Niebieskie oczy dla Tanzanit. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-10-11, 10:10   #31
ona1982
Zadomowienie

Dot.: Niebieskie oczy dla Tanzanit.

Majka cieszę się,że masz takie podejście. Przynajmniej eliminuje się tych fałszywych znajomych, którzy nie znoszą choćby szczerej krytyki pod swoim adresem. Ostatnio kiedy rozchorowałam się w czasie praktyk i straciłam niemal głos koleżanka,która znam od lat nawet nie zapytała o zdrowie.Napisałam jej o tym,ze po prostu trochę mi przykro. A ona oburzyła się wielce i już nie chce ze mną rozmawiać.Skwitowała"Mam tyle swoich spraw,po Twoich nauczycielkach nie będę latać." A na necie przez uwagi czy drobne wytykanie błędów można stać się popularnym i kontrowersyjnym:P
ona1982 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 12:39   #32
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Haa! Że się zaśmieję.
Mam idenyczą sytuację z pseudo-przyjaciółką. Jak jej się powodziło i wiodło przez ostatnie miesiące, to siedziała cicho, zupelnie się do mnie nie odzywając. A przecież ma internet, bo nie mogła zboleć, kiedy ja sobie założyłam... Ma telefony, ma samochód, mieszkamy od siebie niedaleko... itp. Widać miała mnie w nosie i nie chciała kontaktu. Ale jak jej zamkli faceta do kryminału za złodziejstwo. to waliła do mnie drzwiami i oknami, myslałam, że mi spali komórkę od dzwonienia! Zaś ja na nią nigdy nie mogłam liczyć, ona na mnie zawsze. Zresztą przyznała to sama ostatnio, jak sie z nią widziałam. Kiedy ją prosiłam o pomoc, w ważnej dla siebie sprawie, odmówiła.

I teraz jak już mi się wypłakała-dosłownie ryczała jak bóbr- w mankiet, znowu zamilkła, bo chłopaka jej wypuścili, to po co jestem je Ja? Bezsensu... zbędy element. I teraz czekam kiedy jej facet znowu narozrabia, a ona zaś się załamie i przyjdzie do mnie spodkulonym ogonem.

Obiecałam sobie i dotrzymam słow, że utnę jej raz drogę do siebie! I tak się stanie, bo nie jestem w stanie znosić manipulacji swoją osobą. Zresztą noszę się z tym od jakiegoś czasu, naprawdę solidnie się rozczaruję któregoś dnia.

Widzisz, możemy sobie rękę podać w tym temacie.

Cytat:
A na necie przez uwagi czy drobne wytykanie błędów można stać się popularnym i kontrowersyjnym:P
Oj mozna, można, zgodzę się w 100%. Można sobie napytać wrogów i biedy strasznej. Ale nie potrafię kłamac i koloryzować. Jestem szczerym człowiekiem i za tę szczerość można mie nawet znienawidzić.

Stary 2005-10-11, 13:16   #33
Kasiulka__
Zakorzenienie

Post Dot.: Niebieskie oczy dla Tanzanit.

Podoba mi się Twój makijaż i 1 i 2 Masz ładne oczy

P.s Chyba gdzieś Cię już widziałam
Kasiulka__ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 13:51   #34
tanzanit
Wtajemniczenie

Dziewczyny macie swieta racje z tymi kolezankami.
Ja mam teraz troche podobna sytuacje choc nie dotyczy ona problemow a utrzymywania kontaktow. Jak wiecie jestem za granica i ze znajomymyi mam tylko kontakt internetowy.
Staram sie jak moge utrzymywac te kontakty, choc oczywiscie czasem sie tez dluzej nie odzywam (tu sie przyznaje). I wtedy sie zaczyna, ze ja jestem taka siaka i nic nie pisze i nie czatuje...ale ja sie pytam czy tylko ja mam internet i mozliwosc wysylania maili??? przeciez oni tez moga cos tam czasem naisac albo umowic sie na czat!!Dlaczego zawsze musi to byc z mojej strony?

A co do krytykowania to tak jest ze przyjaciol sobie tym czlowiek nie zdobywa ale przeciez nie mozna zawsze slodzic.Mysle ze jesli ktos krytykuje z klasa i slusznie to taka krytyka sie wybroni. Oczywiscie sa osoby bardzo wrazliwe i niepewne siebie i takie nie przyjmuja zadnej krytyki. Ale ja jesli widze ze ktos taki jest wole sie raczej nie odzywac niz cos napisac.
tanzanit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 17:41   #35
ona1982
Zadomowienie

Dziewczyny dzisiaj widziałam tą koleżankę w szkole,bo razem mamy praktyki w podstawówce.Tylko popatrzyła na mnie chłodno. Najgorzej boli mnie fakt, że pewne osoby po prostu boją się szczerości, wolą zamknąć się w świecie pseudoprzyjaciół, jakiś własnych iluzji na temat dobrych relacji międzyludzkich. Obgadywanie poza plecami- Ok, szczerość -"nie chcę więcej z Tobą rozmawiać. A związki ,przyjaźnie są traktowane niemal jak wymiana towarowa,coś za coś. Tak ostatnio zauważam, że właśnie"baby" mają to do siebie, że w swoim gronie dopuszczają się często nieszczerości, fałszywych, dwulicowych zachowań. Cztery lata u mnie w grupie na studiach, gdzie są same dziewczyny jedna przed drugą chowa notatki! Pamiętam jak na początku pierwszego roku kilka panienek zrobiło sobie listę punktów, które dostało się podczas rozmowy na studia i właśnie punkciki stały się kryterium doboru przyjaciół. Szkoda słów...Majka, z tą koleżanką to lepiej uważać. ja bym chyba w odpowiednim momencie powiedziała jej co o tej całej sytuacji sądzę. Tanzanit, rozumiem Ciebie, sama mając gadu i net w domu nieczęsto rozmawiam online. Po pierwszym zachwycie tego typu kontaktem teraz mi zbrzydł. Wolę rozmowy na żywo, ale nie każdy to rozumie. Ale takie ploteczki na wizażu jak najbardziej mi odpowiadają.
Stary 2005-10-11, 17:42   #36
ona1982
Zadomowienie

dzięki Kasiulka Ten Białystok mały Może też kojarzę Cię z widzenia.
Stary 2005-10-11, 19:47   #37
Pomadka
Pomadkorator

Własnie ja na swoją koleżankę i jej kontakt mogę zawsze liczyć, ale tylko wtedy jak jej się ŹLE w życiu dzieję. BO jak ma wszystko ułożone, żyję spokojnie, niczego jej nie brakuję, to milczy jak zaklęta... Błędne koło.
Momentami mam ogromny żal do niej, bo znamy się od zawsze, kolegujemy już z 10 ponad lat, a więc jest to szmat czasu. Spędziłyśmy niejedne wakację, impreze razem.
Właśnie ostatnio mi powiedziała, że ona doskonale wie o tym, że Ja na nią nie mogę nigdy liczyć, ale ona na mnie może zawsze, bo zjawię się w nocy o płónocy u niej, jak tego potrzebuję... Skwitowałam to tylko wzrokiem --> ++ niestety... Nawet nie było sensu tego komentować, bo i po co?
Póki co lituję się nad nią, bo szkoda mi straconego czasu, tego, ze rozumiemy się bez słów, wystaczy porozumiewawcze spojrzenie, ale wiem, że taka litość to jest bat dla mnie, bo ona to skrzętnie wykorzystuję.

Tanzanit ma racje, że oczekują ludzie kontaktu, tak jakby sami nie mogli skrobnąc kilku słów, zadzwonić... No i jeszcze są zdziwieni, że ktoś z nimi ma rzadki kontakt. Ale jak się odzywać do człowieka, który niewiadomo, czy sobie tego w efekcie życzy?

I tak offtopic do offtopiku.
Rozwaliłam już któryś wątek z kolei jakimiś swoimi banialukami. Dziewczyny wygońcie mnie, bo na MM nie konfesjonał, aby się tak spowiadał i rozżalała nad życiem.

Stary 2005-10-11, 19:51   #38
tanzanit
Wtajemniczenie

Eeee ja tam lubie takie pogaduszki na bocznym torze. Najfajniejsze dyskusje wlasnie wychodza z czegos calkiem innego

No i dobrze ze jest cos takiego jak forum bo mozna sobie ulzyc.
tanzanit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 19:57   #39
studentka
Rozeznanie

GG do studentka
Smile Dot.: Niebieskie oczy dla Tanzanit.

Ona 1982 ja mam takie malutkie pytanko.Tak się zastannawiam... Czy ty moze studiujesz na Uniwerku na Pedagogice??<bo skądś kojarzę Twoją twarz i nie wiem skąd>Tak czy inaczej POZDRÓFKA

P.S tak w ogóle to Fajne masz łoczka i rzęski :
studentka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 19:59   #40
ona1982
Zadomowienie

Tak, studiuję tamTeraz piąty rok-wczesnoszkolna.A Ty? Jaki ten świat mały
Anka
Stary 2005-10-11, 20:00   #41
studentka
Rozeznanie

GG do studentka

heheh ja też na trzecim roku POW teraz jestem
Stary 2005-10-11, 20:02   #42
ona1982
Zadomowienie

Współczuję trochę:P Trzeci rok ciężki jest, chociaż teraz mam praktyki i ta bieganina...już może lepiej siedzieć na czasem nudnych wykładach.I gardła się tak nie zdziera.Pozdrawiam serdecznie
Stary 2005-10-11, 20:04   #43
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Eeee ja tam lubie takie pogaduszki na bocznym torze. Najfajniejsze dyskusje wlasnie wychodza z czegos calkiem innego

No i dobrze ze jest cos takiego jak forum bo mozna sobie ulzyc.
Świnto racja. Też tak lubię, od tematu do tematu...
Stary 2005-10-11, 20:09   #44
studentka
Rozeznanie

GG do studentka
Wink Dot.: Niebieskie oczy dla Tanzanit.

Ja zdecydowanie bardziej wolę te wykłady.... ponieważ jak na razie to pięknie będzie na naszych ćwiczeniach same prezentacje, <za którymi przepadam >ale podoba mi się to że będziemy w końcu wychodzić do różnych placówek,a nie przez cały czas siedzeć w "murach aakademickiego życia" JA również pozdrawiam Buziaczki
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości