Herome vs Eveline - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-05-12, 13:56   #1
nanushka
Przyczajenie

Herome vs Eveline

Hej Zarejestrowałam się specjalnie, by zadać to pytanie, bo wiem, że prawdziwe specjalistki znajdę tylko tutaj Mam paznokcie bardzo zniszczone po żelach (część poodpadała, więc resztę sama zdjęłam) i moja manikiurzystka poleciła mi odżywkę Herome, którą można kupić tylko w specjalistycznych sklepach z tego co wygooglowałam, a chcę koniecznie na już, więc w grę wchodzi tylko zakup stacjonarny. Wyczytałam jednak, że ten sam składnik zawiera dużo tańsza i łatwiej dostępna odżywka Eveline 8w1. Czy te odżywki można uznać za zamienniki czy Herome jest jednak lepsza i bardziej profesjonalna? Liczę na wszelkie rady, pozdrawiam
nanushka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 07:59   #2
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Herome vs Eveline

Cytat:
Napisane przez nanushka Pokaż wiadomość
Hej Zarejestrowałam się specjalnie, by zadać to pytanie, bo wiem, że prawdziwe specjalistki znajdę tylko tutaj Mam paznokcie bardzo zniszczone po żelach (część poodpadała, więc resztę sama zdjęłam) i moja manikiurzystka poleciła mi odżywkę Herome, którą można kupić tylko w specjalistycznych sklepach z tego co wygooglowałam, a chcę koniecznie na już, więc w grę wchodzi tylko zakup stacjonarny. Wyczytałam jednak, że ten sam składnik zawiera dużo tańsza i łatwiej dostępna odżywka Eveline 8w1. Czy te odżywki można uznać za zamienniki czy Herome jest jednak lepsza i bardziej profesjonalna? Liczę na wszelkie rady, pozdrawiam
...
ani odżywki Herome,ani 8w1 nie wolno stosowac bezposrednio po zdięciu ''tipsów'' Herome ma taką specjalną odżywkę w olejku do takich paznokci.
lub bardzo skuteczna jest odżywka od Peggy Sage -Eskpresowa odżywka do paznokci po zdięciu tipsów'' coś takiego ma w nazwie... Ja bym odradzała Ci odżwki z formaldehydem w ogóle.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 14:45   #3
nanushka
Przyczajenie

Dot.: Herome vs Eveline

Dziękuję bardzo za pomoc!
nanushka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości