tylko ja chcia豉m normalne w這sy mie br您owe, a spod nich zeby wystawa造 rozja郾ione. ale obawiam si, ze na moich farbowanych w這sach to rozjasnienie mo瞠 dac efekt rudy. niestety wiekszo軼 ciemnych fabr, jakie uzywa豉m (jakie kasztany, br您y) mia豉 w sobie taki rusy po造sk, wi璚 po rozjasnieniu wyjdzie eee... pomaranczowy? mo瞠 kto juz rozja郾ia farbowane w這sy i wie, co mo瞠 wyj軼 ztakiej kombinacji? hm?
ja ! zreszta chyba wszytkiego probowalam wlosy tez farbowalam brazami, kasztanami, bursztynami itp... robilam na to blond balejaz... i te pasemeczka nie wyszly rude tylko ladne jasne
mskladaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-16, 01:29   #17
mskladaczek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 619

mskladaczek napisa(a):
> izu napisa(a):
> > tylko ja chcia豉m normalne w這sy mie br您owe, a spod nich zeby wystawa造 rozja郾ione. ale obawiam si, ze na moich farbowanych w這sach to rozjasnienie mo瞠 dac efekt rudy. niestety wiekszo軼 ciemnych fabr, jakie uzywa豉m (jakie kasztany, br您y) mia豉 w sobie taki rusy po造sk, wi璚 po rozjasnieniu wyjdzie eee... pomaranczowy? mo瞠 kto juz rozja郾ia farbowane w這sy i wie, co mo瞠 wyj軼 ztakiej kombinacji? hm?
> ja ! zreszta chyba wszytkiego probowalam wlosy tez farbowalam brazami, kasztanami, bursztynami itp... robilam na to blond balejaz... i te pasemeczka nie wyszly rude tylko ladne jasne
aha... chcialam dodac ze mam wlosy jeszcze na glowie nawet za duzo
mskladaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-16, 15:58   #18
izu
Przyczajenie

GG do izu

postaram si za陰czyc foto mojego nowego fryza
Stary 2004-06-17, 16:15   #19
izu
Przyczajenie

GG do izu

ojesu, w豉snie mnie nasz造 okropne w徠pliwosci... bo ja mam takie cieniutkie s豉be w這sy i nawet jak grzywka b璠zie od czubka g這wy to mo瞠 "przeswitywa"
i w og鏊e
jak sie pytam znajomych, to wiekszosc mi odradza grzywke
sama juz nie wiem......

i to krecenie po bokach...bleee...a jak sie ebde czesac w kitke, to moze byc widac
Stary 2004-06-24, 19:54   #20
izu
Przyczajenie

GG do izu

no wi璚. w豉snie. wr鏂i豉m. od. fryzjera.

MAM GRZYWKE.

ale nie ca趾iem taka jak chcia豉m. mia豉 byc nie taka szeroka, a reszta w這s闚 nie taka kr鏒ka.

za陰czam fotki, jak obieca豉m.

pozdrawiam
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.