Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-06-03, 19:36   #391
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
A ja zastanawiam się nad nowymi Prep+prime BB Balm w nowych odcieniach

i mam pytanie czy może któraś z Was testowała / bądź mogłaby przetestować ewentualnie wrzucić jakiegoś swatcha tych odcieni Golden, Amber,Refined Golden ?

z opisów nazw wnioskuję że mają jakieś shimmery, perłowe wykończenia i cuda wianki, no i za nic nie mogę sobie wyobrazić tych odcieni a obawiam się że będą za ciemne
Mam refined golden. Drobinki faktycznie ma i w opakowaniu widać ich sporo, ale na skórze nie ma efektu bombki. Kolor na mojej skórze jest taki złocisto-brązowy, bardzo ładny. Nakładam go pędzlem duo fibre bo pigmentację ma dość mocną.

Swatchy nie robiłam, mam za to zdjęcia samego pudru, ale aparat trochę zjadł kolory. Obok - Guerlain Terracotta 4 Seasons, odcień Blondes (teraz chyba "Natural Blondes" - odkąd gama się poszerzyła, bo kiedyś były jeszcze tylko "Brunettes", a obecnie kombinacji jest więcej). Obu produktów nie będę porównywać bo to zupełnie inna bajka, pod każdym względem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1170110-W1000.jpg (79,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1170109-W1000.jpg (72,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1170111-W1000.jpg (113,5 KB, 6 załadowań)

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-06-03, 19:43   #392
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mam refined golden. Drobinki faktycznie ma i w opakowaniu widać ich sporo, ale na skórze nie ma efektu bombki. Kolor na mojej skórze jest taki złocisto-brązowy, bardzo ładny. Nakładam go pędzlem duo fibre bo pigmentację ma dość mocną.

Swatchy nie robiłam, mam za to zdjęcia samego pudru, ale aparat trochę zjadł kolory. Obok - Guerlain Terracotta 4 Seasons, odcień Blondes (teraz chyba "Natural Blondes" - odkąd gama się poszerzyła, bo kiedyś były jeszcze tylko "Brunettes", a obecnie kombinacji jest więcej). Obu produktów nie będę porównywać bo to zupełnie inna bajka, pod każdym względem.
Ale Wizazance chyba chodziło o odcienie tej bazy BB,a nie o bronzery

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-06-03, 19:49   #393
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale Wizazance chyba chodziło o odcienie tej bazy BB,a nie o bronzery
A to nie doczytałam najwyraźniej w pośpiechu

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-06-03, 21:42   #394
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A to nie doczytałam najwyraźniej w pośpiechu
Gretchen kochana jesteś chodziło mi o te BB w nowych odcieniach które zwą sie tak samo jak pudry ale dziękuję bardzo w sumie faktycznie można było się zmylić tymi nazwami

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-06-04, 15:27   #395
Rotkohl
Zakorzenienie

Próbowała któraś nowego pro longweara w kompakcie?

ostatnio mi go MACówka zachwalała, ale jeszcze ich nie było na stanie, zastanawia mnie czy faktycznie nadaje się do poprawek w ciagu dnia jako puder, bo ciężko mi to sobie wyobrazić skoro ma mokrą konsystencje.

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2014-06-04 o 15:44
Rotkohl jest teraz online  
Stary 2014-06-04, 21:40   #396
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Próbowała któraś nowego pro longweara w kompakcie?

ostatnio mi go MACówka zachwalała, ale jeszcze ich nie było na stanie, zastanawia mnie czy faktycznie nadaje się do poprawek w ciagu dnia jako puder, bo ciężko mi to sobie wyobrazić skoro ma mokrą konsystencje.
Ja zostałam nim dzisiaj umalowana w salonie i na bank po niego wrócę. Bo wygląda bardzo ładnie na twarzy w poórównianiu do Studio Fix w kompakcie, który na mnie wygladała fatalnie -odznaczał sie jak diabli.
Natomiast pro long ma konsystencję kremową, coś a la BB Cream w kompakcie, moim zdaniem naprawdę warto
Co od poprawek w ciągniu dnia to nie powiem, bo nie poprawiam nic nigdy, zwyczajnie nie lubię, ale Macówka też wspominałą, ze do tego jest idealny. Moze jak sie nie przypudruje podkładu to tak, bo na przypudrowany sądze ze naturalnie to nie będzie wygladało.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-06-04, 22:01   #397
soniuska
Zakorzenienie

Cytat:
Ja zostałam nim dzisiaj umalowana w salonie i na bank po niego wrócę. Bo wygląda bardzo ładnie na twarzy w poórównianiu do Studio Fix w kompakcie, który na mnie wygladała fatalnie -odznaczał sie jak diabli.
Natomiast pro long ma konsystencję kremową, coś a la BB Cream w kompakcie, moim zdaniem naprawdę warto
Co od poprawek w ciągniu dnia to nie powiem, bo nie poprawiam nic nigdy, zwyczajnie nie lubię, ale Macówka też wspominałą, ze do tego jest idealny. Moze jak sie nie przypudruje podkładu to tak, bo na przypudrowany sądze ze naturalnie to nie będzie wygladało.
a ja dopiero co czekam na studio fixa no!

4 cs
II kreseczki - 9.08.2014
soniuska jest offline  
Stary 2014-06-04, 22:02   #398
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
a ja dopiero co czekam na studio fixa no!
No ja Ci pisałam, ze Studio Fix w kompakcie miałam raz i wiecej nie zamierzma meic, bo masakre mi robił

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-04, 22:10   #399
soniuska
Zakorzenienie

Cytat:
No ja Ci pisałam, ze Studio Fix w kompakcie miałam raz i wiecej nie zamierzma meic, bo masakre mi robił
jutro bedzie mi dane - predzej chyba pojutrze przetestowac samej ;p
wiec dam znac i najwyzej naszykuje sie na pro w musie

4 cs
II kreseczki - 9.08.2014
soniuska jest offline  
Stary 2014-06-04, 22:12   #400
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
jutro bedzie mi dane - predzej chyba pojutrze przetestowac samej ;p
wiec dam znac i najwyzej naszykuje sie na pro w musie
Ale może akurat Tobie podpasuje, tylko pamiętaj, zeby dobrze nawilżyc pdo neigo buzię inaczej suche skórki wyjda jak grzyby po deszczu

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-04, 22:17   #401
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:

no właśnie ja go sobie też wyobrażam bardziej jak chanel vitalumier w kompakcie albo ten bb z MAC, ale Macówka tak go opisywała, ze on niby na pędzlu już zamienia się w konsystencje pudrową mimo żelowo kremowej konsystencji w opakowaniu. Ja generalnie poprawek w ciągu dnia nie robie, ale mam plan zacząć i potrzebuje odpowiedniego produktu do tego

Studio Fix właśnie mi w poniedziałek przyszedł i na początku pierwsze wrażenie tragiczne, bo sam podkreślał mi wszystkie suche skórki, ściagał skóre i powłaził w pory do tego, dzisiaj przetestowałam go na jakiejś próbce podkładu lumene Double Stay i tutaj sprawdził się fajnie nawet.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Ale może akurat Tobie podpasuje, tylko pamiętaj, zeby dobrze nawilżyc pdo neigo buzię inaczej suche skórki wyjda jak grzyby po deszczu
No właśnie ten sam problem z nim mam, strasznie wszystkie suche skórki podkreśla
Stary 2014-06-04, 22:28   #402
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
no właśnie ja go sobie też wyobrażam bardziej jak chanel vitalumier w kompakcie albo ten bb z MAC, ale Macówka tak go opisywała, ze on niby na pędzlu już zamienia się w konsystencje pudrową mimo żelowo kremowej konsystencji w opakowaniu. Ja generalnie poprawek w ciągu dnia nie robie, ale mam plan zacząć i potrzebuje odpowiedniego produktu do tego

Studio Fix właśnie mi w poniedziałek przyszedł i na początku pierwsze wrażenie tragiczne, bo sam podkreślał mi wszystkie suche skórki, ściagał skóre i powłaził w pory do tego, dzisiaj przetestowałam go na jakiejś próbce podkładu lumene Double Stay i tutaj sprawdził się fajnie nawet.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

No właśnie ten sam problem z nim mam, strasznie wszystkie suche skórki podkreśla
Tylko ze pro long zelowy nie jest ani trochę Taki kremowy jak BB cream w kompakcie i tyle. Moim zdaniem złączona gabeczka najlepiej sie nadaje do jego dozowania. A jesli pędzel to tylko 163.

Ja poprawki jesli robię to robie tylko blotem macowym.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-04, 22:47   #403
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Tylko ze pro long zelowy nie jest ani trochę Taki kremowy jak BB cream w kompakcie i tyle. Moim zdaniem złączona gabeczka najlepiej sie nadaje do jego dozowania. A jesli pędzel to tylko 163.

nie wiem nie macałam go jeszcze ale jak tylko gąbeczka się do niego nadaje lub 163 to juz go nie chce
Stary 2014-06-04, 23:45   #404
oleandra123
Zadomowienie

Cytat:
Cytat:
Czy Wy mowicie o Studio Fix Powder Plus? Bo ja sie na niego czaje od jakiegos czasu, mam ochote na podklad niebrudzacy i szybki w aplikacji. Cera mi sie poprawila bardzo i w sumie poki co uzywam face and body bo niepotrzebuje szpachli, ale np na wieksze wyjscia fajnie by bylo miec cos bardziej konkretnego. Poki co tylko raz mi po nalozono, babka dobrala NW22, ale nie jestem przekonana co do koloru chyba i chcialabym zobaczyc jaki kolor mi dobiora w innym MACu Ale z tekstura bylo OK, z tym, ze mi go nalozyli na krem tylko.
oleandra123 jest offline  
Stary 2014-06-04, 23:56   #405
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Czy Wy mowicie o Studio Fix Powder Plus? Bo ja sie na niego czaje od jakiegos czasu, mam ochote na podklad niebrudzacy i szybki w aplikacji. Cera mi sie poprawila bardzo i w sumie poki co uzywam face and body bo niepotrzebuje szpachli, ale np na wieksze wyjscia fajnie by bylo miec cos bardziej konkretnego. Poki co tylko raz mi po nalozono, babka dobrala NW22, ale nie jestem przekonana co do koloru chyba i chcialabym zobaczyc jaki kolor mi dobiora w innym MACu Ale z tekstura bylo OK, z tym, ze mi go nalozyli na krem tylko.
Tak, ale odpusc go sobie, bo dziad jest. Lepiej kupo nowy kompakt Pro Longwear.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-05, 00:04   #406
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
tak o nim mówimy wiadomo inaczej się bedzie sprawdzał na róznych produktach jak i na różnych skórach. Nie bez powodu opinie o nim są tak bardzo rozbieżne w internecie. Na podkładzie u mnie wygląda ok nałożony solo już niekoniecznie. Mnie nic podkładowo nie zadowoliło w 100%, więc nie patrz na moją opinie, skoro wyglądał ok jak miałaś go nakładanego w MAC to wyglada na to, że u Ciebie powinien się sprawdzić. Ewentualnie sprawdź sobie może ten nowy pro longwear, o którym mówiła Corii
Stary 2014-06-05, 00:14   #407
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Cytat:
tak o nim mówimy wiadomo inaczej się bedzie sprawdzał na róznych produktach jak i na różnych skórach. Nie bez powodu opinie o nim są tak bardzo rozbieżne w internecie. Na podkładzie u mnie wygląda ok nałożony solo już niekoniecznie. Mnie nic podkładowo nie zadowoliło w 100%, więc nie patrz na moją opinie, skoro wyglądał ok jak miałaś go nakładanego w MAC to wyglada na to, że u Ciebie powinien się sprawdzić. Ewentualnie sprawdź sobie może ten nowy pro longwear, o którym mówiła Corii

Ja go uwielbiam! Czy bez fluidu czy z ..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2014-06-05, 00:20   #408
oleandra123
Zadomowienie

Cytat:
Tak, ale odpusc go sobie, bo dziad jest. Lepiej kupo nowy kompakt Pro Longwear.
Cytat:
Hmmmm..... az mam ochote znowu go przetestowac, jak tylko sie pojawie przy MACu zaaplikuje go sobie! Tylko ten nowy to jest kompakt chyba, w sensie nie jest to puder, a ja myslalam o czyms pudrowym, zeby mniej "brudzenia" bylo Kiedys uzywalam podkladow mineralnych i bardzo mi odpowiadaly, ale cera mi sie pogorszyla i zaczely mi wlazic we wszystkie mozliwe zmarszczki, horror Teraz znowu mam ladna gladka cere ale mineraly mnie juz nie kreca, glownie dlatego, ze za duzo zabawy z nimi Myslalam o Studio Fixie albo o Bare Ready z Bare Minerals.
oleandra123 jest offline  
Stary 2014-06-05, 00:31   #409
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Hmmmm..... az mam ochote znowu go przetestowac, jak tylko sie pojawie przy MACu zaaplikuje go sobie! Tylko ten nowy to jest kompakt chyba, w sensie nie jest to puder, a ja myslalam o czyms pudrowym, zeby mniej "brudzenia" bylo Kiedys uzywalam podkladow mineralnych i bardzo mi odpowiadaly, ale cera mi sie pogorszyla i zaczely mi wlazic we wszystkie mozliwe zmarszczki, horror Teraz znowu mam ladna gladka cere ale mineraly mnie juz nie kreca, glownie dlatego, ze za duzo zabawy z nimi Myslalam o Studio Fixie albo o Bare Ready z Bare Minerals.
no właśnie on ponoć zamienia się na twarzy w konsystencje pudrową.
Ja polecam lancome Teint Idol Ultra jeśli chodzi o stosowanie solo, bo z podkładami akurat w tym przypadku porażka, ale kompakt solo na twarzy całkiem przyzwoity.
Minerały mi w większosci też "wytwarzają" suche skórki, z Lumiere były fajne, ale firma zamknęła interes.
Nie polecam podkładu w kompakcie Chanel vitalumiere compact douceur bo czy stosowany solo czy z czymś złazi plamami z twarzy, niby wykończenie ma ładne nie takie suche, ale mimo wszystko podkresla skórki.

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Ja go uwielbiam! Czy bez fluidu czy z ..

więc właśnie mówie, co skóra to opinia. To ze jednej osobie się coś nie sprawdza, nie znaczy ze dla kazdego to będzie bubel
Stary 2014-06-05, 00:42   #410
oleandra123
Zadomowienie

Cytat:
Ja polecam lancome Teint Idol Ultra jeśli chodzi o stosowanie solo, bo z podkładami akurat w tym przypadku porażka, ale kompakt solo na twarzy całkiem przyzwoity.
Minerały mi w większosci też "wytwarzają" suche skórki, z Lumiere były fajne, ale firma zamknęła interes.
Nie polecam podkładu w kompakcie Chanel vitalumiere compact douceur bo czy stosowany solo czy z czymś złazi plamami z twarzy, niby wykończenie ma ładne nie takie suche, ale mimo wszystko podkresla skórki.

więc właśnie mówie, co skóra to opinia. To ze jednej osobie się coś nie sprawdza, nie znaczy ze dla kazdego to będzie bubel
To koniecznie musze wyprobowac tez ten nowy! Jak bede w MACu poprosze zeby pol twarzy mi wymalowali jednym a drugie pol drugim. Uwielbiam tak testowac podklady, bo wtedy dobrze widac roznice
oleandra123 jest offline  
Stary 2014-06-05, 00:43   #411
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Cytat:

Dokladnie

Stary 2014-06-05, 06:04   #412
soniuska
Zakorzenienie

Cytat:

kochana przez Ciebie przepadlam!
dziekuje za rade :P
jaki odcien mialas dzis w macu nalozony?
i mam nadzieje ze masz zdjecie buzki by sie ppchwalic?

Wyslane z Samsunga Galaxy S3

4 cs
II kreseczki - 9.08.2014
soniuska jest offline  
Stary 2014-06-05, 08:09   #413
soniuska
Zakorzenienie

http://www.maccosmetics.pl/product/s...KAD/index.tmpl

poki co wyprzedany!

4 cs
II kreseczki - 9.08.2014
soniuska jest offline  
Stary 2014-06-05, 08:22   #414
Rotkohl
Zakorzenienie

on nie jest wyprzedany tylko go jeszcze nie ma
Stary 2014-06-05, 08:32   #415
soniuska
Zakorzenienie

ups :P
czekamy tak czy siak

4 cs
II kreseczki - 9.08.2014
soniuska jest offline  
Stary 2014-06-05, 08:49   #416
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
kochana przez Ciebie przepadlam!
dziekuje za rade :P
jaki odcien mialas dzis w macu nalozony?
i mam nadzieje ze masz zdjecie buzki by sie ppchwalic?

Przepadniesz jeszcze bardziej, MAC wciąga
Nałozyli mi NC20, bo 15 była za jasna. Z tego kompaktu trzeba brac odcień ciemniejszy, bo kolorystyka bardzo jasna
A i zapomniałam napisać! Testowałam dla Ciebie Well Dressed i Dame. Pierwszego nijak nie było widać, drugi słabo. Pani zaproponowałay Stay Pretty - i ten było widac idealnie Pozostałe dwa sa oprócz tego ze jasne, to zimne i do mojej zóltej cery niezbyt to wygladało
Niestety zadnego zdjecia nie mam Była juz bardzo późno i nic mi sie juz nie chciało ze swiatlem słabym uzerac

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-05, 09:14   #417
soniuska
Zakorzenienie

Cytat:
Przepadniesz jeszcze bardziej, MAC wciąga
Nałozyli mi NC20, bo 15 była za jasna. Z tego kompaktu trzeba brac odcień ciemniejszy, bo kolorystyka bardzo jasna
A i zapomniałam napisać! Testowałam dla Ciebie Well Dressed i Dame. Pierwszego nijak nie było widać, drugi słabo. Pani zaproponowałay Stay Pretty - i ten było widac idealnie Pozostałe dwa sa oprócz tego ze jasne, to zimne i do mojej zóltej cery niezbyt to wygladało
Niestety zadnego zdjecia nie mam Była juz bardzo późno i nic mi sie juz nie chciało ze swiatlem słabym uzerac
jestes kochana, dziekuje;*

juz przepadlam wiesz?
po uzyciu dzis harmony i wedge....
na oko wedge w zalamanie, eyeliner czarny, na linie wodna ciemna brazowa kredka..
rzesy wytuszowane.
harmony do konturowania,...
czekam na studio fix powder i creme cup bo dzis bedzie

4 cs
II kreseczki - 9.08.2014
soniuska jest offline  
Stary 2014-06-05, 11:00   #418
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
jestes kochana, dziekuje;*

juz przepadlam wiesz?
po uzyciu dzis harmony i wedge....
na oko wedge w zalamanie, eyeliner czarny, na linie wodna ciemna brazowa kredka..
rzesy wytuszowane.
harmony do konturowania,...
czekam na studio fix powder i creme cup bo dzis bedzie
Ciesze się bardzo, ze Ci wszystko pasuje
Czekam na relacje z podkładu

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-05, 12:11   #419
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie

dziewczyny pomożcie !! sprawdzam status zamowenia na stronce maca a tam OTRZYMANO ??? nie moge sledzic zamowienia co najdziwniejsze wszystkie poorzedie zamowienia ktore rzeczywiście otryzmalam maja status wyslano. Wiecie moze o co tu chodzi?

kosmetocholiczka4ever jest offline  
Stary 2014-06-05, 12:21   #420
soniuska
Zakorzenienie

Cytat:
Ciesze się bardzo, ze Ci wszystko pasuje
Czekam na relacje z podkładu
czekam az wpadne do domu i rozpakuje!!!

4 cs
II kreseczki - 9.08.2014
soniuska jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
baza, mac, próbki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości