Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-01-02, 15:30   #3601
mlodziudka85
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Przepraszam z dubel zawsze mi łączyło posty w jeden

Jak ktoś chce z D. Coral bliss, Pink plaid lub Costa chic to mam zamiar anulować zamówienie

Porównanie z Ultimate Beige juz wyżej , próbowałam na ustach zrobic, ale kiepsko mi to z ręki wychodzi.

Na pewno nie jest to beżowy/ brązowy kolor, taki zgaszony ciepły róz z domieszką koralu.
Na Coral Bliss i Costa chic bym się połasiła
mlodziudka85 jest offline  
Stary 2015-01-02, 16:02   #3602
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Byłam w macu w GK, bo chciałam Lightscapade z nowej kolekcji i lipa - rozsweitlacze i jeden puder w ogóle katowice nie nie dostały, a na pytanie czy i kiedy będą obsługa nie ma pojęcia.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Tylko problem jest jeden zasadniczy - palety te świąteczne w 90% są kiepskie jak nie wiem co. Nie wiem dlaczego, nie wiem jak to możliwe, prrzecież MAC robi boskie cienie i słusznie osławione. UD nieblisko do MACowych normalnych cieni z regularnej oferty. Ale palety są przeważnie kiepskie - piszę to świadomie jako wielka ich fanka. Palety typu okrągłe wkłady w czwórkach są spoko, ale te wszystkie szóstki czy ósemki świąteczne mam dwie sprzed dwoch lat chyba, Glitter And Ice kolekcja i są niezłe. Ale od wielu lat kompletnie mnie nie ruszają ich świąteczne palety, w tej cenie lepiej złożyć sobie czwórkę.
Podpisuje się w sumie pod tym z małym wyjątkiem - zeszłoroczne paletki były extra -mam wszystkie 3 i nie mam się do czego przyczepić, a sprzed 2 i 3 lat miałam i dawno się pozbyłam.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-01-02 o 15:40
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-01-02, 16:13   #3603
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
GAT twarzowa jak dla kogo Ja w niej wyglądam paskudnie.
A żółty puder był przeceniony w Douglasie online, ale też się nie załapałam
Wiadomo, nie ma szminki idealnej dla każdego

Ja się wczoraj załapałam na żółty puder, zupełnie przypadkiem, widocznie ktoś anulował zamówienie. Doklikałam do niego kod NOWYROK i odjęło mi 20zł.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam w macu w GK, bo chciałam Lightscapade z nowej kolekcji i lipa - rozsweitlacze i jeden puder w ogóle katowice nie nie dostały, a na pytanie czy i kiedy będą obsługa nie ma pojęcia.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Podpisuje się w sumie pod tym z małym wyjątkiem - zeszłoroczne paletki były extra -mam wszystkie 3 i nie mam się do czego przyczepić, a sprzed 2 i 3 lat miałam i dawno się pozbyłam.
O kurczę, miałam dziś zajrzeć do katowickiego Maca, ale jakoś mi było nie po drodze. Nie wiedziałam, że nowa kolekcja będzie już dziś. W sumie to nic nie straciłam, skoro rozświetlaczy nie było hmm... Najwyżej kupię Lightscapade ze stałej kolekcji, ten swetrowy wzorek nie o końca mi się podoba...
neath jest offline  
Stary 2015-01-02, 16:22   #3604
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
O kurczę, miałam dziś zajrzeć do katowickiego Maca, ale jakoś mi było nie po drodze. Nie wiedziałam, że nowa kolekcja będzie już dziś. W sumie to nic nie straciłam, skoro rozświetlaczy nie było hmm... Najwyżej kupię Lightscapade ze stałej kolekcji, ten swetrowy wzorek nie o końca mi się podoba...
Nowe kolekcje oficjalnie przewaznie pierwszego dnia miesiaca juz w sklepach wystawiaja
Wzrorek i tak sie szybko zetrze przy używaniu
Macałam te kredki z nowej kolekji i cienie. Cienie perłowe strasznie - odrzucają. Zas kredki - szara ma ładny kolor, ale na linii wodnej trzyma się z godzinę- dwie i po sprawie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-01-02 o 16:23
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-01-02, 16:44   #3605
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Nowe kolekcje oficjalnie przewaznie pierwszego dnia miesiaca juz w sklepach wystawiaja
Wzrorek i tak sie szybko zetrze przy używaniu
Macałam te kredki z nowej kolekji i cienie. Cienie perłowe strasznie - odrzucają. Zas kredki - szara ma ładny kolor, ale na linii wodnej trzyma się z godzinę- dwie i po sprawie
Głównie chciałam porównać Perfect topping i Lightscapade, żeby zobaczyć który jest chłodniejszy (chyba Lightscapade?).
Nic innego nie podoba mi się z tej kolekcji. Może jakaś szminka mineralna, ale tej formuły jeszcze nie próbowałam... Na próbę doklikałam w Douglasie.

Chyba wpadłam w Macomanię , bo już nawet wishlistę stworzyłam.
neath jest offline  
Stary 2015-01-02, 17:02   #3606
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Głównie chciałam porównać Perfect topping i Lightscapade, żeby zobaczyć który jest chłodniejszy (chyba Lightscapade?).
Nic innego nie podoba mi się z tej kolekcji. Może jakaś szminka mineralna, ale tej formuły jeszcze nie próbowałam... Na próbę doklikałam w Douglasie.

Chyba wpadłam w Macomanię , bo już nawet wishlistę stworzyłam.
Tez chcialam własnie porównać oba, ale nic z tego, chyba ze dojda jeszcze testery i produkty, na co liczę.
Z poprzednich LE Lightscapade prezentował sie chłoodniej od PT.
I tez nic innego mnie z tej kolekcji nie ciągnie. Jakas słaba w ogóle jest. Ale to dobrze, bo kasa zostanie

A co do macomanii - inaczej sie nie da, mnie tak wzielo pare lat temu i mi zostało do tej pory

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-01-02 o 17:05
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-01-02, 17:15   #3607
GlamKitty
Zakorzenienie

Corii ja właśnie też myślałam o Lightscapade, a jak coś to będziesz go kupować online? Na Temptalii bardzo mi się spodobał, zastanawiam się tylko jaka jest cena w PL?
Stary 2015-01-02, 17:40   #3608
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Corii ja właśnie też myślałam o Lightscapade, a jak coś to będziesz go kupować online? Na Temptalii bardzo mi się spodobał, zastanawiam się tylko jaka jest cena w PL?
Sama nie wiem, wolałabym stacjonarnie, bo najpierw chciałam pomacać, bo limitki róznia się od tych ze stałej ostatnio
A Ty czekasz, czy kupujesz online? Jak sie pytałam kierownika dzisiaj to nijak nie umiał mi powiedzieć, czy w ogóle dojda te produkty - pojęcia zielonego nie miał
Cena taka, jak innych rozswietlaczy mineralnych na stronie 120-coś zdaje sie.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-01-02, 18:11   #3609
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Tylko problem jest jeden zasadniczy - palety te świąteczne w 90% są kiepskie jak nie wiem co. Nie wiem dlaczego, nie wiem jak to możliwe, prrzecież MAC robi boskie cienie i słusznie osławione. UD nieblisko do MACowych normalnych cieni z regularnej oferty. Ale palety są przeważnie kiepskie - piszę to świadomie jako wielka ich fanka. Palety typu okrągłe wkłady w czwórkach są spoko, ale te wszystkie szóstki czy ósemki świąteczne mam dwie sprzed dwoch lat chyba, Glitter And Ice kolekcja i są niezłe. Ale od wielu lat kompletnie mnie nie ruszają ich świąteczne palety, w tej cenie lepiej złożyć sobie czwórkę.
zgadzam się paletki te białe - Glitter & Ice są spoko - mam 2 szt, pozostałe w pięknych opakowaniach są kiepskie... pozbyłam się
fajne są też te stare szóstki złote i bordowe były chyba - Fascinating ruby to bordowe, a tych złotych nie pamiętam nazwy - też są idealne, ale to już old school , których większość z Was pewnie nie pamięta

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.

Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2015-01-02 o 18:12
p4w jest offline  
Stary 2015-01-02, 18:13   #3610
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Sama nie wiem, wolałabym stacjonarnie, bo najpierw chciałam pomacać, bo limitki róznia się od tych ze stałej ostatnio
A Ty czekasz, czy kupujesz online? Jak sie pytałam kierownika dzisiaj to nijak nie umiał mi powiedzieć, czy w ogóle dojda te produkty - pojęcia zielonego nie miał
Cena taka, jak innych rozswietlaczy mineralnych na stronie 120-coś zdaje sie.
Za taką cenę to na pewno będę go chciała, myślałam, że będzie droższy. Ale też wolałabym go najpierw obejrzeć na żywo. No ale co zrobić... Jak w GK nawet nie wiadomo ani czy się pojawi, ani czy w ogóle będzie. Najchętniej to kupiłabym go na stronie Douglasa, nie wiesz, czy będzie tam dostępny?

Chociaż jak tak sobie myślę to Soft&Gentle i Lightscapade zawsze najszybciej schodzą, jak kolekcja pojawi się online to pewnie kliknę w ciemno...
Stary 2015-01-02, 18:17   #3611
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Za taką cenę to na pewno będę go chciała, myślałam, że będzie droższy. Ale też wolałabym go najpierw obejrzeć na żywo. No ale co zrobić... Jak w GK nawet nie wiadomo ani czy się pojawi, ani czy w ogóle będzie. Najchętniej to kupiłabym go na stronie Douglasa, nie wiesz, czy będzie tam dostępny?

Chociaż jak tak sobie myślę to Soft&Gentle i Lightscapade zawsze najszybciej schodzą, jak kolekcja pojawi się online to pewnie kliknę w ciemno...
Ale możesz pomacac - ze stałej maja tester. Nie mają tylko tego limitowanego. W sumie niby limitki troszke moga sie roznic, ale patrząc na temptalię, ten chyba nie rózni sie zbytnio do tego w stałej.

Pojęcia nie mam jak w Dougu, powinna niby być, bo maja tam limitki maca, ale kiedy??? Oni ostanio z poślizgiem kolekcje macowe rzucaja. A czemu w dougu? Kod na maca nie wchodzi przeciez
A mnie sie zachciało na nowo fluidline Dark Majesty i chyba ....klik

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-01-02, 19:39   #3612
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Ale możesz pomacac - ze stałej maja tester. Nie mają tylko tego limitowanego. W sumie niby limitki troszke moga sie roznic, ale patrząc na temptalię, ten chyba nie rózni sie zbytnio do tego w stałej.

Pojęcia nie mam jak w Dougu, powinna niby być, bo maja tam limitki maca, ale kiedy??? Oni ostanio z poślizgiem kolekcje macowe rzucaja. A czemu w dougu? Kod na maca nie wchodzi przeciez
A mnie sie zachciało na nowo fluidline Dark Majesty i chyba ....klik
Mnie ten limitkowy o wiele bardziej się podoba
W Douglasie jest łatwiej ze zwrotem, gdyby jednak mi się nie sprawdził. Na Dark Majesty powinien wchodzić kod NOWYROK, ale to było chyba tylko -20 zł

Jeśli ktoś ma te kolory pomadek to mogę prosić o opinię? Lovelorn, Vegas Volt i Impassioned

Edytowane przez GlamKitty
Czas edycji: 2015-01-02 o 19:47
GlamKitty jest offline  
Stary 2015-01-02, 19:58   #3613
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Mnie ten limitkowy o wiele bardziej się podoba
W Douglasie jest łatwiej ze zwrotem, gdyby jednak mi się nie sprawdził. Na Dark Majesty powinien wchodzić kod NOWYROK, ale to było chyba tylko -20 zł

Jeśli ktoś ma te kolory pomadek to mogę prosić o opinię? Lovelorn, Vegas Volt i Impassioned
Tak, ale pomacac mozesz tester ze stałej, bo to to samo

Przeciez w macu tez mozesz zwrocic lub wymienic do 30 dni, ale fakt, nie moze byc produkt uzyty, co uwazam za idiotyczne trochę, skoro w S. czy D moze byc uzyty

Ponoc ponizej 139 zł nie wchodzą kody na -20zł. No i co w sumie co mi po takiej znizce, jak 10 zł za przesyłkę i tak

Miałam/mam 3 w/w szminki. Lovelorn to taki delikatesik bladorózowy - brałam trochę na "siłe" za B2M ostatecznie szybko sie jej pozbyłam
Vegas Violt to jasny zywy koral - jest super na wiosne, lato, chociaz dla mnie przez cały rok
Impassioned to miks czerwieni i rozu - miałam, puscilam w swiat, bo gryzł sie jednak z moja cerą - ona najlepiej wygląda na oliwkowych i ciemniejszych cerach

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-01-02 o 20:01
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-01-02, 20:54   #3614
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Ponoc ponizej 139 zł nie wchodzą kody na -20zł. No i co w sumie co mi po takiej znizce, jak 10 zł za przesyłkę i tak
Kod NOWYROK wchodzi od 99zł ale w sumie i tak za przesyłkę trzeba dopłacić.

Też myślałam o Dark majesty ale na razie pasuję.

Edit:
Hmm... Jak się ma Dak majesty do Blitz&glitz? Który lepszy?

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-01-02 o 21:01
neath jest offline  
Stary 2015-01-02, 21:12   #3615
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Kod NOWYROK wchodzi od 99zł ale w sumie i tak za przesyłkę trzeba dopłacić.

Też myślałam o Dark majesty ale na razie pasuję.

Edit:
Hmm... Jak się ma Dak majesty do Blitz&glitz? Który lepszy?
ja wolę zdecydowanie B&G
DM ma widoczniejsze drobinki, ale do matowych cieni by mi sie jednak przydał,a dodam, ze miałam juz DM i zbyłam na rzecz Glam Kitty

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-01-02, 21:30   #3616
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Przepraszam z dubel zawsze mi łączyło posty w jeden

Jak ktoś chce z D. Coral bliss, Pink plaid lub Costa chic to mam zamiar anulować zamówienie

Porównanie z Ultimate Beige juz wyżej , próbowałam na ustach zrobic, ale kiepsko mi to z ręki wychodzi.

Na pewno nie jest to beżowy/ brązowy kolor, taki zgaszony ciepły róz z domieszką koralu.
Bardzo ładna, dzięki za zdjęcie . Szkoda, że obecnie wyprzedana .

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-01-02, 21:38   #3617
neath
Zakorzenienie

Cytat:
ja wolę zdecydowanie B&G
DM ma widoczniejsze drobinki, ale do matowych cieni by mi sie jednak przydał,a dodam, ze miałam juz DM i zbyłam na rzecz Glam Kitty
A to się nie kuszę na DM. Dziękuję
neath jest offline  
Stary 2015-01-02, 21:47   #3618
mmmiley
Rozeznanie

Chyba wybiorę się w niedzielę do Douglasa po Plumful bo zła jestem sama na siebie że nie kupiłam Oby tylko była...
Stary 2015-01-02, 21:48   #3619
GlamKitty
Zakorzenienie

Haha, Corii
Dobrze, ze to aktualna limitka... Bo gdyby tak np. chodzilo o cos z limitki Riri to mogloby byc gorzej
Stary 2015-01-02, 21:59   #3620
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Haha, Corii
Dobrze, ze to aktualna limitka... Bo gdyby tak np. chodzilo o cos z limitki Riri to mogloby byc gorzej
He he nooo

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-01-03, 21:05   #3621
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Nowe lakiery
http://imabeautygeek.com/2014/12/26/...nail-swatches/
Ishikawa jest offline  
Stary 2015-01-03, 21:08   #3622
gosia1207
Rozeznanie

Chciałabym kupić pędzel do cieni 217, jednak w moim mieście (Gdańsk) nie ma sklepu Maca, czy wiecie gdzie stacjonarnie mogłabym go zakupić?
gosia1207 jest offline  
Stary 2015-01-04, 02:01   #3623
Vanth
Raczkowanie

Zrobiłam sobie wycieczkę do krakowskiego MAC-a, cienie mineralne obejrzałam bez zachwytów, rozświetlaczy nadal nie ma - i to ponoć w żadnym z polskich salonów. Zaintrygowała mnie nowa odsłona Lightscapade - na swatchach porównawczych w necie wydaje się różnić od "klasycznej" wersji. Ale wolałabym na żywo mu się przyjrzeć i z własnym skonfrontować.
Vanth jest offline  
Stary 2015-01-04, 10:33   #3624
Phoebee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
.
Earth, jakim Ty jesteś odcieniem w MACowych podkładach?
Bo miałam tylko F&B ostatnio i nie wiem kim jestem.
Phoebee jest offline  
Stary 2015-01-04, 11:01   #3625
earthpace
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Earth, jakim Ty jesteś odcieniem w MACowych podkładach?
Bo miałam tylko F&B ostatnio i nie wiem kim jestem.
Ja też nie wiem kim jestem i czego pragnę
Mam f&b C3, ale muszę go mieszać z azjatyckimi BB, aby ochłodzić i odfiltrować pomarańczową żółć. Testowałam N2 - za jasny, za różowy.
Kiedyś testowałam studio fix nc coś tam - za różowo/pomarańczowy.

Mam korektory studio finish nw20 i select moisturecover nw 20, pierwszy jest bardzo kiepski (za jasny i za różowy) a drugi jakby optymalny

także nie wiem zamierzam iść do salonu aby mi Panie dobrały Mineralize Foundation (strasznie mnie wkurza, że nie można brać próbek, bo jak zadecyduje?) albo cokolwiek innego rozświetlającego, ale trochę się boje, że MAC po prostu nie ma dobrej kolorówki dla mnie, bo jestem notorycznie gdzieś między C i W

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-01-04 o 11:06
earthpace jest teraz online  
Stary 2015-01-04, 11:10   #3626
sylwka37
koci świat

ja w podkładach macowych jestem zdecydowanie NC20 - teraz zamówiłam f&b C2 - czekam na przesyłkę więc jestem ciekawa czy dobrze trafiłam z kolorem
Stary 2015-01-04, 11:13   #3627
Phoebee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
także nie wiem zamierzam iść do salonu aby mi Panie dobrały Mineralize Foundation (strasznie mnie wkurza, że nie można brać próbek, bo jak zadecyduje?) albo cokolwiek innego rozświetlającego, ale trochę się boje, że MAC po prostu nie ma dobrej kolorówki dla mnie, bo jestem notorycznie gdzieś między C i W
No z tym próbkowaniem, to ja nie wiem co się porobiło. Przecież chodzi o dopasowanie koloru, no...
Jakiś czas temu bez problemu dostawałam z dwa psiknięcia do słoika. Teraz już dawnooo mnie w salonie nie było, ale chyba muszę zajść. Ciekawe czy ugram chociaż jeden psik.

sylwka, o! To daj znać ja przyjdzie, bo ja też mam właśnie C2 w chałupie

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2015-01-04 o 11:14
Phoebee jest offline  
Stary 2015-01-04, 11:18   #3628
sylwka37
koci świat

Phoebee - dam znać mam nadzieję że będzie dobry bo wzięłam dużą butlę może już jutro będzie bo Mac już wysłał ale przez te wolne dni to wszystko opóźnione
Stary 2015-01-04, 11:20   #3629
earthpace
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
ja w podkładach macowych jestem zdecydowanie NC20 - teraz zamówiłam f&b C2 - czekam na przesyłkę więc jestem ciekawa czy dobrze trafiłam z kolorem
Myślę, że tak ja jestem za mało ciepłożółta na NC, kurde

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
No z tym próbkowaniem, to ja nie wiem co się porobiło. Przecież chodzi o dopasowanie koloru, no...
Jakiś czas temu bez problemu dostawałam z dwa psiknięcia do słoika. Teraz już dawnooo mnie w salonie nie było, ale chyba muszę zajść. Ciekawe czy ugram chociaż jeden psik.

sylwka, o! To daj znać ja przyjdzie, bo ja też mam właśnie C2 w chałupie
Mam wrażenie, że nadzieja na próbkę mała

Moja pielęgnacja
earthpace jest teraz online  
Stary 2015-01-04, 11:22   #3630
sylwka37
koci świat

no ja po kilku wpadkach w końcu znalazłam swój odcień
Zamknij wątek

Tagi
baza, mac, próbki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości