szukam farby jasny blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-10-10, 22:07   #1
Violka33
Raczkowanie

Smile

szukam farby jasny blond

Czy polecicie mi jakąś sprawdzoną farbę jasny blond, sklepową lub profesjonalną? Robię od roku jasny baleyage, ale znudziły mi się pojawiające się po miesiącu odrosty i chodzenie do fryzjera, poza tym jest to spory wydatek. Mój kolor prześwitujący pomiędzy jasnymi pasemkami to mysi ciemny blond. Czy farba pokryje całe włosy? Chciałabym farbować włosy sama w domu. Marzy mi się rozświetlony jasny blond, ale nie platyna. Pomóżcie proszę.
Violka33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 13:48   #2
KOCIK2
Raczkowanie

Dot.: szukam farby jasny blond

Jesli chcesz teraz miec cale wloski blad bo znudzilo ci sie chodzenie do fyzjera,to raczej to nie rozwiaze sprawy.Teraz zeby zrobic cale wloski na jeden kolor to potrzebna im bedzie fachowa opieka,zeby byly zdrowe.A odrosty i tak beda.Pozdrawiam
KOCIK2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 16:28   #3
amadrienia
Przyczajenie

Ja uzywałam farby Pallette, a kolor - srebrzysty blond. wszyscy sie zachwycali tym kolorem i naprawde mi rowniez sie bardzo podoba. Ale no wlasnie minusem jest to ze trzeba ciagle farbowac odrosty ( ja farbowałam raz na dwa miesiace), dlatego zdecydowalam sie teraz na czekoladowy brąz zeby dac odpoczac moim kudełkom.Choc na pewno wróce do blondu. Srebrzysty blond nosiłam przez trzy lata. naprawde polecam
amadrienia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 17:26   #4
KOCIK2
Raczkowanie

Nico
Violka33-" Mój kolor prześwitujący pomiędzy jasnymi pasemkami to mysi ciemny blond"Dlatego pisze o tym ze lepiej skozystac z uslug fachowca bo jezeli nalozysz swobie teraz blad na cale wlosy to te twoje mysie ci sie rozjasnia,ale te blad tez-mogo tego nie wytrzymac!
KOCIK2 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości