Cos dla nastolatki ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-06-15, 22:27   #1
Liza14
Przyczajenie

GG do Liza14

Cos dla nastolatki ;)

Hej!
Chciala bym was prosic o jakas porade dotyczaca makijazu... Chodze do gimnazjum wiec nie moze to byc jakas tapetka Na co dzien uzywam podkladu Maybelline Ever Fresh , jakiegos ciemnego cienia Manhattan , tuszu Rimmel i blyszczyka Maybelline
Ah no i mam farbowane na ciemny braz wloski
Jakim jestem typem? Chlodnym, cieplym? Chyba raczej chlodnym...
Z gory dziekuje za porady...!
Liza14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-16, 09:45   #2
Sam
Zadomowienie

Re: Cos dla nastolatki ;)

Jestes zdecydowanie typem chłodnym. Na pierwszym zdjęciu wygladasz na ZIMĘ - blada cera, czarne włosy i ciemna oprawa oczu - istna Królewna śnieżka Na drugim - przy naturalniejszym swietle wygladasz jak LATO. Według mnie jestes latem.
Generalnie oba typy są zimne
Co do kolorków: polecam róże, fiolety, niebieski, krwistą czerwień (na wyjatkowe okazje), grafit, oliwkową zieleń, cytrynową żółć.
Moim zdaniem kolorek włosów mógłby być troszkę jasniejszy - ten jest zbyt kontrastowy dla Ciebie i wygląda troszkę sztucznie.

mam pytanko_ czy Ty regulujesz brwi ? Nie wiem czy to kwestia złego ich wyregulowania czy ich kształt - ale są znacznie za krótkie przy nasadzie nosa - jest takie wrazenie jakby były za krótkie. Jeżeli sama je w ten sposób wyrwalas - pozwól im odrosnąć, a jeżeli taki jest juz ich naturalny ksztłt -mozesz dorysowac ich brakującą część cieniem i pędzelkie, kredką lub specjalnymi kosmetykami przeznaczonymi do makijażu brwi
Do szkoły maluj się jak najdelikatniej.
Przydałoby się troszke koloru, bo na zdjęciu nr 1 wygladasz dosc demonicznie.Ja bym proponowała na usta różowy błyszczyk, a na powieki kolor wrzosu
Unikaj czerni bo zwiększa kontrast i gasi kolor Twojej twarzy

pzdr
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (36,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21.jpg (11,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 28.jpg (98,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2a.jpg (34,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (14,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makshiseido.jpg (16,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1as.jpg (32,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (18,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg look1.jpg (19,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mo7.jpg (19,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cc04.jpg (109,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kristin895.jpg (31,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg np058.jpg (77,7 KB, 6 załadowań)
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-16, 17:37   #3
Liza14
Przyczajenie

GG do Liza14

No tak reguluje brwi ale jakos hehe jak ja mam wytrzymac ten czas gdy beda takie krotkie??? Przeciez to bedzie strasznie glupio wygladac

Myslalam o tych samych kolorkach
Tylko ze ja KOCHAM czern
Stary 2004-06-16, 21:00   #4
Blathan
Raczkowanie

Hej wiesz chyba nie bądzie tak źle wyglądało jak Ci będą te brwi rosły bo ja też musiałam trochę odchodować sobie brwi (za bardzo wyrwałam) i jakoś nikt nie zwracał na to szczególnej uwagi. A co do czerni to może spróbuj ją jakoś ożywić jak zdecydujesz się coś czarnego założyć, może jakieś dodatki lub kolorowe bluzki pod czarne swetry z dekolatmi lub po prostu bluzka kolorowa z dominacją czerni. Aha dołączam jeszcze makijaże dla lata może coś sobie wybierzesz, chociaż chyba nie powinnaś sie zbyt mocno malować bo wg mnie przy tak młodym wieku zbyt duża tapeta wygląda nienaturalnie i oszpeca młode dziewczyny zamiast dodawać im uroku. Dlatego jak najdelikatniej bym proponowała podobnie jak Samanta: błyszczyk i tusz do rzęs.
Blathan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-16, 22:22   #5
Liza14
Przyczajenie

GG do Liza14

Sprobuje z tymi brwiami... Bedzie ciezko ale ...
Ja najczesciej uzywam czarnej kredki do podkreslania dolnej naczyniowki.... i jakiegos ciemnego cienia pod dolne rzesy... A na gorna powieke rozowy cien Maybelline Pure Color odcien Sweet Pink....
Stary 2004-06-17, 10:47   #6
Sam
Zadomowienie

Powiem Ci, że na pewno będzie Ci lepiej nawet z tymi odrastającymi brwiami niż teraz (bo bardzo rzuca się w oczy że są za krótkie) Jeżeli będziesz się źle z tym czuła - dorysuj po prostu cieniem ten brakujący fragment

życze powodzenia i wytrwałości - brwi rosną w miarę szybko więc nie powinnas mieć z tym zapuszczaniem większych problemów]

pozdrawiam
sam
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości