Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-07-03, 12:10   #781
OlaM
Moderator

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
wymazałam się PP - genialny

na to liczę Olu, że jednak będą inne
dam znać
Super, że PP Ci odpowiada .
Czekam na wieści co do Pheromonal.
OlaM jest offline  
Stary 2014-07-03, 12:54   #782
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tylko tzreba meic usta idealnie gładkie i nawilzone, bo szybko sie grudkuje, znaczy w chodzi w zalamania
w CYY mam to samo a PP nie jest tak suchy jak CYY, przyjemniejszy mimo, że też mat

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Super, że PP Ci odpowiada .
Czekam na wieści co do Pheromonal.
przetestowałam Pheromonal specjalnie dla Ciebie
no więc miałaś rację są inne na ustach to prawda
PH oceniłabym jako malinową fuksję, dość ciemno na mnie wypada, konsystencja super, jakby bardziej zwarta niż pozostałe sheen s.
PP jest bardziej żarówiasty, z zimniejszą nutą,taka zimniejsza fuksja i dla mnie ma to coś czego nie ma PH. Mam nadzieję ze nie wprowadzę Cię w błąd bo z tym opisywaniem kolorów to różnie bywa
podsumowując na mnie nie zrobił wrażenia i trochę żałuję zakupu. Pociesza mnie fakt że był rabat -20%

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-07-03, 13:11   #783
OlaM
Moderator

Cytat:
w CYY mam to samo a PP nie jest tak suchy jak CYY, przyjemniejszy mimo, że też mat

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

przetestowałam Pheromonal specjalnie dla Ciebie
no więc miałaś rację są inne na ustach to prawda
PH oceniłabym jako malinową fuksję, dość ciemno na mnie wypada, konsystencja super, jakby bardziej zwarta niż pozostałe sheen s.
PP jest bardziej żarówiasty, z zimniejszą nutą,taka zimniejsza fuksja i dla mnie ma to coś czego nie ma PH. Mam nadzieję ze nie wprowadzę Cię w błąd bo z tym opisywaniem kolorów to różnie bywa
podsumowując na mnie nie zrobił wrażenia i trochę żałuję zakupu. Pociesza mnie fakt że był rabat -20%
Dzięki za info .
Wczoraj już prawie miałam doklikać Hidden Motive i Pheromonal, ale się powstrzymałam. Cień już sobie wybiłam z głowy (prawie ), a szminkę - po Twoim opisie - też odpuszczam, zwłaszcza, że aktualnie nie przepadam za tą formułą.
OlaM jest offline  
Stary 2014-07-03, 14:08   #784
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Green Rooom jest ślicznyyyyy

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 117 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-07-03, 15:00   #785
gagateczkaaa
Wtajemniczenie

Używałyście może MAC In Extreme Dimension Mascara? Dostałam od MAC w ramach przeprosin i zastanawiam się czy warto otwierać czy puścić w świat?
gagateczkaaa jest offline  
Stary 2014-07-03, 15:05   #786
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Używałyście może MAC In Extreme Dimension Mascara? Dostałam od MAC w ramach przeprosin i zastanawiam się czy warto otwierać czy puścić w świat?
Ja zużyłam już kilka. Uważam, że jest świetny.
OlaM jest offline  
Stary 2014-07-03, 15:27   #787
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
Green Rooom jest ślicznyyyyy
TO dobrze, bo go wczoraj zamówiłam

Cytat:
to co prawda mój jedyny tusz MAC był, ale jest genialny

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2014-07-04, 07:33   #788
gagateczkaaa
Wtajemniczenie

Ola M, panna mrau - dziekuje za odpowiedzi ciekawe czy bedzie sie u mnie odbijal, bo u mnie to wszystko sie odbija... Dam mu szanse
gagateczkaaa jest offline  
Stary 2014-07-04, 10:38   #789
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Ola M, panna mrau - dziekuje za odpowiedzi ciekawe czy bedzie sie u mnie odbijal, bo u mnie to wszystko sie odbija... Dam mu szanse
tusz jest świetny, serio ! niestety ja nie mogę go używać

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-07-04, 16:07   #790
kicia555
Zakorzenienie

Kliknęłam Flamingo oficjalnie stawiam sobie bana na szminy

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-07-04, 17:35   #791
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Zaczełam nosić Pink Pigeon i .... nie zaluję ze ja wziełam, zaluje ze sie whałam No troszke wkurza szybkie rozchodzenie się po załamkach ust, ale to mozna poprawić. Poza tym wypróbowałam na niej dzisiaj błyszczyk Fantabulous i super, na błyszczyk mam ochotę sie skusić
A tak to wziełam próbkę nowego fluidka z Moody - Black Ivy, chociaz coś czuje, ze tak jak podejrzewałam miłosci z tego nie będzie, bo miłam podobny Midnight Blues i nie lubiłam koloru, ale potestowac nie zaszkodzi

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 117 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-07-04, 17:58   #792
OlaM
Moderator

Cytat:
Kliknęłam Flamingo oficjalnie stawiam sobie bana na szminy
Super, mam nadzieję, że będziesz zadowolona .
A tak w ogóle, to gdzie kliknęłaś, bo na stronie MACa nie widzę
Cytat:
Zaczełam nosić Pink Pigeon i .... nie zaluję ze ja wziełam, zaluje ze sie whałam No troszke wkurza szybkie rozchodzenie się po załamkach ust, ale to mozna poprawić. Poza tym wypróbowałam na niej dzisiaj błyszczyk Fantabulous i super, na błyszczyk mam ochotę sie skusić
A tak to wziełam próbkę nowego fluidka z Moody - Black Ivy, chociaz coś czuje, ze tak jak podejrzewałam miłosci z tego nie będzie, bo miłam podobny Midnight Blues i nie lubiłam koloru, ale potestowac nie zaszkodzi
Mnie Pink Pigeon od początku leżała tak se i niestety nic się na razie pod tym kątem nie zmienia .
Może spróbuję z Fantabulous . To kiedyś był mój najulubieńszy błyszczyk, kilka opakowań zużyłam. Teraz mam za dużo innych i siłą rzeczy rzadziej po niego sięgam .
OlaM jest offline  
Stary 2014-07-04, 18:06   #793
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

Mnie Pink Pigeon od początku leżała tak se i niestety nic się na razie pod tym kątem nie zmienia .
Może spróbuję z Fantabulous . To kiedyś był mój najulubieńszy błyszczyk, kilka opakowań zużyłam. Teraz mam za dużo innych i siłą rzeczy rzadziej po niego sięgam .
Zeby lepiej lezała nie musi to byc moim zdaniem Fantabulous, moze nawet zwykły przezroczysty, byle ja nawilzyl i "skleił" wtedy sie lepiej nosi
Zapomnialam wypróbowac pod nia ten sztyf pre+prime, czy coś zmieni

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-07-04, 18:11   #794
OlaM
Moderator

Cytat:
Zeby lepiej lezała nie musi to byc moim zdaniem Fantabulous, moze nawet zwykły przezroczysty, byle ja nawilzyl i "skleił" wtedy sie lepiej nosi
Zapomnialam wypróbowac pod nia ten sztyf pre+prime, czy coś zmieni
No w sumie faktycznie wszystko jedno, jaki błyszczyk.

Btw - poproszę o medal. Bezapelacyjnie należy mi się tytuł kretynki roku. Postanowiłam zrobić sobie zapas szminki Flair fo Finery, więc kliknęłam ją na Ebay'u za ponad 160 zł. Szminka jest oczywiście dostępna w polskim MACu online w standardowej cenie. Nie zaglądnęłam nawet na stronę, nie sprawdziłam dostępności gdzie indziej - po co, skoro można przepłacić i wyjść na idiotę . Mój zakupoholizm odbiera mi już normalne myślenie .
OlaM jest offline  
Stary 2014-07-04, 18:29   #795
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Olu, nie wiem czy to Cię pocieszy, ale jeszcze niedawno FfF była chyba niedostępna (zresztą w tej chwili, godz. 18:27, u mnie też widnieje komunikat "wyprzedano"). Wiem, bo czasem zerkam z nadzieją że pojawi się inna szminka z tej kolekcji - Private Party. Możliwe że na chwile "wskoczyła" jako dostępna a potem zaraz zniknęła.

Edit: Swoją drogą mogliby niektóre stare i niedostępne już kolekcje pozdejmować ze strony. Ostatnio trafiłam np. na jakieś MSF-y z Tropical Taboo, które wyszły przecież w 2013 r. i których już od dawna nie ma. Te odcienie niepotrzebnie jeszcze "wiszą" w sklepie.

Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2014-07-04 o 18:32
GretchenSp jest offline  
Stary 2014-07-04, 18:55   #796
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Tak sobie przeglądam wątek i mam pytanie Pomadka Pink Pigeon pochodzi z limitki z 2013r. i weszła do stałej kolekcji, tak?( BTW widziałam dziś ją na żywo, kolor super, ale kupiłam taki sam odcień różu z Golden Rose ). Zachorowałam na odcień Party Parrot z wyżej wspomnianej limitki- czy on też jest/ będzie w stałej linii szminek, ktoś coś wie? Na stronie MAC ani w Douglasie go nie ma, więc zapewne mogę się pożegnać z moim marzeniem, ale może Wy wiecie więcej
Stary 2014-07-04, 19:07   #797
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Tak sobie przeglądam wątek i mam pytanie Pomadka Pink Pigeon pochodzi z limitki z 2013r. i weszła do stałej kolekcji, tak?( BTW widziałam dziś ją na żywo, kolor super, ale kupiłam taki sam odcień różu z Golden Rose ). Zachorowałam na odcień Party Parrot z wyżej wspomnianej limitki- czy on też jest/ będzie w stałej linii szminek, ktoś coś wie? Na stronie MAC ani w Douglasie go nie ma, więc zapewne mogę się pożegnać z moim marzeniem, ale może Wy wiecie więcej
Nie, nie będzie go.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-07-04, 19:18   #798
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Cytat:
Nie, nie będzie go.
Dziękuję
Stary 2014-07-04, 20:25   #799
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Olu, nie wiem czy to Cię pocieszy, ale jeszcze niedawno FfF była chyba niedostępna (zresztą w tej chwili, godz. 18:27, u mnie też widnieje komunikat "wyprzedano"). Wiem, bo czasem zerkam z nadzieją że pojawi się inna szminka z tej kolekcji - Private Party. Możliwe że na chwile "wskoczyła" jako dostępna a potem zaraz zniknęła.

Edit: Swoją drogą mogliby niektóre stare i niedostępne już kolekcje pozdejmować ze strony. Ostatnio trafiłam np. na jakieś MSF-y z Tropical Taboo, które wyszły przecież w 2013 r. i których już od dawna nie ma. Te odcienie niepotrzebnie jeszcze "wiszą" w sklepie.
Dziękuję za słowa otuchy
Teraz jak patrzę faktycznie ma status wyprzedanej, ale jak pisałam o należnym mi medalu , to była dostępna. Tak czy inaczej prawda jest taka, że jak klikałam na Ebay'u, to nie sprawdzałam wcześniej w MACu, więc w tym czasie mogła być dostępna.
Też nie rozumiem, po co wiszą na stronie wyprzedane stare kolekcje
OlaM jest offline  
Stary 2014-07-04, 22:29   #800
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Ja noszę ją od wczoraj i jest genialna, świetnie się w niej czuję
tak w ogólę Corii to dzięki Tobie o niej sobie przypomniałam. Szukałam takiego koloru i zapomniałam że kiedyś na nią polowałam
U mnie nosi się w sumie dobrze, nawet lepiej niż CYY która wydaje mi się być bardziej sucha, nic mi się nie rozłazi póki co, narazie nie wysusza, jest oki

Cytat:
dzięki myślę że będzie mi pasować
a no w Douglasie tak jak i Pink P.
są też chyba wszystkie z kolekcji We're Back której nie wrzucili do MACa - no nie ogarniam

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Party Parrot też mi się podoba

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-07-04, 22:40   #801
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Ja noszę ją od wczoraj i jest genialna, świetnie się w niej czuję
tak w ogólę Corii to dzięki Tobie o niej sobie przypomniałam. Szukałam takiego koloru i zapomniałam że kiedyś na nią polowałam
U mnie nosi się w sumie dobrze, nawet lepiej niż CYY która wydaje mi się być bardziej sucha, nic mi się nie rozłazi póki co, narazie nie wysusza, jest oki
Alez nie ma za co
Ale racja, CYY była bardziej sucha
Ja to sie cholernie ciesze, ze zeszłam z zcerwonych włosów, bo moge nosic ponownie moje ulubione fuksje na ustach, a przy czerwieni zarło sie niemiłosiernie Chociaż szczerze, to koloru czerwonego troche zaluje, bo piekny był, jednak wymagał kompromisów

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-07-04, 22:57   #802
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
są też chyba wszystkie z kolekcji We're Back której nie wrzucili do MACa - no nie ogarniam
Dziwne.
Ja czekam od jakiegoś czasu na róż Full of Joy - za granicą już od dawna dostępny. A u nas nie ma. Zaczynam się obawiać, że się jednak nie doczekam.

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-07-05, 09:36   #803
oleandra123
Zadomowienie

Kupilam jednak studuo fix plus puder po kolejnych testach i w sumie mam go od wczoraj użyłam raz solo raz na tinted moisturiser i...Chyba jestem zadowolona póki co Wzięłam wv końcu nw22 i jestem w szoku jak ten kolor jest na mnie niewidoczny, to pierwszy podkład kolorystycznie tak idealnie dobrany. Najpierw trochę grymasilam jak Macowka zaproponowała ten kolor bo wydaje mi się ze w nc mi lepiej i musiałam testować dwa razy ten kolor w dwóch różnych macach Ale to jest to! Ani na buzi ani na szyji go nie widać, być może w zimie będzie za ciemny, ale teraz jest idealny. Mam nadzieje ze w noszeniu będzie równie dobry!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oleandra123 jest offline  
Stary 2014-07-05, 10:50   #804
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

A jednak nie miałam racji co do fluidline Black Ivy z Moody Blooms ... typowałam, ze tak, jak Midnight Blues kolor mi nei podejdzie, a tu niespodzianka po próbce! Nałozyłam go dzisiaj i kolor świetny, prawie czarny z akcentem butelkowej zieleni, wiec będzie w sumie do wielu makijaży, jako alternatywa dla czerni. Konsystencja i pigmentacja bez zarzutu, taka jak w Blacktracku.
Chwała Macóweczce, ze mi próbeczkę wcisnęła inaczje bym zyła w błogiej nieświadomości, ze mi on potrzebny
W tygodniu po niego podjąde, a jak!

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-07-05, 10:51   #805
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dziwne.
Ja czekam od jakiegoś czasu na róż Full of Joy - za granicą już od dawna dostępny. A u nas nie ma. Zaczynam się obawiać, że się jednak nie doczekam.
Flamingo chyba zniknęło na dobre ... już nawet nie wyświetla się, że "wkrótce dostępne"
coś mi się wydaje, że oni pojedyncze sztuki wrzucili z we're back bo co sprawdzam kolor to max 1-2 sztuki

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-07-05, 10:57   #806
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Flamingo chyba zniknęło na dobre ... już nawet nie wyświetla się, że "wkrótce dostępne"
coś mi się wydaje, że oni pojedyncze sztuki wrzucili z we're back bo co sprawdzam kolor to max 1-2 sztuki
Ale ona i taka będzie teraz dostepna w stałej, wiec prędzej czy później będzie.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-07-05, 14:06   #807
GlamKitty
Zakorzenienie

Dziewczyny, szukam czerwonej, niewpadajacej w pomidora pomadki, najlepiej zeby byla blyszczaca/mocno blyszczaca - mozecie polecic jakis kolorek? Myslalam o Viva Glam Rihanna, ale wszedzie pisza, ze pasuje tylko do zimnych typow, a ja raczej jestem ciepla

Przy okazji przyczepiam sie do watku
GlamKitty jest offline  
Stary 2014-07-05, 15:04   #808
OlaM
Moderator

Mnie od razu przyszła do głowy Viva Glam Rihanna. Wg mnie to jest uniwersalny odcień czerwieni - i dla zimnych i dla cieplejszych cer się nada. Ja akurat zasadniczo jestem zimna w kolorycie, więc trochę trudno mi zaproponować nie zimną czerwień.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-07-05 o 15:05
OlaM jest offline  
Stary 2014-07-05, 15:05   #809
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
A jednak nie miałam racji co do fluidline Black Ivy z Moody Blooms ... typowałam, ze tak, jak Midnight Blues kolor mi nei podejdzie, a tu niespodzianka po próbce! Nałozyłam go dzisiaj i kolor świetny, prawie czarny z akcentem butelkowej zieleni, wiec będzie w sumie do wielu makijaży, jako alternatywa dla czerni. Konsystencja i pigmentacja bez zarzutu, taka jak w Blacktracku.
Chwała Macóweczce, ze mi próbeczkę wcisnęła inaczje bym zyła w błogiej nieświadomości, ze mi on potrzebny
W tygodniu po niego podjąde, a jak!
Też mam go dzisiaj na oczach, ale on jakiś dziwny jest, bo w słoiczku wpada w niebieski, na łapce tak jak mówisz butelkowa zieleń, a na oku znowu mi w niebieski wpada i weź tu bądź mądry.
Stary 2014-07-05, 16:42   #810
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Chyba sobie odpuszczę Kelly Yum Yum ... na swatchach w necie jest w sumie identyczna z Pink Pigeon!! Chociaz KYY ma wykończenie Satin wiec przyjaźniejsze, toteż do końca nie jestem pewna, czy odpuszczę, musze to sobie porozważać
http://cdn.specktra.net/3/36/36dba20...04_192536.jpeg KYY - na górze po lewej, PP - na górze po prawej.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
baza, mac, próbki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości