Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-06-13, 20:06   #601
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Kilka dni temu, po długich perypetiach, doleciała do mnie wreszcie jagódka z Alluring. Boska jest Wczoraj się nią umalowałam do pracy, wzbudzając lekki szok u współpracowników

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No najlepiej sama jak tam bedziesz polookaj
U mnie jest problemowa, o ile podkłądy płynne nakładam w łazience i nie mam plam, tak ten podkresli kazda skórkę, o ktorej nie wiedziałam, a takze daje widoczne pudrowe wykończeie. U mnie najlpiej sie sprawdza gąbeczka. Ponoc jajo jeszcze lepsze.
Muszę koniecznie popróbować. Niestety przez to, że stosuję tylko minerały, w przypadku tradycyjnych podkładów jestem trochę jak dziecko we mgle, nie wiem czego się do końca spodziewać

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-06-13, 20:09   #602
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Zazdroszcze Wam ... że możecie sobie to wszystko poMACać

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-06-13, 20:13   #603
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze Wam ... że możecie sobie to wszystko poMACać
Ile ja lat zazdrosciłam innym, ech ... kiedys i Ty sama będziesz mogła, skoro mac teraz takie ekspansje robi

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 087 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-06-13, 20:26   #604
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Ile ja lat zazdrosciłam innym, ech ... kiedys i Ty sama będziesz mogła, skoro mac teraz takie ekspansje robi

będę czekać gdziekolwiek na pomorzu wszędzie dojadę !!
dobrze, że chociaż on line otworzyli

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-06-13, 20:31   #605
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

będę czekać gdziekolwiek na pomorzu wszędzie dojadę !!
dobrze, że chociaż on line otworzyli
No były wiesci ze w Gdyni, czyzby sie zas opóźniało?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 087 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-06-13, 20:53   #606
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
No były wiesci ze w Gdyni, czyzby sie zas opóźniało?
właśnie o tym że ma być w Gdyni w Rivierze to czytałam chyba ze dwa lata temu, ale chyba nie wypaliła im ta lokalizacja bo do dziś nie ma, a Riviera od dawna otwarta, może coś się zmieni, szkoda

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-06-13, 20:55   #607
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
właśnie o tym że ma być w Gdyni w Rivierze to czytałam chyba ze dwa lata temu, ale chyba nie wypaliła im ta lokalizacja bo do dziś nie ma, a Riviera od dawna otwarta, może coś się zmieni, szkoda
Ale w Katowicach tez kombinowali, miał byc najpierw w Dougim niby, az ostatecznie otwarli w GK, która przeciez otwarta była już wcześniej, wiec wiesz, moze tam będzie tak samo. Skoro w Pzn tez w końcu otworzyli a tez plotki wczesniej krazyły długo, to i na Pomorze przyjdzie czas.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-13, 20:58   #608
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Ale w Katowicach tez kombinowali, miał byc najpierw w Dougim niby, az ostatecznie otwarli w GK, która przeciez otwarta była już wcześniej, wiec wiesz, moze tam będzie tak samo. Skoro w Pzn tez w końcu otworzyli a tez plotki wczesniej krazyły długo, to i na Pomorze przyjdzie czas.
też prawda, obyyyyy bo jak nie toż to będzie jakaś dyskryminacja północy

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-06-13, 21:01   #609
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
też prawda, obyyyyy bo jak nie toż to będzie jakaś dyskryminacja północy
To podasz ich za to do Strasburga

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-14, 09:55   #610
fragolarossa
Raczkowanie

Corri Ty jestes jak MAC encyklopedia co jaki czas pojawiaja sie powtorki z LE chodzi mi np. O roz petal power czy jest szansa ze jeszcze kiedys bedzie ?
fragolarossa jest offline  
Stary 2014-06-14, 11:12   #611
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez fragolarossa Pokaż wiadomość
Corri Ty jestes jak MAC encyklopedia co jaki czas pojawiaja sie powtorki z LE chodzi mi np. O roz petal power czy jest szansa ze jeszcze kiedys bedzie ?
Ja Ci dam encyklopedię Oooo tego to tak naprawdę nie wie nikt
Ale moim zdaniem, patrząc na dotychczasowe repromoty, to szansza, ze go powtórzą jest, albo ze wejdzie znowu kolekcji "we're back", jak to się stało z paroma szminkami i rózami niedawno bo miały duże zainteresowanie. Pytanie tylko "kiedy?" Na to juz nie umiem odpowiedzieć

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-14, 13:25   #612
fragolarossa
Raczkowanie

Dziekuje za informacje! Corri Nie bądź taka skromna, Twoje rzetelne informacje o danym MAC produkcie nie jednej z czytelniczek tego forum pomogły w wyborze poszukiwanego kosmetyku
Stary 2014-06-14, 13:29   #613
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Dziekuje za informacje! Corri Nie bądź taka skromna, Twoje rzetelne informacje o danym MAC produkcie nie jednej z czytelniczek tego forum pomogły w wyborze poszukiwanego kosmetyku
Bardzo sie w takim razie z tego ciesze bo miło jest pomóc jesli coś sie wie
Z ta rzetelnoscia to jednak jest róznie, bo raz, ze każda z nas ma inna cerę, kolor etc, to dwa z czasem np po poł roku, a nawet 2 latach moja cera przestaje coś tolerowac i tzreba zmienic recenzje kosmetyku

Gwoli podzielenia się z Wami swoją wiedza to chciałam napisać nt sposobu na nakładanie nowego kompaktu Pro Longwear. Co prawda dopiero pisałam o tym na innym watlu, ale tu jest włąsciwy, wiec wklejam:
Wynalazłam sposób na niego, aby wyglądał jak najlepiej na ryjku i najmniej pudrowo - tzreba dobry nawilzajacy krem na czysta buzie - u mnie sprawdził sie Chanel Le Lift, a na krem coś rozswietlajacego, np macowy Strobe Cream albo cokolwiek co odbija swiatło. A na koniec do wykończenia zamiast tradycyjnego pudru idealne są ... kulki Guerlain!

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-06-14 o 13:34
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-14, 13:50   #614
kasiaj85
Moderator

ja stosuję ten kompakt pro longwear na nawilżoną buzię i wsio ale z użyciem jaja wychodzi najlepiej, lekko je tylko avene spryskuję. żeby wilgotne było.
baaardzo mi się podoba, że się nie świecę po tym podkładzie.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2014-06-14, 15:32   #615
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
To podasz ich za to do Strasburga

na pewno

Cytat:
właśnie, przypomniałaś mi, miałam napisać że kilka dni temu całkiem przypadkiem odkryłam, że róż Petal Power na stronie online ma status ... uwaga uwaga- wkrótce w sprzedaży nie liczyłabym na za wiele, aaale kto ich tam wie

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-06-14, 15:39   #616
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
właśnie, przypomniałaś mi, miałam napisać że kilka dni temu całkiem przypadkiem odkryłam, że róż Petal Power na stronie online ma status ... uwaga uwaga- wkrótce w sprzedaży nie liczyłabym na za wiele, aaale kto ich tam wie
W szoku jestem

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-14, 15:50   #617
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
W szoku jestem
powiem Ci że z obserwacji zawsze to co było wkrótce w sprzedaży czy zapas wyczerpany pojawiało się ponownie, ale Petal Power ?? heh

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-06-14, 15:56   #618
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
powiem Ci że z obserwacji zawsze to co było wkrótce w sprzedaży czy zapas wyczerpany pojawiało się ponownie, ale Petal Power ?? heh
Może gdzieś jedna sztuka się ostała

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-06-14, 16:34   #619
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Kilka dni temu, po długich perypetiach, doleciała do mnie wreszcie jagódka z Alluring. Boska jest Wczoraj się nią umalowałam do pracy, wzbudzając lekki szok u współpracowników
Super, że jagódka dotarła i Ci się podoba . Ja dotąd tylko raz się nią pomalowałam, z czymś tam pomieszałam, żeby odrobinkę rozjaśnić, i ożywić kolor (chyba to była Estee Lauder Fuchsia Fever - czasem na Rebel tez ją kładę), ale generalnie jestem na tak .

Cytat:
Muszę koniecznie popróbować. Niestety przez to, że stosuję tylko minerały, w przypadku tradycyjnych podkładów jestem trochę jak dziecko we mgle, nie wiem czego się do końca spodziewać
To ja mam dokładnie odwrotnie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja stosuję ten kompakt pro longwear na nawilżoną buzię i wsio ale z użyciem jaja wychodzi najlepiej, lekko je tylko avene spryskuję. żeby wilgotne było.
baaardzo mi się podoba, że się nie świecę po tym podkładzie.
Jak piszesz, że świecenia brak, to może i ja się przyjrzę temu kompaktowi . W sumie nigdy żadnego podkładu w kompakcie nie miałam, jedynie zużyłam miniaturę takiego z serii słonecznej Shiseido, a potem kupiłam normalne opakowanie na nadchodzące lato.
OlaM jest offline  
Stary 2014-06-14, 16:42   #620
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak piszesz, że świecenia brak, to może i ja się przyjrzę temu kompaktowi . W sumie nigdy żadnego podkładu w kompakcie nie miałam, jedynie zużyłam miniaturę takiego z serii słonecznej Shiseido, a potem kupiłam normalne opakowanie na nadchodzące lato.
no u mnie brak. Fajnie bo dzisiaj na przykład dalam BB cream z Lumene i mimo, że nie jest gorąco, to i tak nochal mi się błyszczy. a po tym kompakcie jest świetnie matowo. No i to też mój pierwszy kompakt. nie taki diabeł straszny

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2014-06-14, 16:57   #621
fragolarossa
Raczkowanie

Cytat:
na pewno

Dziekuje! Bylam na stronie napis wkrotce w sprzedazy ,no jestem ciekawa ale bede polowac
Stary 2014-06-14, 16:57   #622
OlaM
Moderator

Cytat:
no u mnie brak. Fajnie bo dzisiaj na przykład dalam BB cream z Lumene i mimo, że nie jest gorąco, to i tak nochal mi się błyszczy. a po tym kompakcie jest świetnie matowo. No i to też mój pierwszy kompakt. nie taki diabeł straszny
Brzmi coraz bardziej zachęcająco .
A jaki masz kolor?
OlaM jest offline  
Stary 2014-06-14, 17:05   #623
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Brzmi coraz bardziej zachęcająco .
A jaki masz kolor?
nc15. na teraz minimalnie za jasny. ale nic czego nie można by przykryć odpowiednim odcieniem pudru a i tak zawsze lekko pudruję podkład. Niezależnie od tego jaki podkład idzie pod spód.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2014-06-14, 17:47   #624
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Moze Cie troszkę ostudze, ale na mnie z czasem sie swieci. Ja wiem ze kazdy ma inna cere, ale dlatego wspominam, no i Ty tez masz meiszaną w kierunku tłustej

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-14, 18:07   #625
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Super, że jagódka dotarła i Ci się podoba . Ja dotąd tylko raz się nią pomalowałam, z czymś tam pomieszałam, żeby odrobinkę rozjaśnić, i ożywić kolor (chyba to była Estee Lauder Fuchsia Fever - czasem na Rebel tez ją kładę), ale generalnie jestem na tak .
Dla mnie to prawdę mówiąc bardziej kolor na jesień niż na teraz, ale i tak mi się podoba

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Czuję się skuszona. Wiadomo, że każda cera reaguje inaczej, ale mam coraz większą ochotę na testy. Szkoda że czas na wyprawę do salonu będę mieć dopiero po urlopie

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-06-14, 18:18   #626
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

W końcu jestem szczęśliwą nabywczynią Russian Red

Dziś byłam w salonie (Katowice), oddać wypełnioną ankietę (otrzymaną przy pierwszym zakupie) i przy okazji pooglądałam sobie pozostałe czerwone szminki. Obsługiwała mnie przemiła dziewczyna (brunetka, dłuższe włosy, grzywka), wymaziała mnie po kolei czym chciałam i muszę stwierdzić, że jak napalałam się początkowo na odcień Lady Danger, to po pomalowaniu mój zachwyt ostygł. Wybija się na mnie na wściekłopomarańczowo (liczyłam na czerwień w pomarańczowej, ciepłej tonacji), ale za to świetna okazała się niespodziewani Ruby Woo, która wydawała mi się za różowawa w testach na dłoni.

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2014-06-14, 20:20   #627
OlaM
Moderator

Cytat:
nc15. na teraz minimalnie za jasny. ale nic czego nie można by przykryć odpowiednim odcieniem pudru a i tak zawsze lekko pudruję podkład. Niezależnie od tego jaki podkład idzie pod spód.
Dzięki
Też myślałam o tym odcieniu. Muszę przy okazji potestować.

Cytat:
Moze Cie troszkę ostudze, ale na mnie z czasem sie swieci. Ja wiem ze kazdy ma inna cere, ale dlatego wspominam, no i Ty tez masz meiszaną w kierunku tłustej
Ja już szczerze mówiąc nie liczę na coś, co faktycznie mi skórę zmatowi na dłużej, ale skoro ten kompakt dobry pod tym względem, to warto mu się przyjrzeć.

Cytat:
Dla mnie to prawdę mówiąc bardziej kolor na jesień niż na teraz, ale i tak mi się podoba

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Czuję się skuszona. Wiadomo, że każda cera reaguje inaczej, ale mam coraz większą ochotę na testy. Szkoda że czas na wyprawę do salonu będę mieć dopiero po urlopie
Też jagódkę bardziej na jesień widzę

To będziemy kompakt testować
OlaM jest offline  
Stary 2014-06-14, 20:27   #628
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Dzięki
Też myślałam o tym odcieniu. Muszę przy okazji potestować.

Ja już szczerze mówiąc nie liczę na coś, co faktycznie mi skórę zmatowi na dłużej, ale skoro ten kompakt dobry pod tym względem, to warto mu się przyjrzeć.
Szczerze? To Studio Fix i Pro Long płynnyna mnie sie w ciąga dnia swieca minimalnie, przy nich kompakt wypada gorzej.

A co do koloru, z tego co pamiętam, jestes ciemneijsza ode mnie, a te podkłady maja zanizona tonację, czyli trzeba brac kolor wyżej, o czym pisałam. Płynnych mam wszystkie 15, a tego musiałam wziac 20, bo jak gejsza wygladał na mnie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-14, 22:05   #629
gagateczkaaa
Wtajemniczenie

Wybaczcie moje glupkowate pytania, ale pierwsz raz zamawialam ze sklepu internetowego MAC i pierwszy raz zdarza mi sie taka sytuacja. O ile mega dlugi czas oczekiwania doczytalam i uswiadomilyscie mnie, ze paczka dochodzi nawet po tygodniu, tak 2 dni temu powinna zostac wprowadzona do systemu paczka i wciaz jej nie ma. Mam nr przewozowy, ktory nie dziala. Mialyscie taka sytuacje?
gagateczkaaa jest offline  
Stary 2014-06-14, 22:55   #630
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Wybaczcie moje glupkowate pytania, ale pierwsz raz zamawialam ze sklepu internetowego MAC i pierwszy raz zdarza mi sie taka sytuacja. O ile mega dlugi czas oczekiwania doczytalam i uswiadomilyscie mnie, ze paczka dochodzi nawet po tygodniu, tak 2 dni temu powinna zostac wprowadzona do systemu paczka i wciaz jej nie ma. Mam nr przewozowy, ktory nie dziala. Mialyscie taka sytuacje?
Numer nie działa, bo on zaczyna działac dopiero jak paczka dociera do Polski, czyli po okolo 2-4 dniach od daty wysylki

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
baza, mac, próbki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości