Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-10-04, 13:21   #4291
OlaM
Moderator

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Masakra, jak coś takiego widzę, to wręcz mi smutno, że ludzie jak bydło potrafią się zachowywać, nie obrażając bydła.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
:Eek:
To już wiem, dlaczego u mnie w Lidlu nigdy nic nie ma, jak przychodzę tam spacerkiem po południu.

Moja matka ma tą torbę, tyle, że normalnie kupioną. Teraz aż wstyd się z nią pokazać, to jak atrybut nowej subkultury i łup wojenny w jednym
Nie powiem, mnie niektóre z tych toreb się podobają, ale chyba miałabym opory nosić, bo ktoś mógłby mnie posądzić o walkę wręcz przy tych koszach . Poza tym nie lubię mieć tego, co masowo kupują tłumy.

Cytat:
Napisane przez Angelika0410 Pokaż wiadomość
O zgrozo co to :P mi osobiście szkoda tylko kasy na Markę. Kupuje torebki w H&M czy reserved i jestem zadowolona

Wysłane z aplikacji mobilnej.
Choć nie jest to regułą, to zwykle za marką idzie jakość. Dlatego nie można generalizować, że kupując droższe rzeczy płaci się JEDYNIE za markę.

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość

Pomijac ludzi zachowujacych sie jak zwykla holota to musze przyznac, ze zadziwia mnie bezmyslna polityka Lidla. Wiadomo, ze wiekszosc tych zwierzo-ludzi to sprzedawcy z Allegro. Czemu nie ma limitu sztuk na osobe? Zupelnie tego nie ogarniam.

Zgadzam sie. Nawet by mi sie wstac nie chcialo.
Właśnie zwróciłam uwagę, że niektórzy brali całe naręcza tych torebek. Myślę, że sporo z nich w celach spekulacyjnych .

Mnie również nie chciałoby się wstać wcześnie rano po to tylko, żeby walczyć z dzikim tłumem.
OlaM jest offline  
Stary 2014-10-04, 13:38   #4292
Angelika0410
Raczkowanie

Ja dostałam kupony na urodziny z Douglaasa tez

Angelika0410 jest offline  
Stary 2014-10-04, 14:03   #4293
ranka
Kici kici miau miau

Wzielam probaska True Radiance
Odnosnie szalu z Lidla szkoda zescie dzis Pandory ni widzialy.. Kolejki kilometrowe
ranka jest offline  
Stary 2014-10-04, 14:05   #4294
Angelika0410
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Wzielam probaska True Radiance
Odnosnie szalu z Lidla szkoda zescie dzis Pandory ni widzialy.. Kolejki kilometrowe

U mnie na lotnisku tez sprzedajemy pandore i tłumów nie ma

Angelika0410 jest offline  
Stary 2014-10-04, 14:09   #4295
ranka
Kici kici miau miau

Tak tak ale dzis promocja
ranka jest offline  
Stary 2014-10-04, 14:24   #4296
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Przetestowałam Clarinsa Skin Illusion i póki co korzystniej wypada True Radiance
Skin Illusion, super lekki, świetnie się rozprowadza, ładnie wtapia, słabo kryje, akurat mocniejszego krycia nie potrzebuję, jedynie wyrównać koloryt itp, dość trwały, ale wielkiego Wow jakoś nie ma, poprawny i tyle. Przypomina mi bardzo Burżuja Healthy mix serum na twarzy wygląda bardzo podobnie.

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-10-04, 14:44   #4297
OnaZakupoholik
Zakorzenienie

Cytat:

Dobrze znać kogoś pracującego na lotnisku
Stary 2014-10-04, 15:31   #4298
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
.

A co to za promocja?

EDYCJA: już wiem.

A co do tego filmiku z Lidla - ja tam chamstwa i zdziczenia jakoś nie dostrzegłam. Już bez przesady. Nikt sobie niczego nie wyrwał z rąk, nie wykłócał ani nie podstawiał nogi
Swoją drogą, co za idioci sami lezą na takie 'akcje', a potem nagrywają z tego filmiki i wrzucają do sieci. To już naprawdę trzeba nie mieć co robić.

Edytowane przez Macintosh
Czas edycji: 2014-10-04 o 16:43
Macintosh jest offline  
Stary 2014-10-04, 16:02   #4299
OnaZakupoholik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
A co to za promocja?

EDYCJA: już wiem.

A co do Lidla - ja tam chamstwa i zdziczenia jakoś nie dostrzegłam. Już bez przesady. Nikt sobie niczego nie wyrwał z rąk, nie wykłócał ani nie podstawiał nogi
Swoją drogą, co za idioci sami lezą na takie 'akcje', a potem nagrywają z tego filmiki i wrzucają do sieci. To już naprawdę trzeba nie mieć co robić.
nie zgadzam się
Stary 2014-10-04, 16:09   #4300
Soso
Zakorzenienie

Wołami by mnie do takiego Lidla nie zaciągnęli. Dla mnie branie udziału w takich walkach o dobra (o ile nie jest to woda na pustyni ) jest poniżajace
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Przetestowałam Clarinsa Skin Illusion i póki co korzystniej wypada True Radiance
Skin Illusion, super lekki, świetnie się rozprowadza, ładnie wtapia, słabo kryje, akurat mocniejszego krycia nie potrzebuję, jedynie wyrównać koloryt itp, dość trwały, ale wielkiego Wow jakoś nie ma, poprawny i tyle. Przypomina mi bardzo Burżuja Healthy mix serum na twarzy wygląda bardzo podobnie.
serio? ja na fali sympatii do Bourjois kupiłam ten podkłąd i uważam, ze jest fatalny, poczwaszy od tego ze widać go na skórze, skończywszy na tym, że ciemnieje Skin Illusion jest boski i pięknie podkreśla/wydobywa gładkość skóry.

Soso jest offline  
Stary 2014-10-04, 16:10   #4301
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
nie zgadzam się
To się nie zgadzaj.

Ja co prawda nigdy nie brałam udziału w takich akcjach w Lidlu, ale śmieszy mnie też takie dramatyzowanie jak to się ludzie tam nie poniżają, kompromitują, że zachowują po chamsku. Potem oglądam taki filmik i widzę zeldwie pośpiech w dotarciu do celu i szperanie w koszach (w ogóle mnie nie bulwersuje, że biorą po kilka sztuk towaru, co w tym dziwnego skoro cena jest atrakcyjna, tzw. reglamentacja to była za komuny). No faktycznie - mega dzicz. Znacznie większa dzicz to ci, którzy to nagrywają cholera wie w jakim celu.
Brałam 'udział' parę razy w black friday i wtedy to się działo.
EOT.

Czas edycji: 2014-10-04 o 16:20
Macintosh jest offline  
Stary 2014-10-04, 17:30   #4302
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Ja pare lat temu widzialam to co sie dzieje w llidlu na zywo.
Chcialam kupic ekspres do kawy, w drodze do pracy podjechalam pod lidla. Akurat trafilam na otwarcie. Przed sklepem stala kolejka , a jak otwarli drzwi ludzie ruszyli z tymi wozkami jak szaleni. Mnie to przeroslo. widzialam jak sie ludzie rozpychaja, nie patrza ze mozna komus krzywde zrobic wozkiem, byle do przodu jak dla mnie nie jest to normalne.
Ale ktos lubi adrenalinke przy zakupach to ok.

Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2014-10-04 o 17:34
Beata. jest offline  
Stary 2014-10-04, 17:35   #4303
OnaZakupoholik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja pare lat temu widzialam to co sie dzieje w llidlu na zywo.
Chcialam kupic ekspres do kawy, w drodze do pracy podjechalam pod lidla. Akurat trafilam na otwarcie. Przed sklepem stala kolejka , a jak otwarli drzwi ludzie ruszyli z tymi wozkami jak szaleni. Mnie to przeroslo. widzialam jak sie ludzie rozpychaja, nie patrza ze mozna komus krzywde zrobic wozkiem, byle do przodu jak dla mnie nie jest to normalne.
Ale ktos lubi adrenalinke przy zakupach to ok.
dla mnie to pokazuje, jaki jest stan finansów przeciętnego Kowalskiego jest to dla mnie bardzo smutne dla kogoś to normalne… dla mnie nie
Stary 2014-10-04, 17:41   #4304
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

czy ja wiem , jak ktos ma faktycznie kiepska sytuacje finansowa to ma w nosie torby z witchenna czy crocsy, martwi sie co ma dac dzieciom do jedzenia i za co rachunki oplacic.
Zgadzam sie jak najbardziej, ze wiekszosc ludzi w naszym pieknym kraju ma kiepska sytuacje, ale wydaje mi sie ze oni akurat nie biora udzialu w tych akcjach bo ich zwyczajnie na to nie stac.

Beata. jest offline  
Stary 2014-10-04, 17:47   #4305
Macintosh
Zakorzenienie

Ale torba Wittchen za ponad stówę, to nie jest - zdaje się - towar pierwszej potrzeby więc też znowu bez przesady z rzekomą biedą u tych ludzi. Bitwy o towar w 'promocji' to nie jest klimat typowy dla Polski. Byłam świadkiem tysiąc razy gorszego klimatu w USA chociażby.

Czas edycji: 2014-10-04 o 17:58
Macintosh jest offline  
Stary 2014-10-04, 18:01   #4306
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
swieta racja

chcialam cos od siebie nabazgrolic ale ni jak lepiej tego ujac nie potrafie

i mam nadzieje ze moje ulubione candy furli nie trafi do lidla

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Mnie te filmiki smucą i zenuja . Kilka lat temu mialam watpliwa przyjemosc widziec cos takiego na zywo w lidlu.
Ale tak samo, a moze nawet gorzej bywalo przy mediamarkt jak miewali promo. Mijam w drodze do pracy, wiec widzialam tlumy wokol marketu o 6 rano czekajace na otwarcie.
Nie wiem co sie z ludzmi dzieje ze sa sie w stanie prawie tratowac sie dla szmaty czy pralki, w czasach gdy sa to dobra powszechnie dostepne.
Zreszta dziewczyny na modowym w czasie wyprzedazy dziewczyny tez pisaly o dantejskich scenach w zarze czy w mango. Utkwilo mi ze jakies baby wyklócaly sie o buty - trzymaly kazda po jednym z pary i nie zadna nie chciala ustapic
O nie mogęJa takie coś raz w lumpeksie widziałam i musiałam wyjść, żeby móc wybuchnąć śmiechem

A jeśli chodzi o te dobra powszechnie dostępne, to są one faktycznie dostępne dla nas (np. Internet), ale średnia wieku na filmiku jest chyba większa i faktycznie można się zgodzić, że dla tych kobitek to atrakcja... Pod domem, nie w Internecie, czy centrum handlowym, coś dobrej jakości, w dobrej cenie, dla siebie, sąsiadki, siostry, na zapas, na prezenty pod choinkę
Widzę też po pokoleniu lat 60+ w mojej rodzinie i wśród znajomych, że kiedyś nie mieli dostępu do wielu rzeczy, więc teraz ekscytacja promocjami i kupowanie na zapas, głównie jedzenia, jest już nie do wybicia z głowy i krążenie po supermarketach z pozaznaczanymi gazetkami funkcjonuje jako popularne uzależnienie.
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Jestes pewna, ze taka sama? Bo to chyba jakas inna (czyt. gorsza ) linia wypuszczona dla Lidla... Ja dorwalam jedna torebke i jest fajnej jakosci, ale niektore z nich nie byly wg mnie warte nawet 200 zl
Jej jest bardzo ładnie wykonana, nie dane mi będzie pewnie obejrzeć tych Lidlowych
Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
w Krakowie jest outlet Factory Witchen i tam można upolować torebkę w super cenie
Jest też sklep outletowy przy ich fabryce albo magazynie (?) w Łomiankach. Ceny niższe, choć nie jakieś powalające.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie powiem, mnie niektóre z tych toreb się podobają, ale chyba miałabym opory nosić, bo ktoś mógłby mnie posądzić o walkę wręcz przy tych koszach . Poza tym nie lubię mieć tego, co masowo kupują tłumy.
To jak pokazać się z szalikiem klubowym w innym mieście

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Mam identyczne odczucia. Do Healthy Mix Serum zawsze wracam, byłby dla mnie idealny, gdyby miał większą trwałość (i byłby trochę jaśniejszy i bardziej żółty, ale to norma przy wszystkich), a True Radiance wydaje mi się podobny Tylko niestety u mnie jest różowy.
Podczas testów zmieszałam pół na pół Stara z TR i wyszedł najlepszy efekt Tylko boję się trochę tak mieszać, nie wiem, czy jakieś składniki się nie "gryzą".
Stary 2014-10-04, 18:54   #4307
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

serio? ja na fali sympatii do Bourjois kupiłam ten podkłąd i uważam, ze jest fatalny, poczwaszy od tego ze widać go na skórze, skończywszy na tym, że ciemnieje Skin Illusion jest boski i pięknie podkreśla/wydobywa gładkość skóry.

wiesz co ja mam bardzo ładną cerę po burżuju, nic nie podkreśla a i u mnie ładnie się wtapia więc ja jestem bardzo zadowolona mógłby być trwalszy jedynie
skin illusion nie zachwycił mnie

Cytat:

Mam identyczne odczucia. Do Healthy Mix Serum zawsze wracam, byłby dla mnie idealny, gdyby miał większą trwałość (i byłby trochę jaśniejszy i bardziej żółty, ale to norma przy wszystkich), a True Radiance wydaje mi się podobny Tylko niestety u mnie jest różowy.
Podczas testów zmieszałam pół na pół Stara z TR i wyszedł najlepszy efekt Tylko boję się trochę tak mieszać, nie wiem, czy jakieś składniki się nie "gryzą".
zgadzam się HMS mógłby być trwalszy ale mi bardzo pasuje

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-10-04, 18:57   #4308
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
:Eek:
To już wiem, dlaczego u mnie w Lidlu nigdy nic nie ma, jak przychodzę tam spacerkiem po południu.

Moja matka ma tą torbę, tyle, że normalnie kupioną. Teraz aż wstyd się z nią pokazać, to jak atrybut nowej subkultury i łup wojenny w jednym

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
To się nie zgadzaj.

Ja co prawda nigdy nie brałam udziału w takich akcjach w Lidlu, ale śmieszy mnie też takie dramatyzowanie jak to się ludzie tam nie poniżają, kompromitują, że zachowują po chamsku. Potem oglądam taki filmik i widzę zeldwie pośpiech w dotarciu do celu i szperanie w koszach (w ogóle mnie nie bulwersuje, że biorą po kilka sztuk towaru, co w tym dziwnego skoro cena jest atrakcyjna, tzw. reglamentacja to była za komuny). No faktycznie - mega dzicz. Znacznie większa dzicz to ci, którzy to nagrywają cholera wie w jakim celu.
Brałam 'udział' parę razy w black friday i wtedy to się działo.
EOT.
Ja może sprecyzuję, ze dla mnie ogolnie stanie w kilometrowych kolejkach, przeciskanie się między tłumem, rozpychanie łokaciami i wszystko po to, żeby coś kupić jest żenujące, niezależnie od tego, czy jest to kolejka do lidla, czy nie wiem, sephory Ale owszem, przyznaję Ci rację, nagrywanie tego jest równie smutne

Soso jest offline  
Stary 2014-10-04, 19:17   #4309
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie

ja tam zawsze podklady mieszam zeby mi kolor pasowal
nieraz rozne gatuki i wychodzi z tegp czasmi cos takiego ze sie wszyscy pytaja co robie ze mam taka piekna promienna cere
najgorzej wygladam przy nie mieszaniu
eleonorka cyrolka jest offline  
Stary 2014-10-04, 19:19   #4310
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
ja tam zawsze podklady mieszam zeby mi kolor pasowal
nieraz rozne gatuki i wychodzi z tegp czasmi cos takiego ze sie wszyscy pytaja co robie ze mam taka piekna promienna cere
najgorzej wygladam przy nie mieszaniu
Ja mieszkam kolory, ulubione podkłady mam w 2 kolorach zwykle... Chyba że nie mają ani jednego koloru dla mnie ..jak u Guerlaina np..

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline  
Stary 2014-10-04, 19:19   #4311
Jowita Agnieszka
Rozeznanie

Chętnie coś dodam od siebie, bo podczytuję wątek

Dziś w ramach Szaleństwa zakupów ( prezenty za 3 paragony) w poznańskim CH stałam w kolejce bitą godzinę.Z początku mi się nie uśmiechało, ale było kulturalnie, bez przepychanek i nawet szybko minęło.Robili nam zdjęcia, ale wtedy odwracałam głowę
No ale najważniejsze, że mam juz swoje pierwsze pędzle Hakuro i nic za nie nie zapłaciłam
Jowita Agnieszka jest offline  
Stary 2014-10-04, 19:26   #4312
Kusum
Zakorzenienie

Moja mama upolowala dzis rano dwie torby w Lidlu. Jedna dla mnie, niebieska, ale nie ten model, o ktory mi chodzilo. Bedzie do zwrotu. Mowila, ze bylo troche ludzi, torby szybko sie rozeszly, ale bez ekscesow.

Na Burzuja jest -40% w SP. Kupilam CC na zapas
Z Clarins ogladalam Firming (Pieczonka nim ostatnio malowala). Musze wizac probke, podoba mi sie ten glow
Stary 2014-10-04, 19:36   #4313
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie

a w D dzis byly przecenione blyszczyki z RBR kupilam za 49 zeta przesliczny kolorek
eleonorka cyrolka jest offline  
Stary 2014-10-04, 19:49   #4314
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Moja mama upolowala dzis rano dwie torby w Lidlu. Jedna dla mnie, niebieska, ale nie ten model, o ktory mi chodzilo. Bedzie do zwrotu. Mowila, ze bylo troche ludzi, torby szybko sie rozeszly, ale bez ekscesow.

Na Burzuja jest -40% w SP. Kupilam CC na zapas
Z Clarins ogladalam Firming (Pieczonka nim ostatnio malowala). Musze wizac probke, podoba mi sie ten glow
Też chcę kupić ten CC. Masz może porównanie do HM Serum? Jak z jasnością i konsystencją? Boję się, że ten CC będzie podkreślał suche skórki i dawał tępy efekt na twarzy.

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
a w D dzis byly przecenione blyszczyki z RBR kupilam za 49 zeta przesliczny kolorek
Online większy wybór, też za 49zł.
Stary 2014-10-04, 20:33   #4315
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
Też chcę kupić ten CC. Masz może porównanie do HM Serum? Jak z jasnością i konsystencją? Boję się, że ten CC będzie podkreślał suche skórki i dawał tępy efekt na twarzy.

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Online większy wybór, też za 49zł.
Niestety do Serum Ci nie porownam, bo nigdy go nie mialam. Mam za to zwykly HM. CC jest bardziej wodnisty. Ma filtr uv, co jak dla mnie jest duzym plusem.
Jak na tak rzadki produkt ma dosc dobre krycie. Mam skore normalna, lekko przetluszczajaca sie w strefie T. U mnie trzyma sie bez poprawek caly dzien.
Moim zdaniem wyglada bardzo naturalnie. Prawie go nie widac na skorze.
Stary 2014-10-04, 21:18   #4316
OnaZakupoholik
Zakorzenienie

Używał ktoś kosmetyków do włosów Kevin Murphy?
Stary 2014-10-04, 21:19   #4317
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Niestety do Serum Ci nie porownam, bo nigdy go nie mialam. Mam za to zwykly HM. CC jest bardziej wodnisty. Ma filtr uv, co jak dla mnie jest duzym plusem.
Jak na tak rzadki produkt ma dosc dobre krycie. Mam skore normalna, lekko przetluszczajaca sie w strefie T. U mnie trzyma sie bez poprawek caly dzien.
Moim zdaniem wyglada bardzo naturalnie. Prawie go nie widac na skorze
.
Podpisuję się pod tym. CC Bourjois jest tak świetnym podkładem, że podobnie jak Skin Illusion cały czas mam jakiś na stanie

Soso jest offline  
Stary 2014-10-04, 21:53   #4318
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Moim zdaniem wyglada bardzo naturalnie. Prawie go nie widac na skorze.
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym. CC Bourjois jest tak świetnym podkładem, że podobnie jak Skin Illusion cały czas mam jakiś na stanie
O, dzięki Dziewczyny. Drogi nie jest, kupię więc i wypróbuję

A testowała może któraś z Was Smart Serum z Clinique?
Stary 2014-10-04, 22:24   #4319
OlaM
Moderator

Cytat:

Używam od kilku dni tego serum - dostałam w Douglasie jako gratis opakowanie 10 ml. Niestety trudno mi coś konkretnego o nim powiedzieć. Z większością produktów do twarzy tak mam, że nie widzę/nie potrafię ocenić efektów i to serum do tej grupy należy. Wg mnie nie szkodzi i nie mam jakichś negatywnych wrażeń, ale specjalnie pozytywnych też nie. Wydaje mi się, że jak na serum jest dość treściwe i chyba będzie mało wydajne. Wchłania się dość szybko, tłustej warstwy nie zostawia. Lekko napina, ale wg mnie dość słabo nawilża. Poza tym mam wrażenie, że gorzej aplikuje się na nim cięższe podkłady typu EL DW czy Dior Star. Na serum próbowałam dziś nałożyć próbkę Clarins Everlasting - takiego ciasta na twarzy jeszcze nie miałam.
Reasumując - szału nie ma. Ta spora próbka raczej nie przekona mnie do zakupu pełnowymiarowego opakowania.
OlaM jest offline  
Stary 2014-10-04, 22:47   #4320
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:

Testuje teraz baze Happy light matte. Wyglada oblednie. Pory znikaja. Podklad troche dziwnie sie rozprowadza (nigdy nie uzywalam baz) i dluzej zastyga.

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości