...:::ETIAXIL <--HELP!!!!!!!!!!:::... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-10-10, 13:11   #1
xre
BAN stały

...:::ETIAXIL <--HELP!!!!!!!!!!:::...

Czy ktos z Was uzya ETIAXIL?? ja po uzyciu czuje sie fatalnie!!! Trace ostrosc widzenia, bloi mnie glowa i nie kontaktuje! Pracuje w miejscu gdzie jest temp. 35-30 stopni i poprostu musze go uzywac bo poce sie na maxa i po jednym dniu bluzke mam tak zalolcona ze nie moge jej doprac... czy znacie jakis inny srodek ktory dziala tak jak etiaxil?? Antyperspiranty nie pomagaja w zaden sposob
xre jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 13:23   #2
PannaX
Rozeznanie

GG do PannaX
Dot.: ...:::ETIAXIL <--HELP!!!!!!!!!!:::...

Uzywałam kiedyś etiaxilu ale takie objawy nigdy u mnie nei wystąpiły! Co najwyżej nieznośne pieczenie. Jesteś na 100% pewna ze to wszytsko spowodowane jest akurat jego stosowaniem...? Wystąpiło już po pierwszym zaaplikowaniu czy dopiero po pewnym czasie stosowania? Używasz go zgodnei z zaleceniami, tzn. smarujesz na noc, rano zmywasz...? Czy w ulotce jest coś wspomniane o tego typu objawach? (ja już nei pamietam, ulotkę wyrzuciłam). Hmmm...
PannaX jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 13:34   #3
śliweńka
Zakorzenienie

dziwne by po nim działy się takie rzeczy
śliweńka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 13:45   #4
xre
BAN stały

Cytat:
Napisane przez PannaX
Uzywałam kiedyś etiaxilu ale takie objawy nigdy u mnie nei wystąpiły! Co najwyżej nieznośne pieczenie. Jesteś na 100% pewna ze to wszytsko spowodowane jest akurat jego stosowaniem...? Wystąpiło już po pierwszym zaaplikowaniu czy dopiero po pewnym czasie stosowania? Używasz go zgodnei z zaleceniami, tzn. smarujesz na noc, rano zmywasz...? Czy w ulotce jest coś wspomniane o tego typu objawach? (ja już nei pamietam, ulotkę wyrzuciłam). Hmmm...

smaruje wieczorem, rano zmywam, za to nic mnie nie piecze stosowalam go juz kiedys i byo to samo co teraz. Na pierwszy dzien ok, na drugi mialam wszystko rozmazane przed oczami. Teraz jest tak samo poczekam.... moze przejdzie
xre jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 20:24   #5
anetkas
Raczkowanie

GG do anetkas

Mnie za to strasznie po nim swędzi !! A jak zacznę się drapać to juz koniec - nie moge przestać !! Skórę pod pachą mam jak poparzoną! Smaruję na dzień ALANETNEM PLUS, żeby jakoś złagodzić to swędzenie, ale i tak swędzi. Jest jakiś sposób, żeby nie swędziało . To jedyny antypersirant, ktory w jakimś stopniu zmniejsza u mnie pocenie się i nie chciałabym go odstawiać. I dziwna rzecz - używam go tez na stópki - i tu nie swędzi.
anetkas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 20:37   #6
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka

dziewczyny na KWC pisaly o pieczeniu i swedzeniu, ktore pojawia sie przez 1sze dni/tygodnie stosowania, nalezy Etaxilu uzywac zgodnie (!!!) z instrukcja, nie za czesto. ja tego antyperspirantu nie stosuje, na razie jestem zadowolona z Nivea Pure roll-on

Chomiczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 23:39   #7
Be@ta 66
Raczkowanie

A może spróbuj ANTIDRALu.Można go kupić w aptece za około 13-14 zł.Stouj go na noc tak jak ETIAXIL.
Be@ta 66 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 13:33   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Oj, faktycznie, dziwna to reakcja. Nie pamiętam czy było coś o tym w ulotce? O tym, że coś takiego może się stać?
Jedynym środkiem, który działa podobnie, jaki znam jest Antidral, tak jak pisała Be@ta, do kupienia w aptece...
Lexie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:07   #9
anetkas
Raczkowanie

GG do anetkas

Poczekam jeszcze jakis czas, może musze się przyzwyczaić. Wczoraj posmarowałam sie i nie było tak tragicznie... własnie się drapię...
anetkas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 13:27   #10
Mucia83
Raczkowanie

Też zdecydowałam się tego lata na zakup ETIAXIL i przez pierwszy tydzien bylo super, zero potu, ale zaczelo mnei piec pod pachami, i mialam podrazniona skórę,więc musialam odstawić a szkoda bo komfortowo sie czulam potem;(teraz uzywam zwyklych np rexona i jest oki.
Mucia83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 13:36   #11
Fileo_
Przyczajenie

Hmm, to bardzo, bardzo dziwne...

Ja stosuję Etiaxil od dawna i nic oprócz sporadycznego pieczenia. Kiedyś był taki deo w kulce firmy RoC, który działał podobnie, może spytaj w aptece?
Fileo_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości