Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-12-26, 15:41   #3481
kaja2301
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

u nas w Douglasach jest Bobbi. Eyeliner mialam kilka lat, nie usechl udalo mi sie go skonczyc (no moj chlopak mi troche pomogl w Halloween) ogolnie napewno kupie go ponownie, kiedys kreski malowalam codziennie, teraz rzadziej, ale zawsze warto go miec.
Stary 2014-12-26, 20:00   #3482
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Nie działa mi link a chciałam zobaczyć niunię a to może jednak sobie wezmę angela? mam pattisserie i lovelorn i nie są dramatyczne.
Szkoda, że dosłownie parę dni temu zamówiłam fluidline (rozważając bobbi brown) i teraz żałuję przez te rewelacje o nieczarnej czerni
Coooo Ty, większość osób chwali ten czarny fluidline, nie pamiętam nazwy koloru, ale nawet Kasia pisała o nim na swoim blogu, że ma już długo i jest jedną z lepszych rzeczy w stałej kolekcji Ja mam tylko Dark Majesty ale też jestem bardzo zadowolona. To czy czerń jest czarna zależy też od pędzelka, czasem nieodpowiednie włosie samo pozostawia takie jakby ubytki w kresce :/
Stary 2014-12-26, 20:23   #3483
donkje
Raczkowanie

Hej
Ja z małym pytaniem, pragnę coś kliknąc w Douglasie i naszło mnie na jakiegoś macowego nudziaka. I zastanawiam się nad Myth. Sądzicie, że do ciemniejszej, żółtawej karnacji będzie ok? (Jestem NC 40 ) Nigdy nie miałam w ręce żadnego nudziaka z MAC, do tej pory kupowałam tylko same oczo*****

Wymianka kosmetyczna LUTY
donkje jest offline  
Stary 2014-12-26, 20:56   #3484
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez donkje Pokaż wiadomość
Hej
Ja z małym pytaniem, pragnę coś kliknąc w Douglasie i naszło mnie na jakiegoś macowego nudziaka. I zastanawiam się nad Myth. Sądzicie, że do ciemniejszej, żółtawej karnacji będzie ok? (Jestem NC 40 ) Nigdy nie miałam w ręce żadnego nudziaka z MAC, do tej pory kupowałam tylko same oczo*****
Może to Ci pomoże - Myth na pani NC 40: http://lovelykisses87.blogspot.com/2...-swatches.html

Dla mnie nudziaki to dość "śliski" temat, bo sama w zdecydowanej większości wyglądam fatalnie.

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-12-26, 21:35   #3485
Phoebee
Zakorzenienie

Cytat:
Nie działa mi link a chciałam zobaczyć niunię a to może jednak sobie wezmę angela? mam pattisserie i lovelorn i nie są dramatyczne.
Szkoda, że dosłownie parę dni temu zamówiłam fluidline (rozważając bobbi brown) i teraz żałuję przez te rewelacje o nieczarnej czerni
Angel jest ładny, bo taki zaróżowiony ( tutaj jak się sprawa rysuje pośród popularnych nudziaków). Jeszcze wstawiam foto podobnych odcieni.

Co do fluidline, na KWC opinie podzielone. Także ten Może Tobie podpasuje? Ja wolę jednak BB.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mac-pink-lipstick-swatches-comparisons.jpg (30,2 KB, 51 załadowań)
Phoebee jest offline  
Stary 2014-12-26, 22:10   #3486
obsesja1987
Rozeznanie

Hej dziewczyny w zwiazku z promocją na Douglasie chciałam się was poradzić w sprawie koloru pomadki bo chciałabym zamówić a nie mam czasu sprawdzić koloru
Poszukuje czegoś w stylu Sushi kiss - a tej akurat nie ma więc moe , któras poleci podobny kolor?
obsesja1987 jest offline  
Stary 2014-12-26, 22:21   #3487
sanne92
Przyczajenie

A czy któraś z was wie może, czy w Douglasie w pasażu grunwaldzkim zostało cokolwiek MACa, bo patrząc na dostępność na stronie mam wrażenie że wszystko zewsząd wywiało do dominikańskiej? Normalnie nie miałabym z tym problemu, ale uszczęśliwiono mnie bonem upominkowym akurat do pasażu więc spacer odpada
sanne92 jest offline  
Stary 2014-12-26, 22:26   #3488
earthpace
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Angel jest ładny, bo taki zaróżowiony ( tutaj jak się sprawa rysuje pośród popularnych nudziaków). Jeszcze wstawiam foto podobnych odcieni.

Co do fluidline, na KWC opinie podzielone. Także ten Może Tobie podpasuje? Ja wolę jednak BB.
chyba chwila na angel minęła, wyczerpał się na douglasie szybko poszło

Glamkitty kupiłam fluidline blacktrack mam nadzieję będzie ok, w sumie nie mam żadnego doświadczenia z kreskami, dotąd tylko kredki więc będzie śmiesznie

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2014-12-26, 22:44   #3489
OnaZakupoholik
Zakorzenienie

Cytat:
chyba chwila na angel minęła, wyczerpał się na douglasie szybko poszło

Glamkitty kupiłam fluidline blacktrack mam nadzieję będzie ok, w sumie nie mam żadnego doświadczenia z kreskami, dotąd tylko kredki więc będzie śmiesznie
ja bawię się z pierwszą w swoim życiu kredką nie jest łatwo. Zatem eyeliner w słoiczku to peska
Stary 2014-12-26, 23:21   #3490
Silvia91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi Kochane, czy np Mocha to taki niepowtarzalny odcień, bo czaję się też na nia ale nie wiem,czy nie znajdzie się jakiś tańszy odpowiednik.

Myślę też nad Raisin, ale boję się że może on dziwnie wyglądać

Pozdrawiam
Jeszcze raz proszę o opinię i poradę, bo widzę, że wątek się kręci a moje pytanie zostało coś pominięte. Nie wiem czemu z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi

Cosmetoholic

diet victim

Silvia91 jest offline  
Stary 2014-12-26, 23:26   #3491
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Jeszcze raz proszę o opinię i poradę, bo widzę, że wątek się kręci a moje pytanie zostało coś pominięte. Nie wiem czemu z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi
Nie znam tych kolorów, jak będę jutro w Katowicach to mogę na nie luknac ale raczej za wiele nie pomogę :P
Stary 2014-12-27, 02:15   #3492
earthpace
Zakorzenienie

Cytat:
Fajna jest szminka Mocha i Pander me, ale to ciepłe odcienie więc osobiście mam obiekcje chociaż zastanawiam się od pewnego czasu. Mam w domu mary kay icy peach i jest bardzo fajna

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2014-12-27, 10:06   #3493
Silvia91
Rozeznanie

GlamKitty i earthpace, dziękuję serdecznie za odpowiedzi, tylko, że mi chodzi o róż Mocha jeśli ktoś jeszcze mógłby się w tej sprawie udzielić to bardzo proszę

Cosmetoholic

diet victim

Silvia91 jest offline  
Stary 2014-12-27, 10:13   #3494
oolong
Zakorzenienie

Cytat:
Kurdę, takie przeceny a ja oczywiście kasy nie mam, czekam na wypłatę Może kiedyś jeszcze nadarzy się taka okazja, choć z Waszych postów wynika , że to graniczy z cudem. Ja ostatnio mam fazę na róże z Maca, najpierw były cienie, potem szminki a teraz róże Póki co mam Make You Mine z serii Prolongwear i Love Thing mineralny, z którego póki co jestem średnio zadowolona chciałam kupić Plum Foolery ale nie było i Macówka dobrała mi ten mineralny, ale kurde to nie to samo czekam na dostawę Powiedzcie mi Kochane, czy np Mocha to taki niepowtarzalny odcień, bo czaję się też na nia ale nie wiem,czy nie znajdzie się jakiś tańszy odpowiednik.

Myślę też nad Raisin, ale boję się że może on dziwnie wyglądać

Pozdrawiam
mam chyba w domu gdzieś Plum Foolery, mi nie do końca podpasował, jakieś zloto w nim przebija

oolong jest teraz online  
Stary 2014-12-27, 12:26   #3495
kaja2301
Zakorzenienie

Dostałam SMS od Douglasa ze to -30% bedzie do 5 stycznia
Stary 2014-12-27, 15:03   #3496
Cerveza_
Zadomowienie

Chciałam zamówić dziś rebel i diva, bo kocham te szminki, a tu psikus Niedostępne w D.
Stary 2014-12-27, 15:16   #3497
aante_e
Miss Pudernica

Cześć, czy któraś z Was ma porównanie pomadek Syrup, Sweetie i Hot Gossip? Dwie pierwsze wydają się bardzo podobne i zastanawiam się czy jest sens posiadania obu.

Mi udało upolować się Syrup w pierwszy dzień świąt, a dzisiaj po namyśle chciałam domówić dwie jeszcze, ale już nie ma z czego wybierać.
Stary 2014-12-27, 16:38   #3498
Hisoka
Zakorzenienie

GG do Hisoka

krew mnie zaraz zaleje. Jak okładam sobie 1 szminkę, inna znika z koszyka ( w D.). Potem pojawia się po paru godzinach, a znika ta druga :O
Hisoka jest offline  
Stary 2014-12-27, 17:21   #3499
iza89
Zakorzenienie

Dziewczyny, waham się nad szminkami Mac Które z wymienionych polecacie: Cosmo czy Syrup albo zakręcić się przy Brick O La?
Stary 2014-12-27, 17:43   #3500
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Chciałam zamówić dziś rebel i diva, bo kocham te szminki, a tu psikus Niedostępne w D.
No, rozeszlo się.
Promocja zaczęła sue chyba 23go (dziewczyny na promocyjnym wtedy właśnie pisały); ja weszłam na stronę 24. rano i z godzinę kupowałam, bo mi rzeczy z koszyka znikały a chciałam darmowej wysyłki...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

mhm0808 jest offline  
Stary 2014-12-27, 18:04   #3501
Hisoka
Zakorzenienie

GG do Hisoka

no mi się w końcu pojawiły obie szminki, które chciałam i w końcu udało mi się zrobić zamówienie -.- Od wczoraj próbowałam złożyć zamówienie i w końcu się udało :P
Hisoka jest offline  
Stary 2014-12-27, 19:24   #3502
GlamKitty
Zakorzenienie

Dziewczyny, w Douglasie jak coś znika to najlepiej kupić pojedynczo i wrócić na stronę np w nocy albo nad ranem kiedy jest mało ludzi, anulować swoje zamówienia i szybko wrzucać do koszyka - ja tak zawsze robię, to dobry sposób na zarezerwowanie sobie rzeczy i kodów
Stary 2014-12-27, 20:28   #3503
kaja2301
Zakorzenienie

Jak ja patrzyłam to niestety szminki ktore mam na liscie nie były tam dostepne a juz innych chyba kupowac nie bede tylko na zasadzie 'biorę bo tanio'
Stary 2014-12-27, 20:51   #3504
SouthEater
ciepłe kluchy

Pomożecie? Polecicie? Bo chcę szminkę :< W kolorze różowo-brązowym Bardziej różowo niż brązowym, i broń Boże matowa czy satynowa. A jest tego ogrom. I nie chodzi mi o nude, raczej coś my lips but better. Zastanawiam się nad Fanfare, ale różne blogerki różnie ten odcień klasyfikują (raz do róży, raz do korali, ale dużo pisze o nich właśnie MLBB), Half n half (nie jest za bardzo brązowa?), Cosmo, Fast Play i Creme in your coffee. Możecie mi coś o nich powiedzieć i doradzić?
SouthEater jest offline  
Stary 2014-12-27, 21:30   #3505
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Pomożecie? Polecicie? Bo chcę szminkę :< W kolorze różowo-brązowym Bardziej różowo niż brązowym, i broń Boże matowa czy satynowa. A jest tego ogrom. I nie chodzi mi o nude, raczej coś my lips but better. Zastanawiam się nad Fanfare, ale różne blogerki różnie ten odcień klasyfikują (raz do róży, raz do korali, ale dużo pisze o nich właśnie MLBB), Half n half (nie jest za bardzo brązowa?), Cosmo, Fast Play i Creme in your coffee. Możecie mi coś o nich powiedzieć i doradzić?
Ja się kompletne nie znam na kolorach, ale mam fanfare; to odcień ciepły, ja tam wiele różu nie widzę.
A efekt mlbb chyba zależy od naturalnego koloru ust, prawda? U mnie tak Syrup wychodzi...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

mhm0808 jest offline  
Stary 2014-12-27, 22:49   #3506
earthpace
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Cześć, czy któraś z Was ma porównanie pomadek Syrup, Sweetie i Hot Gossip? Dwie pierwsze wydają się bardzo podobne i zastanawiam się czy jest sens posiadania obu.

Mi udało upolować się Syrup w pierwszy dzień świąt, a dzisiaj po namyśle chciałam domówić dwie jeszcze, ale już nie ma z czego wybierać.
Mam Syrup i na mnie to taki fioletowy róż, sweetie wydaje się być po prostu mniej fioletowa (lub bardziej różowa), ale lustre to lustre więc i tak swatche niewiele mówią
Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
krew mnie zaraz zaleje. Jak okładam sobie 1 szminkę, inna znika z koszyka ( w D.). Potem pojawia się po paru godzinach, a znika ta druga :O
Mam to samo! A kiedyś po złożeniu zamówienia dostałam informacje, że produkt się wyczerpał i oddadzą mi pieniądze a dwa dni później szminka do mnie dotarła
Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, waham się nad szminkami Mac Które z wymienionych polecacie: Cosmo czy Syrup albo zakręcić się przy Brick O La?
Dla mnie to 3 różne szminki
Brick o La jest najbardziej brązowa, Cosmo trochę brudno-różowa (zgaszona), Syrup jest fioletowym różem, ale lustre więc to indywidualna kwestia jak będzie wygladać zależy jaki masz typ urody jeśli zimowy - Cosmo (przy jasnej cerze wygląda super, bo mam porównanie na sobie i siostrze), Syrup też byłby OK. Brick O la to dziwny odcień, na mnie wypada troszkę brązowo, ale na jasnych cerach wygląda super

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Fanfare nie ma brązu, raczej koral właśnie. Mam w domu Cosmo i ona jest raczej brudno różowa, ma taki szarawy ton. Fast play mam też w domu i szczerze mówiąc teraz nie pamiętam jak się ona ma do Cosmo (na pewno jest ciemniejsza i może faktycznie bardziej brązowa?), mogę sprawdzić w poniedziałek. Half n half i creme nie znam

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2014-12-27, 22:59   #3507
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Mam Syrup i na mnie to taki fioletowy róż, sweetie wydaje się być po prostu mniej fioletowa (lub bardziej różowa), ale lustre to lustre więc i tak swatche niewiele mówią

Mam to samo! A kiedyś po złożeniu zamówienia dostałam informacje, że produkt się wyczerpał i oddadzą mi pieniądze a dwa dni później szminka do mnie dotarła

Dla mnie to 3 różne szminki
Brick o La jest najbardziej brązowa, Cosmo trochę brudno-różowa (zgaszona), Syrup jest fioletowym różem, ale lustre więc to indywidualna kwestia jak będzie wygladać zależy jaki masz typ urody jeśli zimowy - Cosmo (przy jasnej cerze wygląda super, bo mam porównanie na sobie i siostrze), Syrup też byłby OK. Brick O la to dziwny odcień, na mnie wypada troszkę brązowo, ale na jasnych cerach wygląda super

Fanfare nie ma brązu, raczej koral właśnie. Mam w domu Cosmo i ona jest raczej brudno różowa, ma taki szarawy ton. Fast play mam też w domu i szczerze mówiąc teraz nie pamiętam jak się ona ma do Cosmo (na pewno jest ciemniejsza i może faktycznie bardziej brązowa?), mogę sprawdzić w poniedziałek. Half n half i creme nie znam
Dziękuję bardzo
Raczej mam zimowy typ urody wezmę na razie coś delikatnego, czyli Syrup - będzie do używania na co dzień. Cosmo wciąż mnie interesuje, ale czy nie wypada ona zbytnio w szarość? Chodzi o to, aby nie wyglądać zbyt trupio
Stary 2014-12-27, 23:29   #3508
earthpace
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo
Raczej mam zimowy typ urody wezmę na razie coś delikatnego, czyli Syrup - będzie do używania na co dzień. Cosmo wciąż mnie interesuje, ale czy nie wypada ona zbytnio w szarość? Chodzi o to, aby nie wyglądać zbyt trupio
Ciężko stwierdzić, na mnie wchodzi w szarość tzn. jest dosyć zbliżona do naturalnego koloru ust ale przytłumiona, na mojej siostrze (wg mnie typ chłodnej zimy- jasna cera) wypada jak neutralny róż. Jeśli masz jasną cerę i zimowy typ urody to raczej bym się nie obawiała że będziesz wyglądać trupio. Na mnie jest przygaszona może dlatego, że mam ciemną karnację (szarawo-beżową i być może się zlewa?) a może dlatego, że mam co prawda zimowy typ urody, ale "intensywny" przez co lepiej mi w czystych kolorach, nie przytłumionych czy brudnych (szminek to też dotyczy) . Np. moja >>naturalna<< szminką (taką, że wydaje się, że nie mam szminki) może być MAC lustering albo lady bug (ciężko nazwać te kolory "neutralnymi" albo "nude" )

Syrup i Cosmo różnią się wykończeniem przez co Syrup będzie się bardziej dopasowywać a Cosmo wydaje mi się, że jest świetnym, naturalnym kolorem dla chłodnej zimy.

A wg mnie świetną szminką pasującą do każdej zimy jest plumful

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2014-12-27 o 23:55
earthpace jest offline  
Stary 2014-12-27, 23:58   #3509
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

jak już jesteśtamy przy porach roku, to Syrup jest idealny dla przygaszonego lata a Fanfare dla (chyba) przygaszonej jesieni

tak czytałam na jakichś kolorystycznych forach zagranicznych

mhm0808 jest offline  
Stary 2014-12-28, 00:07   #3510
Cerveza_
Zadomowienie

Jest w ogóle jakaś szansa, że do końca promo będą wszystkie kolorki dostępne?

Tagi
baza, mac, próbki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości