Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-09-25, 19:58   #3991
paula5656
Zadomowienie

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak się składa, że dokładnie tydzień temu kupilam u nich, tylko w ramach Allegro, Anastasia Dipbrow Pomade. Na razie jednak nic do mnie nie dotarło - głucha cisza . Na aukcji jest sprzeczna informacja - na górze strony info, że wysyłka do 14 dni, a pod opisem produktu, że w ciągu 48 godzin . Pozostaje mi zatem cierpliwie czekać. Mam nadzieję, że się w ogóle doczekam .
Ja się doczytałam, że nawet do 21 dni, jak dostaniesz przesyłkę byłabym wdzięczna za informację
paula5656 jest offline  
Stary 2014-09-25, 20:06   #3992
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Ja się doczytałam, że nawet do 21 dni, jak dostaniesz przesyłkę byłabym wdzięczna za informację
Nie ma sprawy. Na pewno otrzymany produkt wezmę pod lupę, pod kątem oryginalności przede wszystkim, choć zadanie będę miała utrudnione, bo dotąd nie miałam w ręku nic z tej firmy .
OlaM jest offline  
Stary 2014-09-25, 20:08   #3993
becca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
YSL lepszy niż Dior, ale też bez szału, plus, że nie podkreśla suchych skórek, nie włazi i ma super konsystencję, ale ja mam zły kolor. Corii jaki kolor Tobie pasuje?
U mnie zachowanie Stara zależy od kremu pod nim, wczoraj było dużo lepiej, ale dla mnie numerem jeden jest Guerlain Tenue, tylko z kolorem muszę kombinowač.
u mnie Guerlain Tenue bez szału...raczej w kierunku porażki...za to Star jak najbardziej...testowałam globalnie na lotnisku tzn. pani z obsługi zrobiła mi makijaż bo samolot miałam rano i nie chciało mi się maziać w domu...zawsze tak robię i polecam bo można globalnie i w ekstremalnych warunkach przetestowac wszystko co chodzi po głowie...w temacie to: Star 010 wyglądał pięknie...wtopił się w skórę, nigdzie nie wlazł, delikatnie rozswietlił i trzymał się w delikatnym macie cały dzień ( i to w podróży) kolor trochę za jasny...dlatego kupiłam 020
becca jest offline  
Stary 2014-09-25, 20:34   #3994
ranka
Kici kici miau miau

dostalam dzis Stara 011 z feelunique ale nie mialam okazji jeszcze potestowac.. jednak myslalam ze bedzie bardziej zolty.

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie nic nie znika, trzyma się az do zmycia bez straty koloru. Za to Touche Eclat - ten to w 3 godziny mi znikał Ale TE nie piszę ze Long Wear, a FI wspominaja o tym
u mnie chyba tylko DW trzymal sie caly dzien ale piekna mialam maske.. dziekuje. juz chyba nie zwracam na to uwagi, na znikanie podkladu ale na pewno YSL nie kupie bo mam juz taki podobny podklad moze byloby inaczej gdybym uzywala pudru ale dla mnie to juz za duzo..
ranka jest offline  
Stary 2014-09-25, 20:35   #3995
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Tak się składa, że dokładnie tydzień temu kupilam u nich, tylko w ramach Allegro, Anastasia Dipbrow Pomade. Na razie jednak nic do mnie nie dotarło - głucha cisza . Na aukcji jest sprzeczna informacja - na górze strony info, że wysyłka do 14 dni, a pod opisem produktu, że w ciągu 48 godzin . Pozostaje mi zatem cierpliwie czekać. Mam nadzieję, że się w ogóle doczekam .
O, a jak to wychodzi cenowo w porownaniu ze sklepami w UK i USA?

Taszanta jest offline  
Stary 2014-09-25, 20:36   #3996
becca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Właśnie przetestowałam Fusion Inka. Test polegał na nałożeniu i popędzeniu do łazienki, żeby go zmyć, bo wyglądałam tak:
Nie wiem, dla jakich cer jest taka sucha pianka. Tzn. w sumie wiem, mojej mamie pasował Dla mnie koszmarek. A jeśli chodzi o jego opis i to wychwytywanie pyłu kosmicznego, nie wiem, dlaczego tak poważna firma pozwala sobie na takie farmazony Zwijałam się ze śmiechu, czytając to. Jak dla mnie to robią idiotki ze swoich klientek.
Idę testować Stara.

ciekawe co będzie następne...aż ciężko sobie wyobrazić...
becca jest offline  
Stary 2014-09-25, 20:51   #3997
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was słyszała lub kupowała w sklepie premiumusa? Choruję na te piękne palety
Ja kupowałam produkt do włosów przez allegro, czas realizacji 21 dni, produkt dostała w drugim tygodniu, nic do nich nie pisałam ale oni informowali o każdym etapie mojego zamówienia.co do orginalności to moj produkt jest zgodny z opisem producenta.
hola ola jest offline  
Stary 2014-09-25, 21:01   #3998
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
O, a jak to wychodzi cenowo w porownaniu ze sklepami w UK i USA?
Z przesyłką zapłaciłam 118,90 zł. Nie wiem, ile kosztuje w innych sklepach, zwłaszcza zagranicznych. Zapewne wychodzi taniej. Włączyło mi się jednak kompulsywne klikanie, a to napatoczyło się jako pierwsze .

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Ja kupowałam produkt do włosów przez allegro, czas realizacji 21 dni, produkt dostała w drugim tygodniu, nic do nich nie pisałam ale oni informowali o każdym etapie mojego zamówienia.co do orginalności to moj produkt jest zgodny z opisem producenta.
O, dobrze wiedzieć. Jestem trochę spokojniejsza. Ja na razie też nic nie pisałam, zresztą wolę dłużej poczekać, byle produkt był oryginalny.
OlaM jest offline  
Stary 2014-09-25, 21:09   #3999
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

dziewczyny z cerą mieszaną skłonną do zapychania: jakich kremideł nawilżających/odżywiających używacie ? ja na razie używam rano DDMG z clinique a wieczorem Clinique DDMG+Clinique superdefense do cery mieszanej/tłustej.

Jednak czuję,że w dzień moja cera nie jest dostatecznie nawilżona i chyba otworzę sobie bo mam w zapasach estee lauder day wear i będę go nakładać rano po DDMG.
Kremu,którego używam na noc zostało mi może 1/3 słoiczka i szukam jakiegoś następcy, jak nie znajdę kupię go ponownie.
Moze coś polecacie? Używała któraś Clinique Moistrue surge ?
Stary 2014-09-25, 21:18   #4000
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
dziewczyny z cerą mieszaną skłonną do zapychania: jakich kremideł nawilżających/odżywiających używacie ? ja na razie używam rano DDMG z clinique a wieczorem Clinique DDMG+Clinique superdefense do cery mieszanej/tłustej.

Jednak czuję,że w dzień moja cera nie jest dostatecznie nawilżona i chyba otworzę sobie bo mam w zapasach estee lauder day wear i będę go nakładać rano po DDMG.
Kremu,którego używam na noc zostało mi może 1/3 słoiczka i szukam jakiegoś następcy, jak nie znajdę kupię go ponownie.
Ja mam cerę bardzo skłonną do zapychania://
Używam na zmianę serum super Aqua od Guerlain i gdy nawilżenie nie jest wystarczające Physiogelu samo serum ale narazie daje radę .(25 lat) muszę doprowadzić cerę do stanu używalności potem będę szukać jakiegoś lekkiego kremu

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline  
Stary 2014-09-25, 21:21   #4001
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:

Uwielbiam tonik
http://www.paulaschoice.pl/pl/p/RESI...lex-118-ml/118
Uzywam wievzorem pod krem lub serum pauli a rano tylko ten tonik, nawilzenie super, uwielbiam go. Do kompletu polecam serum z antyoksydantami i moja cera jest piękna
hola ola jest offline  
Stary 2014-09-25, 21:23   #4002
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja mam cerę bardzo skłonną do zapychania://
Używam na zmianę serum super Aqua od Guerlain i gdy nawilżenie nie jest wystarczające Physiogelu samo serum ale narazie daje radę .(25 lat) muszę doprowadzić cerę do stanu używalności potem będę szukać jakiegoś lekkiego kremu
coś o tym wiem,kilka lat walczyłam z cerą, jak już było wszystko ok to miałam zabieg pod narkozą.. i znowu się zaczęło:rolleye s: trochę doprowadziłam ją do porządku po kilku miesiącach,było ok. Teraz zrobiłam sobie grzywkę i mam wysypke na czole od 1,5 miesiaca muszę chyba zrezygnować z grzywki.. zapuszczę ją i będę zaczesywała na bok. Podoba mi się no ale trudno, nie będę chodzić z czołem jak dojrzewająca nastolatka
Stary 2014-09-25, 21:26   #4003
ranka
Kici kici miau miau

tez polecam Paula's choice.
natomiast dla mnie absolutnym hitem od kilku tygodni jest serum REN Omega ktore stosuje na wszelkie podraznienia. pieknie łagodzi. a nawilzajacych nie uzywam z powodu zapominania:/
http://www.renskincare.com/p/3074/Om...t+Repair+Serum
ranka jest offline  
Stary 2014-09-25, 21:31   #4004
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
coś o tym wiem,kilka lat walczyłam z cerą, jak już było wszystko ok to miałam zabieg pod narkozą.. i znowu się zaczęło:rolleye s: trochę doprowadziłam ją do porządku po kilku miesiącach,było ok. Teraz zrobiłam sobie grzywkę i mam wysypke na czole od 1,5 miesiaca muszę chyba zrezygnować z grzywki.. zapuszczę ją i będę zaczesywała na bok. Podoba mi się no ale trudno, nie będę chodzić z czołem jak dojrzewająca nastolatka
Ostatnio jedna z Wizażanek z Biochemii poleciła mi żeby używać dobrze nawilżającego serum w okresie kiedy mam największy wysyp i tylko ratować się kremem. Pomaga wywalila. Też kremy z Loreala i postanowiłam używać tylko jednego podkładu

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline  
Stary 2014-09-25, 21:36   #4005
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tez polecam Paula's choice.
natomiast dla mnie absolutnym hitem od kilku tygodni jest serum REN Omega ktore stosuje na wszelkie podraznienia. pieknie łagodzi. a nawilzajacych nie uzywam z powodu zapominania:/
http://www.renskincare.com/p/3074/Om...t+Repair+Serum
Ja jestem oczarowana serią Resist anti aging

Ranko o co z pauli lubisz?

To serum miałam i potwierdzam ze jest super.
hola ola jest offline  
Stary 2014-09-25, 21:38   #4006
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Cytat:
Ostatnio jedna z Wizażanek z Biochemii poleciła mi żeby używać dobrze nawilżającego serum w okresie kiedy mam największy wysyp i tylko ratować się kremem. Pomaga wywalila. Też kremy z Loreala i postanowiłam używać tylko jednego podkładu
to cieszę się,że pomaga. Mi został tylko problem z czołem, najprawdopodobniej przez grzywkę,którą sobie zrobiłam. Ale dalej szukam kremu dobrze nawilżającego - trochę kusi mnie Dior hydra sorbet albo Clinique moistrue surge wiem,że moistrue można teraz kupić w Sephorach w miniaturowych opakowaniach, chyba się przejdę na dniach,żeby przetestować.
Teraz w sumie jest -20% do 5.10 także kremidło opłacałoby mi się jakieś kupić, żeby już mieć jak skończy mi się superdefense a myślę,że w ciągu 1-1,5 miesiąca wykończę go.
Stary 2014-09-25, 21:39   #4007
ranka
Kici kici miau miau

z Pauli glownie kwasy BHA, chociaz skora sie troche lepi , ale i tak na noc sie kladzie. nie wiem jak jest teraz ale kiedys mozna bylo zamawiac probki Aha tez mialam ale jakos bez echa..

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2014-09-25 o 21:41
ranka jest offline  
Stary 2014-09-25, 21:39   #4008
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Kochana pisałaś coś wcześniej o chanelach, że to coś chanelowego Cię zapchało tak można wiedzieć co to było?

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2014-09-25, 21:47   #4009
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
z Pauli glownie kwasy BHA, chociaz skora sie troche lepi , ale i tak na noc sie kladzie. nie wiem jak jest teraz ale kiedys mozna bylo zamawiac probki Aha tez mialam ale jakos bez echa..
Można próbki, od tego zaczełam. Kwasy właśnie zamierzam testowac od pauli.
hola ola jest offline  
Stary 2014-09-25, 22:13   #4010
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Z przesyłką zapłaciłam 118,90 zł. Nie wiem, ile kosztuje w innych sklepach, zwłaszcza zagranicznych. Zapewne wychodzi taniej. Włączyło mi się jednak kompulsywne klikanie, a to napatoczyło się jako pierwsze .

O, dobrze wiedzieć. Jestem trochę spokojniejsza. Ja na razie też nic nie pisałam, zresztą wolę dłużej poczekać, byle produkt był oryginalny.
A no to więcej niz za granicą, oby było orginalne

Taszanta jest offline  
Stary 2014-09-25, 22:15   #4011
becca
Zakorzenienie

tez polecam kwasy i oczywiscie retinol...można na poczatek zacząć z kwasami z BU...tańsze od Pauli i duży wybór...a tym którym podkład się maże, migruje, waży się polecam zrezygnować z kremu na dzień i dawać tylko serum z wit.C...mi z żadnym kremem/serum podkład tak nie współpracuje jak z tym serum...a już chciałam isc do Armani i Maestro w gablotę im trzasnąć bo tak się mazał...a teraz bajka...
becca jest offline  
Stary 2014-09-25, 22:33   #4012
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Kochana pisałaś coś wcześniej o chanelach, że to coś chanelowego Cię zapchało tak można wiedzieć co to było?
Oczuwiście
Chanel perfection Lumiere... To nawet trudno opisać... Zwalałam winę na bazę. O ile używałam go zimą i było w miarę ok o tyle już wiosną był dramat.
Chanel Vitalumiere ( nie Aqua) dramat ...

Miałam też bazę le blanc de Chanel ( chyba już jej nie ma) .. Niby ok ale też napakowana silikonem i trochę mnie zapchała.

Najgorzej było z pierwszym... Zraziłam się do Chanel

Loyd jest offline  
Stary 2014-09-25, 22:45   #4013
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Oczuwiście
Chanel perfection Lumiere... To nawet trudno opisać... Zwalałam winę na bazę. O ile używałam go zimą i było w miarę ok o tyle już wiosną był dramat.
Chanel Vitalumiere ( nie Aqua) dramat ...

Miałam też bazę le blanc de Chanel ( chyba już jej nie ma) .. Niby ok ale też napakowana silikonem i trochę mnie zapchała.

Najgorzej było z pierwszym... Zraziłam się do Chanel
Ojj a ja mam jeszcze odlewkę tego nowego chanelka i aż się boje nałożyć na buzię. Testowałam go ostatnio i mnie nie zachwycił bo miałam za ciemny kolor i zrobiłam drugie podejście ale pamiętam, że jak nałożyłam go na buzię to czułam, że mi tak skóra się odparza i zaraz jakieś bąble wyskoczą tak jakby się dusiła pod tym podkładem.. no nic zobacze jak będzie teraz.

Stary 2014-09-25, 22:51   #4014
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Ojj a ja mam jeszcze odlewkę tego nowego chanelka i aż się boje nałożyć na buzię. Testowałam go ostatnio i mnie nie zachwycił bo miałam za ciemny kolor i zrobiłam drugie podejście ale pamiętam, że jak nałożyłam go na buzię to czułam, że mi tak skóra się odparza i zaraz jakieś bąble wyskoczą tak jakby się dusiła pod tym podkładem.. no nic zobacze jak będzie teraz.
Chodzi Ci o Velvet?

Loyd jest offline  
Stary 2014-09-25, 22:52   #4015
jamestown
Avada kedavra.

Polecicie jakis sklep online z klawiszami? Ten z przecinkiem mi sie popsul i musze wymienic.
Stary 2014-09-25, 22:58   #4016
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Chodzi Ci o Velvet?
tak

Stary 2014-09-25, 23:01   #4017
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
tak
Mi nie podobał się efekt ale nic mi się po nim z buzią nie działo.
Tyle że używałam go łącznie miesiąc z przerwami.
Efekt.. Taki sobie

Loyd jest offline  
Stary 2014-09-25, 23:02   #4018
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

Miałam też bazę le blanc de Chanel ( chyba już jej nie ma) .. Niby ok ale też napakowana silikonem i trochę mnie zapchała.l
Oczywiscie, ze jest dalej baza, po face liftingu teraz.
Tez ja miakam kiedys, ale tez nic spejszyl

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 117 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-09-25, 23:05   #4019
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oczywiscie, ze jest dalej baza, po face liftingu teraz.
Tez ja miakam kiedys, ale tez nic spejszyl
A widzisz. Nie spotkałam jej dawno. U mnie nie dawała efektu. RBR zdecydowanie lepsza. Visionaire od Lancome też lepsza innych od szanela nie miałam i pewnie mieć nie będę

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-25 o 23:09
Loyd jest offline  
Stary 2014-09-25, 23:16   #4020
Vegetka
Zakorzenienie

Kliknęłam dziś na d. Podkład laura mercier. Nie mogłam się powstrzymać do tego wzięłam pomadkę pink pigeon z mac i żeby dobić do 300 zł wrzuciłam konturówkę do ust z nyx. Wszedł kod na -50 zł i do tego wpisałam kod na -10% i odjęlo mi od pomadki mac. Wrzuciłam sobie znowu próbkę estee
Vegetka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości