Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-06-21, 23:00   #661
soniuska
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pomacalam cala kolekcje Kelly /Sharon Osbourne i rozczarowalam sie. Roze takie sobie, ten Kelly jasny, zas Sharon mocny ale tylka nie urwal, lepszy byl w tej tonacji Prom Princess i to o niebo lepszy.
MSFn-y bardzo fajne mieciutkie, docys mocno napigmentowane, ale nie moja bajka. Patentpolishe super na ustach, ale z kolorem nie moglam trafic, w sumie pasowala mi Innocent, ale mam juz podobny kolor ze stalej, sooo ...
Szminek Kelly nie macalam, bo nigdzie tyesterów nawet nie bylo - sie rozeszly
Quad Sharon - piekny, swietnie napigmentowany, ale bardzo wtorny.
Quad Kelly - obledny
Generalnie skusilam sie wlasnie na quad Kelly i nioczekiwanie szminike z Playland - Red Balloon - jak sie nia umalowalam to przepadlam - przepiekna zywa fuksja

4 cs
II kreseczki - 9.08.2014
soniuska jest offline  
Stary 2014-06-21, 23:23   #662
Rotkohl
Zakorzenienie

jako macomaniaczki mozecie mi polecić pomadkę w wykończeniu matowym lub satynowym w neutralnym ciepłym odcieniu w stylu zdjęć z załącznika?

potrzebuje pomadki na środę(tzn na czwartek, ale żeby w srode doszła) , wiec nie mam możliwości zobaczyć w MAC stacjonarnie, tylko muszę w D. online kliknąć jutro.

Pomadka idealna poszukiwana mozna powiedzieć, nie za brązowa, nie za różowa, może być delikatnie jaśniejsza niż te na zdjęciach, pasująca do ciepłego typu urody na poziomie nc15-nc20
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 200B.jpg (78,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg YSL+Rouge+Volupte+3++Ultimate+Beige+1.jpg (105,4 KB, 25 załadowań)
Rotkohl jest offline  
Stary 2014-06-22, 00:33   #663
kaja2301
Zakorzenienie

Cytat:
Pomacalam cala kolekcje Kelly /Sharon Osbourne i rozczarowalam sie. Roze takie sobie, ten Kelly jasny, zas Sharon mocny ale tylka nie urwal, lepszy byl w tej tonacji Prom Princess i to o niebo lepszy.
MSFn-y bardzo fajne mieciutkie, docys mocno napigmentowane, ale nie moja bajka. Patentpolishe super na ustach, ale z kolorem nie moglam trafic, w sumie pasowala mi Innocent, ale mam juz podobny kolor ze stalej, sooo ...
Quad Kelly - obledny
Generalnie skusilam sie wlasnie na quad Kelly i nioczekiwanie szminike z Playland - Red Balloon - jak sie nia umalowalam to przepadlam - przepiekna zywa fuksja

A gdzie je ogladalas? One juz sa? Tzn niedlugo wchodza??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2014-06-22, 10:26   #664
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
A gdzie je ogladalas? One juz sa? Tzn niedlugo wchodza??

W Londynie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-06-22, 10:31   #665
kaja2301
Zakorzenienie

Cytat:
W Londynie

AAA WSzystko jasne juz sie balam ze cos przegapilam

Stary 2014-06-22, 10:58   #666
MissScareAll
Zakorzenienie

.
Stary 2014-06-22, 12:05   #667
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Quad Kelly - obledny
Fajnie Ci, że widziałaś już kolekcję Mnie róże Osbournowe od początku jakoś niespecjalnie ruszały. Te z Moody Blooms wydają mi się ładniejsze, ponoć mają też rewelacyjną pigmentację (choć nie wiadomo jak na żywo). MSF-y z Osbournes do mnie nie wołają. Quad Kelly ma fajne kolory. To już drugi quad po Pedro który byłabym nawet skłonna kupić Szkoda że testerów szminek nie było. A widziałaś może kredkę Cranberry? Podoba mi się, ale nie mam pewności czy nie ma nic podobnego w stałej kolekcji.
Red Balloon i mnie kusiła mocno, więc zachwyt rozumiem. W sumie jest jeszcze do kupienia on line...

Wysłane przy użyciu Tapatalk

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-06-22, 16:07   #668
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Fajnie Ci, że widziałaś już kolekcję Mnie róże Osbournowe od początku jakoś niespecjalnie ruszały. Te z Moody Blooms wydają mi się ładniejsze, ponoć mają też rewelacyjną pigmentację (choć nie wiadomo jak na żywo). MSF-y z Osbournes do mnie nie wołają. Quad Kelly ma fajne kolory. To już drugi quad po Pedro który byłabym nawet skłonna kupić Szkoda że testerów szminek nie było. A widziałaś może kredkę Cranberry? Podoba mi się, ale nie mam pewności czy nie ma nic podobnego w stałej kolekcji.
Red Balloon i mnie kusiła mocno, więc zachwyt rozumiem. W sumie jest jeszcze do kupienia on line...

Wysłane przy użyciu Tapatalk
Oglądałam testowalam i się rozczarowałam bo tyłka mi nie urwala, a też byłam napalona na nią. Nic, co trzeba by mieć, można ewentualnie. Ja jeszcze się zastanowię do sierpnia jak u nad będzie czy mi taki kolor potrzeby.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-06-22, 16:20   #669
Czekoladowa Pani
Przyczajenie

GG do Czekoladowa Pani

Hej hej dzzieczywny! Czy możecie mi na szybko polecić użytkowników allegro sprzedających oryginalne próbki i odsypki? Bardzo proszę, bo użytkownicy wspomniani na początku są nieaktualni. Pozdrawiam
Stary 2014-06-22, 19:27   #670
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Dziewczyny testowała któraś z was nowy PREP+PRIME BB Beauty Balm Compact a dokładniej odcien Amber? Potrzebuje kremowego bronzera do konturowania i ten ma chyba najchłodniejszy odcień.

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2014-06-22, 20:17   #671
dwi071
Doncia

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa Pani Pokaż wiadomość
Hej hej dzzieczywny! Czy możecie mi na szybko polecić użytkowników allegro sprzedających oryginalne próbki i odsypki? Bardzo proszę, bo użytkownicy wspomniani na początku są nieaktualni. Pozdrawiam
Było już o tym w tym wątku. Allegro zablokowało aukcje z tego typu produktami w niepełnowartościowych opakowaniach. Na priv musisz pisać do sprzedawców, georgina na pewno ma i sprzeda.
Stary 2014-06-24, 11:45   #672
Miluchova
Zadomowienie

Doszły do mnie właśnie cztery szminki: creme cup, morange, ruby woo i candy yum yum. Jestem zakochana to moje pierwsze szminki z MAC i w sumie w każdej wyglądam dobrze .
Ruby woo jest przepiękna ... ja z wąskimi ustami, która nigdy nie chciała mieć czerwonej pomadki, po nałożeniu tej mam ochotę chodzić w czerwieni na ustach cały czas
Candy yum yum myślałam, że będzie jaśniejsza, ale też jest cudowna. Jak się opalę, to będzie super
Morange piękna, nie sądziłam, że będzie mi dobrze w takim odcieniu, a jednak jest idealna
Ogólnie tą trójcę mam ochotę nosić cały czas
Creme cup - ta chyba najmniej mnie powaliła na nogi. Niby do mnie pasuje, ale jednak coś jest nie tak nie wiem, nie czuję się w niej w 100% dobrze jak np. w ruby woo. Ale dam jej jeszcze szansę, może jakoś się polubimy
Miluchova jest offline  
Stary 2014-06-24, 15:16   #673
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
Doszły do mnie właśnie cztery szminki: creme cup, morange, ruby woo i candy yum yum. Jestem zakochana to moje pierwsze szminki z MAC i w sumie w każdej wyglądam dobrze .
Ruby woo jest przepiękna ... ja z wąskimi ustami, która nigdy nie chciała mieć czerwonej pomadki, po nałożeniu tej mam ochotę chodzić w czerwieni na ustach cały czas
Candy yum yum myślałam, że będzie jaśniejsza, ale też jest cudowna. Jak się opalę, to będzie super
Morange piękna, nie sądziłam, że będzie mi dobrze w takim odcieniu, a jednak jest idealna
Creme cup - ta chyba najmniej mnie powaliła na nogi. Niby do mnie pasuje, ale jednak coś jest nie tak nie wiem, nie czuję się w niej w 100% dobrze jak np. w ruby woo. Ale dam jej jeszcze szansę, może jakoś się polubimy
Gratulacje . Fajnie, że jesteś zadowolona z nabytków, tylko musisz się liczyć z tym, że MAC wciąga .

Ja wczoraj w ramach B2M wzięłam sobie wreszcie szminkę Impassioned, do której dość długo się przymierzałam. Lekka żarówa, ale przynajmniej niczego podobnego dotąd nie miałam .

A, z Dougiego dostałam dziś tusz z grzebyczkiem czyli Studio Sculpt Lash, a ponadto skusiłam się jednak na cień z Alluring Fathoms Deep oraz zamówiłam na zapas cień (też z serii Extra Dimension) A Natural Flirt, bo jest naprawdę super. Kto się nie załapał w ramach kolekcji Magnetic Nude, polecam wziąć, póki jeszcze jest w Douglasie.
OlaM jest offline  
Stary 2014-06-24, 15:29   #674
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Gratulacje . Fajnie, że jesteś zadowolona z nabytków, tylko musisz się liczyć z tym, że MAC wciąga .

Ja wczoraj w ramach B2M wzięłam sobie wreszcie szminkę Impassioned, do której dość długo się przymierzałam. Lekka żarówa, ale przynajmniej niczego podobnego dotąd nie miałam .

A, z Dougiego dostałam dziś tusz z grzebyczkiem czyli Studio Sculpt Lash, a ponadto skusiłam się jednak na cień z Alluring Fathoms Deep oraz zamówiłam na zapas cień (też z serii Extra Dimension) A Natural Flirt, bo jest naprawdę super. Kto się nie załapał w ramach kolekcji Magnetic Nude, polecam wziąć, póki jeszcze jest w Douglasie.
niech się dobrze nosi impassioned bardzo lubię w ogóle żarowy lubię
co do cieni z Alluring to mają świetną konsystencję mam silver sun a nad fathoms też się zastanawiałam

Cytat:
a jak Morange oceniasz ? szukam żarówiastego oranżu

GALAXIA

Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2014-06-24 o 15:31
kicia555 jest offline  
Stary 2014-06-24, 15:40   #675
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
niech się dobrze nosi impassioned bardzo lubię w ogóle żarowy lubię
co do cieni z Alluring to mają świetną konsystencję mam silver sun a nad fathoms też się zastanawiałam
Dzięki , a nosi się już dziś .
A co do cieni z Alluring to zgadzam się - mają super konsystencję
OlaM jest offline  
Stary 2014-06-24, 21:54   #676
kaja2301
Zakorzenienie

Ja wczoraj kupilam BB kolor medium plus wprawdzie jeszcze nie jestem opalona az tak ale mam zamiar byc po testach zrobil on na mnie super wrazenie

Stary 2014-06-24, 23:09   #677
kicia555
Zakorzenienie

Właśnie dojrzałam na amerykańskiej stronie, że w nowych opakowaniach Mineralize blush jest Petal Power dla tych co nie zdążyły upolować jest szansa, być może pojawi się też w PL

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-06-24, 23:18   #678
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Właśnie dojrzałam na amerykańskiej stronie, że w nowych opakowaniach Mineralize blush jest Petal Power dla tych co nie zdążyły upolować jest szansa, być może pojawi się też w PL
A mnie sie taaaak nie podobaja te opakowania ...

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-25, 09:13   #679
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
ja pod znakiem zapytania stawiam teraz zakup soft&gentle i lightscapade. nie zdążyłam kupić ich przed zmianą, a teraz...

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2014-06-25, 09:21   #680
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
ja pod znakiem zapytania stawiam teraz zakup soft&gentle i lightscapade. nie zdążyłam kupić ich przed zmianą, a teraz...

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Ale w naszych macach stacjonarnie maja jeszcze stare opakowania, wiec można takie kupić. Macałam w UK te nowe i naprawdę, nie mogę sie fo tego przekonać

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-25, 11:17   #681
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
nie dziwię się w ogóle bo są wyjątkowo paskudne

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-06-25, 11:45   #682
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Skusiłam sie na Well Dressed- bo pouzywalam u szwagierki i nauczyłam sie go mocno aplikować, tak, zeby było go widać i tak mi sie spodobał, ze musiałam nabyc

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-25, 11:49   #683
soniuska
Zakorzenienie

Cytat:
Skusiłam sie na Well Dressed- bo pouzywalam u szwagierki i nauczyłam sie go mocno aplikować, tak, zeby było go widać i tak mi sie spodobał, ze musiałam nabyc

4 cs
II kreseczki - 9.08.2014
soniuska jest offline  
Stary 2014-06-25, 12:03   #684
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
a jak Morange oceniasz ? szukam żarówiastego oranżu

Jeśli jesteś ciemniejsza, to będzie żarówiasty ja teraz jestem bladziochem i na mnie np. Candy yum yum żarówiasto nie wygląda, morange też nie. Ale przy swatchach na ciemniejszej skôrze jest nieźle dzisiaj się będę brązowić, więc jutro dam znać jak wygląda postaram się też zrobić fotki porównawcze

Miluchova jest offline  
Stary 2014-06-25, 12:50   #685
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Jeśli jesteś ciemniejsza, to będzie żarówiasty ja teraz jestem bladziochem i na mnie np. Candy yum yum żarówiasto nie wygląda, morange też nie. Ale przy swatchach na ciemniejszej skôrze jest nieźle dzisiaj się będę brązowić, więc jutro dam znać jak wygląda postaram się też zrobić fotki porównawcze

z natury bladziochem nie jestem, a i w lecie raczej opalona w granicach rozsądku i Candy yum yum u mnie wygląda żarówiasto więc Morange pewnie też
dziękuję
pamiętam że była kiedyś Neon Orange no wtedy trzeba było brać ehhh

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-06-25, 13:46   #686
oleandra123
Zadomowienie

Cytat:
z natury bladziochem nie jestem, a i w lecie raczej opalona w granicach rozsądku i Candy yum yum u mnie wygląda żarówiasto więc Morange pewnie też
dziękuję
pamiętam że była kiedyś Neon Orange no wtedy trzeba było brać ehhh
Na mnie Morange i Neon Orange wyglądały tak samo, w zeszłym roku wzięło mnie na pomarańcze i akurat była ta kolekcja to przymierzylam obie i w sumie nie wiem czemu wzięłam akurat Morange ale pamiętam ze różnicy w wyglądzie nie było. Ja jestem pomiędzy NC2-NC30 w zależności od stopnia opalenizny i jest to żarówka

oleandra123 jest offline  
Stary 2014-06-25, 15:27   #687
kasiaj85
Moderator

a ja panikowałam a nawet nie są złe te opakowania według mnie.. jasne - stare były lepsze, ładniejsze itp. Ale nie są jakieś tragiczne te nowe.
Za to róż New romance będzie móóóóój!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2014-06-25, 15:58   #688
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Na mnie Morange i Neon Orange wyglądały tak samo, w zeszłym roku wzięło mnie na pomarańcze i akurat była ta kolekcja to przymierzylam obie i w sumie nie wiem czemu wzięłam akurat Morange ale pamiętam ze różnicy w wyglądzie nie było. Ja jestem pomiędzy NC2-NC30 w zależności od stopnia opalenizny i jest to żarówka

dziękuję to w takim razie nie mam czego żałować

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-06-25, 18:33   #689
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Spodobał mi się cien Naval Takiego w sumie granatu na pograniczu sliwki nie miałam.
I mascara Pro Long do brwi jest super
Porzuciłam standardowe korektory pod oczy i przeniosłam sie na pre+prime w pisaku, duzo lepiej wyglądają pod oczami

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-06-25, 18:50   #690
gagateczkaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
I mascara Pro Long do brwi jest super
Porzuciłam standardowe korektory pod oczy i przeniosłam sie na pre+prime w pisaku, duzo lepiej wyglądają pod oczami
Tą mascarę też mam w planach, masz kolor czy przeźroczystą?
Kusi mnie ten prep+prime, ale obawiam się, że wydajność będzie kuleć
gagateczkaaa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
baza, mac, próbki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości