Czerwone "kreski" pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-05-20, 09:45   #1
beata0701
Przyczajenie

Unhappy

Czerwone "kreski" pod oczami

Witam,,

Szukalam informacji w internecie ktore pomogly by mi rozwiazac moj problem jednak bez celu. Jest wiele informacji na temat podkrazonych oczu lecz ja mam problem z czerwonymi kreskami ktore sa pod dolna powieka. Zalaczylam zdjecie na ktorym widac dokladnie gdzie owe "kreski" sie znajduja. Sa one czasem bardziej czerwone i napuchniete. Czesto wygladam na zmeczona. Jak mam sie tego pozbyc ? Podkreslam ze duzo spie i zdrowo sie odzywiam. Jezeli konieczny bylby jakis zabie to jaki ? Napewno da sie cos z tym zrobic, kiedys tego nie mialam .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8035218.jpg (9,1 KB, 77 załadowań)
beata0701 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 17:10   #2
beata0701
Przyczajenie

Dot.: Czerwone "kreski" pod oczami

Nikt nie moze mi doradzic ?
Stary 2014-05-20, 18:49   #3
karotella_
Raczkowanie

wygląda właśnie to tak, jakbyś była zmęczona, ale skoro mówisz że dużo spisz i dobrze się odżywiasz to polecam rano włożyć łyżkę do zamrażalnika i przyłożyć na pare minut pod oczy. niektórym osobom pomaga, może nie w 100% ale chociaż troszkę łagodzi rysy. Swoją drogą masz Autorko jakąś alergie? Bo ja tak wyglądam w okresie lipiec/sierpień jak zapomnę lub gdy mam za słabe leki na alergie. Po wizycie u lekarza i wzięciu lekarstw objawy ustają.
karotella_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 19:16   #4
biala_czekoladaa
Przyczajenie

Kochana ja też mam takie... identyczne! nie da rady tego niczym zakryć, żadnym podkładem... po prostu takie jesteśmy i już... ja tez swego czasu szukalam na necie sposobu na te kreski ale nic z tym sie nie da zrobic... teraz mam 20 lat, nadal sie tego wstydze, glupio sie czuje...zrobie piekny makijaz a tu te szpecace okropne krechy!!!

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

mowisz ze tego nigdy nie mialas?? no ja to akurat mam od urodzenia wydaje mi sie ze za ok 20 lat to botox moze mi tylko pomoc doskonale wiem jaki to problem... nie puchnie ani nic, są to tylko czerwone zaglębienia w skorze i tyle.
biala_czekoladaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 15:49   #5
beata0701
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez biala_czekoladaa Pokaż wiadomość
Kochana ja też mam takie... identyczne! nie da rady tego niczym zakryć, żadnym podkładem... po prostu takie jesteśmy i już... ja tez swego czasu szukalam na necie sposobu na te kreski ale nic z tym sie nie da zrobic... teraz mam 20 lat, nadal sie tego wstydze, glupio sie czuje...zrobie piekny makijaz a tu te szpecace okropne krechy!!!

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

mowisz ze tego nigdy nie mialas?? no ja to akurat mam od urodzenia wydaje mi sie ze za ok 20 lat to botox moze mi tylko pomoc doskonale wiem jaki to problem... nie puchnie ani nic, są to tylko czerwone zaglębienia w skorze i tyle.
Dzieki kochane za odpowiedzi !

Nigdy tego nie zauwazylam. Mozliwe ze mialam ale slabe... Ehh zastanawiam sie nad kwasem hliarunowym. Moze to pomoze. Ja wciaz mam nadzieje ze w koncu to zniknie !
Stary 2014-05-21, 15:59   #6
NiespokojnaP
Raczkowanie

Byłaś z tym u dermatologa? Kosmetologa?

Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalka
NiespokojnaP jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 16:04   #7
beata0701
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez karotella_ Pokaż wiadomość
wygląda właśnie to tak, jakbyś była zmęczona, ale skoro mówisz że dużo spisz i dobrze się odżywiasz to polecam rano włożyć łyżkę do zamrażalnika i przyłożyć na pare minut pod oczy. niektórym osobom pomaga, może nie w 100% ale chociaż troszkę łagodzi rysy. Swoją drogą masz Autorko jakąś alergie? Bo ja tak wyglądam w okresie lipiec/sierpień jak zapomnę lub gdy mam za słabe leki na alergie. Po wizycie u lekarza i wzięciu lekarstw objawy ustają.
Uwierz, strasznie dokucza mi ten problem i probowalam juz chyba wszystkiego... Zimne oklady, rozne kremy. Alergie odpadaja, nie mam uczulen. Chyba juz taka moja uroda... Ale mnie wrecz skreca na ich widok. Tym bardziej jak widze te wszystkie gwiazdki w telewizji i wiadomosciach z idealna cera jak i moje kolezanki. TO JEST PO PROSTU NIE FAIR !

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez NiespokojnaP Pokaż wiadomość
Byłaś z tym u dermatologa? Kosmetologa?

Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalka
Mieszkam w Anglii i tutaj lekarza so po prostu do niczego. Za miesiac bede w Polsce i napewno przejde sie i do kosmetyczki i do dermatologa.

Zastanawia mnie jedno... Dlaczego mi to wyszlo ? Ja zawsze mialam cienka skore pod oczami ale wyglada na to ze to nawet nie ma nic wspolnego z dolnymi powiekami. Jest to jak by na kosci policzkowej.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

biala_czekoladaa - A Ty napewno mialas tak zawsze? Nauczylas sie z tym zyc czy przeszkadza Ci to w kontaktach ? Masz chlopaka? (troszke osobiste pytanie) Jezeli tak to czy mu to przeszkadza?
Stary 2014-05-27, 22:19   #8
biala_czekoladaa
Przyczajenie

biala_czekoladaa - A Ty napewno mialas tak zawsze? Nauczylas sie z tym zyc czy przeszkadza Ci to w kontaktach ? Masz chlopaka? (troszke osobiste pytanie) Jezeli tak to czy mu to przeszkadza?[/QUOTE]

tak-od dzieciaka takie mam...tyle ze zaczely mi przeszkadzac jak zacazelam dojrzewac pierwsze milosci i w ogole teraz mam narzeczonego od prawie roku dlugo razem chodzilismy... Jemu nawet sie podobają te moje kreski juz nie przejmuje sie zbytnio tym bo teraz mam wiekszy problem przez co krepuje sie w towarzystwie- krzywe zęby
biala_czekoladaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 20:52   #9
201706120937
Konto usunięte

proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków.

Edytowane przez 201706120937
Czas edycji: 2017-06-11 o 03:08 Powód: proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich w
201706120937 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości