Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-08-22, 23:32   #2761
Kusum
Zakorzenienie

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zazdraszczam, bo ja dalej nie wiem. Zaskorniki zamkniete robia mi sie tylko na kosci policzkowej i pod nia. I nie ogarniam czemu.
Co do poszerzania porow to tez nie ogarnelam jeszcze. Moja facjata zmienna jest. Pare miesiecy temu mnie wypryszczalo bardzo. Nagle przestalo i jest okej. Nic wielkiego w pielegnacji nie zmienilam. A w pracy mam kolezanke, ktora makijazu czesto nie zmywa na noc, kosmetyki kupuje na rynku za 3 zlote, nigdy nawet pol etykiety nie przeczytala i buzie ma idealna.
To tak dziedzicznie? Bo ja mam slabe geny. Moja mama ma bardzo porozszerzane pory, dziadek tez. Fakt, ze kiedys byla inna pielegnacja. Kazdy wyciskal zapchane kremem Nivea pory i przecieral spirytusem
Ja bardzo dbam o cere, dokladne oczyszczanie, kwasy, peelingi, na co dzien kremy ekologiczne i przede wszystkim zdrowe odzywianie. Ograniczenie nabialu to podstawa. Do tego suplementy. Ale wiem, ze warto
Mialam taka kolezanke na studiach. Miala skore gladka jak pergamin. Nie uzywala zadnych podkladow. Sa wsrod nas szczesciarze.
Stary 2014-08-22, 23:47   #2762
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

O co chodzi z tym nabiałem? Już któryś raz czytam, że przy problemach z cerą powinno się go odstawić, ale nikt nie wyjaśnia, dlaczego właściwie?

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-08-23, 00:09   #2763
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na razie .... nie wróże jest w przyszłości cudownej cery na starość.
Moim zdaniem podstawa to geny, jak we wszystkim mówię to i na swoim przykładzie i na przykładzie np. mojej mamy. Całe życie krem Nivea i puder prasowany, szaleje tylko z cieniami i pomadkami, czasem różem, ale to nie ma wpływu przecież na skórę przestrzega jedynie żeby zawsze na końcu zmyć twarz lodowata wodą. Na dodatek pali. Buzia bez zmarszczek, gładka, no poza mimicznym, ale mama 63 lata, więc zmarszczki jakieś mieć musi czoło gładkie, brak rozszerzonych porów to samo z figurą zawsze rozmiar 36, a od kilku lat 38, a je no wszystko to co niezdrowe i to w dużej ilości ale moi dziadkowie szczupli całe życie. Stąd będę się upierała, że 70% sukcesu to geny chyba, że inwestujemy w strzykawki i inne takie, no to wtedy zupełnie inny temat jest.

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-08-23, 00:24   #2764
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
O co chodzi z tym nabiałem? Już któryś raz czytam, że przy problemach z cerą powinno się go odstawić, ale nikt nie wyjaśnia, dlaczego właściwie?
Glownie chodzi o hormony. Wpisz w wyszukiwarke jest masa artykulow, np. http://www.faceci.com.pl/mleko.html

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Moim zdaniem podstawa to geny, jak we wszystkim mówię to i na swoim przykładzie i na przykładzie np. mojej mamy. Całe życie krem Nivea i puder prasowany, szaleje tylko z cieniami i pomadkami, czasem różem, ale to nie ma wpływu przecież na skórę przestrzega jedynie żeby zawsze na końcu zmyć twarz lodowata wodą. Na dodatek pali. Buzia bez zmarszczek, gładka, no poza mimicznym, ale mama 63 lata, więc zmarszczki jakieś mieć musi czoło gładkie, brak rozszerzonych porów to samo z figurą zawsze rozmiar 36, a od kilku lat 38, a je no wszystko to co niezdrowe i to w dużej ilości ale moi dziadkowie szczupli całe życie. Stąd będę się upierała, że 70% sukcesu to geny chyba, że inwestujemy w strzykawki i inne takie, no to wtedy zupełnie inny temat jest.
Zgadzam sie. A kto nie dostal w spadku cudownej skory i figury musi sie meczyc Na szczescie mamy dzis bron: wiedze, kosmetyki, lekarzy

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Ja odstawilam wiekszosc mlecznych produktow. Zostalo mi mleko do kawy i grana padano
Stary 2014-08-23, 00:48   #2765
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja mam skore bardzo sklonna do zapychania. Po jednym uzyciu potrafie miec wysyp drobnych krostek na twarzy. Po latach testow wiem, ze dimetikon zapycha mnie w kremie, w podkladzie juz ujdzie (nie wiem o co chodzi? ze nie wnika?). Musze uwazac na parafine i wszystkie tego typu pseudo nawilzacze.
Sa ludzie bardziej i mniej podatni na zapychanie. Taki lajf.
Widze, ze debata o podkladach. Ja koncze CC z Burzuja. I dalej nie wiem co? Clarins wycofal Everlasting czy tylko w moim D. go nie ma?
Też tak mam Uznaję to po prostu za kolejną oznakę wrażliwej cery i formę uczulenia, bo nie doszłam do tego, jakie dokładnie składniki tak na mnie działają, więc fajnie, że Ty się już orientujesz i możesz unikać.

Najgorsze jest, że jakiś kosmetyk może tak zacząć na mnie działać po kilkutygodniowym używaniu, albo jeszcze gorzej, kiedy wracam do sprawdzanego kosmetyku, głównie chodzi o podkłady. I potrafią mi zrobić masakrę na twarzy, pomimo tego, że wcześniej się nic nie działo. Może to reakcja cery na zmiany? Chyba tylko Alantanu powinnam używać

A żeby było śmiesznie, najgorszy koszmar miałam po naturalnej masce przeciwzmarszkowej Phenome. Wszystko, co posmarowałam, na drugi dzień było w czerwono białych krostkach. Nawet szyja, która zawsze jest ok.

Cytat:
Zazdraszczam, bo ja dalej nie wiem. Zaskorniki zamkniete robia mi sie tylko na kosci policzkowej i pod nia. I nie ogarniam czemu.
Co do poszerzania porow to tez nie ogarnelam jeszcze. Moja facjata zmienna jest. Pare miesiecy temu mnie wypryszczalo bardzo. Nagle przestalo i jest okej. Nic wielkiego w pielegnacji nie zmienilam. A w pracy mam kolezanke, ktora makijazu czesto nie zmywa na noc, kosmetyki kupuje na rynku za 3 zlote, nigdy nawet pol etykiety nie przeczytala i buzie ma idealna.
Jej, co za niesprawiedliwość. Też mam taką koleżankę. Z kosmetyków stosuje jedynie kolorowe paciajki z bazaru, pielęgnacji żadnej, nawet tusz zmywa czystą wodą a cera idealna.
Kiedyś rzuciłam przy niej coś o swojej cerze i zapamiętałam jej komentarz, wypowiedziany z autentyczną troską: "A może to od tych twoich drogich kosmetyków? Nie wiadomo, co one tam mają"
Stary 2014-08-23, 09:49   #2766
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
a ja mówie o przydładzie nei zmywanai makijazu na nco - wtedy zadne geny nci nie pomogą na starosc.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 102 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-08-23, 10:13   #2767
OlaM
Moderator

Cytat:
Zgadzam się w całej rozciągłości. Moja mama używa tylko drogeryjnych kosmetyków, czasem aptecznych typu Vichy cz LRP. Z przekonania, że droższe lepiej działać nie będą, ale przede wszystkim dlatego, że te drogeryjne całkowicie zaspokajają jej potrzeby. Z kolorówki to mamcia kupuje podstawowe rzeczy typu tusz, kredka, cień, szminka. Nawet fluidu nie ma i nie używa, jedynie prasowany puder, Rimmel chyba. Mimo tego wszyscy dają jej 10 lat mniej. Ma gładką skórę, zresztą nie tylko na twarzy, zero zmian, przebarwień, głębokich zmarszczek. Do tego ma o wiele lepszą figurę niż ja, szczupłe nogi, wąskie stopy, mniejszy nos, gęstsze włosy itp. itd. Generalnie nie wiem o co chodzi, ale genetycznie jestem miksem tego, co najgorsze w rodzinie (za wyjątkiem charakteru ).
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jej, co za niesprawiedliwość. Też mam taką koleżankę. Z kosmetyków stosuje jedynie kolorowe paciajki z bazaru, pielęgnacji żadnej, nawet tusz zmywa czystą wodą a cera idealna.
Kiedyś rzuciłam przy niej coś o swojej cerze i zapamiętałam jej komentarz, wypowiedziany z autentyczną troską: "A może to od tych twoichnajoma drogich kosmetyków? Nie wiadomo, co one tam mają"
Ja mam taką znajomą. Prawie w moim wieku, a wygląda wciąż bardzo młodo. Trójka dzieci, a figura idealna, bez stosowania żadnych ćwiczeń, urządzeń czy zabiegów. Skóra też ładna, jędrna, bez śladu rozstępów. Cera jak pupcia niemowlaka. Owszem, makijaż nosi tak sam od zawsze, od czasów liceum - różowa szminka za 5 zł, ciemniejsza konturówka, dużo brązera (no jak tak bym się nie pomalowała never ). Do tego pali i pije mnóstwo piwa. O tym, że je co i ile chce, nie tyjąc, nie wspomnę. Tak samo wygląda jej mama. To na 100 % kwestia genów. Jakie to niesprawiedliwe
OlaM jest offline  
Stary 2014-08-23, 15:02   #2768
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
To tak dziedzicznie? Bo ja mam slabe geny. Moja mama ma bardzo porozszerzane pory, dziadek tez. Fakt, ze kiedys byla inna pielegnacja. Kazdy wyciskal zapchane kremem Nivea pory i przecieral spirytusem
Ja bardzo dbam o cere, dokladne oczyszczanie, kwasy, peelingi, na co dzien kremy ekologiczne i przede wszystkim zdrowe odzywianie. Ograniczenie nabialu to podstawa. Do tego suplementy. Ale wiem, ze warto
Mialam taka kolezanke na studiach. Miala skore gladka jak pergamin. Nie uzywala zadnych podkladow. Sa wsrod nas szczesciarze.
Wiesz, konkretnych badan w tym temacie nie ma wiec ciezko powiedziec czy i jak "gen cery" jest dziedziczony. Mnie sie wydaje z obserwacji, ze niestety w dziwny sposob moze byc dziedziczony.

Moja matka jest dosc blada, ma ogromne pory i sklonnosc o wypryskow. Moj ojciec ma doskonala cere i karnacje mieszkanca Afganiastanu. Nie moze nosic brody, bo go na kazdej granicy zatrzymuja.

Ja mam paskudna cere i jestem jeszcze bardziej blada niz moja matka .

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Testowalam dzis w swietle dziennym na lapie oba Designery. Niestety Lift 2 jest ciemniejszy niz Cream 4 . Lift bardzo jest ciemny na mojej skorze, natomiast Cream pi razy drzwi sie dopasowuje.

Lifta chyba nawet na facjate nakladac nie bede. Wypackam sie zaraz Creamem. Sama nie wiem czy go chce czy nie. Z jednej strony potrzebuje nowego podkladu, bo nic mi nie pasuje. Z drugiej strony w D. kosztuje 370 zl .
Stary 2014-08-23, 15:23   #2769
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Jamsik ja Ci bardzo wspolczuje bladosci i czesto o Tobie mysle jak mnie szlag trafia ze nie potrafie sobie podkladu dobrac kolorystycznie
Tzn nie zeby blade bylo brzydkie bo teoretycznie takiej jasnej cery to tylko zazdroscic. Ale skoro ja mam takie problemy , a nie jestem wybitnie blada, to Ty bidulko masz przerąbane

Beata. jest offline  
Stary 2014-08-23, 15:30   #2770
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
a ja mówie o przydładzie nei zmywanai makijazu na nco - wtedy zadne geny nci nie pomogą na starosc.
A to przepraszam myślałam, że ogólnie o kosmetykach było
Aczkolwiek tego też nie wiadomo, bo chyba nikt nie prowadził takich badań? i według mojej teorii: jak dobre geny to i niezmywanie makijażu nie bardzo zaszkodzi hehe

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Generalnie nie wiem o co chodzi, ale genetycznie jestem miksem tego, co najgorsze w rodzinie (za wyjątkiem charakteru ).
Olu nie bądź dla siebie taka okrutna

Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-08-23, 15:31   #2771
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:

Ja odstawilam wiekszosc mlecznych produktow. Zostalo mi mleko do kawy i grana padano
ja podobnie - a mleko zamienilam na kokosowe ale oczywiscie nie zawsze mi sie udaje

w temacie: kupilam dzis tusz do rzes Diora It-lash, jestem ciekawa efektu. moje dwa tusze nieuzywane podczas wakacji powysychaly
ranka jest teraz online  
Stary 2014-08-23, 15:45   #2772
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Jamsik ja Ci bardzo wspolczuje bladosci i czesto o Tobie mysle jak mnie szlag trafia ze nie potrafie sobie podkladu dobrac kolorystycznie
Tzn nie zeby blade bylo brzydkie bo teoretycznie takiej jasnej cery to tylko zazdroscic. Ale skoro ja mam takie problemy , a nie jestem wybitnie blada, to Ty bidulko masz przerąbane
Wiesz, ja nie wygladam na az taka blada, bo jestem zolta. Bladosc najwieksza wychodzi w zimnym swietle i na zdjeciach z fleszem. Jestem wtedy po prostu biala, nie bardzo jasnozolta.

Blada cera ma wiele minusow. Po pierwsze bez mejkapu zawsze wyglada sie zle. Z mejkapem w moim przypadku mniej zle, ale wciaz zle. Nie mam ladnej cery i wyglada moja facjata paskudnie. Serio mowie. Moje przebarwienia, ktore na NC20 nie bylyby bardzo mocno widoczne na mojej buzi niestety bardzo, bardzo widac. Przed podklad przebijaja oczywiscie bez problemu. A porzadnie kryjacego korektora nie mam, bo nie mam nic tak jasnego. Nawet moj Armani High Precision ostatnio sie nie wtapia ladnie i wyglada na za ciemny.

No i wiadomo, znalezienie dobrego koloru pokladu odpowiedni to koszmar. Niektore na mojej skorze wrecz jasnieja czasami, wiec sa minimalnie za ciemne tylko (vide LS; ale to zalezy od wielu czynnikow, czasami jasniec nie chce), a niektore nie. Podklad niestety najpierw dobieram pod wzgledem koloru, nie wlasciwosci. No, ogolnie wrzod na dupie ta moja skora. Ostatnio mam kryzys i o kupnie tego myslalam. Niestety moja skora jest przedziwnie napigmentowala i nawet balsam brazujacy robi mi krzywde. Moje mieszki wlosowe na lydkach sa nawet ciemniejsze niz moje lydki. Nogi gole co dwa dni, bo na mojej skorze nawet widac, ze wlosek zamierza niedlugo sie pojawic .
Stary 2014-08-23, 15:51   #2773
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Cytat:
Z drugiej strony w D. kosztuje 370 zl .
W selfridges wyjdzie chyba taniej.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
A porzadnie kryjacego korektora nie mam, bo nie mam nic tak jasnego. Nawet moj Armani High Precision ostatnio sie nie wtapia ladnie i wyglada na za ciemny.
Bo on generalnie jest dosyć ciemny. Nars chantilly jest sporo jaśniejszy.

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline  
Stary 2014-08-23, 15:54   #2774
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Rozumiem Cie
Ja mam naczynka i przebarwienia, do tego since pod oczami i bardzo ciemne powieki. Twarz w innej kolorstyce niz szyja ktora jest żolta
Bez makijau wygladam na ciezko chora, za to w odpowiednie dobranym podkladzie zbieram komlementy za piekna cere

Z lydkami to cale lata mialam koszmar, u mnie nawet zwykle golenie powodowalo wrastanie wlosko i stany stany zapalne. Zadne pilingi, kremy z mocznikiem ani inne cude nie dzialaly. Mialam wyjatkowo brzydkie lydki .
Poszlam na depilacje laserowa i wreszcie jestem zadowlona dla mnie to cud

Beata. jest offline  
Stary 2014-08-23, 15:59   #2775
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Rozumiem Cie
Ja mam naczynka i przebarwienia, do tego since pod oczami i bardzo ciemne powieki. Twarz w innej kolorstyce niz szyja ktora jest żolta
Bez makijau wygladam na ciezko chora, za to w odpowiednie dobranym podkladzie zbieram komlementy za piekna cere

Z lydkami to cale lata mialam koszmar, u mnie nawet zwykle golenie powodowalo wrastanie wlosko i stany stany zapalne. Zadne pilingi, kremy z mocznikiem ani inne cude nie dzialaly. Mialam wyjatkowo brzydkie lydki .
Ja tez chcialam isc, ale do konca ponoc sie nigdy wlosow nie pozbedziesz, wiec i tak bym cos tam musiala golic. Totez sobie darowalam . Super, ze Ty jestes zadowolona.

Wrastajacych wloskow wspolczuje. Mnie tak nic nigdy nie wrastalo, wiec problemu zupelnie nie znam.

btw: Ty bez mejkapu wygadasz na ciezko chora, ja na martwa . Dobralysmy sie .
Stary 2014-08-23, 16:22   #2776
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Ja tez chcialam isc, ale do konca ponoc sie nigdy wlosow nie pozbedziesz, wiec i tak bym cos tam musiala golic. Totez sobie darowalam . Super, ze Ty jestes zadowolona.

Wrastajacych wloskow wspolczuje. Mnie tak nic nigdy nie wrastalo, wiec problemu zupelnie nie znam.

btw: Ty bez mejkapu wygadasz na ciezko chora, ja na martwa . Dobralysmy sie .
Ja ostatnio od taty usłyszałam, że wyglądam jak narkomanka także witam w klubie .

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2014-08-23, 16:30   #2777
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Ja mam dodatkowo odnoza w jakze urokliwym trupim kolorze - takie rozowo-sine
Ale za to mam wyjatkowo zgrabne nogi zeby nie bylo ze cala jestem brzydka

Beata. jest offline  
Stary 2014-08-23, 17:40   #2778
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Twarz w innej kolorstyce niz szyja ktora jest żolta
Nie mam wprawdzie jasnej skóry, ale też "cierpię" na podobny problem - częsciowo z racji zaczerwienień na twarzy. Przez nie moja twarz wydaje się ciemniejsza od szyi i każda konsultantka dobiera mi za ciemny podkład Jedynie wokół ust mam taki kolor skóry, jak na szyi.
Nogi, ramiona, brzuch mam też jak gdyby z innej bajki, bo każda z tych części mojego ciała ma nieco inny odcień.

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-08-23, 19:17   #2779
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
A to u mnie wszystko brzydkie niestety. Pieknych nog zazroszcze. Moje paskudne. O ile od przodu wygladaja znosnie to od tylu fatalne. Mam paskudne kolana z brzydko uksztaltowanymi koscmi (szerokie i zachodza do srodka). Mniej wiecej jak tu na zdjeciu "przed".
Stary 2014-08-23, 19:35   #2780
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Rozumiem Cie
No, a u mnie twarz w naczynkach, chociaż blada za to szyja przy niej trupia ze dwa odcienie jaśniejsza i zawsze muszę ją balsamem brązującym domalowywać oszaleć idzie
Ostatnio przyglądam się znajomym panom i nie zauważyłam takich różnic: twarz-szyja

Cytat:

Cytat:
A to u mnie wszystko brzydkie niestety. Pieknych nog zazroszcze. Moje paskudne. O ile od przodu wygladaja znosnie to od tylu fatalne. Mam paskudne kolana z brzydko uksztaltowanymi koscmi (szerokie i zachodza do srodka). Mniej wiecej jak tu na zdjeciu "przed".
Chyba James jesteś zbyt krytyczna dla siebie
Usta widziałam i masz je ładne

Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-08-23, 20:50   #2781
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz, ja nie wygladam na az taka blada, bo jestem zolta. Bladosc najwieksza wychodzi w zimnym swietle i na zdjeciach z fleszem. Jestem wtedy po prostu biala, nie bardzo jasnozolta.

Blada cera ma wiele minusow. Po pierwsze bez mejkapu zawsze wyglada sie zle. Z mejkapem w moim przypadku mniej zle, ale wciaz zle. Nie mam ladnej cery i wyglada moja facjata paskudnie. Serio mowie. Moje przebarwienia, ktore na NC20 nie bylyby bardzo mocno widoczne na mojej buzi niestety bardzo, bardzo widac. Przed podklad przebijaja oczywiscie bez problemu. A porzadnie kryjacego korektora nie mam, bo nie mam nic tak jasnego. Nawet moj Armani High Precision ostatnio sie nie wtapia ladnie i wyglada na za ciemny.

No i wiadomo, znalezienie dobrego koloru pokladu odpowiedni to koszmar. Niektore na mojej skorze wrecz jasnieja czasami, wiec sa minimalnie za ciemne tylko (vide LS; ale to zalezy od wielu czynnikow, czasami jasniec nie chce), a niektore nie. Podklad niestety najpierw dobieram pod wzgledem koloru, nie wlasciwosci. No, ogolnie wrzod na dupie ta moja skora. Ostatnio mam kryzys i o kupnie tego myslalam. Niestety moja skora jest przedziwnie napigmentowala i nawet balsam brazujacy robi mi krzywde. Moje mieszki wlosowe na lydkach sa nawet ciemniejsze niz moje lydki. Nogi gole co dwa dni, bo na mojej skorze nawet widac, ze wlosek zamierza niedlugo sie pojawic .
Cytat:
Rozumiem Cie

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio od taty usłyszałam, że wyglądam jak narkomanka także witam w klubie .
Cytat:
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Nie mam wprawdzie jasnej skóry, ale też "cierpię" na podobny problem - częsciowo z racji zaczerwienień na twarzy. Przez nie moja twarz wydaje się ciemniejsza od szyi i każda konsultantka dobiera mi za ciemny podkład Jedynie wokół ust mam taki kolor skóry, jak na szyi.
Nogi, ramiona, brzuch mam też jak gdyby z innej bajki, bo każda z tych części mojego ciała ma nieco inny odcień.
Cytat:
Dziewczyny kochane, toż to teatr tragedii! Proszę pisać na karteczkach usłyszane od obcych ludzi komplementy na temat wyglądu, nawet te, w które nie wierzycie, wrzucać wszystkie do jakiegoś pojemniczka i przeczytać po dwóch miesiącach. Dla równowagi własnego obrazu, bo przecież nie tylko Wasza opinia o sobie go tworzy. Rada psychologa for free

Też mam beznadziejną skórę, moim zdaniem trudno o gorszą. Cera mieszana, odwodniona, bardzo cienka i blada, naczynkowa, nadwrażliwa, skłonna do wyprysków i uczuleń, nic się nie goi, blizny na całym ciele pamiętają chyba jeszcze moje dziesiąte urodziny. Ale jak się zrobię, jakoś wyglądam Bez podstawowego makijażu nie wyjdę nawet do sklepu, bo by mi było wstyd. Chyba, że zdarzy się cud i raz na jakiś czas cera ma lepsze dni. Zazdroszczę naturalnie pięknym dziewczynom.

W temacie depilacji Wydałam kupę kasy na niby jedyną skuteczną depilację laserową light sheer, w dobrym gabinecie. Najchętniej bym nią całe ciało objęła, ale musiałabym napaść na bank. Zrobiłam ją w seriach i miałam nie mieć 90% włosów do końca życia. Przez dwa miesiące byłam zachwycona, a teraz, ku mojemu przerażeniu, nie ma śladu po żadnej depilacji. Jestem wściekła. Reklamowałabym, ale oczywiście będzie wytłumaczenie, że może przy swoich włosach potrzebuję więcej zabiegów (choć są słabe) i tak bez końca. Po co to wszystko. Wracam do depilatora i czuję, że dałam się naciąć i wydałam na nic mnóstwo pieniędzy.

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2014-08-23 o 20:52
MissScareAll jest offline  
Stary 2014-08-23, 22:20   #2782
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Ja nie potrzebuje rad psychologa free bo uwazam ze natura byla w stosunku do mnie hojna Geny mam przyzwoite, ale jestem juz w tym wieku ze trzeba im troche dopomoc
Ale doskonale wiem co wymaga u mnie korekty
I jak sie zrobie to wygladam swietnie
Zaluje jedynie ze jestem leniwa i za malo cwicze. Ale pracuje nad tym

Beata. jest offline  
Stary 2014-08-23, 22:35   #2783
Kusum
Zakorzenienie

Ja jak czytam o tej wszej bladosci to nie moge sobie tego wyobrazic. Mam skore w kolorze nude. Wiekszosc podkladow ze srodka palety mi pasuje. Nie opalam sie. Uzywam filtrow. Ze wszystkim mieszcze sie w sredniej: rozmiar uban, butow itd.
A co do genow to ja wierze, ze duzo dziedziczymy, ale sporo mozemy sami wywalczyc.
Stary 2014-08-23, 22:44   #2784
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Ja nie potrzebuje rad psychologa free bo uwazam ze natura byla w stosunku do mnie hojna Geny mam przyzwoite, ale jestem juz w tym wieku ze trzeba im troche dopomoc
Ale doskonale wiem co wymaga u mnie korekty
I jak sie zrobie to wygladam swietnie
Zaluje jedynie ze jestem leniwa i za malo cwicze. Ale pracuje nad tym
No to jest znakomicie Ja tak chyba nigdy o sobie nie powiem
Stary 2014-08-23, 22:45   #2785
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Mlodziutka jestes powiesz

Beata. jest offline  
Stary 2014-08-23, 22:53   #2786
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Ja jak czytam o tej wszej bladosci to nie moge sobie tego wyobrazic. Mam skore w kolorze nude. Wiekszosc podkladow ze srodka palety mi pasuje. Nie opalam sie. Uzywam filtrow. Ze wszystkim mieszcze sie w sredniej: rozmiar uban, butow itd.
A co do genow to ja wierze, ze duzo dziedziczymy, ale sporo mozemy sami wywalczyc.
No to prosze .

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Mlodziutka jestes powiesz
A jakie sa widelki "mlodziutkosci", bo nie wiem czy sie lapie?
Stary 2014-08-23, 23:00   #2787
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Oczywiscie ze sie lapiesz
Tez mlodziutka jestes

Beata. jest offline  
Stary 2014-08-23, 23:07   #2788
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Oczywiscie ze sie lapiesz
Tez mlodziutka jestes
A skad wiesz?
Stary 2014-08-23, 23:10   #2789
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Tzw madrosc zyciowa

Beata. jest offline  
Stary 2014-08-23, 23:17   #2790
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Tzw madrosc zyciowa
Twoja czy ze moja? Jesli moja to znaczy, ze glupio gadam, wiec madrosci zyciowej niewiele skoro mloda sie wydaje.

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości