Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-10-23, 12:12   #4711
Kusum
Zakorzenienie

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Wiem wiem ze to co pasuje komus mi nie musi no ale wole tak nic w ciemno z polek brac, tyle tego jest.

Sama nie wiem czy kierowac sie w strone douglasa/sephory czy jednak postawic na kosmetyki apteczne.
Dlatego chcialam Was zapytac

Kwaszę się zestawem bielenda professional migdal i laktobionowy 40% lub azelainowym 20% w postaci kremu skinoren ( uwielbiam ten krem )

Po Skinoren muszę się wybrać

Ja idę bardziej w stronę apteki W dermokosmetykach są krótsze składy. Szybciej złapiesz co Cię zapycha. Są też czytelnie oznaczone i krótsze daty przydatności.
Zbierz trochę próbek i testuj.

Ja ostatnio używam Biocosmetics z kwasem migdałowym. I bardzo mi pasuje. Później nakładam maskę z kolagenem z my beauty diary i efekt jak po liftingu
Stary 2014-10-23, 13:19   #4712
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Mam kolor nr.4
Kupiłam go myśląc, że się obejdzie bez bazy... Choć babka mnie uprzedziła, że baza się przyda... Mówiła, że zamiast bazy moze być korektor, ale nie podoba mi się taka gruba warstwa :/
Najlepiej mi się trzyma, jeśli rano przed wylotem pomaluję się zwykłym cieniem bazowym a potem, po godzinie poprawię nim właśnie

A tak w ogóle to go bardzo lubię , muszę se dokupić nr.5

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oj, korektor i na to jeszcze kremowy cień...nie bardzo Chyba spróbuję Twojego sposobu z bazowym cieniem, choć obawiam się, że też może nie dać rady. Fajny kosmetyk, ale konieczność użycia bazy zniechęca mnie przed zakupem kolejnego koloru.
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Witam, przyszlam tylko z dobra nowina i uciekam stad zanim znow jako jedyna punkty zarobie. Na Feelu pojawila sie marka Givenchy. W przeciwienstwie do EL i Klinka wysylaja ja do Polszy. Kolekcja swiateczna juz jest. Swatchy nigdzie w sieci nie ma, ale wyglada na to, ze swiateczna szminka i blyszczyk sa brokatowa wersja limitowanki Liv. Chcialam szminke kliknac, ale nie ma .

Jakby kogos interesowala biala baza, ktora tak zachwalalam kiedys wlasnie od Givenchy to informuje, ze jest dostepna za jedyne 26 funciakow.
O, dzięki za informację. Zaraz zrobię rozeznanie.
Cytat:
Któraś z was ma cerę mieszaną skłonną do zapychania, niedpodzianek i używa kremy z serii dla wrażliwców?
Ja. Najgorszą cerę, jaka może być Mieszana i skłonna do wyprysków, ale jednocześnie wiecznie odwodniona, naczynkowa, cienka, wiotka, bardzo wrażliwa i nieco alergiczna. Hity z KWC często się u mnie w ogóle nie sprawdzają.
Miałam już setki specyfików, ale najlepiej sprawdza się reguła im mniej/prościej, tym lepiej. Cerę świetnie uspokajają mleczka do demakijażu połączone z masażem - np. BeautyLab i Phenome Nourishing. Z kremów Alantan, Pelethrokrem połączone z EkoAmpułką. Świetnie działają też kosmetyki Ahava, szczególnie to serum. Były jeszcze jakieś inne rzeczy, z których byłam zadowolona, ale już nie pamiętam Dopiszę, jak mi się przypomni. No i kwasy stosuję rozmaite.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Testuje Lauderowy nowy EE Cream Enlighten i bardzo mi pasuje póki co. Chyba skusze się na zakup, tak samo jak tego serum,bo widze rano efekty.
EE krem? O mamo, czego oni nie wymyślą. W przyszłym roku się alfabet skończy.
Cytat:
Wiem wiem ze to co pasuje komus mi nie musi no ale wole tak nic w ciemno z polek brac, tyle tego jest.

Sama nie wiem czy kierowac sie w strone douglasa/sephory czy jednak postawic na kosmetyki apteczne.

Kwaszę się zestawem bielenda professional migdal i laktobionowy 40% lub azelainowym 20% w postaci kremu skinoren ( uwielbiam ten krem )
Ja bym Ci polecała jednak aptekę. Przynajmniej w moim przypadku z 70% kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy z perfumerii to niewypał i nawet, jeśli efekt był po posmarowaniu, to na dłuższą metę było tylko gorzej.
A kwasów, które wymieniłaś, akurat nigdy nie miałam. Dopisuję do listy.
Stary 2014-10-23, 13:24   #4713
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nooo jada prawie po kolei, to beda mieli problem z literkami byl juz bb, cc teraz ee

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 087 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-10-23, 13:33   #4714
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:

ja bym stawiala na apteczne, składy maja lepsze, prostsze, więcej substancji aktywnych mniej zapychaczy, parabenów.
skinoren też uwielbiam, super rozjaśnia

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Po Skinoren muszę się wybrać

Ja idę bardziej w stronę apteki W dermokosmetykach są krótsze składy. Szybciej złapiesz co Cię zapycha. Są też czytelnie oznaczone i krótsze daty przydatności.
Zbierz trochę próbek i testuj.

Ja ostatnio używam Biocosmetics z kwasem migdałowym. I bardzo mi pasuje. Później nakładam maskę z kolagenem z my beauty diary i efekt jak po liftingu
dla mnie migdałowy z BIOcosmetisc to taki lightowy kwas , zawsze po nim algowe maski kladę
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline  
Stary 2014-10-23, 13:51   #4715
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Jamsik a ja się zastanawiałam gdzie się zapodziałas ?
Za co punkty dostałas ?

Beata. jest offline  
Stary 2014-10-23, 13:55   #4716
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Cytat:
Oj, korektor i na to jeszcze kremowy cień...nie bardzo Chyba spróbuję Twojego sposobu z bazowym cieniem, choć obawiam się, że też może nie dać rady. Fajny kosmetyk, ale konieczność użycia bazy zniechęca mnie przed zakupem kolejnego koloru.

O, dzięki za informację. Zaraz zrobię rozeznanie.

Ja. Najgorszą cerę, jaka może być Mieszana i skłonna do wyprysków, ale jednocześnie wiecznie odwodniona, naczynkowa, cienka, wiotka, bardzo wrażliwa i nieco alergiczna. Hity z KWC często się u mnie w ogóle nie sprawdzają.
Miałam już setki specyfików, ale najlepiej sprawdza się reguła im mniej/prościej, tym lepiej. Cerę świetnie uspokajają mleczka do demakijażu połączone z masażem - np. BeautyLab i Phenome Nourishing. Z kremów Alantan, Pelethrokrem połączone z EkoAmpułką. Świetnie działają też kosmetyki Ahava, szczególnie to serum. Były jeszcze jakieś inne rzeczy, z których byłam zadowolona, ale już nie pamiętam Dopiszę, jak mi się przypomni. No i kwasy stosuję rozmaite.

Ja bym Ci polecała jednak aptekę. Przynajmniej w moim przypadku z 70% kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy z perfumerii to niewypał i nawet, jeśli efekt był po posmarowaniu, to na dłuższą metę było tylko gorzej.
A kwasów, które wymieniłaś, akurat nigdy nie miałam. Dopisuję do listy.

Ahava cos o nich slyszalam musze sprawdzic
Dzięki!
Stary 2014-10-23, 13:58   #4717
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

ja też jestem wrażliwcem i mnie uspokaja rewelacyjnie EkoAmpułka nr 1

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-10-23, 14:02   #4718
Joskelyn
Zadomowienie

Cytat:
Ahava cos o nich slyszalam musze sprawdzic
Dzięki!
W superpharm chyba jeszcze trwa promocja -40 na Ahava

mam podobna cere - sklonna do zapychania i niemal kazdy gornopolkowy krem okazywal sie niewypalem. Na czele z wszystkim z Estee Lauder. Najgorsze jest to, ze chce juz zaczac intensywna pielegnacje przeciwzmarszczkowa, ale niestety gdy tylko wybiore cos bogatego to wysyp gwarantowany takze potwierdzam - kwasy+dermokosmetyki jakos trzymaja mi cere w ryzach

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline  
Stary 2014-10-23, 14:13   #4719
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Ja mam serum z ahavy, calkiem ok jest...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

buahhot jest offline  
Stary 2014-10-23, 15:22   #4720
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ja też jestem wrażliwcem i mnie uspokaja rewelacyjnie EkoAmpułka nr 1
Mnie też
Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
W superpharm chyba jeszcze trwa promocja -40 na Ahava

mam podobna cere - sklonna do zapychania i niemal kazdy gornopolkowy krem okazywal sie niewypalem. Na czele z wszystkim z Estee Lauder. Najgorsze jest to, ze chce juz zaczac intensywna pielegnacje przeciwzmarszczkowa, ale niestety gdy tylko wybiore cos bogatego to wysyp gwarantowany takze potwierdzam - kwasy+dermokosmetyki jakos trzymaja mi cere w ryzach

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
-40% to chyba nie jest, różne produkty są różnie poprzeceniane. Ale udało mi się kupić serum zamiast 200zł za 90zł i do tego jeszcze miniatura kremu 15ml.
Stary 2014-10-23, 15:50   #4721
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Mnie też
a próbowałaś może innych EkoAmpułek ? ja jeszcze jestem ciekawa tej do naczynkowej i pod oczy
a swoją właśnie wykończyłam i zaczynam drugie opakowanie

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-10-23, 15:59   #4722
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Nooo jada prawie po kolei, to beda mieli problem z literkami byl juz bb, cc teraz ee
To brzmi bardziej jak rozmiar miseczki ze stanika
Stary 2014-10-23, 18:47   #4723
naticzak
Raczkowanie

Mi na taką cerę, baa nawet gorszą, bo już nawet leki nie pomagały przez rok i je odstawiłam (retinoidy) wtedy przeszłam na najprostszy żel Babydream dla dzieci ze ściereczką muślinową, skinorem wieczorem, jako tonik Lotion P50 z Biologique z kwasami i krem na przebarwienia z Rodial Glamtox z filtrem 15 na dzień (cena odstrasza, ale kupowałam na Kanarach dużo taniej) póki co moja cera wygląda super, a miałam średnio zaawansowany trądzik. Niestety do tego stanu doszłam metodą prób i błędów, ale opłacało się. Uniknęłam leczenia doustnymi retinoidami.

Dodam jeszcze tylko, że żadne kosmetyki apteczne nie dały żadnego efektu. Nie inwestowałabym też w marki dostępne w drogeriach typu Sephora czy Douglas, poleciłabym raczej marki gabinetowe.

Edytowane przez naticzak
Czas edycji: 2014-10-23 o 19:32
naticzak jest offline  
Stary 2014-10-23, 23:34   #4724
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Ostatnio była chyba mowa o linerach w zelu - ja polecam bardzo szcegolnie Laury Mercier - one są the best - nie wysychaja i nie robią sie tępe, jak maca czy BB. Otwierałam swój pare miesiey temu i dalej jest mieciutki i mokry - cudo!

A i skusiłam sie dzisiaj na kredkę do brwi w kolorze Strawberry Blond i jestem zachwycona - takiego własniego koloru potrzebowałam, a nie jakies ciemne

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-10-23 o 23:35
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 087 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-10-24, 00:00   #4725
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
a próbowałaś może innych EkoAmpułek ? ja jeszcze jestem ciekawa tej do naczynkowej i pod oczy
Niestety nie, a też jestem ciekawa... O proszę, a ja też akurat jestem w trakcie jej używania Idealnie się sprawdza w trakcie kuracji kwasami, z tym, że zazwyczaj mieszam ją z jakimś kremem aptecznym.

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:55 ----------

Cytat:
Ostatnio była chyba mowa o linerach w zelu - ja polecam bardzo szcegolnie Laury Mercier - one są the best - nie wysychaja i nie robią sie tępe, jak maca czy BB. Otwierałam swój pare miesiey temu i dalej jest mieciutki i mokry - cudo!

A i skusiłam sie dzisiaj na kredkę do brwi w kolorze Strawberry Blond i jestem zachwycona - takiego własniego koloru potrzebowałam, a nie jakies ciemne
A to ciekawe, myślałam, że masz ciemną oprawę oczu. Strawberry blond nie jest rudawy? Bo mowa o LM? Z MACa ten kolor wypada bardzo ciepło. Ciężko jest dobrać kredkę do brwi. Niby nic, a ma dużą rolę w ostatecznym wyglądzie twarzy. Za jasne i za ciepłe wyglądają dziwnie, a za ciemne dodają lat i wyostrzają rysy.
Stary 2014-10-24, 00:05   #4726
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

ImageUploadedByWizaz Forum1414101941.732255.jpg

kto wyłapie? :p
Stary 2014-10-24, 00:14   #4727
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Lubię Make Up For Ever, są w Sephora.
I ja

Cytat:
Dla mnie pod oczy ekoampułka to bez szału a ja nie mam skóry pod oczami problemowej.

No właśnie Jamesik chwilę mnie nie ma i albo ktoś Cię chce uśmiercić albo jakieś punkty? Tyś niedobra!

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-10-24, 00:26   #4728
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Chyba grzecznie wroce do kremu nagietkowego z Sylveco i nie bede kombinowac, nawilżał przyzwoicie i nie zapychał pod niego clinique DDMG
Do tego skinoren na zmianę z tonikiem nr2 Clinique.
Woda rozana lub termalna.
Do mycia clinique mild ( mam dwie butle ... Musze zuzyc) i cethapil.
Peeling korundem lub clinique scrub.
Demakijaz micelem z Loreala tym różowym - uzywalam Biodermy sensibio ale ten tak samo dziala wiec..

Odloze clinique superbalance ktory uzywalam na noc, moze on mi szkodzi. ?!

Jak zuzyje wszystkie kosmetyki z C wtedy pomysle o zastepcach. Szkoda mi je wyrzucać.
Moze to wina tylko zlego kremu nawilzajacego.

Mam w zapasach El day wear ale boje sie go otworzyc i uzyc. Chyba zostawie i zapakuje mamie na prezent pod choinke :p
Stary 2014-10-24, 09:30   #4729
naticzak
Raczkowanie

Cytat:
Demakijaz micelem z Loreala tym różowym - uzywalam Biodermy sensibio ale ten tak samo dziala wiec..
Mnie w Lorealu wkurza ten beznadziejny dozownik z którego zawsze za dużo się wylewa. Wolę Garniera. Ale już nie przepłacam za Biodermę.
naticzak jest offline  
Stary 2014-10-24, 09:41   #4730
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Cytat:
Napisane przez naticzak Pokaż wiadomość
Mnie w Lorealu wkurza ten beznadziejny dozownik z którego zawsze za dużo się wylewa. Wolę Garniera. Ale już nie przepłacam za Biodermę.

Ja sobie przelałam do butli po Biodermie z pompką
Stary 2014-10-24, 09:54   #4731
Pakipsi
Wtajemniczenie

w D. -25 zł

kod: PAYBACK1014 za min. 190zł
Pakipsi jest offline  
Stary 2014-10-24, 11:28   #4732
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
A to ciekawe, myślałam, że masz ciemną oprawę oczu. Strawberry blond nie jest rudawy? Bo mowa o LM? Z MACa ten kolor wypada bardzo ciepło. Ciężko jest dobrać kredkę do brwi. Niby nic, a ma dużą rolę w ostatecznym wyglądzie twarzy. Za jasne i za ciepłe wyglądają dziwnie, a za ciemne dodają lat i wyostrzają rysy.
Dobrze myslalas, ale ja sie źel czuje w ciemnych brwiach, efekt jest wtedy zbyt toporny, ostry i surowy - nie wyglada to ladnie, dlatego wybieram jasniejsze kredki i rozjasniam nimi. Nie, moim zdaniem rudawy nie jest- przynakmniej macowy, o ktorym piszę Robiłam słocze na rece i wypadał chłodno.
Poza tym teraz jak wlosy znowu rozjasnie to ciemne i tak nie beda pasowały

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-10-24, 12:02   #4733
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Kurczę, ja też byłam przekonana że Strawberry Blond to taki ciepły, lekko rudawy odcień blondu. Ale producenci kosmetyków kierują się, jak widać, własną logiką

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-10-24, 13:55   #4734
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Kurczę, ja też byłam przekonana że Strawberry Blond to taki ciepły, lekko rudawy odcień blondu. Ale producenci kosmetyków kierują się, jak widać, własną logiką
Mówisz o MAC - dla jansosci
Bo rudy to jest, ale Redhead, a SB co jak co ale rudy nie jest.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-10-24, 15:23   #4735
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Mówisz o MAC - dla jansosci
Bo rudy to jest, ale Redhead, a SB co jak co ale rudy nie jest.
Wiem, wiem, ale chodzi mi o to, że co innego nasze/moje/potoczne wyobrażenie o "truskawkowym blondzie", a co innego kolor kredki - jak widać W sumie najważniejsze, że Tobie pasuje, bo nazewnictwo to rzecz wtórna w tym przypadku. Ale sądząc po samej nazwie, wyobrażałabym sobie, że tak kredka będzie mieć raczej ciepły odcień i może odrobinkę czerwonawych tonów.

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-10-24, 15:31   #4736
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Wiem, wiem, ale chodzi mi o to, że co innego nasze/moje/potoczne wyobrażenie o "truskawkowym blondzie", a co innego kolor kredki - jak widać W sumie najważniejsze, że Tobie pasuje, bo nazewnictwo to rzecz wtórna w tym przypadku. Ale sądząc po samej nazwie, wyobrażałabym sobie, że tak kredka będzie mieć raczej ciepły odcień i może odrobinkę czerwonawych tonów.
w jakiejś damskiej gazecie widziałam duży artykuł o "truskawkowym blondzie" swoją drogą nawet nie wiedziałam, że taki kolor istnieje i jest tak jak mówisz - to jest ciepły, lekko rudawy odcień

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-10-24, 15:58   #4737
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
w jakiejś damskiej gazecie widziałam duży artykuł o "truskawkowym blondzie" swoją drogą nawet nie wiedziałam, że taki kolor istnieje i jest tak jak mówisz - to jest ciepły, lekko rudawy odcień
tak, oczywiście, większość fryzjerów, których znam tak właśnie określa ten kolor

Soso jest offline  
Stary 2014-10-24, 17:38   #4738
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Ja nie miałm zadnych wyobrazen, prawde mówiac capnełam w łapę wszystkie kolory tych kredek bez patrzenia na nazwę i robiłam swatche na łapie, ten który był zimny i w miarę jasny wziełam i to był to Strawberry Blond własnie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-10-24, 18:13   #4739
Loyd
Zakorzenienie

Doszed perfekcjonista... Kolor zupełnie inny niż w klasyku

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline  
Stary 2014-10-24, 18:33   #4740
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Doszed perfekcjonista... Kolor zupełnie inny niż w klasyku
Ech, czyli nie tylko w przypadku Rattana tak jest

Wymieniam książki

-mimbla- jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości