... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-10-10, 10:44   #1
kafetka
Zadomowienie

...

mam dosyc glupi problem ,ale... postanowilam zapytac! Otoz od dluzszego czasu eksperymentuje z roznymi szamponami i mam juz tego dosc otoz wszystkie specyfiki jakie kupie nie pasuja mi!! wlosy musze myc codziennie a dodam ze wygladaja i tak jakby byly myte conajmniej kilka dni temu...moze ktos zna "cudowny szampon" ostatnio zawiodlam sie na garnier fructis i palmolive do malowanych wlsow,...
kafetka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 15:00   #2
szczotka
Przyczajenie

Dot.: ...

szamtu jest dobre ..ale na to moga poradzić tabletki hormonalne DIANA 35 one są na trondzik,przetłuszczajacą sie skure i włosy ,podobno jest bardzo skuteczna ja jej osobiscie nieużywam no lecz przedtym trzeba zrobic badania jakie dawki mozesz przyjmowac ..mozna je nabyc u ginekologa bo maja tez podobno działanie antykoncepcyjne
Stary 2005-10-10, 15:05   #3
Edddytek
Raczkowanie

GG do Edddytek
Smile Dot.: ...

Żeby włosy mi się tak szybko nie przetłuszczały stosowałam szampon vichy, pomógł mi więc myslę, że warto. Dobry jest też Seboradin niger do przetłuszczających sie włosów.
Stary 2005-10-10, 18:19   #4
kaska222
Moderator

spruboj szamponu dla dzieci,niektorzy sobie go chwala,schauma kids,bambino itd...

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 19:10   #5
lorinka
Rozeznanie

też myję włoski codzinnie (bo są cienkie...) i używałam już timotei do brązowych włosów, sunsilk (taki w niebiesko-szarym opakowaniu), garnier energia, ale najlepszy był taki w żółtym opakowaniu z yves rocher. Świetny był. Nie wiem czy jeszcze mają go w katalogu, ale po jego użyciu włoski nie przetłuszczały się i mimo to były błyszczące.

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.

lorinka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości