Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-06-19, 01:17   #1141
ladybird1122
Wtajemniczenie

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Polecam poogladac troche Discovery i tego typu stacji. Pokazuja bardzo ciekawe rzeczy czasami. Ja, jako zarazkofob czuje sie podekscytowana i przerazona za kazdym razem.

Co do nieslyszenia to nie ogarniam jak to mozliwe. Przeciez wiatr unosi czasteczki wszystkiego. Caly syf z ulic gdzies sobie krazy. Golym okiem tego nie zobaczysz. Myslalam, ze to powszechnie wiadomo.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Ja to sie ogolnie do pokoju bez klamek chyba juz nadaje. Carex schodzi mi jak woda.
Rece myje powyzej 20 razy dziennie. Przecieram micelem wszystko, co dotyka mojej twarzy: okulary, telefon itp. Jesli cokolwiek upadnie mi na ziemie to od razu idzie do prania. Nawet jak to szybko podniose. Do tego nigdy ubrania, w ktorych wychodze na zewnatrz nie dotykaja choc przypadkowo mojej poscieli. Nie znosze tez dotykac klamek. Poza tym boje sie kichajacych ludzi .
przerażające, ale jakbym o sobie czytała
Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal.
Kupuję tylko w piekarni chleb, lista macaczy jednak się skraca. Zresztą pieczywa unikam w diecie.

O matko Co do reszty - mam identycznie. A Carex jest boski, w ogóle nie wysusza skóry.
Carex w moim przypadku jednak wysusza, ale moje dłonie są zwichrowane przez ciągłe mycie, choć używam już tylko Białego jelenia, reszta to koszmar dla moich rąk Moja mama puka się w głowę jak jej mówię, że u mnie kostka mydła starcza na 2 dni taka lekka obsesyjka choć znam gorsze
ladybird1122 jest offline  
Stary 2014-06-19, 01:36   #1142
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
U mnie akurat jest odwrotnie , wszyscy sie mnie pytaja co robię że mogę pozwolic sobie na dosc rzadkie mycie wlosow a dobry ich wygląd i zapach. Przekazalam niektorym kolezankom te informacje i z tego co wiem tez udalo im sie wydluzyc czas miedzy myciem wloskow .Takze to nic niemozliwego i wcale nikt od nas nie ucieka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Star nie pisałam o Twoich włosach poza tym nie znam ich z reala a moja koleżanka miała je tłuste, do ramion, tłuste strąki i tak naprawdę w nosie mam to jak często kto myje włosy, bo przecież nie pytam się o to ludzi ale gdy widać ich nieświeżość, delikatnie mówiąc, no to sama rozumiesz moje zapytanie odnośnie jej teorii

Mam też bliską koleżankę, która ma tak suche, kręcone, śliczne włosy, że może je myć i raz na 3 tyg. bo, jak twierdzi: nie przetłuszczają się, a tylko kurzą i po prostu nie z potrzeby estetycznej a higienicznej myje je dużo częściej

Ja nakładam maski, olejuję i nie wyobrażam sobie rano nie umyć włosów, owszem mam czasem dzień, gdy np. zaśpię i wtedy wiążę włosy w kitkę lub spinam, ale "czuję" ich nieświeżość, choć tego nie widać

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-06-19, 01:48   #1143
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Zawsze myślałam, że jestem mocno brzydliwa, ale okazuje się, że nie
Np. na wątku zarowym unikam oglądania fotek z przymierzalni gdzie modnisie na gołe stopy przymierzają wszystkie dostępne w sklepie buty odkąd kuzyn lekarz powiedział mi, że w 8 przypadkach na 10 klamek występuje świąd z dłoni to noszę ze sobą żel antybakteryjny, nie cierpię ocierania się np. w tłoku ramieniem czy czymś, na ulicy niektórzy mimo iż chodnik pusty jakoś ściągają w moją stronę żeby dotknąć, puknąć przy mijaniu mnóstwo rzeczy tego typu mnie drażni, unikam i niestety wśród koleżanek, szczególnie w pracy, uchodzę za damulkę z tego powodu, że np. nie życzę sobie przy jedzeniu grzebania palcami w zębach, np. ósemkach, co dla większości moich znajomych jest czymś normalnym mogłabym tak godzinami
Tez mnie to mocno zniesmacza.
Stary 2014-06-19, 01:53   #1144
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Tez mnie to mocno zniesmacza.
W ub. roku napisałam o tym na tamtym wątku, ale większość dziewczyn nie widziała problemu, bo przecież "grzybicy nie mają"

Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-06-19, 02:02   #1145
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
W ub. roku napisałam o tym na tamtym wątku, ale większość dziewczyn nie widziała problemu, bo przecież "grzybicy nie mają"
Przezciez skarpetka przed niczym nie zabezpiecza. Pamietam to. Przykre.
Wlasnie dzieki takim osobom bardzo rzadko kupuje buty w sklepie (wole online, ktore i tak dezynfekuje, po sobie tez, jezeli juz odsylam; choc mam problem z oddawaniem ladnych butow, nawet jak sa niewygodne ), a o sandalach nie ma nawet mowy.
Stary 2014-06-19, 09:30   #1146
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Doskonale Cie rozumiem, tez nie moge miec niewysuszonych wlosow.
Jak umyje wieczorem to po wysuszeniu robie luzny kucyk i rano wygladam mniej wiecej tak
Jakie pukle. Ile Ty tego masz? U mnie nie dosc, ze kitka malutka to wygladam jakbym z wlaczona prostownica spala .

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Heh pamiętam ten carex na plame z kawy/bitej smietany tez sie nada
Plama zeszla calkiem?

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
dlatego ja gotówki nigdy nie używam, nie korzystam z bankomatów i wszędzie płacę kartą, banknoty to dla mnie abstrakcja
Ja nie daje do konca rady. W piekarniach karta u mnie nie zaplacisz. W automacie w pracy tez. Przy dostawie zarcia do pracy rowniez.

Cytat:
Hahaha
Miałam kiedyś koleżankę, która myła włosy raz w tygodniu, bo, jak twierdziła od zbyt częstego mycia będą jej wypadały i wzmagało to będzie przetłuszczanie się gdy się jej spytałam czy od częstego mycia ciała zauważyła coś takiego np. na włosach na nogach czy pod pachami obruszyła się, bo to coś innego
Nie znasz sie na ludzkim ciele .

Cytat:
To się, moim skromnym zdaniem, sprawdza przy włosach falowanych, kręconych
ciacham ile uważam, nawet kitki przy obcinaniu robię, na chybił trafił
Ja ostatnio obcielam swoje i jest okej, a moje proste .

Cytat:
Zawsze myślałam, że jestem mocno brzydliwa, ale okazuje się, że nie
Np. na wątku zarowym unikam oglądania fotek z przymierzalni gdzie modnisie na gołe stopy przymierzają wszystkie dostępne w sklepie buty odkąd kuzyn lekarz powiedział mi, że w 8 przypadkach na 10 klamek występuje świąd z dłoni to noszę ze sobą żel antybakteryjny, nie cierpię ocierania się np. w tłoku ramieniem czy czymś, na ulicy niektórzy mimo iż chodnik pusty jakoś ściągają w moją stronę żeby dotknąć, puknąć przy mijaniu mnóstwo rzeczy tego typu mnie drażni, unikam i niestety wśród koleżanek, szczególnie w pracy, uchodzę za damulkę z tego powodu, że np. nie życzę sobie przy jedzeniu grzebania palcami w zębach, np. ósemkach, co dla większości moich znajomych jest czymś normalnym mogłabym tak godzinami
High five.
Tez nie lubie jak mnie nieupowaznieni ludzie dotykaja. Ledwo znosze dotyk tych upowaznionych .
Tez pamietam jedna dyskusje na zarowym (tam to zawsze cuda). Laska napisala, ze kupuje ciuch, ubiera go i idzie do sklepu czy na spacer a pozniej oddaje jak jej sie juz nie podoba/zmieni zdanie/uzna za niewygodne. Na moje zaskoczenie, ze przeca to blee i fuu oddawac noszone ciuchy to napisala, ze przeciez ona przymierza, tylko, ze dluzej niz w sklepie .

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
przerażające, ale jakbym o sobie czytała

Cytat:
Carex w moim przypadku jednak wysusza, ale moje dłonie są zwichrowane przez ciągłe mycie, choć używam już tylko Białego jelenia, reszta to koszmar dla moich rąk Moja mama puka się w głowę jak jej mówię, że u mnie kostka mydła starcza na 2 dni taka lekka obsesyjka choć znam gorsze
To rzeczywiscie szybko Ci idzie. Nigdy nie spotkalam sie z tak malowydajna kostka.

btw: przerzuc sie na mydlo w plynie . Kostka wcale nie jest higieniczna, choc sam sam Chandler Bing mowil kiedys, ze mydlo jest czyste, bo czysci sie samo .

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2014-06-19 o 09:32
jamestown jest offline  
Stary 2014-06-19, 09:48   #1147
Macintosh
Zakorzenienie

Ja się niedawno dowiedziałam z jednej z rozmów na forum plotkowym, że niektóre klientki mierzą majtki przed zakupem. Kiedyś jakaś laska odniosła z przymierzalni majtki z 'pamiątką' po sobie zostawioną w kroku (oszczędzę szczegółów) Nie kupiła ich

Swoją drogą 'majtki' to chyba najgłupsze słowo w polszczyźnie Nie wiem czemu, ale takie mi się ono wydaje.

Edytowane przez Macintosh
Czas edycji: 2014-06-19 o 09:50
Macintosh jest offline  
Stary 2014-06-19, 10:03   #1148
jamestown
Avada kedavra.

Moze kogos zainteresuje. Ponoc super.

https://itunes.apple.com/us/app/make...871897775?mt=8
Stary 2014-06-19, 10:15   #1149
ajsikorska
Zadomowienie

Cytat:
Plama zeszla calkiem?
oczywiście! rady cioci James zawsze sa na najwyższym pozomie
ajsikorska jest offline  
Stary 2014-06-19, 10:24   #1150
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
oczywiście! rady cioci James zawsze sa na najwyższym pozomie
Jestem letko mlodsza od Ciebie, wiec ciocie moze zastapmy siostrzenica na potrzeby tej konwersacji .
Stary 2014-06-19, 10:33   #1151
ajsikorska
Zadomowienie

Cytat:
Jestem letko mlodsza od Ciebie, wiec ciocie moze zastapmy siostrzenica na potrzeby tej konwersacji .
ale ciocia brzmi mądrzej

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

pozdrawiam z Krakowa
ajsikorska jest offline  
Stary 2014-06-19, 10:40   #1152
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Star nie pisałam o Twoich włosach poza tym nie znam ich z reala a moja koleżanka miała je tłuste, do ramion, tłuste strąki i tak naprawdę w nosie mam to jak często kto myje włosy, bo przecież nie pytam się o to ludzi ale gdy widać ich nieświeżość, delikatnie mówiąc, no to sama rozumiesz moje zapytanie odnośnie jej teorii

Mam też bliską koleżankę, która ma tak suche, kręcone, śliczne włosy, że może je myć i raz na 3 tyg. bo, jak twierdzi: nie przetłuszczają się, a tylko kurzą i po prostu nie z potrzeby estetycznej a higienicznej myje je dużo częściej

Ja nakładam maski, olejuję i nie wyobrażam sobie rano nie umyć włosów, owszem mam czasem dzień, gdy np. zaśpię i wtedy wiążę włosy w kitkę lub spinam, ale "czuję" ich nieświeżość, choć tego nie widać
Nie no to tragedia chodzic z tlustymi wlosami fuj widac na kilometr,że ktos ma tłuste wlosy.

3 tyg ? Wow. U mnie 5-7 dni ale to i tak dla mnie jest super.
Nie wyobrazam sobie codziennie badz co drugi dzien spedzac 1,5 h przed lustrem ze szczotką modelujaca i suszarka. Dwa razy w tyg mi wystarczy.
U mnie to tez moze być to,że ja kompletnie nie używam lakierow do wlosow, pianek itp. Jedynie olejek i to w malej dawce. I te wlosy nie sa po prostu obciazone.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2014-06-19 o 10:44
Star90 jest offline  
Stary 2014-06-19, 10:49   #1153
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
ale ciocia brzmi mądrzej

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

pozdrawiam z Krakowa
A co tam ciekawego robisz?
-----------------------------------------------------
Ma ktoras poduszkowy podklad? Czytam opinie i sa szalowe. Patrze na kolory i .
Stary 2014-06-19, 11:08   #1154
ajsikorska
Zadomowienie

Cytat:
A co tam ciekawego robisz?
dlugoweekenduje sie
ajsikorska jest offline  
Stary 2014-06-19, 11:43   #1155
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Jamsiku nie az tak duzo jak sie wydaje
Zludzenie optyczne

Te majtki mnie dobily, serio .
Gdzie my zyjemy
Milego weekendu

Beata. jest offline  
Stary 2014-06-19, 12:36   #1156
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Nie znasz sie na ludzkim ciele .
Fakt wciąż jestem zaskakiwana

Cytat:
Ja ostatnio obcielam swoje i jest okej, a moje proste .
proste wymagają niestety większej subtelności w obcinaniu

Cytat:
High five.
Tez nie lubie jak mnie nieupowaznieni ludzie dotykaja. Ledwo znosze dotyk tych upowaznionych .
Tez pamietam jedna dyskusje na zarowym (tam to zawsze cuda). Laska napisala, ze kupuje ciuch, ubiera go i idzie do sklepu czy na spacer a pozniej oddaje jak jej sie juz nie podoba/zmieni zdanie/uzna za niewygodne. Na moje zaskoczenie, ze przeca to blee i fuu oddawac noszone ciuchy to napisala, ze przeciez ona przymierza, tylko, ze dluzej niz w sklepie .
Zauważyłam takie zjawisko, że niektórzy lubią hmm otrzeć się o innych, dotykać, doklejać się np. ramieniem gdy upał, a tłoku nie ma. Nie ogarniam tego, odsuwam się, ale w kolejkach też spotykam takich ludzi: pchają się z koszykiem, gdy stoją za mną, jakby dzięki temu mieli być obsłużeni przede mną, chuchają na moją szyję, odsuwam się delikatnie to oni szybciutko znowu się "doklejają" nie ogarniam
Jamesik przeca to normalna praktyka, bo, następna mądrość z tamtego wątku: to jest to samo, co mierzenie w sklepie przez 100 osób cieszę się, ze moje stopy nie cierpią butów zarowych, bo dostaję szału, gdy widzę te przymiarki

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
Ja się niedawno dowiedziałam z jednej z rozmów na forum plotkowym, że niektóre klientki mierzą majtki przed zakupem. Kiedyś jakaś laska odniosła z przymierzalni majtki z 'pamiątką' po sobie zostawioną w kroku (oszczędzę szczegółów) Nie kupiła ich
O dżizas tego to jeszcze nie słyszałam ale w jakim sklepie na to pozwalają? żebym profilaktycznie omijała

Cytat:
Nie no to tragedia chodzic z tlustymi wlosami fuj widac na kilometr,że ktos ma tłuste wlosy.
No właśnie, o doznania estetyczne mi chodziło, ona tłumacząc się czemu ogólnie jest zadbana, a włosy tłuste taką mądrość mi wtedy zapodała

Cytat:
3 tyg ? Wow. U mnie 5-7 dni ale to i tak dla mnie jest super.
Nie wyobrazam sobie codziennie badz co drugi dzien spedzac 1,5 h przed lustrem ze szczotką modelujaca i suszarka. Dwa razy w tyg mi wystarczy.
U mnie to tez moze być to,że ja kompletnie nie używam lakierow do wlosow, pianek itp. Jedynie olejek i to w malej dawce. I te wlosy nie sa po prostu obciazone.
Moja koleżanka ma przepiękne włosy gęste, falowane taka słowiańska Tina Turner, no, ale kurzą się

Ja też nie lubię codziennego mycia, choć ja tylko je myję i 3 min. suszę suszarką z dyfuzorem, ale jeszcze bardziej nie lubię u siebie nieświeżych włosów, więc nie mam wyjścia

Cytat:
Zludzenie optyczne

Te majtki mnie dobily, serio .
Gdzie my zyjemy
Milego weekendu
Beatko nie przesadzaj i śliczna jesteś i włoski śliczne

Mnie mocno zaskoczyły haha w sumie fajnie, że ten temat poruszony został, może mnie to uchroni przed czymś jeszcze

Dziewczynki, a tak zmieniając troszkę temat Jakie deo polecacie, ale podstawa to żeby nie brudził mi ubrań! mam szarego adidasa, zły nie jest, ale nie przekonał mnie jakoś do ponownego zakupu najbardziej lubię kuleczki

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2014-06-19 o 12:38
Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-06-19, 12:56   #1157
ladybird1122
Wtajemniczenie

Cytat:

High five.

To rzeczywiscie szybko Ci idzie. Nigdy nie spotkalam sie z tak malowydajna kostka.

btw: przerzuc sie na mydlo w plynie . Kostka wcale nie jest higieniczna, choc sam sam Chandler Bing mowil kiedys, ze mydlo jest czyste, bo czysci sie samo .

Ja nwet czytałam gdzieś, że jakaś istota kupiła sobie ten przyrząd do metkowania (taki co tymi żyłkami przyczepia metki) i tak sobie oddawała. Choć w Zarze i tak bez problemu można oddawać bez metek, no chyba, że jakaś Zarzanka za kasą zacznie obwąchiwać np. szorty

Co do mydła, to każda kostka u mnie na tyle starcza próbowałam mydła w płynie, ale tylko Biały jeleń wchodzi w grę lub jakieś inne szare. Ale jak już jakieś jest odrobine perfumowane, to zaraz dramat na rękach. Podobnie z płynami do naczyń-najdelikatniejszy dla mnie jest pur magnolia

A tak na marginesie...dasz radę odebrać przesyłkę, bo ona na poczcie tylko 2tyg. leży ?
ladybird1122 jest offline  
Stary 2014-06-19, 12:59   #1158
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
dlugoweekenduje sie
To baw sie dobrze.

Cytat:
Zludzenie optyczne
Wspaniale to zludzenie zatem .

Cytat:
Zauważyłam takie zjawisko, że niektórzy lubią hmm otrzeć się o innych, dotykać, doklejać się np. ramieniem gdy upał, a tłoku nie ma. Nie ogarniam tego, odsuwam się, ale w kolejkach też spotykam takich ludzi: pchają się z koszykiem, gdy stoją za mną, jakby dzięki temu mieli być obsłużeni przede mną, chuchają na moją szyję, odsuwam się delikatnie to oni szybciutko znowu się "doklejają" nie ogarniam
Jamesik przeca to normalna praktyka, bo, następna mądrość z tamtego wątku: to jest to samo, co mierzenie w sklepie przez 100 osób cieszę się, ze moje stopy nie cierpią butów zarowych, bo dostaję szału, gdy widzę te przymiarki

I tak nic mnie nie bawi tak jak te sesyje w przymierzalniach, zwlaszcza mast hefuf. Pekam ze smiechu jak niektore wybieraja sie do Zary na wycieczki zrobic focie po to, aby wstawic je na watek. Hobby godne podziwu .

Do tego, jednak to juz raczej w calych internetach, przerazaja mnie jacy to ludzie sa falszywi i zrobia wszystko, aby tylko ich lubic. Wiadomo, ze jak jest prawdziwy lachon to komplementy co do zdjecia sa szczere. Czasami jednak ktos wyglada jak skrzyzowanie Putina i Oompa Loompa. Komplement jednak sciele sie gesto. Od lat mnie to zadziwia; i na watku zarowym i wszedzie indziej.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Ja nwet czytałam gdzieś, że jakaś istota kupiła sobie ten przyrząd do metkowania (taki co tymi żyłkami przyczepia metki) i tak sobie oddawała. Choć w Zarze i tak bez problemu można oddawać bez metek, no chyba, że jakaś Zarzanka za kasą zacznie obwąchiwać np. szorty

Cytat:
A tak na marginesie...dasz radę odebrać przesyłkę, bo ona na poczcie tylko 2tyg. leży ?
W piatek mam ambitny plan wyjsc z pracy o 16-tej, wiec odbiore wtedy .
Stary 2014-06-19, 13:10   #1159
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

O tak uwielbiam wlazących na mnie obcych

Beata. jest offline  
Stary 2014-06-19, 13:26   #1160
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
Polecam poogladac troche Discovery i tego typu stacji. Pokazuja bardzo ciekawe rzeczy czasami. Ja, jako zarazkofob czuje sie podekscytowana i przerazona za kazdym razem.

Co do nieslyszenia to nie ogarniam jak to mozliwe. Przeciez wiatr unosi czasteczki wszystkiego. Caly syf z ulic gdzies sobie krazy. Golym okiem tego nie zobaczysz. Myslalam, ze to powszechnie wiadomo.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Ja to sie ogolnie do pokoju bez klamek chyba juz nadaje. Carex schodzi mi jak woda.
Rece myje powyzej 20 razy dziennie. Przecieram micelem wszystko, co dotyka mojej twarzy: okulary, telefon itp. Jesli cokolwiek upadnie mi na ziemie to od razu idzie do prania. Nawet jak to szybko podniose. Do tego nigdy ubrania, w ktorych wychodze na zewnatrz nie dotykaja choc przypadkowo mojej poscieli. Nie znosze tez dotykac klamek. Poza tym boje sie kichajacych ludzi .
Alkohol izopropylowy W domu mam spray, w torebce malutkie chusteczki do dezynfekcji

Mycie wlosow codziennie/ co drugi dzien to podstawa. Dwa pysznice dziennie. Rece myje niezliczona ilosc razy. Z komunikacji miejskiej na szczescie nie musze korzystac.
Z ludzmi mam roznie: jak kotos znam to go przytule. Do obcych sie nie zbilzam, bo nie czuje takiej potrzeby.

Brzydze sie fryzjerow. Ide raz na ruski rok na ta meke. Pewnie dlatego mam dlugie wlosy. Jak sobie pomysle o tych szczotkach z klakami... brrr...
Konce podcina mi maz maszynka

Z domem sie juz troche wyleczylam. Przy dwoch kotach idealnie nigdy nie bedzie. Kiedys biegalam z mopem i szmata. Teraz mam to gdzies, ze lezy klak na srodku. Trudno. Moj kot, moj klak Odkurzam codziennie. Nie mam dywanow, zaslonek, firanek i innych zbueraczy kurzu.

Mam tez obsesje: nie lubie kolecji Czesto robie przeglad w kosmetykach i ciuchach i pozbywam sie zbednych rzeczy. Nie lubie jak mi cos zalega.
Stary 2014-06-19, 15:19   #1161
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Do tego, jednak to juz raczej w calych internetach, przerazaja mnie jacy to ludzie sa falszywi i zrobia wszystko, aby tylko ich lubic. Wiadomo, ze jak jest prawdziwy lachon to komplementy co do zdjecia sa szczere. Czasami jednak ktos wyglada jak skrzyzowanie Putina i Oompa Loompa. Komplement jednak sciele sie gesto. Od lat mnie to zadziwia; i na watku zarowym i wszedzie indziej.
Hehehe

Cytat:
O tak uwielbiam wlazących na mnie obcych
najwidoczniej mamy w sobie jakieś magnesy

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Brzydze sie fryzjerow. Ide raz na ruski rok na ta meke.
Ja kosmetyczek gdzieś słyszałam, że panie niektóre chodzą na manikir i pedikir mając grzybicę i każą ją sobie zamalowywać

Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-06-19, 15:43   #1162
user_k
Zakorzenienie

Cytat:
Hehehe

najwidoczniej mamy w sobie jakieś magnesy

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Ja kosmetyczek gdzieś słyszałam, że panie niektóre chodzą na manikir i pedikir mając grzybicę i każą ją sobie zamalowywać

Tak, to prawda Moja kosmetyczka mi o tym opowiadała, ale ona odmawia takim paniom i je wyprasza z salonu. Tak samo jest z fryzjerką z tego salonu, odmawia osobom, które są bardzo zaniedbane. Obie mogą sobie na to pozwolić bo mają grafik wypełniony po brzegi, ale na pewno są salony w których takiego klienta się obsługuje.
user_k jest offline  
Stary 2014-06-19, 17:13   #1163
NuFCia
Rozeznanie

Cytat:

Co do mydła, to każda kostka u mnie na tyle starcza próbowałam mydła w płynie, ale tylko Biały jeleń wchodzi w grę lub jakieś inne szare. Ale jak już jakieś jest odrobine perfumowane, to zaraz dramat na rękach. Podobnie z płynami do naczyń-najdelikatniejszy dla mnie jest pur magnolia

Znam dziewczynę co ma metkownicę i kupuje ubrania, które zakłada raz (np. na imprezę), a potem metkuje i oddaje do sklepu...

NuFCia jest offline  
Stary 2014-06-19, 17:29   #1164
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Masakra

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-06-19, 18:02   #1165
Hisoka
Zakorzenienie

GG do Hisoka

jakie kody działają teraz w Douglasie?
Hisoka jest offline  
Stary 2014-06-19, 18:04   #1166
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
jakie kody działają teraz w Douglasie?
Te co stronę wcześniej podała Kasia i dziś doszedł FBLATO,są 3 miniatury do wyboru CK zapach,Clarins woda i kasetka jakaś

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-06-19, 19:37   #1167
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Masakra
Ano

Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-06-19, 20:27   #1168
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Udało mi się namierzyć i kupić z Bumbla serie Seawed

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 091 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-06-19, 23:38   #1169
actriz
Zadomowienie

pamięta mnie tu jeszcze ktoś? trochę się u mnie działo i niestety nie mogłam być z Wami na bieżąco, ale zamierzam naprawić ten błąd i wszystko nadrobić, mimo, że mi to trochę zajmie miłość do kosmetyków mi nie przeszła stęskniłam się za Wami

~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline  
Stary 2014-06-20, 06:11   #1170
soniuska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Udało mi się namierzyć i kupić z Bumbla serie Seawed

Wyslane z Samsunga Galaxy S3

4 cs
II kreseczki - 9.08.2014
soniuska jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości