Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-01-29, 19:59   #4231
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez sweetANGELtears Pokaż wiadomość
Pytanie do ekspertek- szukam czerwonej pomadki, przeglądając swatche zachwyciła mnie Riri Woo, wiem, że jest bardzo podobna do Ruby Woo, ale widzę rożnicę na zdjęciach i ta pierwsza do mnie bardziej przemawia. Czy można ją jeszcze kupić w salonach, czy to była limitowana kolekcja Rihanny i jest już niedostępna, bo na stronie sklepu(pl) jej nie widzę?
To była limitka grudnia 2013.
Ja ja mam, uzyłam 2 razy i hmm..mogłabym sie zastanowic nad zbytem

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Witam, podczytuję wątek i tak jak Wy uwielbiam maca, niestety jestem początkująca i w związku z tym mam pytanie czy rozświetlacz i róż next to skin o którym piszesz jest dostępny w ramach normalnej kolekcji czy są to limitowanki?? Obu rzeczy na stronie maca nie ma ;(
Next To SKin to była limitka.
Lightscapade jest w stałej kolekcji, ale rózni się on nieco od tego, który kupiłam teraz w limitowanej.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 427 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-01-29, 21:30   #4232
warzywniak
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Lightscapade jest w stałej kolekcji, ale rózni się on nieco od tego, który kupiłam teraz w limitowanej.
No właśnie. Ja długo się zastanawiałam nad Mary Lou. Mam cerę tłustą więc chciałabym żeby rozświetlacz był bardzo widoczny. I chyba powoli przekonujecie mnie do lightscapade.
& czym się różni ten w stałej od limitki?
warzywniak jest offline  
Stary 2015-01-29, 22:36   #4233
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Wklejam info jakie znalazłam na temat tej letniej kolekcji Wash&Dry:

"Two bronZers will come out. Matte bronze and refined golden
Two defining powders that are LE: delicates and golden rinse.
One highliter for now called freshen up. I will have this by next week and I will swatch this shit cause let's be honest. Hello highliter.
Hipness is back. I forgot the name of the other blush but it's a limited edition.
The lipsticks are morange Creme de nude freshen up and that coral one. I forgot this too cause I was given a quick glimpse."

a i jeszcze potrójne cienie z serii eluxe Pearlfusion bedą.

http://ilovegram.com/m/906947995147385117_748680205

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 427 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-01-29, 23:37   #4234
Izabellina
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sweetANGELtears Pokaż wiadomość
Pytanie do ekspertek- szukam czerwonej pomadki, przeglądając swatche zachwyciła mnie Riri Woo, wiem, że jest bardzo podobna do Ruby Woo, ale widzę rożnicę na zdjęciach i ta pierwsza do mnie bardziej przemawia. Czy można ją jeszcze kupić w salonach, czy to była limitowana kolekcja Rihanny i jest już niedostępna, bo na stronie sklepu(pl) jej nie widzę?
będziesz mogła ją kupić niedługo Ruby Woo będzie w kolekcji Pencilled In, która już jest dostępna online w USA. U nas na początku lutego, chyba 5-ego. O Ruby Woo pisałam, że będzie w tej kolekcji w tym wątku 4 strony wcześniej (mogłaś niedoczytać)

Toledo też już dzisiaj wystartowało online w Stanach

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:

To zdjęcie wrzuciłam tu już 2 dni temu, ale za to nie czytałam jakie będzie wykończenie

Poniżej swatche cieni Bao Bao Wan (kolekcja marzec 2015), dla mnie za bardzo blink blink:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10933775_1614902095411796_7436856623464493159_n.jpg (58,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1525747_1614902138745125_4401131959459080591_n.jpg (41,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10389275_1614902185411787_6486500434478876575_n.jpg (47,1 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez Izabellina
Czas edycji: 2015-01-29 o 23:52 Powód: dodanie fotek
Izabellina jest offline  
Stary 2015-01-30, 01:30   #4235
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
będziesz mogła ją kupić niedługo Ruby Woo będzie w kolekcji Pencilled In, która już jest dostępna online w USA. U nas na początku lutego, chyba 5-ego. O Ruby Woo pisałam, że będzie w tej kolekcji w tym wątku 4 strony wcześniej (mogłaś niedoczytać)

Ale Ruby Woo to jest chyba w stałej. Normalnie na stronie jest dostepna, nie trzeba czekac

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2015-01-30, 09:10   #4236
Izabellina
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ale Ruby Woo to jest chyba w stałej. Normalnie na stronie jest dostepna, nie trzeba czekac
To tym lepiej dla sweetANGELtears
Izabellina jest offline  
Stary 2015-01-30, 09:31   #4237
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
Na stronie maca nowe kolekcje - w tym VG Miley Cyrus.
Zła kobieto miałam kliknąć sobie jakiś cień z Red, Red, Red, ale w końcu wzięłam zestaw Miley i wkład Copperplate, bo tak go zachwalałyście ostatnio

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2015-01-30, 09:58   #4238
kaja2301
Zakorzenienie

Cytat:

A chcesz tylko sie wymienic, czy sprzedaz tez wchodzi w gre? 😉
Stary 2015-01-30, 11:13   #4239
oleandra123
Zadomowienie

Kupilam Pink Plaid! Nigdy go bralam pod uwage a w sklepie jest Super dzienniak bedzie!
oleandra123 jest offline  
Stary 2015-01-30, 11:20   #4240
paczusia
Raczkowanie

hej,wiem ,że jest watek o podróbkach mac i aukcjach allegro i ebay ,ale mam nadzieję,że tu uzyskam podpowiedź.
chodzi mi o poniższą aukcję:

http://allegro.pl/mac-168-large-angl...029484382.html

czy to możliwe ,żeby pędzel Mac po kilku latach uzywania stracił niemal połowę włosów??

wydaje mi się ,że to oryginał,no ale on jest na wpół łysy ...

paczusia jest offline  
Stary 2015-01-30, 12:25   #4241
earthpace
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
No właśnie. Ja długo się zastanawiałam nad Mary Lou. Mam cerę tłustą więc chciałabym żeby rozświetlacz był bardzo widoczny. I chyba powoli przekonujecie mnie do lightscapade.
& czym się różni ten w stałej od limitki?
Szkoda, że nie kupiłam tego lightscapade.. pozostaje mi soft&gentle chyba że lightscapade wróci na strone.

Cytat:
Napisane przez paczusia Pokaż wiadomość
hej,wiem ,że jest watek o podróbkach mac i aukcjach allegro i ebay ,ale mam nadzieję,że tu uzyskam podpowiedź.
chodzi mi o poniższą aukcję:

http://allegro.pl/mac-168-large-angl...029484382.html

czy to możliwe ,żeby pędzel Mac po kilku latach uzywania stracił niemal połowę włosów??

wydaje mi się ,że to oryginał,no ale on jest na wpół łysy ...
Kurcze, ale okazja.. kupić zmaltretowany pędzel w cenie nowego Maestro, Hakuro i prawie w cenie Zoeva.. ludzie mają finezję

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2015-01-30, 12:32   #4242
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie kupiłam tego lightscapade.. pozostaje mi soft&gentle chyba że lightscapade wróci na strone.
to się dość często zdarza, że po dłuższym "wprzedano" produkt wraca i jest dostępny, także poluj może się uda

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-01-30, 13:09   #4243
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
A chcesz tylko sie wymienic, czy sprzedaz tez wchodzi w gre? 😉
To drugie

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
A wiedziałam, ze tak będzie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-01-30, 13:12   #4244
earthpace
Zakorzenienie

No życia nie oszukam..

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2015-01-30, 13:19   #4245
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
No życia nie oszukam..
Niby mozesz kupić ze stałej, jak bedzie, ale to nie to samo - macałam i testowałam oba

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-01-30, 14:12   #4246
kaja2301
Zakorzenienie

Kupiłam dzis smoked purple i konturowke Nightmot 💗 jutro moja impreza urodzinowa i bede sie malowac 😁
Stary 2015-01-30, 15:49   #4247
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziś drugi dzień miałam na polikach Lightscapade z LoB. Potwierdzam, że jest baaardzo fajny. Daje subtelną, bezdrobinkową poświatę, wg mnie dość delikatną. Odcień jest chłodny, różowawy. Generalnie nie miałam zbyt wielkich oczekiwań (trochę rozświetlaczy już mam, więc ciężko mnie pozytywnie zaskoczyć ), ale w sumie, jak to się mówi - miło się rozczarowałam .
No i dziś nosiłam Modest. Też jestem z niego bardzo zadowolona. To taki praktyczny, uniwersalny odcień, który powinien zgrać się z większością makijaży oczy i ust. Na pewno będę często używać.
cieszę się, że MOdest Ci przypadł do gustu )))

Cytat:

One highliter for now called freshen up. I will have this by next week and I will swatch this shit cause let's be honest. Hello highliter.
Hipness is back. I forgot the name of the other blush but it's a limited edition.
The lipsticks are morange Creme de nude freshen up and that coral one. I forgot this too cause I was given a quick glimpse."

o Mamo, Refined Golden w tym pięknym opakowaaaaaaaaaniu <3 <3 <3
będzie mój Highliter i Hipness pewnie też

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Zła kobieto miałam kliknąć sobie jakiś cień z Red, Red, Red, ale w końcu wzięłam zestaw Miley i wkład Copperplate, bo tak go zachwalałyście ostatnio
ja kliknęłam dwa, chciałam trzy ale w porę przeczytałam, że jasny to Lustre uf. i Miley też do mnie w zestawie leci
Cytat:
Kurcze, ale okazja.. kupić zmaltretowany pędzel w cenie nowego Maestro, Hakuro i prawie w cenie Zoeva.. ludzie mają finezję
poplułam się

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2015-01-30, 20:04   #4248
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Dzisiaj jakiś felerny dzień miałam - skończył mi się błyszczyk od Rhianny a chciałam jakieś błyszcące mazidło - przypomniałam sobie o seledynowym błyszczyku z Lightness of Being.
Okazało się że testera nie ma bo ktoś ukradł No nic, biorę w ciemno. Chciałam też wciąć kredkę do oczu, kolor petrol blue ale macówka namawiała mnie na industrial - faktyczna fajna, jak się zdecydowałam to się okazało że nie ma.
Wyszłam z blystkiem i kredką petrol blue...a u tż prawdopodobnie przez przypadek wywaliłam kredkę do śmieci
Ishikawa jest offline  
Stary 2015-01-30, 20:19   #4249
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dzisiaj jakiś felerny dzień miałam - skończył mi się błyszczyk od Rhianny a chciałam jakieś błyszcące mazidło - przypomniałam sobie o seledynowym błyszczyku z Lightness of Being.
Okazało się że testera nie ma bo ktoś ukradł No nic, biorę w ciemno. Chciałam też wciąć kredkę do oczu, kolor petrol blue ale macówka namawiała mnie na industrial - faktyczna fajna, jak się zdecydowałam to się okazało że nie ma.
Wyszłam z blystkiem i kredką petrol blue...a u tż prawdopodobnie przez przypadek wywaliłam kredkę do śmieci
Jak to do śmieci? A nie możesz przetrzepać śmietnika?
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-01-30, 20:41   #4250
Trisssssss
Przyczajenie

Pytanie do dziewczyn stosujących podkład Mineralize Moisture mam cerę mieszaną, podkład kupiłam na szybko, pani w Macu co prawda nałożyła mi go na policzek i oczywiście zachwycona efektem zdecydowałam się na niego rzecz w tym, że zapomniała również dodać, że jest to podkład rozświetlający, nie muszę chyba mówić jakie rozczarowanie przeżyłam testując go w domu na całą twarz świecę się jak bombka, nie pomaga przypudrowanie MUFE hd. Może macie jakiś sprawdzony zestaw który zniweluje te drobiny w strefie T, jakiś puder? Rozważam mieszanie go z innym podkładem, jeśli to nie zadziała to puszczam go dalej w świat...Szkoda, bo Pro longwear sprawdził się u mnie idealnie, a chciałam lżejszej formuły i cóż, pudło.
Trisssssss jest offline  
Stary 2015-01-30, 20:52   #4251
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Jak to do śmieci? A nie możesz przetrzepać śmietnika?
wyrzucałam puste opakowania i przy okazji mazialam sobie kredka po ręce i wiesz,może ją włożyłam z powrotem do opakowania i wyrzuciłam Tż sprawdził i w śmietniku nie ma. Zostało jeszcze tylko auto do przeszukania
Cholera
Ishikawa jest offline  
Stary 2015-01-30, 21:14   #4252
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Ja kiedyś wywaliłam próbkę zapachu na którym mi zależało by go przetestować do kontenera ze śmieciami no i cóż musiałam tam zanurkować i szukać .

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-01-30, 21:31   #4253
OlaM
Moderator

Ja wyrzuciłam 15ml próbkę CK Downtown
W tym dniu dostałam za dużo przesyłek i wyrzuciłam razem z papierami i kartonami. To było w pracy, sprzątaczka wyniosła śmieci i po sprawie.
OlaM jest offline  
Stary 2015-01-30, 21:31   #4254
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Ja kiedys zgubiłam reklamowke ze szczoteczką do rzęs z Inglota. Miałam go może z 3 minuty Upuściłam czy coś. Dodam, że juz ktos zdazył zawinac i mimo wrócenia sie już jej nie znalazłam Musialam iśc kupic drugi

Pedzelek skośny z Maca zaginał mi w domu zaraz po zakupie i nie znalazłam go do tej pory

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2015-01-30, 21:36   #4255
OlaM
Moderator

Chyba za dużo już mamy tego towaru i za dużo naraz kupujemy . Pierwsze powoduje zniknięcia w domu, drugie zaginięcia przed przyniesieniem do domu lub w trakcie rozpakowywania - przynajmniej u mnie tak jest
OlaM jest offline  
Stary 2015-01-30, 23:24   #4256
oleandra123
Zadomowienie

Ostatnio tz robil zdjecia do dowodu, w dzien wyrabiania tegoz nie mogl ich znalezc, przetrzepalismy absolutnie caly dom az w koncu mowie nie no niemozliwe nurkuje do smieci,
w plastiku nie ma, w kartonach nie ma. Znalazly sie w organicznych.... Pomiedzy resztkami jedzenia... :banghead: Na szczescie byly na tyle dobrze zapakowane ze to przezyly
oleandra123 jest offline  
Stary 2015-01-31, 00:16   #4257
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez Trisssssss Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn stosujących podkład Mineralize Moisture mam cerę mieszaną, podkład kupiłam na szybko, pani w Macu co prawda nałożyła mi go na policzek i oczywiście zachwycona efektem zdecydowałam się na niego rzecz w tym, że zapomniała również dodać, że jest to podkład rozświetlający, nie muszę chyba mówić jakie rozczarowanie przeżyłam testując go w domu na całą twarz świecę się jak bombka, nie pomaga przypudrowanie MUFE hd. Może macie jakiś sprawdzony zestaw który zniweluje te drobiny w strefie T, jakiś puder? Rozważam mieszanie go z innym podkładem, jeśli to nie zadziała to puszczam go dalej w świat...Szkoda, bo Pro longwear sprawdził się u mnie idealnie, a chciałam lżejszej formuły i cóż, pudło.
ja go jedynie mieszam 1:1 ze studio fixem i daje jako takie wykończenie. jedynie tak dla mnie on jest za lekki i za mało kryjący.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2015-01-31, 00:28   #4258
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
O nie, jak Ci strasznie współczuję... Naprawdę, aż sama poczułam, jakie to uczucie. Miałam kilka razy podobną historię, nie zdąrzyłam się czymś nacieszyć, a tu bach i przepadło. Może jest jeszcze jakaś nadzieja, może kredka się jakimś cudem znalazła w innym miejscu, może śmieci nie poszły jeszcze w świat?

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Dopiero zauważyłam resztę historii. Każda ma czasem pecha, beznadziejne uczucie i zawsze mi ciężko się z takim faktem pogodzić.
Nie wiem jednak, czy coś przebije znaną mi historię, w której kot strącił do śmietnika dopiero co kupione okulary - za ciężko uciułane przez studenta tysiąc złotych, a śmieci poszły od razu dalej. To dopiero tragedia i szczerze mówiąc chłopak tak się tym podłamał, że minęło kilka lat, a nowych nie kupił, mając chyba w sercu żałobę po stracie tamtych i trud związany z zarobieniem na nie przy jakiś dołujących pracach

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2015-01-31 o 00:32
MissScareAll jest offline  
Stary 2015-01-31, 09:36   #4259
Izabellina
Raczkowanie

Ja niczego nie zgubiłam, ale jak się okazało nie zamknęłam dobrze flakonika legendarnego Tygrysa Kenzo i całą zawartość rozlała się w torebce

Nudziaki i cienie z Cinderelli:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10487189_1615382698697069_3774086592006997579_n.jpg (74,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10359417_1615082192060453_3576466678892177039_n.jpg (71,7 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez Izabellina
Czas edycji: 2015-01-31 o 09:40
Izabellina jest offline  
Stary 2015-01-31, 11:48   #4260
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziś drugi dzień miałam na polikach Lightscapade z LoB. Potwierdzam, że jest baaardzo fajny. Daje subtelną, bezdrobinkową poświatę, wg mnie dość delikatną. Odcień jest chłodny, różowawy. Generalnie nie miałam zbyt wielkich oczekiwań (trochę rozświetlaczy już mam, więc ciężko mnie pozytywnie zaskoczyć ), ale w sumie, jak to się mówi - miło się rozczarowałam .
No i dziś nosiłam Modest. Też jestem z niego bardzo zadowolona. To taki praktyczny, uniwersalny odcień, który powinien zgrać się z większością makijaży oczy i ust. Na pewno będę często używać.
Aż zaczynam żałować, że nie kupiłam tego nowego Lightscapade. Mam jednak jeszcze poprzednią wersję.

Cytat:

Znowu Refined Golden?
Jestem ciekawa tych defining powders, rozświetlacza i oczywiście zastanawiam się nad Hipness, ale nie wiem, czy uda mi się go upolować, skoro wszyscy się tak na niego napalają.

GretchenSp jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
baza, mac, próbki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości