Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-09-21, 11:33   #3751
OlaM
Moderator

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Masz tą? http://www.ingbank.pl/indywidualni/karty/visa
Limit na płatności w iternecie masz ustawiony? Mi douglas przeszedł.
Dokładnie taką. Może tajemnica tkwi w ustawieniach tego limitu . Muszę to sprawdzić.
OlaM jest offline  
Stary 2014-09-21, 11:35   #3752
figa84
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie ING, ale dotąd ńie udało mi się nią zapłacić.
ustawiłaś limi na koncie? z automatu jest zerowy (logujesz się na konto -> karty -> wybierasz kartę -> szczegóły -> zobacz/zmień limity karty )
figa84 jest offline  
Stary 2014-09-21, 11:36   #3753
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Próbowałam właśnie opłacić za pomocą karty zamówienie w Douglasie. Wszystkie dane wprowadzałam kilka razy, łącznie z tym 3-cyfrowym kodem z tyłu karty. No i nie udało się, ciągle mam komunikat: "Wprowadzone dane niestety są nieprawidłowe. Proszę je sprawdzić." W Douglasie opcja zapłaty kartą dotyczy niby kart kredytowych (tak jest napisane), a mojej - debetowej - nie chce zaakceptować.
Ja mam kartę z ING, zbliżeniową. Sami mi taką przysłali. Na przodzie karty mam napis "electronic use only". Może jednak mam nie taką kartę, jak trzeba . Pamiętam, że chyba chcąc Zenkowi zapłacić, też mi nie wyszło.
Ja w D. placilam wielokrotnie debetowka.

Co do ING to mialam kiedys konto i ucieklam od nich szybko. Na Feelu odrzucali mi od nich platnosc a ING blokowal kase. Limity mialam ustawione na kilka tysiecy. Ogolnie zadowolona z ich serwisu nie byla, wiec zamknelam konto. Niemniej pierwszy raz sie spotkalam z tym, ze jakas karte niektore sklepy odrzucaly. Kart mam kilka, bo i kilka kont. Problemy byly tylko z ING.

Idz do WBK. Konto za darmo. I jeszcze Ci 700 zlotych zaplaca.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2014-09-21 o 11:37
jamestown jest offline  
Stary 2014-09-21, 11:44   #3754
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Nie robie tam nigdy. Efekt jest paskudny. Widzialam kilkukrotnie i dziekuje.

Kinda sexy nie. Mam bardzo jasna skore i takie nudziaki mi nie pasuja. Poza tym to cieplak.
Mattene nie sa matowe. Sam MAC pisze, ze to pol mat.
Mi taki efekt odpowiada, wygląda ładnie, tylko z kolei na krótko.

To chyba od wyjściowej urody i pigmentacji ust zależy, ja przy jasnej skórze dziwacznie wyglądam z kolei w krzykliwych kolorach, bo usta mam naturalnie prawie bez koloru.
Półmatowe Mattene są bardziej matowe, niż niektóre oficjalnie matowe, np. Givenchy

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Jeszcze MUFE Rouge Intense są ok.
Stary 2014-09-21, 11:46   #3755
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
To chyba od wyjściowej urody i pigmentacji ust zależy, ja przy jasnej skórze dziwacznie wyglądam z kolei w krzykliwych kolorach, bo usta mam naturalnie prawie bez koloru.
Mnie pasuja, bo urode mam nieco "zdechla", do tego cieple usta, ktore nieszczegolnie mi pasuja. Tylko szpachle podkladowa i bronzerowa mam ciepla. Cala reszte musze miec zimna.
Zreszta ja naleze o tych, ktorym mocny makijaz bardzo pasuje. W delikatnym makijazu czy tylko pomalowanych rzesach wygladam paskudnie.
Cytat:
Półmatowe Mattene są bardziej matowe, niż niektóre oficjalnie matowe, np. Givenchy
A to nie przecze. Givenchy to matowa porazka.
Stary 2014-09-21, 11:48   #3756
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
ustawiłaś limi na koncie? z automatu jest zerowy (logujesz się na konto -> karty -> wybierasz kartę -> szczegóły -> zobacz/zmień limity karty )
Bingo, wszystko przeszło . Nie miałam zmienionego tego limitu, a on faktycznie ustawiony jest na zero.
Dziękuję bardzo za łopatologiczne wytłumaczenie - do mnie tylko takie trafia .

Cytat:
Ja w D. placilam wielokrotnie debetowka.

Co do ING to mialam kiedys konto i ucieklam od nich szybko. Na Feelu odrzucali mi od nich platnosc a ING blokowal kase. Limity mialam ustawione na kilka tysiecy. Ogolnie zadowolona z ich serwisu nie byla, wiec zamknelam konto. Niemniej pierwszy raz sie spotkalam z tym, ze jakas karte niektore sklepy odrzucaly. Kart mam kilka, bo i kilka kont. Problemy byly tylko z ING.

Idz do WBK. Konto za darmo. I jeszcze Ci 700 zlotych zaplaca.
Nie będę zmieniać konta, z czystego lenistwa i przyzwyczajenia. Poza tym warunki prowadzenia rachunków, opłaty i prowizje, non stop się zmieniają i na dobrą sprawę co chwila trzeba by się przenosić między bankami.
OlaM jest offline  
Stary 2014-09-21, 11:53   #3757
MissScareAll
Zakorzenienie

https://www.youtube.com/watch?v=tD0JG31xjao matowe nowości, tym razem Maybelline. Ciekawe, jak z jakością.
MissScareAll jest offline  
Stary 2014-09-21, 12:15   #3758
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
https://www.youtube.com/watch?v=tD0JG31xjao matowe nowości, tym razem Maybelline. Ciekawe, jak z jakością.
Jakos nie mam wiary w tania i matowa szminke. Pewnie bedzie wysuszac na wior.

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Poza tym warunki prowadzenia rachunków, opłaty i prowizje, non stop się zmieniają i na dobrą sprawę co chwila trzeba by się przenosić między bankami.
Ja akurat mam odmienne wrazenie, ale nie o tym watek .

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Moze ktos sie skusi:

http://www.hqhair.com/nars-cosmetics.../10639559.html
Stary 2014-09-21, 12:18   #3759
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Ja biorac próbki stara widocznie trafilam na panie nieszkolone z diorow, bo slowem sie nie zajaknely na temat rzekomej cudownosci zrobily probki i tyle .

Beata. jest offline  
Stary 2014-09-21, 12:20   #3760
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Ja też nie, mam od razu skojarzenia z biedronkowymi wynalazkami.

Przypomniało mi się. Mam jedną matową pomadkę, która jest blisko ideału. Była chyba z limitowanej edycji i żałuję, że nie wzięłam wszystkich kolorów. Lancome L'absolu Creme de Mat. Mam odcień 301 Prune Elixir, który wygląda na moich ustach bardzo podobnie do Rebel. Minimalnie bardziej wybija fioletowy ton. Nie schnie godzinami, od razu tworzy matową powłoczkę, nie wysusza, a bardzo długo się utrzymuje nawet przy jedzeniu i piciu, mocno kryje.

Zrobiłam swatcha w dziennym świetle, przy zachmurzeniu
Pierwsze zdjęcie zaraz po nałożeniu, na drugim kilka sekund później, po wyschnięciu.
Po lewej Lancome (wyszła odrobinę ciemniej, niż w rzeczywistości), po prawej Rebel.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00981.jpg (33,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00983.jpg (19,6 KB, 21 załadowań)
Stary 2014-09-21, 12:26   #3761
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie

ja wzielam probki ze stara
i uwazam ze jest dobry ale nie ma tego lal ktory oczekuje od podkladu
bardzo dobry podklad bez szalu
dalam bez kremu bez bazy przebija strukture skory najpierw ciemnieje pozniej jasnieje
kazy policzek posmarowalam innym kolorem po godzinie oba wygladaja tak samo

wole zamiast nowy podklad zainwestowac w super baze mam 3 ale ciekawa jestem tej RBR ktora on line jest niedotepna juz odlozylam u siebie w D
eleonorka cyrolka jest offline  
Stary 2014-09-21, 12:37   #3762
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
dalam bez kremu bez bazy przebija strukture skory najpierw ciemnieje pozniej jasnieje

wole zamiast nowy podklad zainwestowac w super baze mam 3 ale ciekawa jestem tej RBR ktora on line jest niedotepna juz odlozylam u siebie w D
całkiem fajna jest ta baza z kanebo, bez silikonów. Na mojej skórze wielkiego wow nie robi, ale malowałam ostatnio koleżankę i u niej na skórze różnica jest duża, spore wygładzenie

Soso jest offline  
Stary 2014-09-21, 12:38   #3763
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Ja akurat mam odmienne wrazenie, ale nie o tym watek .

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Moze ktos sie skusi:

http://www.hqhair.com/nars-cosmetics.../10639559.html

A ja bym chętnie posłuchała o twoich wrażeniach na temat banków, bo mam takie zdanie jak Ola. wBK pewnie tych 700 pln ot tak nie rozdaje tylko są jakieś dodatkowe warunki....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Taszanta jest offline  
Stary 2014-09-21, 12:39   #3764
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:

Która?
Mam 3 bazy RBR. Nawilżająca lekko lepka, zwieksza przyczepność podkładu, matująca daje świetny efekt solo albo z kompaktem, ale żaden podkład na niej nie wygląda dobrze, podkreśla suchość skóry (na mojej cerze, nie twierdzę, że u każdego tak musi być), rozświetlająca niby ładna, ale jakoś nie używam, właściwie to nie baza, a rozświetlacz w płynie.
Stary 2014-09-21, 12:46   #3765
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Mnie pasuja, bo urode mam nieco "zdechla", do tego cieple usta, ktore nieszczegolnie mi pasuja. Tylko szpachle podkladowa i bronzerowa mam ciepla. Cala reszte musze miec zimna.
Zreszta ja naleze o tych, ktorym mocny makijaz bardzo pasuje. W delikatnym makijazu czy tylko pomalowanych rzesach wygladam paskudnie.

A to nie przecze. Givenchy to matowa porazka.
Ja też mam zdechłą " urodę" co prawda szpachla mi nie pasuje ale uwielbiam bardzo mocne usta. Mam bardzo jasne włosy , cerę, lekkie cienie pod oczami muszę się trochę podkolorować żebym nie zlała się z murem
Wczoraj kupiłam koralową( w stronę pomarańczu) szminkę z loreala. Cudny jest. Ostatnio oszczędzam na szminkach. Ich ilość osiągnęła u mnie ilość 60 sztuk i nie mam jak tego wykorzystać

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:

Chodzi Ci o nawilżającą? Boska jest . Testuj

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Która?
Mam 3 bazy RBR. Nawilżająca lekko lepka, zwieksza przyczepność podkładu, matująca daje świetny efekt solo albo z kompaktem, ale żaden podkład na niej nie wygląda dobrze, podkreśla suchość skóry (na mojej cerze, nie twierdzę, że u każdego tak musi być), rozświetlająca niby ładna, ale jakoś nie używam, właściwie to nie baza, a rozświetlacz w płynie.
Tą rozświetlającą można kłaść solo na kości policzkowe? Chorowalam kiedyś na nią ( całkiem niedawne kiedyś) ale dziewczyny piszały że jako baza się nie sprawdza. Potem wymyśliłem sobie że wypróbuje ją jako rozświetlacz gdy wykończę swojego Smashboxa

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline  
Stary 2014-09-21, 13:09   #3766
teorema
Zadomowienie

Cytat:
A w sklepach u nas jest już do kupienia?
Kupiłam w Rossmannie.
A Douglasie też jest, jak widzę.
Cytat:
No niestety często z początkowym błyskiem wychodzą te niby matowe pomadki. Nie ma opcji, żeby nałożyć i wyjść, zawsze chusteczki przykładam żeby uzyskać porządany efekt. Albo używam konturówki na całe usta. Jedynie maty MACa są ok od początku, szczególnie Mattene. Givenchy mniej matowe, choć nie wysuszają.
Ja to też odkąd pamiętam wielbię mat ustach. Wiele lat temu Smashox miał fajne matowe szminki, idealne i nawilżające. Teraz stawiam na ładny kolor i nie wysuszanie, jak w Chanel, Pupa, Estee Lauder, a mat sobie sama robię na.końcu
Ta szminka nie jst opisywana jako matowa - dzielę się swoimi spostrzeżeniami. W nazwie podaje, że robi efekt "zamszowy", ale co to dla kogo znaczy, to już oddzielna kwestia.

Co do pogrubionego: ja robię tak samo - zawsze - tym bardziej, że nakładanie samej pomadki i nic dalej z nią nierobienie to wielki błąd makijażowy (typowy dla lat 80. ubiegłego wieku) W tym przypadku nakladam szminkę, a potem palcem wklepuję w usta, a jak chcę kolor bardziej wgryziony, to dodatkowo chusteczka i druga warstwa szminki albo nie.

teorema jest offline  
Stary 2014-09-21, 13:12   #3767
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Wyglądają fajnie
Z maybelline najfajńiejsze są te 14 hours. Mają świetne kolory

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline  
Stary 2014-09-21, 13:14   #3768
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A ja bym chętnie posłuchała o twoich wrażeniach na temat banków, bo mam takie zdanie jak Ola. wBK pewnie tych 700 pln ot tak nie rozdaje tylko są jakieś dodatkowe warunki....
Oczywiscie, ze warunki sa. Banalne. Wszystko jest w sieci opisane. Nie chce offtopowac. Z WBK bardzo jestem zadowolona. Do zakupow zaganicznych jednak odradzam. Dlatego nie mam tylko jednego konta.

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja też mam zdechłą " urodę" co prawda szpachla mi nie pasuje ale uwielbiam bardzo mocne usta. Mam bardzo jasne włosy , cerę, lekkie cienie pod oczami muszę się trochę podkolorować żebym nie zlała się z murem
Wczoraj kupiłam koralową( w stronę pomarańczu) szminkę z loreala. Cudny jest. Ostatnio oszczędzam na szminkach. Ich ilość osiągnęła u mnie ilość 60 sztuk i nie mam jak tego wykorzystać
To rzeczywiscie sporo. Ja mam ponad 70 lakierow do paznokci na ktore wydalam grube tysiace. Uzywam regularnie chyba 6-ciu .
Stary 2014-09-21, 13:15   #3769
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Chodzi Ci o nawilżającą? Boska jest . Testuj

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Tą rozświetlającą można kłaść solo na kości policzkowe? Chorowalam kiedyś na nią ( całkiem niedawne kiedyś) ale dziewczyny piszały że jako baza się nie sprawdza. Potem wymyśliłem sobie że wypróbuje ją jako rozświetlacz gdy wykończę swojego Smashboxa
Można, jak najbardziej, tylko minimalną ilość, bo jest naprawdę bardzo błyszcząca, wręcz srebrna mi się czasem wydaje Ale zmieszana z podkładem w okolicy kości policzkowych i delikatnie wklepana może dać radę.
Stary 2014-09-21, 13:17   #3770
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie

Cytat:
Która?
ja jestem ciekawa tej nawizajacej mam bardzo sucha skore ale bez skorek z tym ze jak naloze podklad widac pory bardzo lubie baze zmiejszajaca pory z clinique albo z benefita
fajna jest tez owocowa z jane iredale
z rbr bardzo lubie mleczna akwarele i sie zastanawiam czy jeszcze lepiej nie sprawdzila by sie z ta baza wlasnie

misiac temu bylam na sesji wizazystka mnie upackala wiem ze dala sporo basy i jakis podklad w butelkach cos jak mac body and face

po tem swiecilam sie jak psu jajca ale jak juz weszlam na plan to nie pamietam kiedy ostatnio moja skora wygladala tak idealnie jak z woalem fotoshopa

oczy pomalowala tak sobie usta tez poprawilam ale modelowanie twarzy i cera wygladalo wprost bajecznie

juz dzieki niej stalam sie posiadaczem padow silikonowych pod oczy i wlasnie podkladu z maca oraz paru innych drobiazgow do ktorych nie przykladlam wagi

Edytowane przez eleonorka cyrolka
Czas edycji: 2014-09-21 o 13:25
Stary 2014-09-21, 13:21   #3771
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Oczywiscie, ze warunki sa. Banalne. Wszystko jest w sieci opisane. Nie chce offtopowac. Z WBK bardzo jestem zadowolona. Do zakupow zaganicznych jednak odradzam. Dlatego nie mam tylko jednego konta.

To rzeczywiscie sporo. Ja mam ponad 70 lakierow do paznokci na ktore wydalam grube tysiace. Uzywam regularnie chyba 6-ciu .
Też mam WBK od lat i jestem zadowolona.

A za cenę lakierów do paznokci i szminek (jedno i drugie powyżej setki, liczyłam ostatnio, żeby się przestraszyć i opanować) mogłabym pewnie sobie zafundować urlop...chętnie bym teraz zamieniła część na pieniądz, bo żadnego dłuższego wakacyjnego wyjazdu w tym roku nie miałam
Stary 2014-09-21, 13:25   #3772
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:

Ja lakierów też mam tyle ale nie wydałam aż tyle . Używam Inglotów a te wiadomo nie są drogie( porównując do OPI np)...przynajmniej na tym polu nie wydaje za dużo.
Ostatnia moja mania to mania podkładowa. Skończyło się wysypem i rozdaniem całego tego majdanu. Od czasu do czasu muszę sobie coś wymyślić żeby mi się nie nudziło

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Można, jak najbardziej, tylko minimalną ilość, bo jest naprawdę bardzo błyszcząca, wręcz srebrna mi się czasem wydaje Ale zmieszana z podkładem w okolicy kości policzkowych i delikatnie wklepana może dać radę.
To chyba sobie ją zafunduje gdy " wykończę " swoją starą.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-21 o 13:27
Loyd jest offline  
Stary 2014-09-21, 13:44   #3773
jamestown
Avada kedavra.

Prosze o brawa. Wlasnie skomponowalam zamowienie na Iherbie. Zadnych glupot, zadnych "a moze sie kiedys przyda"; wszystko niezbedne na moja brzydote .
Stary 2014-09-21, 13:50   #3774
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Prosze o brawa. Wlasnie skomponowalam zamowienie na Iherbie. Zadnych glupot, zadnych "a moze sie kiedys przyda"; wszystko niezbedne na moja brzydote .
klask i:

Loyd jest offline  
Stary 2014-09-21, 14:41   #3775
smash
Zakorzenienie

Od rana noszę Stara. Efekt jest super, ale niestety ta 020 jest jednak za ciemna dla mnie , w zimie będzie się zdecydowanie odcinac od szyi i dekoltu. Smuteczek.
010 za jasne. Zastanawiam się czy 011 nie byłoby ok, biorąc pod uwagę, ze 021 jest ciemniejsze niż 020.
Jakby ktoś wypatrzył próbki 011 na all czy Ebayu - krzyczcie

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post79605186
smash jest offline  
Stary 2014-09-21, 15:02   #3776
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Od rana noszę Stara. Efekt jest super, ale niestety ta 020 jest jednak za ciemna dla mnie , w zimie będzie się zdecydowanie odcinac od szyi i dekoltu. Smuteczek.
010 za jasne. Zastanawiam się czy 011 nie byłoby ok, biorąc pod uwagę, ze 021 jest ciemniejsze niż 020.
ja zawsze biore dwa w moi odcieniu i mieszam wtedy bez wzgledu lato zima moge zuzyc do konca oba

mi star podkreslil pory ktorym nie widac bez pudru

myslalam ze pojade dzis po RBR baze nawilzajaca ale leje chyba pojade jutro

skad wiesz ze 21 bedzie ciemiejsze 42 jest jasniejsze od 40 mp

Czas edycji: 2014-09-21 o 15:04
Stary 2014-09-21, 15:17   #3777
smash
Zakorzenienie

Cytat:
ja zawsze biore dwa w moi odcieniu i mieszam wtedy bez wzgledu lato zima moge zuzyc do konca oba

mi star podkreslil pory ktorym nie widac bez pudru

myslalam ze pojade dzis po RBR baze nawilzajaca ale leje chyba pojade jutro

skad wiesz ze 21 bedzie ciemiejsze 42 jest jasniejsze od 40 mp
Testowałam na dłoni 20 i 21. 20 wydawało się jaśniejsze, dlatego dedukuję, że podobnie może być z 10 i 11. Nie jestem jednak pewna czy tak jest faktycznie, w związku z czym chciałabym dorwać próbke 11.

smash jest offline  
Stary 2014-09-21, 15:20   #3778
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
10 jest niby neutralem, ale przy 11-tce wychodzi rozowo. Oba sa tak samo ciemne. Z racji tego, ze jestem zolta 11-tka bardziej mi jednak pasuje.
Stary 2014-09-21, 15:24   #3779
smash
Zakorzenienie

Cytat:
10 jest niby neutralem, ale przy 11-tce wychodzi rozowo. Oba sa tak samo ciemne. Z racji tego, ze jestem zolta 11-tka bardziej mi jednak pasuje.
James, a 11 jest w końcu dostępna w PL? Gdzie ją można we Wro dorwać?

smash jest offline  
Stary 2014-09-21, 15:25   #3780
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie

Cytat:
Testowałam na dłoni 20 i 21. 20 wydawało się jaśniejsze, dlatego dedukuję, że podobnie może być z 10 i 11. Nie jestem jednak pewna czy tak jest faktycznie, w związku z czym chciałabym dorwać próbke 11.
wlasnie najlepiej robowac
mi np 40 na twarzy pocemniala troche a 31 rozjasniala
a i juz widze ze pomalu znika z twarzy

Czas edycji: 2014-09-21 o 15:27
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości