Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-07-14, 08:05   #1891
Joskelyn
Zadomowienie

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

A ja sie opalam na szyi i na dekoldzie, by pasowac pod Lingerie w kolorze 02 (moze nie tyle opalam, co na te partie stosuje spf30 zamiast 50, a ze troche spacerowalam ostatnio to moze efekty beda ) nie ma co - zamiast dobierac podklad pod kolor skory, to dobieram kolor skory pod podklad

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline  
Stary 2014-07-14, 12:06   #1892
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak go otworzyłam, to też byłam pewna, ze odcień nie dla mnie, ale jak nałozyłam na ryjek to szok - dopasował się i nie widac róznicy miedzy twarza a szyją
Tylko to jest bezyk, a wolałabym zołty bardziej, dlatego ide obcykac ten 123
Zerknij też na 120
Contax jest offline  
Stary 2014-07-14, 12:46   #1893
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

A ja zakupiłam miniaturę 5ml właśnie do testów MUFE HD 125 ale trochę za jasna więc testy jak zblednę

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-07-14, 13:20   #1894
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
mi zaproponowali upominek w ramach rekompensaty za 2miesieczną ważność balsamu CK, ale nie liczę, że cokolwiek mi przyślą
kicia555, melduję, że dzisiaj listonosz przyniósł mi przesyłkę od Douglasa - 'zwykły' listonosz, bo był to list polecony w postaci koperty bąbelkowej, a nie paczka kurierska.
Mam nieco mieszane uczucia co do balsamu do twarzy dla mężczyzn Clarinsa, bo ten, który dosłali nie jest zupełnym starociem (jak poprzedni, który był przeterminowany o pół roku), bo jest jeszcze ważny pół roku, - wyprodukowany w styczniu 2011 - no ale to taka zamiana staruszka na podstarzały egzemplarz
Ale za to w zamian za przeterminowany krem Eris dla osób 60+ (takie cudo dostałam w poprzednim zamówieniu jako 'próbkę niespodziankę' ) przysłali całkiem świeżą (maj 2013) miniaturę maseczki Beauty Flash Balm Clarinsa
Do tego dołączony krótki liścik z przeprosinami.
Ostatecznie wybaczam tę wpadkę, ale będę im patrzeć na ręce

Czyli czekaj cierpliwie, pewnie też dostaniesz od nich list.

Edytowane przez Macintosh
Czas edycji: 2014-07-14 o 13:23
Macintosh jest offline  
Stary 2014-07-14, 13:35   #1895
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Byłam w S i ostatecznie wziełam 2 próbki MUFE HD w kolorze 118(bez) i 117)zółć. Mam nadzieje, ze któryś z nich będzie dobry, po macowe mam w podobnej kolorystyce i jasnosci.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 107 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-07-14, 16:56   #1896
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
kicia555, melduję, że dzisiaj listonosz przyniósł mi przesyłkę od Douglasa - 'zwykły' listonosz, bo był to list polecony w postaci koperty bąbelkowej, a nie paczka kurierska.
Mam nieco mieszane uczucia co do balsamu do twarzy dla mężczyzn Clarinsa, bo ten, który dosłali nie jest zupełnym starociem (jak poprzedni, który był przeterminowany o pół roku), bo jest jeszcze ważny pół roku, - wyprodukowany w styczniu 2011 - no ale to taka zamiana staruszka na podstarzały egzemplarz
Ale za to w zamian za przeterminowany krem Eris dla osób 60+ (takie cudo dostałam w poprzednim zamówieniu jako 'próbkę niespodziankę' ) przysłali całkiem świeżą (maj 2013) miniaturę maseczki Beauty Flash Balm Clarinsa
Do tego dołączony krótki liścik z przeprosinami.
Ostatecznie wybaczam tę wpadkę, ale będę im patrzeć na ręce

Czyli czekaj cierpliwie, pewnie też dostaniesz od nich list.

Dzięki za info
to super, że dostałaś przesyłkę
Clarins faktycznie mógłby być świeższy, ale pół roku jednak ujdzie a Beauty Flash za próbkę Dermiki super prezencik

okey to czekam zobaczymy czym mnie uraczą i czy w ogóle

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-07-14, 17:15   #1897
jamestown
Avada kedavra.

Na Feelu zwariowali. Maile z info o znizce po niemiecku wysłali.
Stary 2014-07-14, 17:31   #1898
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Moze chca uczcić mistrzów swiata

Beata. jest offline  
Stary 2014-07-14, 18:47   #1899
moniq_c
Zakorzenienie

albo jeszcze nie odparowali po wczorajszym opijaniu finału
Stary 2014-07-14, 23:26   #1900
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Moze chca uczcić mistrzów swiata
Tak. Z tresci wynika ze znizka dla niemieckich klientow z okazji wygranych mistrzostw. Caly mail po niemiecku .

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
albo jeszcze nie odparowali po wczorajszym opijaniu finału
Chyba Zenek z Truskawki ich informatyki uczyl .

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Ponarzekam sobie . Jako gratis do zakupow w D. wzielam ostatnio Downtown. Tak mi sie spodobal, ze kupilam az 90 ml. Niestety ktos postanowil mnie uszczesliwic i dal mi nowe Downtown. Tez 90 ml. Mam wiec ponad 190 ml tych perfum . Jedne z D. Drugie z S. Czy nie chcialaby ktoras przygarnac jednej butli za cos ladnego?

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Aaa, i jeszcze mi sie przypomnialo, ze sie ostatnio zbulwersowalam . BZ WBK sciagnal mi 10 zlotych z konta za zakup o wysokosci 300 zl. Oplata za przewalutowanie niby. Co za buractwo . To nowe konto, wiec nawet nie wiedzialam, ze takie cuda sie dzieja.
Stary 2014-07-15, 00:22   #1901
daab123
Zakorzenienie

Dziewczyny, czy można zamówić przez Internet próbki podkładów? Np. Lancome?

Wysłane z mojej es trójeczki.

Razem od 07.01.2011

daab123 jest offline  
Stary 2014-07-15, 19:18   #1902
ajsikorska
Zadomowienie

Przyszły moje answearowe Melisski Piękne i budzą ogólne zainteresowanie. Teraz kolej na balerinki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140715_124557.jpg (94,5 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140715_124603.jpg (89,9 KB, 145 załadowań)
ajsikorska jest offline  
Stary 2014-07-15, 22:42   #1903
Młoda86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Przyszły moje answearowe Melisski Piękne i budzą ogólne zainteresowanie. Teraz kolej na balerinki

Ładne

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Stary 2014-07-16, 12:21   #1904
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Cytat:
Byłam w S i ostatecznie wziełam 2 próbki MUFE HD w kolorze 118(bez) i 117)zółć. Mam nadzieje, ze któryś z nich będzie dobry, po macowe mam w podobnej kolorystyce i jasnosci.
Corii - a znalazłaś gdzieś stacjonarnie 123?
I jak ten 117? Lepszy niż ten, co wcześniej wzięłaś? Ja mam 127 ale jest zbyt zimny I szukam jakiegoś żółtka

Wymieniam książki

-mimbla- jest offline  
Stary 2014-07-16, 13:40   #1905
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Corii - a znalazłaś gdzieś stacjonarnie 123?
I jak ten 117? Lepszy niż ten, co wcześniej wzięłaś? Ja mam 127 ale jest zbyt zimny I szukam jakiegoś żółtka
Mimblo, szczerze to za 123 nie patrzyłam, bo typowałam na zywo w jasniejsze i tak 117 ładny zólty, ale za jasna, widac - na ryjku białawe zacieki w porach z podkładu. 118 niby ok, ale to bezyk, choć wcale nie buzi nie wyglada jakoś uroczo, nie wiem o co chodzi z tym odcieniem
Najlepiej wygląda na mnie o dziwo ten 125 poza tym, ze jest deczko za ciemny
Dzisiaj wziełam jeszcze 120 - zobaczymy, jaki będzie.Jak do kitu, to albo wezmę ten 125, albo dam se spokój

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-07-16 o 13:47
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 107 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-07-16, 17:26   #1906
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Cytat:
Mimblo, szczerze to za 123 nie patrzyłam, bo typowałam na zywo w jasniejsze i tak 117 ładny zólty, ale za jasna, widac - na ryjku białawe zacieki w porach z podkładu. 118 niby ok, ale to bezyk, choć wcale nie buzi nie wyglada jakoś uroczo, nie wiem o co chodzi z tym odcieniem
Najlepiej wygląda na mnie o dziwo ten 125 poza tym, ze jest deczko za ciemny
Dzisiaj wziełam jeszcze 120 - zobaczymy, jaki będzie.Jak do kitu, to albo wezmę ten 125, albo dam se spokój
Jak ten 120 będzie fajny to się pochwal Ja się napaliłam na 123, ale wygląda na to, że on tylko on-line dostępny niestety...

Wymieniam książki

-mimbla- jest offline  
Stary 2014-07-16, 17:31   #1907
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Jak ten 120 będzie fajny to się pochwal Ja się napaliłam na 123, ale wygląda na to, że on tylko on-line dostępny niestety...
No jutro się nim wysmaruje. A możliwe, ze nei wszystkie kolory sa dostepne stacjonarnie?? W sumie to jak teraz sobie myślę, jak przegladałam kolory, to fakt, chyba nie było 123. Bo albo 120 albo od razu 125. Hmmm...

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-07-16, 18:22   #1908
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Cytat:
No jutro się nim wysmaruje. A możliwe, ze nei wszystkie kolory sa dostepne stacjonarnie?? W sumie to jak teraz sobie myślę, jak przegladałam kolory, to fakt, chyba nie było 123. Bo albo 120 albo od razu 125. Hmmm...
Tak, możliwe, niestety. Na stronie Sephory jest wyszukiwarka przy każdym kolorze i jak na razie wszystko mi się sprawdziło. W Gliwicach na standzie MUFE ten kolor nie był nawet opisany w takiej rubryczce z kolorami. Zamówiłabym ze strony, no ale Sephora nie przyjmuje zwrotów grrrr. Jakby to był Douglas to co innego

Wymieniam książki

-mimbla- jest offline  
Stary 2014-07-16, 19:34   #1909
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Tak, możliwe, niestety. Na stronie Sephory jest wyszukiwarka przy każdym kolorze i jak na razie wszystko mi się sprawdziło. W Gliwicach na standzie MUFE ten kolor nie był nawet opisany w takiej rubryczce z kolorami. Zamówiłabym ze strony, no ale Sephora nie przyjmuje zwrotów grrrr. Jakby to był Douglas to co innego
Tak, własnie o tej rubryce na standzie mówiłam, ze tam bylo 120 a potem juz 125 No to bez sensu, bo kto kupi jakiś kolor w ciemno ?
Nie rozumiem tej ich polityki za chiny, zeby pełna kolorówka była online, a stacjonarnie lipa.
Ale nawet jak nic nie wyjdzie z MUFE, to leje to, bo będę miała dwa inne podkłady - NARSowy Sheer Glow i Shu Uemury

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-07-16, 19:51   #1910
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Aaa, i jeszcze mi sie przypomnialo, ze sie ostatnio zbulwersowalam . BZ WBK sciagnal mi 10 zlotych z konta za zakup o wysokosci 300 zl. Oplata za przewalutowanie niby. Co za buractwo . To nowe konto, wiec nawet nie wiedzialam, ze takie cuda sie dzieja.
Ja też nie wiedziałam, dopóki ostatnim razem nie pobrali ode mnie ok. 30 zł. Ale co dziwniejsze, gdy wcześniej płaciłam kartą w zagranicznych sklepach, żadnych opłat za przewalutowanie nie było. Musieli wprowadzić je dopiero niedawno.
Swoją drogą, inkasują też jakieś drobne sumy np. za to, że w danym miesiącu nie wykorzystywało się karty płatniczej. Ciekawe, jakie to dla banku generuje koszty

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-07-16, 20:07   #1911
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Cytat:
Tak, własnie o tej rubryce na standzie mówiłam, ze tam bylo 120 a potem juz 125 No to bez sensu, bo kto kupi jakiś kolor w ciemno ?
Nie rozumiem tej ich polityki za chiny, zeby pełna kolorówka była online, a stacjonarnie lipa.
Ale nawet jak nic nie wyjdzie z MUFE, to leje to, bo będę miała dwa inne podkłady - NARSowy Sheer Glow i Shu Uemury
Ja jeszcze pomyślę, czy nie zamówić gdzieś odlewki 123, ale dam sobie jeszcze chwilkę.
Ja dziś właśnie wykreśliłam z mojej list wishów Shu Uemury Face Architect - o tym akurat marzyłam, bo właśnie doczytałam, że wycofany już jest, z kolei Narsa miałam chyba z 3 kolory i wszystkie wychodziły u mnie morelowo

Wymieniam książki

-mimbla- jest offline  
Stary 2014-07-16, 20:18   #1912
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Ja jeszcze pomyślę, czy nie zamówić gdzieś odlewki 123, ale dam sobie jeszcze chwilkę.
Ja dziś właśnie wykreśliłam z mojej list wishów Shu Uemury Face Architect - o tym akurat marzyłam, bo właśnie doczytałam, że wycofany już jest, z kolei Narsa miałam chyba z 3 kolory i wszystkie wychodziły u mnie morelowo
Własnie o Face Architect mówię Wziełam zólty kolor, najjasniejszy, miałam mozliwośc macanka. Szwagierka ten podkład ma już długo, tylko bezowy i o ton ciemniejszy, wiec widziałam jak swietnie sie spisywał. Do tego wzielam sypki matowy puder.
I to nei do końca tak z wycofaniem jego. Teraz jest ten sam bez końcówki Face Architect. Z opisu wychodzi, ze to to samo. Oby
Sheer Glow tez testowalam, w sumie Deauville byłby idealny, pod kolor, ale coś do końca nie stykało w ciągu dnia, więc ostatecznie padło na Fiji. A oba kolory nakładałam po połowce twarzy w celu porównania własnie,

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja też nie wiedziałam, dopóki ostatnim razem nie pobrali ode mnie ok. 30 zł. Ale co dziwniejsze, gdy wcześniej płaciłam kartą w zagranicznych sklepach, żadnych opłat za przewalutowanie nie było. Musieli wprowadzić je dopiero niedawno.
Swoją drogą, inkasują też jakieś drobne sumy np. za to, że w danym miesiącu nie wykorzystywało się karty płatniczej. Ciekawe, jakie to dla banku generuje koszty
Trzeba czytac regulaminy, które przychodzą elekrtonicznie na konto jako nowa waidomosc. Czesto dostaje takie pierdoły i nich własnie sa nieraz zmiany cennika. Mało kto je czyta, to fakt, ale potem zdziwko

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-07-16 o 20:17
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-07-16, 20:28   #1913
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Trzeba czytac regulaminy, które przychodzą elekrtonicznie na konto jako nowa waidomosc. Czesto dostaje takie pierdoły i nich własnie sa nieraz zmiany cennika. Mało kto je czyta, to fakt, ale potem zdziwko
To prawda. Choć akurat WBK tak często przesyła różne zmiany zasad, że łatwo się pogubić

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-07-16, 20:32   #1914
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
To prawda. Choć akurat WBK tak często przesyła różne zmiany zasad, że łatwo się pogubić
Zeby tylko WBK...chyba wszystkie banki ostatnio tak maja, nie nadąza człek za tymi zmianami, bo jedna goni drugą

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-07-16, 20:37   #1915
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Cytat:
Własnie o Face Architect mówię Wziełam zólty kolor, najjasniejszy, miałam mozliwośc macanka. Szwagierka ten podkład ma już długo, tylko bezowy i o ton ciemniejszy, wiec widziałam jak swietnie sie spisywał. Do tego wzielam sypki matowy puder.
I to nei do końca tak z wycofaniem jego. Teraz jest ten sam bez końcówki Face Architect. Z opisu wychodzi, ze to to samo. Oby
Corii - ostatnie pytanie - Face Architect jest dostępny w Polsce? (To dobre wieści, że zmieniają tylko nazwę)

Wymieniam książki

-mimbla- jest offline  
Stary 2014-07-16, 20:45   #1916
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Corii - ostatnie pytanie - Face Architect jest dostępny w Polsce? (To dobre wieści, że zmieniają tylko nazwę)
Niestety nie
ja stad: http://www.shuuemura.co.uk/makeup/fa...uid-foundation
i zobacz opis Architecta - zostały im jeszcze 4 kolory http://www.shuuemura.co.uk/makeup/fa...undation-spf18
ten bez FA nie ma filtrów, wiec nie tak do końća nazwe...generalnie ciekawa jestem, czemu wycofali FA ...

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-07-16 o 20:49
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-07-17, 00:16   #1917
sylwoha
Zakorzenienie

dziewczyny, sa jakies promo w dougim?
a moze ktoras pracuje w nim i ma znizke 20 :%
chce paletke ktora kosztuje 360 zolo.,.,
sylwoha jest offline  
Stary 2014-07-17, 01:42   #1918
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Tak z doskoku jestem przepraszam, ale co to jest MUFE? skrót czy firma? bo czuję się zachęcona i po weekendzie idę po próbkę do Douglasa tylko nie wiem dokładnie o co chodzi. Będę wdzięczna za doinformowanie

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-07-17, 06:41   #1919
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Tak z doskoku jestem przepraszam, ale co to jest MUFE? skrót czy firma? bo czuję się zachęcona i po weekendzie idę po próbkę do Douglasa tylko nie wiem dokładnie o co chodzi. Będę wdzięczna za doinformowanie
Make Up For Ever. Na wylacznosc w S.

http://www.sephora.pl/Make-Up-For-Ever/BMAKE
Stary 2014-07-17, 08:27   #1920
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
dziewczyny, sa jakies promo w dougim?
a moze ktoras pracuje w nim i ma znizke 20 :%
chce paletke ktora kosztuje 360 zolo.,.,
czyżby nową paletkę Bobbi Brown?

A co do podkładów MUFE wczoraj byłam w S. i te kolory chyba nie dla mnie. Wzięłam 127 ale będzie za jasny coś czuję natomiast 128 jest już bardzo ciemny i chociaż jestem opalona to brzydko się odznaczał od dekoltu taki jakiś ziemisty był. Z kolei numer 140 był jasny aż Pani która mnie obsługiwała się zdziwiła. I byłam trochę w szoku bo nie było testera jakiegoś koloru to Pani wzięła otworzyła nowy podkład, odkręciła go i sobie na rękę .

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2014-07-17 o 08:31
NeverGoodEnough18 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości