Eko- Bio- Naturalne- Kosmetyki jakich firm polecacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-05-11, 19:09   #1
lenkap
Przyczajenie

Eko- Bio- Naturalne- Kosmetyki jakich firm polecacie?

Witajcie! Jestem nową Wizażanką i dopiero zaczynam przygodę zarówno z forum jak i pielęgnacją kosmetykami naturalnymi. Na razie odkryłam firmy Natura Siberica i Organic therapy, a także żel z wyciągiem ze ślimaka firmy Mizon. Chciałabym jednak poszerzyć wiedzę o inne marki, które znacie i cenicie. Temat jest rozsiany po różnych podforach a ja prosiłabym o jedno duże kompendium na temat konkretnych marek. Z góry dziękuję
lenkap jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 09:08   #2
Puszyslawa
Rozeznanie

Dot.: Eko- Bio- Naturalne- Kosmetyki jakich firm polecacie?

Cytat:
Napisane przez lenkap Pokaż wiadomość
Witajcie! Jestem nową Wizażanką i dopiero zaczynam przygodę zarówno z forum jak i pielęgnacją kosmetykami naturalnymi. Na razie odkryłam firmy Natura Siberica i Organic therapy, a także żel z wyciągiem ze ślimaka firmy Mizon. Chciałabym jednak poszerzyć wiedzę o inne marki, które znacie i cenicie. Temat jest rozsiany po różnych podforach a ja prosiłabym o jedno duże kompendium na temat konkretnych marek. Z góry dziękuję
Mizon jest naturalny? Wymieniłaś kosmetyki rosyjskie, one mają ładne składy, ale też nie wszystkie są w 100% bio-eko. A szkoda.
Z polskich marek jest Sylveco i spora część asortymentu Apis, weszła teraz nowa marka GoCranberry, ale jakoś te ich kosmetyki, przynajmniej kremy, do mnie nie przemawiają. Po kilku użyciach oddałam mamie, która z tego, co widzę, też nie stosuje.

A tak poza tym to najłatwiej chyba wejść na strony sklepów internetowych z naturalnymi kosmetykami i przejrzeć. Część kremów egipskich/marokańskich/indyjskich ma parafinę, ale poza tym raczej wszystko będzie eko. Mi podoba się asortyment Najel, Hesh, Lass. Ze względu na ceny i spodziewaną jakość.

Jeszcze Lilla-Mai i Make Me Bio. Więcej nie kojarzę, też musiałabym szukać. Można jeszcze sobie samemu pomieszać z półproduktów z e-naturalne, biochemii urody, zrób sobie krem, kolorówka. Są też już skomponowane zestawy z instrukcją mieszania.
Puszyslawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 09:11   #3
Martka72
Zadomowienie

podbijam, tez chętnie się dowiem

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...

Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 14:27   #4
aklina
Rozeznanie

Jak na razie moją ulubioną polską firmą jest Fitomed, przede wszystkim za stosunek jakości do ceny. Świetne kremy nawilżające, toniki, żele, hydrolaty, płyny
Stary 2015-04-21, 14:38   #5
szalama
Przyczajenie

Ja polecam wszelkiego rodzaju mydła ALEPPO. Są dobre i na ciało i na włosy, warto tylko dobrze wybrać stężenie, bo ja kiedyś wzięłam zbyt mocne i bardzo wysuszyło mi skórę, a przecież z założenia mają nawilżać Tutaj mają fajną i bogatą ofertę tych mydeł:
xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-03 o 10:43 Powód: Link.
szalama jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości