Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-10-19, 19:18   #2641
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dorwałam ostatnią SiS w Złotych Tarasach cudna jest kupiłam też róż Full of Joy i jutro rozpoczynam testy

kosmetocholiczka4ever jest offline  
Stary 2014-10-19, 19:58   #2642
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
Dorwałam ostatnią SiS w Złotych Tarasach cudna jest kupiłam też róż Full of Joy i jutro rozpoczynam testy
W Złotych mają Full of Joy? O rany, czyli w końcu dotarł na nasz rynek!

Właśnie weszłam na stronę, żeby sprawdzić czy tam też jest dostępny i widzę, że jest wkład! Tak długo na niego czekałam, że już prawie straciłam już nadzieję, że się u nas pokaże. A tu niespodzianka. Dzięki, że o nim wspomniałaś!

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-10-19, 20:34   #2643
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie

jak go zobaczyłam to musiałam kupić....miłość od pierwszego wejrzenia zobaczę jutro jak się go nosi jest normalnie w standardowym opakowaniu

Edytowane przez kosmetocholiczka4ever
Czas edycji: 2014-10-19 o 20:35
kosmetocholiczka4ever jest offline  
Stary 2014-10-19, 20:41   #2644
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
jak go zobaczyłam to musiałam kupić....miłość od pierwszego wejrzenia zobaczę jutro jak się go nosi jest normalnie w standardowym opakowaniu
O, to może na stronie też dodadzą z czasem róż w standardowym opakowaniu, a nie tylko wkłady. W zasadzie wolałabym standardowe opakowanie.

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-10-20, 00:34   #2645
kaaterina
Zadomowienie

Poziomko ja nosze vintage selection glownie solo i na to kreski fluidlinem.. Czasami w kaciki zewnetrzne dam cos ciemniejszego, jakis inny cien zamiast kreski- albo satin taupe albo w kremie estee lauder pure color sinister. Ja raczej minimalistka naoczna jestem. Dla mnie paint poty sa optymalne bo mozna je wlasnie spokojnie nosic solo

Sent from my iPhone using Tapatalk
kaaterina jest offline  
Stary 2014-10-20, 07:32   #2646
misia_bella
Zakorzenienie

Dziewczyny a czy któraś z was używa, ma, poleca lub nie "farbki" do oczu? Ciekawa jestem jak one się sprawdzają?
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline  
Stary 2014-10-20, 10:54   #2647
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

Mam pytanie cy jest jeszcze jakaś szansa, żeby Mac przed świętami miał dostawę tego :
http://www.maccosmetics.pl/product/2...ral/index.tmpl
Stary 2014-10-20, 11:01   #2648
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Mam pytanie cy jest jeszcze jakaś szansa, żeby Mac przed świętami miał dostawę tego :
http://www.maccosmetics.pl/product/2...ral/index.tmpl
Ale to chyba pytanie do maca? Przeciez zadna z nas nie jest wróżka

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 097 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-10-20, 11:27   #2649
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale to chyba pytanie do maca? Przeciez zadna z nas nie jest wróżka
Kiedyś były wszystkie zestawy niedostępne a teraz są tylko dwa, dopiero od dwóch miesięcy fascynuje się tą firmą i nie znam jeszcze wszystkich jej procedur dostaw itp, myślałam, że może któraś z Was ( a widać , że jesteście pasjonatkami) się orientuje czy to jest ich stały produkt, czy "sezonowy", nie widzę w tym nic złego żeby tu zapytać.
Stary 2014-10-20, 11:52   #2650
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Kiedyś były wszystkie zestawy niedostępne a teraz są tylko dwa, dopiero od dwóch miesięcy fascynuje się tą firmą i nie znam jeszcze wszystkich jej procedur dostaw itp, myślałam, że może któraś z Was ( a widać , że jesteście pasjonatkami) się orientuje czy to jest ich stały produkt, czy "sezonowy", nie widzę w tym nic złego żeby tu zapytać.
póki nie zniknie całkowicie ze strony zawsze jest szansa że coś "wskoczy" ja tak upolowałam cień niedawno z kolekcji która pojawiła się styczeń/luty czyli dość dawno a tego Boxa mam i jestem zadowolona

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-10-20, 12:22   #2651
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
póki nie zniknie całkowicie ze strony zawsze jest szansa że coś "wskoczy" ja tak upolowałam cień niedawno z kolekcji która pojawiła się styczeń/luty czyli dość dawno a tego Boxa mam i jestem zadowolona
ja bardzo czaję się na wersję coral, dziękuje za info będę zaglądać.
Stary 2014-10-20, 12:27   #2652
earthpace
Zakorzenienie

Eh, co za smutek, na MACu nie ma Patisserie, na douglas złożyłam zamówienie i dostałam e-maila, że produkt już nie jest dostępny i tak bardzo im przykro. Mi też, kurcze, przykro, bo chciałam dostać szminkę Mam nadzieję, że nie wycofują jej ze sprzedaży skoro jest tak nieosiągalna.

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2014-10-20, 14:10   #2653
Phoebee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Eh, co za smutek, na MACu nie ma Patisserie, na douglas złożyłam zamówienie i dostałam e-maila, że produkt już nie jest dostępny i tak bardzo im przykro. Mi też, kurcze, przykro, bo chciałam dostać szminkę Mam nadzieję, że nie wycofują jej ze sprzedaży skoro jest tak nieosiągalna.
Ładny odcień Wydaje mi się,że po prostu została wykupiona (tymczasowo).
Ty lepiej mów czy masz jakieś fajne MACowe róże ? Bo szukam inspiracji.
Phoebee jest offline  
Stary 2014-10-20, 14:44   #2654
wykrasana
Szara Eminencja

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy któraś z was używa, ma, poleca lub nie "farbki" do oczu? Ciekawa jestem jak one się sprawdzają?
Chodzi ci o paintsy? Jeśli tak - mam odcień bare canvas i jestem zadowolona.
wykrasana jest offline  
Stary 2014-10-20, 15:01   #2655
Silvia91
Rozeznanie

Witam,

Ja ostatnimi czasy też wpadłam w Macowe szaleństwo, i w końcu zakończyłam kolekcjonowanie ciemnych jesienno-zimowych pomadek kolory są naprawdę unikatowe i cieżko znaleźć identyczne odpowiedniki. Szminki mają naprawdę fajne, chociaż nie jest to takie niewiadomo jakie WOW ( też się zjadają, schodzą po kilku godzinach, maty dłużej sie trzymają ale tez nie cały dzień, jednak muszę stwierdzić, że i tak sa one najtrwalszymi chyba pomadkami jakie mam).

Z cieni mam póki co Satin Taupe, Star Violet i Sable,sa prze prze piękne ale kurde nie wiem, próbowałam na różnych bazach, nawet na białym eyelinerze i wcale nie są jakieś mega napigmentowane i nie trzymają się rewelacyjnie długo Moze popełniam jakiś bląd?? Co stosujecie pod cienie?

Cosmetoholic

diet victim

Silvia91 jest offline  
Stary 2014-10-20, 15:26   #2656
earthpace
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Ładny odcień Wydaje mi się,że po prostu została wykupiona (tymczasowo).
Ty lepiej mów czy masz jakieś fajne MACowe róże ? Bo szukam inspiracji.
Planuje kupić frankly scarlet. Troche mnie intensywność tej czerwieni przeraża, ale mi ogólnie lepiej w czerwieniach niż różach. Myślałam też o breezy, ale to jakiś brudny róż Fajny wydaje się być też MAC pink swoon.
Napisałam do MACa z oburzeniem, że ograniczają mi dostęp do tej szminki

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2014-10-20, 15:32   #2657
OlaM
Moderator

Ja cienie MAC uważam akurat za jedne z najlepszych, jeśli chodzi o pigmentację i trwałość, ale trzeba też pamiętać, że MAC ma mnóstwo wykończeń, które różnią się w tym zakresie od siebie (np. te o wykończeniu lustre zwykle zbierają słabe notowania). Poza tym nawet w ramach tego samego wykończenia zdarzają się cienie lepsze i gorsze, ba - nawet te same kolory, w zależności od edycji, potrafią się różnić jakością.

Ja zasadniczo nie mam większych problemów z trwałością żadnych cieni (mam cienie MACa, Diora, Chanel, Guerlain, Lancome i jeszcze kilku marek), ale zawsze daję pod cienie bazę (aktualnie, od dłuższego już czasu, UD Primer Potion), a bardzo często na bazę, a pod cienie, nakładam cienie w kremie tj. Paint Poty (np. Painterly czy Utterly Becoming). Przy takiej konfiguracji wszystko trzyma mi się idealnie przez kilkanaście godzin - aż do demakijażu.
OlaM jest teraz online  
Stary 2014-10-20, 15:44   #2658
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja cienie MAC uważam akurat za jedne z najlepszych, jeśli chodzi o pigmentację i trwałość, ale trzeba też pamiętać, że MAC ma mnóstwo wykończeń, które różnią się w tym zakresie od siebie (np. te o wykończeniu lustre zwykle zbierają słabe notowania). Poza tym nawet w ramach tego samego wykończenia zdarzają się cienie lepsze i gorsze, ba - nawet te same kolory, w zależności od edycji, potrafią się różnić jakością.
O tak
A propo, przegladałam dzisiaj swiąteczna LE i Satin Taupe u Kryśki w paletce Smoky Keepsakes i matko - na słoczu go nie poznałam - całkiem inny! Gdyby nie napisała, ze to ST, to w zyciu bym nie zgadła

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 097 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-10-20, 15:52   #2659
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O tak
A propo, przegladałam dzisiaj swiąteczna LE i Satin Taupe u Kryśki w paletce Smoky Keepsakes i matko - na słoczu go nie poznałam - całkiem inny! Gdyby nie napisała, ze to ST, to w zyciu bym nie zgadła
W MACu mnie to już nie dziwi , ale zaskoczona byłam ostatnio, jak Krysia pokazywała paletkę różów Benefit i jaka jest duża różnica kolorystyczna między różami w standardowym opakowaniu, a tymi w tej palecie.
OlaM jest teraz online  
Stary 2014-10-20, 16:00   #2660
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
W MACu mnie to już nie dziwi , ale zaskoczona byłam ostatnio, jak Krysia pokazywała paletkę różów Benefit i jaka jest duża różnica kolorystyczna między różami w standardowym opakowaniu, a tymi w tej palecie.
Moze Benefit bierze przykłąd z maca?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-10-20, 16:03   #2661
Silvia91
Rozeznanie

Cytat:

Ja zasadniczo nie mam większych problemów z trwałością żadnych cieni (mam cienie MACa, Diora, Chanel, Guerlain, Lancome i jeszcze kilku marek), ale zawsze daję pod cienie bazę (aktualnie, od dłuższego już czasu, UD Primer Potion), a bardzo często na bazę, a pod cienie, nakładam cienie w kremie tj. Paint Poty (np. Painterly czy Utterly Becoming). Przy takiej konfiguracji wszystko trzyma mi się idealnie przez kilkanaście godzin - aż do demakijażu.
Czyli co? Trafilam akurat na jakieś felerne? Cóż, przy moim pechu to bardzo możliwe
A tak się napalałam na te cienie. Jeszcze rozważam opcje kupienia Paint Pota jakiegoś i używania go jako bazę. Może to pomoże.

Dzięki dziewczynki za odpowiedzi!!

Cosmetoholic

diet victim

Silvia91 jest offline  
Stary 2014-10-20, 16:38   #2662
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

Dziewczyny, mam taką oto wiadomość: tych zestawów all about nie będzie już;( Jak sprzeda się all about pink, to wszystko ma się automatycznie ze strony usunąć.

Mam takie pytanie, czy jest jeszcze jakaś możliwość dostana tego zestawu all about coral w sklepach stacjonarnych ?? Bardzo mi zależy jeżeli, któraś coś wie to proszę o info .

Widziałam, ze wszystko dostępne jest w amerykańskim Macu ale pewnie nikt nic stamtąd nie zamawia co??
Stary 2014-10-20, 16:57   #2663
OlaM
Moderator

Cytat:
Dziewczyny, mam taką oto wiadomość: tych zestawów all about nie będzie już;( Jak sprzeda się all about pink, to wszystko ma się automatycznie ze strony usunąć.

Mam takie pytanie, czy jest jeszcze jakaś możliwość dostana tego zestawu all about coral w sklepach stacjonarnych ?? Bardzo mi zależy jeżeli, któraś coś wie to proszę o info .

Widziałam, ze wszystko dostępne jest w amerykańskim Macu ale pewnie nikt nic stamtąd nie zamawia co??
Musiałabyś podzwonić po salonach. Ja tak wielokrotnie robiłam. Jeśli stacjonarnie nie trafisz, to pozostaje Ebay niestety. Ja, jak się na coś mocno napaliłam, a nie udało mi się w PL upolować, wielokrotnie tam zamawiałam, choć w ostateczności, bo ryzyko jest i z dotarciem przesyłki i z oryginalnością (przesyłka nigdy mi nie zginęła, ale raz trafiłam na podróbę cienia). Dodam, że jak na daną rzecz specjalnego popytu nie było, to i ceny tam są do przełknięcia. Zobacz np. u sprzedawców dealweek albo makeupemporium1.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-10-20 o 16:58
OlaM jest teraz online  
Stary 2014-10-20, 17:01   #2664
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Musiałabyś podzwonić po salonach. Ja tak wielokrotnie robiłam. Jeśli stacjonarnie nie trafisz, to pozostaje Ebay niestety. Ja, jak się na coś mocno napaliłam, a nie udało mi się w PL upolować, wielokrotnie tam zamawiałam, choć w ostateczności, bo ryzyko jest i z dotarciem przesyłki i z oryginalnością (przesyłka nigdy mi nie zginęła, ale raz trafiłam na podróbę cienia). Dodam, że jak na daną rzecz specjalnego popytu nie było, to i ceny tam są do przełknięcia. Zobacz np. u sprzedawców dealweek albo makeupemporium1.
Dzięki, juz podzwoniłam ale Pani powiedziała że te boxy były tylko na stronie internetowej w salonach ich nie było ;( no nic jadę do Berlina za 2 tygodnie, może jakimś cudem....ale wątpię. A orientuje się ktoś czy to taka jednorazowa akcja czy co jakiś czas rzucają coś takiego?
Stary 2014-10-20, 17:20   #2665
OlaM
Moderator

Cytat:
Dzięki, juz podzwoniłam ale Pani powiedziała że te boxy były tylko na stronie internetowej w salonach ich nie było ;( no nic jadę do Berlina za 2 tygodnie, może jakimś cudem....ale wątpię. A orientuje się ktoś czy to taka jednorazowa akcja czy co jakiś czas rzucają coś takiego?
A, to nawet nie wiedziałam, że stacjonarnie ich nie było.
Jeśli chodzi o częstotliwość wypuszczania boxów to przyznam, że nie jestem zbyt zorientowana. W sumie to nie przypominam sobie, czy akurat tego typu boxy pojawiały się wcześniej, kojarzę jedynie, że różne zestawy są zawsze w świątecznych kolekcjach.
Może uda Ci się upolować w Berlinie, trzymam kciuki .
OlaM jest teraz online  
Stary 2014-10-20, 18:25   #2666
alniac
Raczkowanie

A macie róż/bronzer Harmony?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

A jeśli powyższa sugestia Ci się spodobała, to kliknij like tutaj - alniac.com!
alniac jest offline  
Stary 2014-10-20, 19:10   #2667
misia_bella
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Chodzi ci o paintsy? Jeśli tak - mam odcień bare canvas i jestem zadowolona.
A masz może porównie do paint potów?

Cytat:
Napisane przez alniac Pokaż wiadomość
.
Mam i bardzo sobie chwalę
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline  
Stary 2014-10-20, 20:12   #2668
wykrasana
Szara Eminencja

Cytat:
Napisane przez alniac Pokaż wiadomość

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Mam, używam do konturowania.

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
A masz może porównie do paint potów?

Mam i bardzo sobie chwalę
Dla mnie paintsy są bardziej satynowe - jak by zasychały, a paint poty kremowe. Różnicy w trwałości nie widzę. Używam i tego i tego.
wykrasana jest offline  
Stary 2014-10-20, 20:31   #2669
GlamKitty
Zakorzenienie

O wlasnie, poleccie mi prosze jakis bronzer o niepomaranczowych tonach, najlepiej chlodny braz - jestem odcieniem NC15 :P Kiedys digitalgirl13 pokazywala w filmiku cos do konturowania w kolorze Amber, wie ktos co to?
Stary 2014-10-20, 20:42   #2670
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
O wlasnie, poleccie mi prosze jakis bronzer o niepomaranczowych tonach, najlepiej chlodny braz - jestem odcieniem NC15 :P Kiedys digitalgirl13 pokazywala w filmiku cos do konturowania w kolorze Amber, wie ktos co to?
To był bronzer w kremie . Ja go mam i faktycznie jest chłodny no ale nie każdy lubi bronzery w kremie to ten https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000072424.html

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
baza, mac, próbki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości