Rajstopy w sprayu Sally Hansen - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-05-23, 13:03   #1
Chanel85
Przyczajenie

Rajstopy w sprayu Sally Hansen

Mam pytanie dotyczące powyższych rajstop w sprayu. Chodzi mi o odcienie. U nas w Polsce najjaśniejszy jest light glow, ale dużo dziewczyn mających bardo jasna karnacje pisze,ze ten odcień daje efekt opalonych nóg. No, a mi zalezy tylko na tym,aby te "rajstopy" zakryły mi niedoskonałości skóry, czyli podrażnienia po depilacji i czarne kropki, nie chce mieć nóg w innym odcieniu niż reszta ciała. Za granica dostępne są odcienie no color, który podobno dopasowuje sie idealnie do koloru skóry, oraz nude glow, który jest jaśniejszy niż light. Za miesiąc ide na wesele do tego czasu opalic sie nie zdążę,a na solarium nie mam zamiaru chodzić. Czy ktoś sie orientuje gdzie moge zakupic no color lub nude glow??? Allegro odpada tam nie ma, albo czy ten odcien light glow naprawdę dla bladej osoby jest zbyt ciemny? Nie bede sie tym przecież cala smarowała.
Chanel85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 08:13   #2
adri_
BAN stały

Dot.: Rajstopy w sprayu Sally Hansen

tez szukalam tych rajstop w sklepach stacjonarnych, ale nie udalo mi sie. zreszta cena tego sprayu mnie odstraszyla, a nawet nie wiedzialam cyz sprawdzi sie na mojej skorze... ostatecznie kupilam krem cc do ciala z bielendy, wlasnie pokrywa pajączki, siny kolor itd. ja bylam zadowolona no i najwazniejsze- nie ucierpial na tym moj portfel ale moze wypowie sie ktos, kto uzywal tego sprayu i zna odcienie
adri_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 00:42   #3
Katrinnnn
Raczkowanie

mam raczej jasną karnację i latem używam 2 medium i jest okej pod warunkiem, ze reszta ciała jest ładnie opalona, bo nogi to sie zawsze najdłużej opalają
Katrinnnn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 14:51   #4
Loyd
Zakorzenienie

Ja też używam medium. Opalają ale tak ładnie. W czasach gdy mieszkałam we Wrocławiu zawsze byłam w stanie dostać je w Sephora.

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 11:49   #5
Chanel85
Przyczajenie

Ja zakupiłam sobie light glow bo mam bardzo jasną karnację więc głupio by wyglądało gdyby nogi odznaczały mi się od reszty ciała. Mi chodziło o zakrycie niedoskonałości skóry po depilacji (podrażnienia,czarne kropki), a niestety nic mi nie zakryło. Poza tym brudziłam wszytsko dookoła. Może skusze się na zamówienie odcienia no color, który podobno dopasowuje sie do koloru skóry i wtedy nałoże tego wiecej, może cos zdziała z moimi niedoskonałościami.
Chanel85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 18:17   #6
Wandaibanda
Przyczajenie

GG do Wandaibanda

Hej, ja się zastanawiam nad tymi rajstopkami moja znajoma zamówiła sobie przez internet, więc cena była wiele niższa, a sklep ma towar bezpośrednio od producentów. Znalazłam ich teraz na allegro http://allegro.pl/sally-hansen-airbr...393308205.html i jeszcze mi "chodzą po głowie" te rajstopy w kremie. Używałyście może?
Wiem, że spray jest fenomenalny, a w przypadku kremu mogą zostać pewnie zacieki... Jak myślicie?
Wandaibanda jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości