Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-06-10, 22:37   #541
gagateczkaaa
Wtajemniczenie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Skusiłam się jednak na te Sized to Go on-line skoro tu takie cyrki z cenami, a wyjeżdżam i i tak bym nie miała dostępu do salonu (każdy pretekst dobry). Wzięłam pigmenty Vanilla (marzyłam o nim od ponad 3 lat!!!) i Naked oraz Fix+ na spróbowanie, chociaż wątpię, by przebił wodę różaną

Dzisiaj doszedł do mnie także podkład Studio Sculpt i mam nadzieję, że będę zadowolona i że będzie wyglądał równie pięknie jak nakładany przez Macówkę :P
gagateczkaaa jest offline  
Stary 2014-06-10, 22:53   #542
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Skusiłam się jednak na te Sized to Go on-line skoro tu takie cyrki z cenami, a wyjeżdżam i i tak bym nie miała dostępu do salonu (każdy pretekst dobry). Wzięłam pigmenty Vanilla (marzyłam o nim od ponad 3 lat!!!) i Naked oraz Fix+ na spróbowanie, chociaż wątpię, by przebił wodę różaną

Dzisiaj doszedł do mnie także podkład Studio Sculpt i mam nadzieję, że będę zadowolona i że będzie wyglądał równie pięknie jak nakładany przez Macówkę :P
Woda rózana a Fix+ to całkowicie 2 rózne produkty

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 107 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-06-10, 23:02   #543
gagateczkaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Woda rózana a Fix+ to całkowicie 2 rózne produkty
Obie mają właściwości nawilżające, uspokajające podrażnienia, odświeżające. Fix+ ma dodatkowo właściwości do wykończenia, scalenia makijażu i odświeżenia go w ciągu dnia, ale i w ten sam sposób działa u mnie woda różana przelana do buteleczki z dobrym atomizerem

Ale nie ukrywam, że przy Fix+ najbardziej liczę na te właściwości scalania makijażu. Czy używacie może na jeszcze inne sposoby?
Stary 2014-06-10, 23:06   #544
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Obie mają właściwości nawilżające, uspokajające podrażnienia, odświeżające. Fix+ ma dodatkowo właściwości do wykończenia, scalenia makijażu i odświeżenia go w ciągu dnia, ale i w ten sam sposób działa u mnie woda różana przelana do buteleczki z dobrym atomizerem

Ale nie ukrywam, że przy Fix+ najbardziej liczę na te właściwości scalania makijażu. Czy używacie może na jeszcze inne sposoby?
Fix + nie ma zadnych własciwosci scalania makijazu, nie wiem skad sie to wzielo. Jest dobry jako nawilzacz pod makijaz.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 107 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-06-10, 23:11   #545
gagateczkaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Fix + nie ma zadnych własciwosci scalania makijazu, nie wiem skad sie to wzielo. Jest dobry jako nawilzacz pod makijaz.
hmmm... sugerowałam się stroną MAC "Może być też stosowany na makijaż do jego wykończenia i odświeżenia w ciągu dnia" no i powszechną opinią o scalaniu warstw
Stary 2014-06-10, 23:15   #546
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
hmmm... sugerowałam się stroną MAC "Może być też stosowany na makijaż do jego wykończenia i odświeżenia w ciągu dnia" no i powszechną opinią o scalaniu warstw
Jakbym sie sugerowała tym co mac pisze na stronie, to bym połowy rzeczy nie miała Nie no, to jest taki nawilzacz, przygotowuje w sumie fajnie skóre na mkaijaz. Chociaz moze wzmóc jej swiecenie w ciagu dnia Czego nie tolerowałam w nim kiedyś, ale obecnie sie polubiliśmy

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-10, 23:18   #547
gagateczkaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Jakbym sie sugerowała tym co mac pisze na stronie, to bym połowy rzeczy nie miała Nie no, to jest taki nawilzacz, przygotowuje w sumie fajnie skóre na mkaijaz. Chociaz moze wzmóc jej swiecenie w ciagu dnia Czego nie tolerowałam w nim kiedyś, ale obecnie sie polubiliśmy
W takim razie już nie mogę się doczekać
Stary 2014-06-10, 23:23   #548
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
W takim razie już nie mogę się doczekać
Mam nadzieje, ze sie u Ciebie sprawdzi

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-10, 23:37   #549
NuFCia
Rozeznanie

Cytat:
Wiesz, wczesniej by mi do głowy nie przyszło sprawdzać, ale coś mi cena tych chusteczek wydawała sie za wysoka, sprawdziłam online i zdębiałam jeszcze myślałam, ze sie pomylili w sklepie, ale nie.
Patrzałam teraz na ceny w UK - wiekszosc rzeczy, szczególnie pędzli do ryjka opłaca sie tam własnie, bo róznica w cenie az 50 zł!
Chociaz jest i tak, ze cos jest drozsze niz u nas, ale to mniejszościowe przypadki.
A jeszcze lepsze są ceny w Stanach mam pigment Vanilla Sized to go i róż Well Dressed - pigment kosztował 10$+podatek, róż 21$+podatek. Wysłałam TŻ-ta na zakupy (zrobiłam zamówienie z koleżankami ) i pani mu powiedziała że dobrze, że przyszedł tam kupić bo w Europie to drogo (zauważyła w portfelu polskie prawo jazdy)

NuFCia jest offline  
Stary 2014-06-10, 23:44   #550
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
A jeszcze lepsze są ceny w Stanach mam pigment Vanilla Sized to go i róż Well Dressed - pigment kosztował 10$+podatek, róż 21$+podatek. Wysłałam TŻ-ta na zakupy (zrobiłam zamówienie z koleżankami ) i pani mu powiedziała że dobrze, że przyszedł tam kupić bo w Europie to drogo (zauważyła w portfelu polskie prawo jazdy)
USA to wiadomo, ale normalnie to niemozliwe tam kupic, chyba ze sie kogos tam ma.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-10, 23:50   #551
NuFCia
Rozeznanie

Cytat:
USA to wiadomo, ale normalnie to niemozliwe tam kupic, chyba ze sie kogos tam ma.
Mam nadzieje, że firma będzie Go częściej wysyłać na różne konferencje
Szkoda, że Alluring weszło do sklepów stacjonarnych w dniu wylotu...
Jak porównuję ceny tam i u nas to aż mi szkoda iść tutaj do sklepu...

NuFCia jest offline  
Stary 2014-06-11, 03:30   #552
kaja2301
Zakorzenienie

A wiadomo kiedy dokladnie u nas bedzie Osbourne?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2014-06-11, 08:48   #553
gagateczkaaa
Wtajemniczenie

Kosmetyki M.A.C. cz.8

Zawsze sobie tlumacze, ze ktos musi na tym zarobic, a sprowadzenie tego wszystkiego do naszego pieknego kraju jest tez piekielnie drogie. Chociaz w przypadku MAC nie razi mnie to az tak bardzo, bo kosmetyki sa wydajne, ale np. w przypadku Bath&Body works czy the body shop juz tak. I tak mysle, ze ceny MAC nie sa tragiczne, jakosc i wydajnosc sa swietne, a i tak jest sporo taniej niz marki wysokopolkowe typu Dior czy Chanel.
No i darmowa wysylka jest (nie wiem czy to nie chwilowa akcja) i zawsze to dwie dychy w kieszeni, a w USA poczta jest tez bardzo droga

Edytowane przez gagateczkaaa
Czas edycji: 2014-06-11 o 08:49 Powód: blad
Stary 2014-06-11, 08:50   #554
fragolarossa
Raczkowanie

Cytat:

Jest mozliwe

Pisalam teraz ze znowu sprobowalam zakupow w USA

Jesli wszystko do mnie dotrze,chetnie wysle informacje na maila jak zrobic zakupy w USA w MAC online

Ja niestety ze wzgledow finansowych nie bede czesto zamawiac kosmetykow w MAC w USA,teraz kompletuje niezbedne produkty

dolacze sie do zamowienia jak znajdzie sie kilka osob chetnych zeby razem zrobic zakupy USA

Czekam jak wysla mi paczuszke do Polski i odezwe sie jak dojda
fragolarossa jest offline  
Stary 2014-06-11, 09:30   #555
gagateczkaaa
Wtajemniczenie

Mysle, ze moznaby zamowic MAC przez Polamer i moze wysylka nie bylaby tak tragiczna, bo to w sumie lekkie rzeczy zamawialysmy tak z dziewczynami Bath&body works i wszystko bylo git

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Na Temptalii pojawily sie swatche Moody Blooms http://www.temptalia.com/sneak-peek-...hotos-swatches
Stary 2014-06-11, 10:09   #556
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez fragolarossa Pokaż wiadomość
Jest mozliwe

Pisalam teraz ze znowu sprobowalam zakupow w USA

Jesli wszystko do mnie dotrze,chetnie wysle informacje na maila jak zrobic zakupy w USA w MAC online

Ja niestety ze wzgledow finansowych nie bede czesto zamawiac kosmetykow w MAC w USA,teraz kompletuje niezbedne produkty

dolacze sie do zamowienia jak znajdzie sie kilka osob chetnych zeby razem zrobic zakupy USA

Czekam jak wysla mi paczuszke do Polski i odezwe sie jak dojda
W tak watpliwy sposób ja zakupów nie robię.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-11, 10:19   #557
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:
U mnie macowy Taupe wygląda koszmarnie - jakbym sie przybrudziła na twarzy Niewazne jaki podkład nałoże efekt ten sam a tak, w panie i na innych mi sie podobał
Za to Sculpt jest idealny, fakt

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Ja go daję odrobine na usta, bo włazi w załamania i jak napisała Krysia - nei da sie idealnie nałozyć bez takich własnie minusów, ale i tak pięknie na ustach wygląda na szminki typu Rebel tez będzie ok

A ja taupe uwielbiam

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Mysle, ze moznaby zamowic MAC przez Polamer i moze wysylka nie bylaby tak tragiczna, bo to w sumie lekkie rzeczy zamawialysmy tak z dziewczynami Bath&body works i wszystko bylo git

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Na Temptalii pojawily sie swatche Moody Blooms http://www.temptalia.com/sneak-peek-...hotos-swatches

Nie rob tego bo to sie nie oplaca.
ranka jest offline  
Stary 2014-06-11, 11:38   #558
fragolarossa
Raczkowanie

Polamer omijaj szerokim lukiem jeśli nie masz kogos w USA, co pomoze Ci z wysylka ,ja korzystałam z ich usług. Rozumiem VAT i clo żeby zaplacic , inne opłaty mnie dobily zaoszczedzilam wtedy na calych zakupach może z 30 zl To już wole robic zakupy w Polsce

Teraz to nowe zamówienie to inna sprawa ale o szczegółach napisze jak już kosmetyki do mnie dotra i to nic nielegalnego
fragolarossa jest offline  
Stary 2014-06-11, 12:10   #559
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
On może nie jest typowo chłodny, ale na twarzy powinien wyjść neutralnie. Ja nie lubię ciepłej kolorystyki w brązerach, ale z kolei bardziej szarawe wygladają na brudne, przynajmniej u mnie. Sculpt mam już kolejne opakowanie (tym razem we wkładzie) i uważam go za jeden z lepszych brązerów. Wg mnie jest dość podobny do MACowego Taupe, tylko lepiej się aplikuje i rozciera.
Trzymam kciuki, żeby i dla Ciebie okazał się w porządku .
Cytat:
U mnie macowy Taupe wygląda koszmarnie - jakbym sie przybrudziła na twarzy Niewazne jaki podkład nałoże efekt ten sam a tak, w panie i na innych mi sie podobał
Za to Sculpt jest idealny, fakt
No i niestety - Sculpt jako puder do konturowania u mnie się nie sprawdzi. Ma co prawda odcień chłodniejszy od większości bronzerów, ale i tak ociepla mi twarz... No nic, zostanie u mnie w kufrze dla innych + w lato będę go używać jak matowego bronzera, ale o scuplting mogę zapomnieć
Ja nie wiem, nie ogarniam tych moich tonacji - niby jestem w podkładach z tych cieplejszych odcieni, ale jeśli chodzi o róże i produkty do konturowania to zdecydowanie lepiej mi w chłodniejszych odcieniach. Idealne są MACowy Taupe, NYXowy Taupe i cień Heroine z Illamasqua. Wszystkie inne popularne bronzery matowe z tych chłodniejszych odcieni (jak Hoola np) u mnie wychodzą nienaturalnie, widać, że jestem umalowana, a czasami wręcz jakbym się ubrudziła

Cytat:
Wzięło się stąd, że na suchych cerach Fix+ bardzo dobrze sprawdza się przy wykańczaniu makijażu, bo niweluje efekt pudrowości.

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2014-06-11, 12:30   #560
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Wzięło się stąd, że na suchych cerach Fix+ bardzo dobrze sprawdza się przy wykańczaniu makijażu, bo niweluje efekt pudrowości.
No to bedzie idealny pod kompakt Pro Long, który jednak nabyłam. Ale powiem, że trzeba go bardzo dokładnie gabeczka nakładać i już nie pudrować, bo sam kompakt daje wykończenie pudrowe. No chyba, ze MSFN-em albo białym pre+prime. W przypadku blota, Careblenda i Sheer Pressed - efekt makabyrycznie pudrowy.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-11, 18:23   #561
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
http://www.paulaschoice.com/beautype...eviews/brands/

Tu masz pięknie rozpisane recenzje kosmetyków wielu kosmetycznych firm. A pielęgnacja M.A.Ca jest przez Paulę dość wysoko ceniona, pod warunkiem, że nie jest właśnie pakowana w słoiczki...
dzięki
)

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2014-06-11, 19:28   #562
stasiek
Wtajemniczenie

Cytat:
[/COLOR]Na Temptalii pojawily sie swatche Moody Blooms http://www.temptalia.com/sneak-peek-...hotos-swatches
z pomadek Moody bloom mi sie podoba, a reszta to znowu fuksja na 10 sposobow, dopiero co byla podobna kolekcja, nuda...

Stary 2014-06-11, 19:35   #563
oleandra123
Zadomowienie

No i Candy Yum Yum jest juz w mojej kolekcji Razem z Shock Values tworza piekny duet To jest TAK bardzo moj kolor, ze nie wiem jak nie moglam jej wczesniej nie miec

Sprobowalam tego nowego kompaktu i Fixa Powder, tym razem dobrano mi NC30/35 a moze tydzien wczesniej NW22 Super.... O ile w tych lustrach i przy swietle wszystko wydawalo mi sie cudne, podklady sa za ciemne , robi mi sie male ciastko po jakims czasie, a tego nie lubie + podklady sa widoczne. Warunki do testowania sa ekstremalne jakies 35 stopni Ale moze to dlatego ze Macowka nalozyla mi chyba tone tego na twarz, ale moze to tak ma byc, profesjonalnie, ale ja sama preferuje makijaz naturalny i uzywam wszystkiego oszczednie...

Ale wybiore sie jeszcze do innego Maca na kolejne testy, ciekawe jaki wtedy mi kolor dobiora, NC50 albo NW10
oleandra123 jest offline  
Stary 2014-06-11, 23:11   #564
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
W tej kolekcji na szczęście nic mnie mocno nie kręci. Pomadki podobne już były - i to całkiem niedawno. Róże są nawet ładne, ale dupowalne. Cienie to z kolei nie mój konik. Uff!

Za to zdecydowana jestem już na Kelly Yum Yum z Osbournów.

Wysłane przy użyciu Tapatalk

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-06-12, 14:47   #565
kaja2301
Zakorzenienie

Dziewczyny ponawiam pytanie, kiedy te osbourne maja byc?

Stary 2014-06-12, 15:18   #566
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ponawiam pytanie, kiedy te osbourne maja byc?

W sierpniu, online i jeśli chodzi o Warszawę, to Mokotów i Złote.

Stary 2014-06-12, 15:24   #567
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

Ja to jestem ciekawa, od którego sierpnia będzie online dokładnie bo trzeba będzie czatować, jak sie chce szminkę KYY, na UK w parę godzin je wywaiało

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-12, 15:35   #568
kaja2301
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

Ok to ja wysle moja mame do mokotowa w dzien premiery lub dzien przed

Stary 2014-06-12, 15:47   #569
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

A mnie Moody bardziej przypadło niż dziewczyny Ozziego. Podobają mi się pomadki z wyjątkiem tych b.ciemnych, w ogóle bardzo lubię formułę Sheen Supreme aczkolwiek mogłaby być trochę trwalsza z cieni wziełabym chyba Artistic License a z Ossbornów KYY o ile uda mi się zapolować

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-06-12, 16:11   #570
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

A ja sie w końcu umalowałam quadem Pedro Lourenco - jest cudny w obsłudze";ove: owszem deliaktniak wychodzi, ale z cieniami nie ma zadnego problemu, suną jak masełko. Mozna dodac jakieś ciemniejsze kolory aby zrobić wersję wieczorową
A poza tym do nude oczu mozna sie pokusic na mocniejszy błyszczyk czy szminkę

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
baza, mac, próbki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości