Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-09-20, 22:26   #3691
Loyd
Zakorzenienie

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A możliwe, że 021 tylko w S. jest, choć jest to dla mnie niezrozumiałe.

Wprawdzie YSL udało mi się nałożyć raptem na czoło i nos, ale natychmiast podkreślił mi skórki, o których nie miałam pojęcia. Na pewno przeszła mi ochota na dalsze testy, bo już po tej ociupinie widzę, że to formuła, której nie cierpię. Zresztą podkładów YSL w ogóle nie lubię.

A poza tym Star 020 pojawił się przed chwilą ponownie, więc tamto zmaówienie anulowałam i kliknęłam z 15% rabatem
Ma pudrowe wykończenie?

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline  
Stary 2014-09-20, 22:28   #3692
lilith_ed
Zakorzenienie

Cytat:

A poza tym Star 020 pojawił się przed chwilą ponownie, więc tamto zmaówienie anulowałam i kliknęłam z 15% rabatem
A który rabat w D daje 15% na ten podkład?
lilith_ed jest offline  
Stary 2014-09-20, 22:31   #3693
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja też z taką myślą pojechałam do drogerii. Gdy moja ulubiona Pani dowiedziała się po co przyjechałam chyba z pól godziny opowiadała jakie to cudo i że wykosi resztę. Jest b.dobry ale chyba za dużo się spodziewałam.

Pewnie nie miałam tyle podkładów ile Ty ale od 2 lat testuje ( poza Mac ) namiętnie wszystkie nowości i z przykrością stwierdzam że z butli na butlę coraz mniej mi się podoba ..wszystko. Chyba mam kryzys
Panie w szwabskiem Mullerze nie zachęcały ani nic nie piały na jego temat, spytały tylko jaki kolor chcę i czy rzeczywiscie będzie ok dla mnie i tyle. A w S u nas to Pani dzisiaj prawie spiewała pean na jego czesc, jak tylko spytałam o kolor 021 z ciekawosci

Poza tym, do mnie słowo mówione nie trafia, ja sama musze wsio organoleptycznie pomacać, potestowac i albo cos mnie zauroczy, albo nie

U mnie nieco odwrotnie - do niedawna nie moglam znaleźć zadnych ciekawych podkładów dla siebie, a od czerwca znalazłam az 4

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-09-20, 22:32   #3694
smash
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Olu, bo w D. chyba nie maja koloru 021, bo ja nie widziałam testera, chociaz myslalam, ze go schowali, bo wyprzedany był. Ale chyab nie maja wcale. Ale zaznaczam, ze moge sie mylic. Za to w S. 021 jest, bo widziałam
Mają, przynajmniej w moim prowincjonalnym Dougim
Wydał mi się w testach naręcznych jednak sporo ciemniejszy niż 20, dlatego do testów wzięłam 20. Zobaczymy jutro czy to takie cudo. Testery były wszystkie z wyjątkiem 11.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post79605186
smash jest offline  
Stary 2014-09-20, 22:34   #3695
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Panie w szwabskiem Mullerze nie zachęcały ani nic nie piały na jego temat, spytały tylko jaki kolor chcę i czy rzeczywiscie będzie ok dla mnie i tyle. A w S u nas to Pani dzisiaj prawie spiewała pean na jego czesc, jak tylko spytałam o kolor 021 z ciekawosci

Poza tym, do mnie słowo mówione nie trafia, ja sama musze wsio organoleptycznie pomacać, potestowac i albo cos mnie zauroczy, albo nie

U mnie nieco odwrotnie - do niedawna nie moglam znaleźć zadnych ciekawych podkładów dla siebie, a od czerwca znalazłam az 4
O kurczę!
Ja się szarpnęłam( tj bony urodzinowe szarpnęłam) na La prierie i już...mi nie pasi.
Mi się chyba w
poprzewracało )) wczoraj dostałam bazę z Maca i będę testować bazę . Podkładowo detoks))

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-20 o 22:36
Loyd jest offline  
Stary 2014-09-20, 22:43   #3696
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Wydał mi się w testach naręcznych jednak sporo ciemniejszy niż 20, dlatego do testów wzięłam 20. Zobaczymy jutro czy to takie cudo. Testery były wszystkie z wyjątkiem 11.
Czyli w moim D tester schowali bo pewno kolor sold out. Ciekawe zatem, czemu online go nie dali...
O własnie! Tez masz takie wrazenie, ze 021 ciemniejszy od 020? Zeswatchowałam sobie dzisiaj oba i miałam takowe wrazenie, ale pomyślałam, ze moze zludne, jednak skoro Ty tez o tym wspominasz ... 020 wydawał mi sie lepszy
A 011 w pl nie ma nigdzie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-09-20 o 22:50
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-09-20, 22:45   #3697
smash
Zakorzenienie

Cytat:
O kurczę!
Ja się szarpnęłam( tj bony urodzinowe szarpnęłam) na La prierie i już...mi nie pasi.
Mi się chyba w
poprzewracało )) wczoraj dostałam bazę z Maca i będę testować bazę . Podkładowo detoks))
Masz na myśli La Prairie ?

smash jest offline  
Stary 2014-09-20, 22:46   #3698
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
O kurczę!
Mi się chyba w
Ach, wiesz, tutaj na tym watku to wielu nam sie poprzewracało tu i ówdzie (mowie o sobie przede wszystkim)
Ale tez tak miewam, ze kupie cos, po testach i super hiper, a po 2-3 tygodniach lipa ...tak miałam z Diorem Forever i DW
Jaką baze MAC-a?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-09-20, 22:46   #3699
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Masz na myśli La Prairie ?
Tak kawiorowego .

Loyd jest offline  
Stary 2014-09-20, 22:49   #3700
smash
Zakorzenienie

Cytat:
Czyli w moim D tester schowali bo pewno kolor sold out. Ciekawe zatem, czemu online go nie dali...
O własnie! Tez masz takie wrazenie, ze 021 ciemniejszy od 021? Zeswatchowałam sobie dzisiaj oba i miałam takowe wrazenie, ale pomyślałam, ze moze zludne, jednak skoro Ty tez o tym wspominasz ... 020 wydawał mi sie lepszy
A 011 w pl nie ma nigdzie
Dokładnie, 021 wydał mi się nie tylko bardziej żółty, ale też ciemniejszy. Szkoda, bo lubie żółte podkłady

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Tak kawiorowego .
Zawsze mnie dziwił szał np. na kremy LP. Miałam kilka próbek i kończyn mi nie urwało.

smash jest offline  
Stary 2014-09-20, 22:50   #3701
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Ach, wiesz, tutaj na tym watku to wielu nam sie poprzewracało tu i ówdzie (mowie o sobie przede wszystkim)
Ale tez tak miewam, ze kupie cos, po testach i super hiper, a po 2-3 tygodniach lipa ...tak miałam z Diorem Forever i DW
Jaką baze MAC-a?
O prep + prime skin brightening to w zasadzie serum ale dziewczyny( blogerki ) używają jako bazy pod makijaż. Jeszcze nie mam zdania. Łapka jest.. Zobaczymy

Zdjęcie odwrotnie.. Sorry nigdy nie wiem gdzie w tablecie góra a gdzie dół.... U mnie DW się sprawdza jak nic ALE gdy mam cerę w świetnej kondycji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (88,2 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-20 o 22:53
Loyd jest offline  
Stary 2014-09-20, 22:51   #3702
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Dokładnie, 021 wydał mi się nie tylko bardziej żółty, ale też ciemniejszy. Szkoda, bo lubie żółte podkłady :
No ja tez wole zóltki, ale jak zobaczyłam ze ciemniejszy, to dałam sobie spokój. Szczerze, to 020 duzo lepiej stopiła sie z moja cerą, niźli 021, który odcinał sie od reszty skóry

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-09-20, 22:51   #3703
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Dokładnie, 021 wydał mi się nie tylko bardziej żółty, ale też ciemniejszy. Szkoda, bo lubie żółte podkłady

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Zawsze mnie dziwił szał np. na kremy LP. Miałam kilka próbek i kończyn mi nie urwało.
Ja nie miałam kremu od nich. Miałam kurację anty cellu coś tam ale dostałam te produkty w prezencie. Podkład jest fajny, tzn podkład jest ok ale ma genialny korektor w zestawie.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-20 o 22:54
Loyd jest offline  
Stary 2014-09-20, 22:54   #3704
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
O prep + prime skin brightening to w zasadzie serum ale dziewczyny( blogerki ) używają jako bazy pod makijaż. Jeszcze nie mam zdania. Łapka jest.. Zobaczymy
Miałam go i juz bym wiecej nie kupiła Wyswiecałam sie po nim, generalnie to nie upiekszal mi ryjka, a raczej szkodził makijazowi. No, ale oczywiscie na Tobie wcale nie musi taki być.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-09-20, 22:58   #3705
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Miałam go i juz bym wiecej nie kupiła Wyswiecałam sie po nim, generalnie to nie upiekszal mi ryjka, a raczej szkodził makijazowi. No, ale oczywiscie na Tobie wcale nie musi taki być.
Uuu szkoda. Ja miałam ją na sobie raz , dziś pod DW ale nie widzę różnicy. Chyba nawilża. Moją ukochaną bazą nawilżającą jest ta od RBR poleciła mi ja Darko01 . Ta jest lekko lepka . Zobaczę jak będzie działać. Generalnie to serum więc moźe tak będę go/jej używać)

Loyd jest offline  
Stary 2014-09-20, 23:13   #3706
OlaM
Moderator

Cytat:
Dla mnie tez niezrozumiałe, ale kto ich tam zrozumie..

Oluś, pisałam pare dni temu, ze ysl tez mi podkreslił skórki, o których nie miałam pojęcia, jednak tak było tylko podczas 2-3 pierwszych testów, przy kolejnych nie uwidacznia mi ani jednej skórki. Nie wiem, czy cera go załapała, czy jak, bo pielęgnacji nie zmieniałam ani nic. A tez poczatkowo sie zniecheciłam do niego, ale ze zostały mi próbki pomyslalam sobie - a co mi szkodzi do konca je zuzyc
Oprócz podkreślenia skórek pozostałe wrażenia też kiepskie (zbyt małe krycie, włażenie w pory itp.). Wiem, że po jednokrotnym teście trudno cokolwiek powiedzieć, ale po prostu przez skórę czuję, że to podkład nie dla mnie. Zwykle pierwsze wrażenie mnie nie myli, tj. jak coś mi od początku nie leży, to bardzo rzadko to się zmienia. Już prędzej w drugą stronę - po pierwszym zadowoleniu przychodzi rozczarowanie .

Cytat:
Ma pudrowe wykończenie?
Właśnie . Przynajmniej taki się robi w kontakcie z moją skórą.

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
A który rabat w D daje 15% na ten podkład?
WEEKEND14

Cytat:
Wahałam się między 020 a 021, ale liczyłam na różnicę jedynie w zakresie tonów - beż/żółć. Jak 021 ciemniejszy, to odpada, dylemat mam z głowy
OlaM jest offline  
Stary 2014-09-20, 23:17   #3707
lilith_ed
Zakorzenienie

Cytat:

WEEKEND14
Dziękować

A jak wybieram płatność przelewem to ile czasu mam na opłacenie zamówienia?

Edytowane przez lilith_ed
Czas edycji: 2014-09-20 o 23:19
lilith_ed jest offline  
Stary 2014-09-20, 23:19   #3708
smash
Zakorzenienie

Cytat:
Uuu szkoda. Ja miałam ją na sobie raz , dziś pod DW ale nie widzę różnicy. Chyba nawilża. Moją ukochaną bazą nawilżającą jest ta od RBR poleciła mi ja Darko01 . Ta jest lekko lepka . Zobaczę jak będzie działać. Generalnie to serum więc moźe tak będę go/jej używać)
O, bazy RBR są ekstra , chociaż jest to dla mnie na co dzień zbędny kosmetyk. Uzywam bardzo sporadycznie, ale efekt RBR jest naprawdę widoczny. Fajna jest ta nowa Genesis, zamawiałam jakiś czas temu podkład z ich oficjalnej strony internetowej i dodali mi próbkę bazy.

smash jest offline  
Stary 2014-09-20, 23:24   #3709
Loyd
Zakorzenienie

Olu to dobrze wiedzieć bo ja pudrowego wykończenia nie lubię baaaaardzo .

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
O, bazy RBR są ekstra , chociaż jest to dla mnie na co dzień zbędny kosmetyk. Uzywam bardzo sporadycznie, ale efekt RBR jest naprawdę widoczny. Fajna jest ta nowa Genesis, zamawiałam jakiś czas temu podkład z ich oficjalnej strony internetowej i dodali mi próbkę bazy.
Ja tą nawilżającą używam prawie przy każdym makijażu ( chyba że używam parure de Lumiere ) . Na nią mogę nałożyć każdy podkład a skóra jest mięciutka i taka pozostaje też po zmyciu makijażu.
Fajna jest też baza Visionaire od Lancome...o ile podkład był zły ( i stylizowany na wspomnianego La prairie) o tyle baza jest świetna.

Loyd jest offline  
Stary 2014-09-20, 23:31   #3710
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Oprócz podkreślenia skórek pozostałe wrażenia też kiepskie (zbyt małe krycie, włażenie w pory itp.). Wiem, że po jednokrotnym teście trudno cokolwiek powiedzieć, ale po prostu przez skórę czuję, że to podkład nie dla mnie. Zwykle pierwsze wrażenie mnie nie myli, tj. jak coś mi od początku nie leży, to bardzo rzadko to się zmienia. Już prędzej w drugą stronę - po pierwszym zadowoleniu przychodzi rozczarowanie .
Resztę pierwszych wrazen mialam dokładnie taka sama, jak Ty
Z tym ze u mnie roznie bywa w odniesieniu pierwszego wrazenia - czasem jest lepiej, czasem gorzej, tym razem było zdecydowanie lepiej

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-09-20, 23:46   #3711
OlaM
Moderator

Cytat:
Dziękować

A jak wybieram płatność przelewem to ile czasu mam na opłacenie zamówienia?
W potwierdzeniu zamówienia, które przychodzi na maila stoi, że zapłaty należy dokonać w ciągu 7 dni. Słyszalam jednak, że anulowanie zamówienia następuje po 14 dniach. Jak jest naprawdę nie wiem, bo nie zdarzyło mi się płacić później niż po 2-3 dniach.

Cytat:
Olu to dobrze wiedzieć bo ja pudrowego wykończenia nie lubię baaaaardzo .

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Ja tą nawilżającą używam prawie przy każdym makijażu ( chyba że używam parure de Lumiere ) . Na nią mogę nałożyć każdy podkład a skóra jest mięciutka i taka pozostaje też po zmyciu makijażu.
Fajna jest też baza Visionaire od Lancome...o ile podkład był zły ( i stylizowany na wspomnianego La prairie) o tyle baza jest świetna.
Tylko wiesz, zważywszy, że moja próbka była komicznej wielkości, moje wrażenia co do tej pudrowości mogą być mylące . Nie chciałabym
Cię odwodzić przynajmniej od testów .

Ciekawam, czy taka baza RBR sprawdziłaby się do mojej tłustawej cery .
Cytat:
Resztę pierwszych wrazen mialam dokładnie taka sama, jak Ty
Z tym ze u mnie roznie bywa w odniesieniu pierwszego wrazenia - czasem jest lepiej, czasem gorzej, tym razem było zdecydowanie lepiej
To pozazdrościć. U mnie ostatnio więcej rozczarowań niż zachwytów, i to generalnie we wszystkim .
OlaM jest offline  
Stary 2014-09-20, 23:49   #3712
Loyd
Zakorzenienie

Olu ja mam cerę normalną. Latem gdy było gorąco używałam tej bazy tylko pod wysuszacze typu DW lub Everlasting . Sądzę że może podbijać błyszczenie na cerze tłustej , ale to pewnie też zależy jak tłusta jest Twoja cera. Sama baza jest lekka, przyjemna, odczówalnie nawilżająca.
Generalnie te bazy RBR są świetnej jakości.

Co do podkładu to gdy słyszę mat...podkreślenie lini to już tracę zainteresowanie. Pewnie i tak bym go nie kupiła. Ostatnio porozdawałam swoje podkłady. Zostały Mi Guerlainy i jeszcze parę pojedynczych.
Choruje na Perfectiona od Guerlain ..chodzę , zastanawiam się. Miałam flaszkę ale rozbroiłam ją już długi czas temu. Potem przestałam tego podkładu używać i teraz myślę że to najfajńiejszy Long Lassting jaki miałam... Ale do świat mam bana

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-20 o 23:53
Loyd jest offline  
Stary 2014-09-20, 23:50   #3713
Filozofka888
Zadomowienie

Dawno mnie tu nie było. Coś się pogubiłam w wątkach

Mam takie pytanie. Gdzieś czytałam, że jak się kupi w Douglasie perfumetkę to bezpłatnie napełniają ją wybranym zapachem z testera. To może być prawda?
Filozofka888 jest offline  
Stary 2014-09-20, 23:55   #3714
lilith_ed
Zakorzenienie

Cytat:
W potwierdzeniu zamówienia, które przychodzi na maila stoi, że zapłaty należy dokonać w ciągu 7 dni. Słyszalam jednak, że anulowanie zamówienia następuje po 14 dniach. Jak jest naprawdę nie wiem, bo nie zdarzyło mi się płacić później niż po 2-3 dniach.

Nigdy nie płaciłam tam jeszcze przelewem, dlatego praktyki nie mam, dzięki
lilith_ed jest offline  
Stary 2014-09-20, 23:57   #3715
OlaM
Moderator

Cytat:
Olu ja mam cerę normalną. Latem gdy było gorąco używałam tej bazy tylko pod wysuszacze typu DW lub Everlasting . Sądzę że może podbijać błyszczenie na cerze tłustej , ale to pewnie też zależy jak tłusta jest Twoja cera. Sama baza jest lekka, przyjemna, odczówalnie nawilżająca.
Generalnie te bazy RBR są świetnej jakości.
Właśnie z jednej strony się obawiam, czy to nawilżenie nie przyspieszy mi świecenia, a z drugiej strony miałam już sporo baz typu oil free lub przeznaczonych typowo do cer mieszanych/tłustych, które dawały efekt odwrotny do zamierzonego, stąd pomyślałam, że może przekornie nawilżająca lepiej się sprawdzi . Jak jest lekka, to może się nada . Muszę kiedyś poprosić o próbkę, bo już któryś raz słyszę dobre opinie o bazach RBR.
OlaM jest offline  
Stary 2014-09-20, 23:58   #3716
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Dziewczyny co myslicie o szmince Up the amp ?
Zachorowalam na szminki... Masakra
Stary 2014-09-21, 00:00   #3717
OlaM
Moderator

Cytat:
Nigdy nie płaciłam tam jeszcze przelewem, dlatego praktyki nie mam, dzięki
Proszę .
Ja tam płacę tylko przelewem. Niestety dość długo księgują kasę (płacę zwykle z konta w ING) - przeciętnie 3 dni.
OlaM jest offline  
Stary 2014-09-21, 00:00   #3718
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie z jednej strony się obawiam, czy to nawilżenie nie przyspieszy mi świecenia, a z drugiej strony miałam już sporo baz typu oil free lub przeznaczonych typowo do cer mieszanych/tłustych, które dawały efekt odwrotny do zamierzonego, stąd pomyślałam, że może przekornie nawilżająca lepiej się sprawdzi . Jak jest lekka, to może się nada . Muszę kiedyś poprosić o próbkę, bo już któryś raz słyszę dobre opinie o bazach RBR.
Ja się nimi zupełnie nie interesowałam. Któregoś razu trafiłam do wątku profesjonalnego i poprosiłam o radę . Darko doradziła mi tą baze nawilżającą . Strzał w 10

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-21 o 00:01
Loyd jest offline  
Stary 2014-09-21, 00:02   #3719
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myslicie o szmince Up the amp ?
Zachorowalam na szminki... Masakra
Ja mam i akurat średnio lubię, bo robi mi sine usta. Dodam, że mam dość mocno wybarwione, ze skłonnością do ocieplania kolorów.
OlaM jest offline  
Stary 2014-09-21, 00:06   #3720
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

To pozazdrościć. U mnie ostatnio więcej rozczarowań niż zachwytów, i to generalnie we wszystkim .
Moze po prostu już masz przesyt wszystkiego

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości