Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-09-20, 18:57   #2131
kasiaj85
Moderator

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Habiba_El_Arab Pokaż wiadomość
Hehe no tak myślałam, że to jakaś ściema.Tylko zobacz ile ona tam ma kupujących. Spora liczba i wszystko pozytywne komentarze ludzie tacy naiwni?? to ska ona wzieła tyle podróbek? poza tym, zauwazylam że jest nieprzyjemna i ugryżliwa w odpowiedziach na neutralne komentarze.Ze też ludzie się na to nabieraja i jeszcze chwalą
nabierają się i chwalą bo mają nikłą wiedzę. takie chińskie podróby mogą zrobić więcej krzywdy niż pożytku bo jeśli kupujesz w sklepie to masz gwarancję, że produkt jest przebadany dermatologicznie, ma bezpieczne dopuszczone do obrotu składniki. Jeśli kupujesz podróby to ZAWSZE jest ryzyko, że znajdują się w nich substancje niewiadomego pochodzenia, albo są słabej jakości i potem czlowiek sobie wyrabia o marce negatywne zdanie bo sobie mówi "łłeee, ale ten MAC beznadziejny, nie trzyma się, uczula itp".
Skąd biorą? w necie są całe chińskie sklepy produkujące takie "cuda". Stąd się biorą na przykład:
http://macmakeupwholesaleshop.com/
MAC z tym walczy ale jak widać z marnym skutkiem

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2014-09-20, 19:51   #2132
OlaM
Moderator

Dot.: Próbki z MAC

Cytat:
Napisane przez ohmarylin Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny! Możecie mi powiedzieć, jak to jest z próbkami z MAC? Pracowniczki mają obowiązek dać, gdy poproszę czy nie muszą? Trzeba mieć swój pojemniczek? Chcę przetestować bazę i chciałabym to zrobić samodzielnie w domu. Chodzi mi głównie o wrocławski MAC
Polityka się zmienia w tym zakresie. Ponoć ostatnio dają niechętnie, ale tak naprawdę to zależy - jak trafisz na miłą MACówkę, to powinna dać (słoiczki zasadniczo mają), zwłaszcza jak jest się stałym klientem.
OlaM jest offline  
Stary 2014-09-20, 21:21   #2133
sylwka37
koci świat

podkład super różnica w odcieniu niezauważalna
Stary 2014-09-20, 21:38   #2134
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Użyłam dzisiaj cieni z Artificially Wild i jestem bardzo zadwolona z efektu, jakie dają Marsh mnie zauroczył i Stony najbardziej.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 128 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-09-20, 21:53   #2135
OlaM
Moderator

A ja jestem póki co rozczarowana nieco moim ostatnim zamówieniem z MAC. Artifical Earth jest zupełnie niejaki, Stony też . Jak na cienie satynowe wydają mi się dość błyszczące . Błyszczol Bijou jakiś beżowy na mnie wyszedł, bez polotu.
OlaM jest offline  
Stary 2014-09-20, 22:14   #2136
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja jestem póki co rozczarowana nieco moim ostatnim zamówieniem z MAC. Artifical Earth jest zupełnie niejaki, Stony też . Jak na cienie satynowe wydają mi się dość błyszczące . Błyszczol Bijou jakiś beżowy na mnie wyszedł, bez polotu.
Olu, bo najlpiej je połączyc z innymi cieniami, niekoniecznie z AI, wtedy te cienie otwieraja bardzo dużo mozliwosci

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 128 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-09-20, 22:24   #2137
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Olu, bo najlpiej je połączyc z innymi cieniami, niekoniecznie z AI, wtedy te cienie otwieraja bardzo dużo mozliwosci
Muszę spróbować, choć na razie się na nie obraziłam
OlaM jest offline  
Stary 2014-09-21, 08:41   #2138
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

Skąd biorą? w necie są całe chińskie sklepy produkujące takie "cuda". Stąd się biorą na przykład:
MAC z tym walczy ale jak widać z marnym skutkiem [/QUOTE]

Ta strona mnie poraziła...... wiedziałam o podróbach ale żeby tak się z tym afiszować??
Stary 2014-09-21, 09:14   #2139
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ta strona mnie poraziła...... wiedziałam o podróbach ale żeby tak się z tym afiszować?? [/QUOTE]

Mają nawet pędzle od Bobbi Brown.... 12 w cenie kawałka jednego

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline  
Stary 2014-09-21, 10:53   #2140
OnaZakupoholik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ta strona mnie poraziła...... wiedziałam o podróbach ale żeby tak się z tym afiszować??
Mają nawet pędzle od Bobbi Brown.... 12 w cenie kawałka jednego[/QUOTE]

a ludzie kupują …
Stary 2014-09-21, 11:45   #2141
oleandra123
Zadomowienie

Cytat:
Dziewczyny czy któraś z Was używała może serum/ bazy prep + prime skin brightening ?
Ja mam i używam na dzień, to jest serum z wit C, pięknie rozjaśnia cerę przy konsekwentnym stosowaniu. Ja stosuję pod niego tonik BHA a na serum krem nawilżający z filtrem, no chyba, że idę gdzieś gdzie nie potrzebuję filtra to wtedy od razu makijaż.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
OMG jestem w szoku
Jak to możliwe ze taka strona funkcjonuje? swoją drogą ludzie są jacyś dziwni, jak by nie było mnie stać na MACa kupowałabym Essence czy inne Maybelinne a nie ochydne podroby...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oleandra123 jest offline  
Stary 2014-09-21, 12:49   #2142
Loyd
Zakorzenienie

[QUOTE=oleandra123;4822244 5]Ja mam i używam na dzień, to jest serum z wit C, pięknie rozjaśnia cerę przy konsekwentnym stosowaniu. Ja stosuję pod niego tonik BHA a na serum krem nawilżający z filtrem, no chyba, że idę gdzieś gdzie nie potrzebuję filtra to wtedy od razu makijaż.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[COLOR="Silver"]

Nie zapycha prawda? Mam duży problem z kremami . Może mogę jej używać zamiast kremu? I tylko w suche miejsca krem? Mam już dramat na twarzy.

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline  
Stary 2014-09-21, 14:31   #2143
oleandra123
Zadomowienie

Cytat:
Nie zapycha prawda? Mam duży problem z kremami . Może mogę jej używać zamiast kremu? I tylko w suche miejsca krem? Mam już dramat na twarzy.
Chyba nie powinna zapchac, jedyny skladnik ktory moglby ponoc podraznic ale tylko bardzo wrazliwa cere to Tuberose Extract (tutaj zrodlo: http://www.paulaschoice.com/beautype...ghtening-Serum)

Ja ja uzywam bez kremu ale tylko na wielkie wieczorne wyjscia, kiedy nie potrzebuja kremu z filtrem, ale ja uzywam kremu z filtrem przez caly rok. Pewnie zalezy od tego ile nawilzenia potrzebuje twoja skora, trzeba posprawdzac. W sumie moglabys wziasc probke z MACa ale poniewaz to wit C to chyba wymaga odpowiednich warunkow przechowywania (dlatego buteleczka jest ciemna), wiec jak Ci ja zaladuja do tego plastikowego pojemniczka to nie wiem czy sie nie "zepsuje" szybko.

A czemu masz dramat? Co sie dzieje?
oleandra123 jest offline  
Stary 2014-09-21, 14:41   #2144
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Chyba nie powinna zapchac, jedyny skladnik ktory moglby ponoc podraznic ale tylko bardzo wrazliwa cere to Tuberose Extract (tutaj zrodlo: http://www.paulaschoice.com/beautype...ghtening-Serum)

Ja ja uzywam bez kremu ale tylko na wielkie wieczorne wyjscia, kiedy nie potrzebuja kremu z filtrem, ale ja uzywam kremu z filtrem przez caly rok. Pewnie zalezy od tego ile nawilzenia potrzebuje twoja skora, trzeba posprawdzac. W sumie moglabys wziasc probke z MACa ale poniewaz to wit C to chyba wymaga odpowiednich warunkow przechowywania (dlatego buteleczka jest ciemna), wiec jak Ci ja zaladuja do tego plastikowego pojemniczka to nie wiem czy sie nie "zepsuje" szybko.

A czemu masz dramat? Co sie dzieje?
Już ją mam)
Namiętnie testuje podkłady..... Jestem tak wysypana że przyznaje sobie miesięcznego Bana na makijaż. Do tego mam problem z kremami. Cerę mam świetnie nawilżoną. Słyszałam że niektórzy zastępują krem, serum.

Loyd jest offline  
Stary 2014-09-21, 15:12   #2145
GlamKitty
Zakorzenienie

Kupilam wczoraj pomadke, konturowke i podklad, gratis dostalam Lustering i zgarnelam karte 200 zl do Galerii Katowickiej

Teraz tylko konturowka do Rebel i bede szczesliwa

Edytowane przez GlamKitty
Czas edycji: 2014-09-21 o 15:15
GlamKitty jest offline  
Stary 2014-09-21, 15:25   #2146
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Kupilam wczoraj pomadke, konturowke i podklad, gratis dostalam Lustering i zgarnelam karte 200 zl do Galerii Katowickiej

Teraz tylko konturowka do Rebel i bede szczesliwa
Lustering całkiem fajna, prawda? Też ją wzięłam w ramach tej promocji.
A jaką konturówkę planujesz do Rebel?
OlaM jest offline  
Stary 2014-09-21, 16:10   #2147
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Lustering całkiem fajna, prawda? Też ją wzięłam w ramach tej promocji.
A jaką konturówkę planujesz do Rebel?
Myslalam o Magencie, ale nie testowalam jej w salonie, wiec nie mam pojecia czy dobrze to bedzie wygladac
Jesli nie to NYX Deep Purple

Lustering bardzo mi sie podoba, Pretty Please byla dla mnie za jasna
Stary 2014-09-21, 16:58   #2148
MissScareAll
Zakorzenienie

Dziewczyny, super konturówką do Rebel jest Lancome Le Lipstique w kolorze Mauvele, praktycznie ten sam kolor. Swoją kupiłam w ciemno na Truskawie i jestem zachwycona.
MissScareAll jest offline  
Stary 2014-09-21, 17:02   #2149
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Myslalam o Magencie, ale nie testowalam jej w salonie, wiec nie mam pojecia czy dobrze to bedzie wygladac
Jesli nie to NYX Deep Purple

Lustering bardzo mi sie podoba, Pretty Please byla dla mnie za jasna
Magentę mam, od biedy ujdzie, ale IMO jest trochę za jasna i za jaskrawa do Rebel. Trochę lepsza jest kredka Heroine.
Przyjrzę się tej z NYX'a, dzięki

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, super konturówką do Rebel jest Lancome Le Lipstique w kolorze Mauvele, praktycznie ten sam kolor. Swoją kupiłam w ciemno na Truskawie i jestem zachwycona.
Super, dzięki wielkie za info
OlaM jest offline  
Stary 2014-09-21, 18:15   #2150
paczusia
Raczkowanie

dziewczyny mam wielka prosbe,czy ktoras ma i moglaby podac dlugosc w cm
wlosia w pedzlu mac 159?
kurcze bylam w macu z mysla ,zeby kupic 168,kupilam 109 a teraz zaluje ,ze nie wzilam 159-tki

pytanie powyzej czysto z ciekawosci czy 159 jest duzo wyzsza (wieksza od 109)?

paczusia jest offline  
Stary 2014-09-21, 20:16   #2151
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
no niestety... Chiny są poza prawem...
Cytat:
OMG jestem w szoku
Jak to możliwe ze taka strona funkcjonuje? swoją drogą ludzie są jacyś dziwni, jak by nie było mnie stać na MACa kupowałabym Essence czy inne Maybelinne a nie ochydne podroby...
ja tak mam z perfumami. Jeśli nie mogłabym sobie pozwolić na chanel czy lancome, to kupowałabym całkiem niezłe perfumy Yves Rocher czy Avonu ale nie wyobrażam sobie kupić podróbki "chenel" itp żeby tylko na półce ładnie wyglądała :/

Kupiłam dzisiaj Prep&Prime Vibrancy Eye, ktoś miał? używał? jakieś macie spostrzeżenia?
Wzięłam też mineralny korektor nw20 z zamiarem stosowania po oczy i wymieniłam sobie opakowania na Flamingo )) w końcu dzisiaj miałam mój egzamin w szkole wizażu i można sobie pozwolić co nieee?

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2014-09-21, 20:26   #2152
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:

ja tak mam z perfumami. Jeśli nie mogłabym sobie pozwolić na chanel czy lancome, to kupowałabym całkiem niezłe perfumy Yves Rocher czy Avonu ale nie wyobrażam sobie kupić podróbki "chenel" itp żeby tylko na półce ładnie wyglądała :/
Pytanie czy podrobka moze ladnie wygladac...

Jestem zachwycona podkladem Studio Fix, wiem wiem pewnie wszyscy juz go testowali, ale pierwszy raz podklad tak ladnie stapia sie z moja skora i swietnie kryje. Szkoda tylko, ze po paru godzinach caly nos mi sie swieci
Stary 2014-09-21, 22:11   #2153
OlaM
Moderator

Cytat:

Kupiłam dzisiaj Prep&Prime Vibrancy Eye, ktoś miał? używał? jakieś macie spostrzeżenia?
Wzięłam też mineralny korektor nw20 z zamiarem stosowania po oczy i wymieniłam sobie opakowania na Flamingo )) w końcu dzisiaj miałam mój egzamin w szkole wizażu i można sobie pozwolić co nieee?
Ja generalnie podrób nie uznaję i nie kupuję - ani kosmetyków ani perfum ani ciuchów czy torebek. Jak mnie nie stać, to wybieram to, na co mogę sobie pozwolić.

Vibrancy Eye mam już drugie opakowanie, ale nie używam systematycznie. Generalnie jestem jednak zadowolona. Nakładam na krem, a pod korektor. Skóra jest bardziej nawilżona, a i korektor lepiej wygląda.

Egzamin zapewne zdałaś śpiewająco . Garatuluję
OlaM jest offline  
Stary 2014-09-21, 22:51   #2154
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Ja generalnie podrób nie uznaję i nie kupuję - ani kosmetyków ani perfum ani ciuchów czy torebek. Jak mnie nie stać, to wybieram to, na co mogę sobie pozwolić.

Vibrancy Eye mam już drugie opakowanie, ale nie używam systematycznie. Generalnie jestem jednak zadowolona. Nakładam na krem, a pod korektor. Skóra jest bardziej nawilżona, a i korektor lepiej wygląda.

Egzamin zapewne zdałaś śpiewająco . Garatuluję
Olu - dzięki za opinię o VE. Ja planuję jej chyba na razie zamiast kremu używać, używam już dłuższy czas pro longweara (korektora) i chyba ochronnie muszę coś pod niego dawać. Bo nic sie nie dzieje ale wolę dmuchać na zimne

Co do podróbek - mam tak samo.

Mogę się Wam pochwalić moim makijażem egzaminacyjnyyyym?

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2014-09-21, 23:01   #2155
OlaM
Moderator

Cytat:
Olu - dzięki za opinię o VE. Ja planuję jej chyba na razie zamiast kremu używać, używam już dłuższy czas pro longweara (korektora) i chyba ochronnie muszę coś pod niego dawać. Bo nic sie nie dzieje ale wolę dmuchać na zimne

Co do podróbek - mam tak samo.

Mogę się Wam pochwalić moim makijażem egzaminacyjnyyyym? :D
Koniecznie!
OlaM jest offline  
Stary 2014-09-21, 23:08   #2156
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Koniecznie!
a to zaspamuję Wam a co w końcu raz się zostaje dyplomowanym wizażystą nadal nie mogę w to uwierzyć
Moja modelka Karola i makijaż który miałyśmy wykonać na modelkach z dopasowaniem do nich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05812.jpg (86,7 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05807 zmn.jpg (51,9 KB, 60 załadowań)

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2014-09-21, 23:11   #2157
OlaM
Moderator

Cytat:
a to zaspamuję Wam a co w końcu raz się zostaje dyplomowanym wizażystą nadal nie mogę w to uwierzyć
Moja modelka Karola i makijaż który miałyśmy wykonać na modelkach z dopasowaniem do nich
Pięknie .
Gratuluję
OlaM jest offline  
Stary 2014-09-21, 23:11   #2158
OnaZakupoholik
Zakorzenienie

Cytat:
Stary 2014-09-21, 23:34   #2159
oleandra123
Zadomowienie

Cytat:
Brawo
I jakie piekne oczy modelki
oleandra123 jest offline  
Stary 2014-09-21, 23:40   #2160
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Pięknie .
Gratuluję
Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Cytat:
Brawo
I jakie piekne oczy modelki

dzięki dziewczynki )

No mogłyśmy modelki mieć swoje więc poprosiłam Karolinę bo wiem, że ma piękne oczy a że looki losowałyśmy to wolałam mieć kogoś, na kim wiem, że będę mogła wiele zrobić poza tym to bardzo sympatyczna dziewczyna )
Bosz. zdecydowanie wolę malować innych niż siebie

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
baza, mac, próbki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości