Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-09-30, 17:38   #2281
OlaM
Moderator

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Corii - Rihanna II bardzo ładnie u Ciebie wygląda . Niestety wydaje mi się, że tak naprawdę mało komu będzie w niej do twarzy. Jesteś chyba nielicznym wyjątkiem .
OlaM jest offline  
Stary 2014-09-30, 18:10   #2282
kaja2301
Zakorzenienie

Wrzucam wam fotke z dzis z maca chyba ja kupie jednak ImageUploadedByWizaz Forum1412093388.783380.jpgImageUploadedByWizaz Forum1412093408.057930.jpg

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2014-09-30, 18:19   #2283
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie

wrzucam swoje w alienowej szmince:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1142.jpg (38,3 KB, 70 załadowań)

Edytowane przez kosmetocholiczka4ever
Czas edycji: 2014-09-30 o 18:21
kosmetocholiczka4ever jest offline  
Stary 2014-09-30, 18:27   #2284
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Wrzucam wam fotke z dzis z maca chyba ja kupie jednak Załącznik 5802743Załącznik 5802744

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Prosze bardzo

Wszystkie pięknie

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2014-09-30, 18:29   #2285
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Doszła moja Icon Jest równie boska, jak VGR2 Zaskoczyło mnie tylko jedno - ze na swatche na ręce i w sztyfcie wygląda na sporo jasniejsza, zas na ustach jest tak samo ciemna, jak RiRi! Testowałam ją z kredką Stone - wtedy bardzo ciemna była, tak jak VGR2, zas bez konturówki jest delikatniejsza, ale wszystko zalezy, jak pada światło, bo diabeł tkwi w ... metalicznych drobinkach
Tak czy siak, pokochałam ją na równi z RiRi. To będą najczęsciej noszone szminki przeze mnie tej jesieni

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Corii - Rihanna II bardzo ładnie u Ciebie wygląda . Niestety wydaje mi się, że tak naprawdę mało komu będzie w niej do twarzy. Jesteś chyba nielicznym wyjątkiem .
Dziękuję Olu Mnie się szalenie podoba na ciemnoskórych kobietach

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-09-30, 18:32   #2286
OlaM
Moderator

Cytat:
Wrzucam wam fotke z dzis z maca chyba ja kupie jednak Załącznik 5802743Załącznik 5802744

Naprawdę Ci w niej do twarzy, na jesień będzie jak znalazł . I jakie piękne loki .

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
No i Ty też nie wyglądasz w niej jak alien . Bardzo ładnie .
OlaM jest offline  
Stary 2014-09-30, 20:21   #2287
MissScareAll
Zakorzenienie

Jestem w szoku, ale naprawdę ładnie Dziewczyny wyglądacie w tej szmince! Aż mi się zachciało testu, ale chyba się za bardzo rozpędziłam
Stary 2014-09-30, 20:34   #2288
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Nie sądziłam że Rihanna 2 może pasować blondynce, ale po zdjęciach Kai zmieniam zdanie. Corii, Kosmetykoholiczka - Wy też wyglądacie w niej pięknie
Aż żałuję, że na mnie drobinkowe pomadki wypadają tak paskudnie, jakby mnie żywcem wycięto z lat 90.

Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2014-09-30 o 20:36
GretchenSp jest offline  
Stary 2014-09-30, 20:40   #2289
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Ja się teraz coraz bardziej napalam na 15-ke cieni Brooke Mam nadzieję, ze nie będzie droższa niż te, które sa w stałej ofercie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-09-30, 21:44   #2290
kaja2301
Zakorzenienie

Bardzo Wam dziekuje ! Tż tez sie przekonał do tej szminki nawet wtedy widac nie był najlepszy dzien moj. Takze decyzja podjęta mi sie ona bardzo widzi na wieczor. No i lista sie wydłuża...

Stary 2014-09-30, 21:45   #2291
Loyd
Zakorzenienie

Fantastyczne z Was Babeczki) jak zobaczyłam blondynkę w takim kolorze szminki byłam zdziwiona że to dobrze wygląda, a wygląda

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline  
Stary 2014-09-30, 23:07   #2292
oleandra123
Zadomowienie

Rzeczywiscie bardzo ladnie wszystkie wygladacie

Mi takie kolory nie przyspieszaja bicia serca, co innego nasycone roze, fiolety, fuksje itp

U mnie od piatku akcja 20% ktore kumuluja sie na nastepny zakup w domach towarowych w ktorych jest tez MAC, wiec juz sie szykuje. Na pewno pedzel kupie, do rozu, chyba 168, polecacie?
oleandra123 jest offline  
Stary 2014-09-30, 23:32   #2293
pin3ska
Zakorzenienie

Cytat:
Ja się teraz coraz bardziej napalam na 15-ke cieni Brooke Mam nadzieję, ze nie będzie droższa niż te, które sa w stałej ofercie
Bedzie. O ile dobrze pamiętam to ma kosztować 590 albo 595 zł.

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2014-09-30, 23:40   #2294
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Bedzie. O ile dobrze pamiętam to ma kosztować 590 albo 595 zł.
Nooo, tyle da sie przezyc, byle nie ponad 6 stów Bo i tak, jesli sie policzy koszta pojedyńczych wkładów plus pusta paletka z separatorami to ta 15-ka gotowa wyjdzie ok. 3 stowy taniej.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-10-01, 11:39   #2295
a ga ta
Zakorzenienie

Zastanawiam się nad zakupem różu Plum Foolery lub Breezy.
Jestem szatynką, używam pomadek Plumful, Rebel, Odyssey. Który odcień różu radzicie? Czy Breezy nie daje zbyt mocnego efektu? Z kolei słyszałam, że Plum Foolery bywa za jasny...
Filmweb
a ga ta jest teraz online  
Stary 2014-10-01, 11:52   #2296
Cerveza_
Zadomowienie

Wczoraj doszła do mnie flat out fabulous i jest cudowna. Niektóre z Was mówiły, że jest sucha, tępa i brzydko wygląda na ustach. No u mnie jest inaczej. Łatwo ją nakładam, ma piękne, matowe wykończenie i nic mi nie podkreśla. Może to zasługa moich ust, które z natury nie są suche, ale mimo to myślę, że u większości tragedii nie zrobi. Na pewno skuszę się na więcej kolorów z tej serii.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez a ga ta Pokaż wiadomość
Jestem szatynką, używam pomadek Plumful, Rebel, Odyssey. Który odcień różu radzicie? Czy Breezy nie daje zbyt mocnego efektu? Z kolei słyszałam, że Plum Foolery bywa za jasny...
Breezy jest piękny i daje dość wyraźny efekt. Jest śliczny na ciemnej karnacji. Chociaż...nałożony lekką ręką nie zrobi tragedii i na jaśniejszej. Zdecydowanie jest ładniejszy od plum foolery i będzie Ci pasował do szminek, których używasz. Btw kocham rebel
Stary 2014-10-01, 12:58   #2297
kaja2301
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Wczoraj doszła do mnie flat out fabulous i jest cudowna. Niektóre z Was mówiły, że jest sucha, tępa i brzydko wygląda na ustach. No u mnie jest inaczej. Łatwo ją nakładam, ma piękne, matowe wykończenie i nic mi nie podkreśla. Może to zasługa moich ust, które z natury nie są suche, ale mimo to myślę, że u większości tragedii nie zrobi. Na pewno skuszę się na więcej kolorów z tej serii.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Breezy jest piękny i daje dość wyraźny efekt. Jest śliczny na ciemnej karnacji. Chociaż...nałożony lekką ręką nie zrobi tragedii i na jaśniejszej. Zdecydowanie jest ładniejszy od plum foolery i będzie Ci pasował do szminek, których używasz. Btw kocham rebel

A flat out faboulous to matte czy retro matte?

Stary 2014-10-01, 13:15   #2298
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny super wyglądacie w Rihannie

co do Flat out ... to jest to retro matte

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-10-01, 13:26   #2299
Cerveza_
Zadomowienie

Cytat:
A flat out faboulous to matte czy retro matte?

Retro, retro
Stary 2014-10-01, 13:45   #2300
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez a ga ta Pokaż wiadomość
Akurat żadnego z tych różów nie mam, ale do szminek typu Rebel bardzo lubię używać różu Pink Cult. Jest delikatny i dość jasny, ale u mnie widoczny. Nie stanowi konkurencji dla "mocnych" ust, no i nie można sobie nim zrobić krzywdy .

Btw - odebrałam dziś paczuchę z MAC'a z różem Next To Skin (tak Corri, jesteś za ten zakup w pełni odpowiedzialna ), konturówką Trust in Red i lakierem do paznokci Midnight Sky. Róż zesłoczowany na ręce jest całkiem niewidoczny , zobaczymy, jak wyjdzie na twarzy . Lakier chyba będzie fajny (taki ciemny grafit), a kredka zdaje się być identyczna jak te, które mam (Beet i Cherry). Czyli jednym słowem zakupy bardzo udane .

A, i u Krysi słocze moich faworytów z kolekcji Matte. Chyba się skuszę na Fashion Revival.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-10-01 o 13:46
OlaM jest offline  
Stary 2014-10-01, 14:37   #2301
Cerveza_
Zadomowienie

Cytat:
Akurat żadnego z tych różów nie mam, ale do szminek typu Rebel bardzo lubię używać różu Pink Cult. Jest delikatny i dość jasny, ale u mnie widoczny. Nie stanowi konkurencji dla "mocnych" ust, no i nie można sobie nim zrobić krzywdy .

Btw - odebrałam dziś paczuchę z MAC'a z różem Next To Skin (tak Corri, jesteś za ten zakup w pełni odpowiedzialna ), konturówką Trust in Red i lakierem do paznokci Midnight Sky. Róż zesłoczowany na ręce jest całkiem niewidoczny , zobaczymy, jak wyjdzie na twarzy . Lakier chyba będzie fajny (taki ciemny grafit), a kredka zdaje się być identyczna jak te, które mam (Beet i Cherry). Czyli jednym słowem zakupy bardzo udane .

A, i u Krysi słocze moich faworytów z kolekcji Matte. Chyba się skuszę na Fashion Revival.
Fashion Revival jest chyba kolorem zbliżona do rebel, hm? Kocham takie kolory
Stary 2014-10-01, 14:48   #2302
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Fashion Revival jest chyba kolorem zbliżona do rebel, hm? Kocham takie kolory
Wydaje mi się, że będzie ciut jaśniejsza, ale na razie mało zdjęć, więc trudno powiedzieć. Na pewno to ten sam klimat, więc
OlaM jest offline  
Stary 2014-10-01, 15:09   #2303
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Btw - odebrałam dziś paczuchę z MAC'a z różem Next To Skin (tak Corri, jesteś za ten zakup w pełni odpowiedzialna ), konturówką Trust in Red i lakierem do paznokci Midnight Sky. Róż zesłoczowany na ręce jest całkiem niewidoczny , zobaczymy, jak wyjdzie na twarzy . Lakier chyba będzie fajny (taki ciemny grafit), a kredka zdaje się być identyczna jak te, które mam (Beet i Cherry). Czyli jednym słowem zakupy bardzo udane ..
A jednak Ale jak coś to nie ja
Napisz w kazdym razie cos wiecej, jak juz go obmacasz i pouzywasz

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-10-01, 15:16   #2304
OlaM
Moderator

Cytat:
A jednak Ale jak coś to nie ja
Napisz w kazdym razie cos wiecej, jak juz go obmacasz i pouzywasz
Za późno .
A serio - takiego odcienia jeszcze nie mam (jest dość mocno unikatowy, jak na róż ), ale pewnie znajdę dla niego jakieś zastosowanie. Poza tym jeden produkt, z którym nie wiem, co począć, więcej lub mniej, nie robi mi różnicy - mam takich pod dostatkiem .
OlaM jest offline  
Stary 2014-10-01, 15:36   #2305
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Za późno .
A serio - takiego odcienia jeszcze nie mam (jest dość mocno unikatowy, jak na róż ), ale pewnie znajdę dla niego jakieś zastosowanie. Poza tym jeden produkt, z którym nie wiem, co począć, więcej lub mniej, nie robi mi różnicy - mam takich pod dostatkiem .
No ja chwilowo nie mam ochoty do konturowania uzywac nic innego poza NTS nakłądam go tez na skrzydełka nosa.Muszę spróbowac jeszcze go do załamania na oku, jako kolor przejsciowy

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-10-01, 15:49   #2306
Cerveza_
Zadomowienie

Cytat:
Wydaje mi się, że będzie ciut jaśniejsza, ale na razie mało zdjęć, więc trudno powiedzieć. Na pewno to ten sam klimat, więc
Wchodzenie tutaj grozi bankructwem...
Stary 2014-10-01, 17:29   #2307
GlamKitty
Zakorzenienie

Moze ktoras z Was powiedziec cos o tej duzej palecie pietnastu cieni do powiek w chlodnej tonacji? Chodzi mi o oferte regularna. Od dawna zastanawiam sie nad zakupem cieni Maca, ale szczerze mowiac nie mam do tego glowy. Mam ciemne brazowe wlosy, zielone oczy i uzywam podkladu NC15 - myslicie, ze te kolorki beda odpowiednie? Jak ogladalam te palete na zywo to wydawalo mi sie, ze nie ma az tak duzo bardzo jasnych cieni (co jest mile widziane, bo u mnie takie cienie sa po prostu niewidoczne). Kupowalabym w UK, roznica cenowa jest ogromna... Tylko nie wiem czy warto.
Stary 2014-10-01, 18:04   #2308
Jort
Przyczajenie

Planuję kupić macowy Warm Soul, ale nie widzę go na stronie Douglasa ( na stronie Mac zresztą też). Czy możliwe, że to z powodu zmiany opakowań? Nie wiem, czy kupić go, dopóki mam możliwość dotarcia do sklepu stacjonarnego (za parę dni wyjeżdżam z miasta, w którym jest salon Mac ), czy poczekać kilka-kilkanaście dni aż wejdzie do sklepu online (mam rabat do Douglasa). Chciałabym go mieć w miarę szybko i nie wiem, czy ryzykować z czekaniem, aż Douglas go znowu wprowadzi? Może któraś z Was czekała, aż jakis produkt będzie dostępny w D. i wie, jak szybko uzupełniają braki?
Jort jest offline  
Stary 2014-10-01, 18:11   #2309
pin3ska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jort Pokaż wiadomość
Planuję kupić macowy Warm Soul, ale nie widzę go na stronie Douglasa ( na stronie Mac zresztą też). Czy możliwe, że to z powodu zmiany opakowań? Nie wiem, czy kupić go, dopóki mam możliwość dotarcia do sklepu stacjonarnego (za parę dni wyjeżdżam z miasta, w którym jest salon Mac ), czy poczekać kilka-kilkanaście dni aż wejdzie do sklepu online (mam rabat do Douglasa). Chciałabym go mieć w miarę szybko i nie wiem, czy ryzykować z czekaniem, aż Douglas go znowu wprowadzi? Może któraś z Was czekała, aż jakis produkt będzie dostępny w D. i wie, jak szybko uzupełniają braki?
Pewna jestes ze rabat działa na Maca? Ostatnio z tym raczej kiepsko...

pin3ska jest offline  
Stary 2014-10-01, 18:17   #2310
Jort
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Pewna jestes ze rabat działa na Maca? Ostatnio z tym raczej kiepsko...
Mam 10% rabatu urodzinowego, chyba działa Bon został w domu więc nawet nie mam jak sprawdzić, ale powinno być OK.
Jort jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
baza, mac, próbki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości