Chciałabym sie zapytac jak sie malowac aby moja twarz wydawała sie szczuplejsz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-06-14, 19:22   #1
kicia8220
Przyczajenie

Chciałabym sie zapytac jak sie malowac aby moja twarz wydawała sie szczuplejsz

Mam problem poniewarz mam bardzo okragłą twarz małe oczy i waskie usta chciałabym aby twarz wydawała sie szczuplejsza a oczy i usta wieksze .Druga moja prosba naleze do osób puszystych w co i jak sie ubierac aby wygladac szczuplej
kicia8220 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-14, 19:47   #2
Lee
Wtajemniczenie

Re: Chciałabym sie zapytac jak sie malowac aby moja twarz wydawała sie szczuplejsz

Aniu, ależ jesteś bardzo ładna I masz uroczy uśmiech
Widać, że dbasz o siebie- ladny makijaż, ciekawa fryzurka
Nie uważam żebyś miała aż tak okrągłą twarz i żebyś była aż tak puszysta.
Jedyne co moge napisac to makijazowe triki wizażystów, czyli na buzię:
poniżej kości policzkowych ciemniejszy podkład lub puder- ciemny koryguje kształty("chowa je") a na kości róż.
Oprócz tego fryzirki z wlosami które "zachodzą" na twarz.
Jeżeli chodzi o oczy to ja zrezygnowałabym z kresek wewnątrz oka (szczegolnie widoczne na 1 fotce) one pomniejszają oczy. Mocniej tuszuj rzęsy, głównie w środkowej ich części do tego używaj jasnych cieni tuż pod brwiami. Może jasna kredka na dolnej powiece? Możesz za to ciemną pociągnąc kącik zewnetrzny lekko ku górze (oko wyda się kocie )
A usta? Przede wszystkim konturówka poprowadzona nieco dalej niż naturalny kontur ust, czyli lekko je powiększasz i wypełniasz błyszczykiem.
Życzę owocnych zmian Na prawde nie powinnac miec kompleksów
ps. ładnie Ci w oklularkach Takie oprawki też wyszczuplają
Stary 2004-06-14, 19:55   #3
kjudi
Raczkowanie

Re: Chciałabym sie zapytac jak sie malowac aby moja twarz wydawała sie szczuplejsz

hmmmmmmmm moim zdaniem twarz mozna modelowac pudrem brazujacym, rozem... ja podobnie jak Ty mam okragla twarz i kosci policzkowych niestety nie widac... ciezko jest mi wyszczuplic twarz pudrem, ale uzywam go... efekt jest sredni, moze jak sie naucze to bedzie lepiej... ja nie maluje policzkow tylko pod policzkami... jak by to wytlumaczyc, jak zrobisz usta w dziubek... to maluje tam gdzie policzki sie zapadaja i troszke na kosciach przy skroniach... najepiej zebys poszukala na wizazu, bo gdzies jest jak nakladac puder na okragla buzke...

oczka - wydaje mi sie ze moglabyc bardziej wytuszowac rzesy <polecam tusze loreala typu architect albo ten nowy podwojny>... wiecej nie wiem, bo nie uzywam zbyt czesto cieni i nie mam zadnych patentow

usta - nie maluje ich i nie mam waskich, ale wedlug mnie usta wygladaja na wieksze jak sie je pomaluje jasna pomadka, czasem mozna tez wziac blyszczyk i na srodku ust, wyjezdzajac nad gorna <ale minimalnie> warge pomalowac <na dole to samo>.

to tyle o makijazu, niestety w doborze ubran Ci nie pomoge, ale inne dziewczyny pewnie tak.
podsylam kilka djec, zwroc uwage na te kosci policzkowe i w ogole na szczegoly. moze znajdziesz cos dla siebie

p.s. napisz jak efekty
kjudi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-14, 20:00   #4
kjudi
Raczkowanie

Stary 2004-06-14, 20:03   #5
kjudi
Raczkowanie

Stary 2004-06-14, 20:10   #6
Hexa
Raczkowanie

Tak jak napisała poprzedniczka oko powiększysz malując krawędź wewnętrznej powieki białą kredką - ciemne zakazane, bo pomniejszają! Rozświetlaj też wewnętrzny kącik jasnym cieniem. Tyle odemnie! Buziaki
Hexa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-14, 20:45   #7
satia1
Raczkowanie

GG do satia1

Aniu , piekna dziewczyna z Ciebie fryzurka super !! widac ,ze masz bardzo ladna cere ,kolor blyszczyka tez jest dopasowany natomiast zgodze sie z Lee ,ze ta czarna kredka w srodku oka nie jest dobrym rozwiazaniem ,gdyz tworzy za duzy kontrast z brazowymi brwiami . W ogole postaraj sie troche zapuscic brwi
jezeli chodzi o ubior, to wersja "cala na czarno" jest troche smutna podsylam ci kilka zdjec spodni ( sama mam "pelniejsze" uda ,chociaz Twoje wcale mi sie takie nie wydaja i unikam wszelkich spodni z lycra (nie wiem czy te na zdjeciu sa z dodatkiem lycry?),gdyz mam wrazenie ze za bardzo sciskaja uda ,a dodatkowo rozszerzane nogawki nie tworza zgranego duetu.Tak samo wydaje mi sie blednym stwierdzeniem jest ,ze kobiety o pelnijszych ksztaltach ( i znowu sie zastanawiam gdzie te Twoje pelne ksztalty ?? powinny nosic lejace spodnie -w zyciu!! ja wybieram dla siebie lekko usztywniane spodnie o lini lekko rozszerzonej nogawce .
Napisz moze wiecej o swoim stylu ubierania ,bedzie latwiej dobrac zdjecia ,ja na razie przesylam mje propozycje !! I nie boj sie kolorow aha...jezeli chodzi o bizuterie ,twarz bedzie wydawac sie szczuplejsza przy wiszacych kolczykach .Jesli zakladasz duze kolczyki takie jak masz na zdjeciu (wygladaja ok ) zrezygnuj z wisiorkow .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg su2_04_15e.jpg (8,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg su_1_04_54c.jpg (19,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DAC04-ms.jpg (4,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DEX71-ms.jpg (6,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DAD35-ms.jpg (3,4 KB, 616 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DAE38-ms.jpg (3,5 KB, 610 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DAE43-ms.jpg (2,8 KB, 608 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DEY47-ms.jpg (1,6 KB, 610 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DEY51-ms.jpg (2,3 KB, 610 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DEY54-ms.jpg (2,8 KB, 610 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DEW45-ms.jpg (4,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DCD43-ms.jpg (3,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DCD49-ms.jpg (4,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DCD45-ms.jpg (7,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DEV75-ms.jpg (1,6 KB, 608 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fa_04_22a.jpg (4,4 KB, 4 załadowań)
satia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-14, 22:26   #8
satia1
Raczkowanie

GG do satia1

dokladam jeszcze zdjecia marynarek ,ktore mozna laczyc chocby z jeansami Wybieraj marynarki odkryte ,malo zabudowane na klatce piersiowej.
i jeszcze kilka zdjatek ciuszkow i dodatkow enjoy!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DAD82-ms.jpg (4,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DEX35-ms.jpg (5,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DEX33-ms.jpg (3,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DAA43-ms.jpg (2,5 KB, 623 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DAD99-ms.jpg (2,2 KB, 610 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DAB34-ms.jpg (4,4 KB, 626 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DAB35-ms.jpg (2,3 KB, 611 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DEV99-ms.jpg (2,6 KB, 617 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DAE08-ms.jpg (2,7 KB, 616 załadowań)
Stary 2004-06-14, 22:43   #9
mskladaczek
Zakorzenienie

Karolina, bardzo podobaja mi sie te jasne spodenki na 3 zdjeciu. czy wiesz jakiej sa one firmy? czy tak po prostu dla przykladu ten model wkleilas? bylabym wdzieczna za odp i super by bylo gdybys wiedziala co to za spodenki nie musialabym pol miasta przebyc w poszukiwaniu takowych
mskladaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-14, 22:53   #10
satia1
Raczkowanie

GG do satia1
a spodenki sa od .....:)

te jasne spodenki sa dorothy perkins ,z reszta wiekszosc tych rzeczy sa tej firmy .Znalazlam je na stronie: http://www.dorothyperkins.co.uk/prom.../dp/index.html
Wiem ,ze w kilku miastach Polski maja swoje sklepy ,na przyklad w Szczecinie w Carrefourze .
Stary 2004-06-14, 23:58   #11
mskladaczek
Zakorzenienie

Re: a spodenki sa od .....:)

karolina napisał(a):
> te jasne spodenki sa dorothy perkins ,z reszta wiekszosc tych rzeczy sa tej firmy .Znalazlam je na stronie: http://www.dorothyperkins.co.uk/prom.../dp/index.html
> Wiem ,ze w kilku miastach Polski maja swoje sklepy ,na przyklad w Szczecinie w Carrefourze .
dziekuje
mskladaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-15, 10:32   #12
Sam
Zadomowienie

Wygladasz fajnie
Oto co bym zmieniła:
-zapuściła brwi
-jeżeli chodzi o kolor włosów to moim zdaniem lepiej by Ci było gdybys jasne pasemka zafarbowała np. na ciemny brąz
-zrezygnuj z ciemnej kredki wokół oczu a kształt powieki modeluj cieniami
-pojedyncze pazurki z przodu mozesz nieco bardziej zaczesywac na buzie

Co do ubrań pamiętaj że wszelkie pionowe linie wyszczuplają:
-marynarki z pionowymi przeszyciami
-spodnie z lampasami
-bluzkii,sukienki w pionowe paski
-rajstopy najlepiej jednokolorowe
-dodatki: typu kolczyki czy wisiorki najlepiej w podłużnej formie
-spodnie w kant
-spodnice przed kolano lub długie

pozdrawiam serdecznie
sam
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-15, 10:46   #13
magnoliab
Przyczajenie

Może coś takiego
magnoliab jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości