Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-08-02, 18:38   #841
martyneczka0011
Raczkowanie

Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Zamówiłam bazę gelisha z allegro od sprzedawcy leobert polecany przez czuszke. Mam nadzieję, że to rozwiąże mój problem....
martyneczka0011 jest offline  
Stary 2014-08-04, 20:59   #842
Margarita
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez martyneczka0011 Pokaż wiadomość
Zamówiłam bazę gelisha z allegro od sprzedawcy leobert polecany przez czuszke. Mam nadzieję, że to rozwiąże mój problem....
Daj znać jak pójdzie z gelishem.
A może masz pazurki osłabione i cienkie i one po prostu nie trzymają ?
Margarita jest offline  
Stary 2014-08-05, 07:09   #843
czuszka82
Moderator z pazurem

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Tak wiem tylko dokładne zdjęcia widziałam Indie bo Indigo niestety nie
french pink z indigo wrzucalam chyba ze dwa razy do galerii wiec mozesz zobaczyc nak wyglada na paznokciach
Stary 2014-08-05, 11:34   #844
eM_Ka_
Wtajemniczenie

dziewczyny mam roblem i potrzebuje pomocy. Pytanie brzmi: gdzie leży problem?

Cały czas pracowałam na Estetiqu i nic sie nie działo. Ostatnio zaczęłam kupować mniejsze pojemności kolorówek z NeoNail bo mam ich stacjonarnie. I tak:

znajomej robiłam paznokcie w poprzednią niedziele - primer bezkwasowy jak zawsze, baza Estetiq, kolorówka NeoNail, top Estetiq. W czwartek zrobił jej sie odprysk na kciuku który miała strasznie porozdwajany. Reszta paznokci jej popękała (dziś ma je 9 dzień). Zamówiłam baze i top Semilaca bo uznałam że na nim NeoNail będzie sie lepiej trzymał

Sobie zrobiłam paznokcie tydzień temu we wtorek: bez primera, baza i top Estetiq, lakiery Estetiq i NeoNail - do dziś trzyma sie bez odprysku.

Siostra od 4 dni nosi baze Estetiq i lakier NeoNail - zero odprysku (użyłam primera)

Wczoraj mamie zrobiłam bazą i topem Semilac, podkład NeoNail, biała końcówka Estetiq. Też z primerem. Dziś mi dzwoni że z dwóch paznokci odpadły jej końcówki.. nie wytrzymaly nawet 24 godzin. Dodam że znajoma z pierwszego opisu i moja mama pracują w tym samym miejscu.

Jak wy to widzicie? Gdzie leży problem? Jest możliwość że baza Semilac jest gorsza od Estetiq? Poradźcie mi prosze bo jestem załamana ;(
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-08-05, 12:51   #845
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny mam roblem i potrzebuje pomocy. Pytanie brzmi: gdzie leży problem?

Cały czas pracowałam na Estetiqu i nic sie nie działo. Ostatnio zaczęłam kupować mniejsze pojemności kolorówek z NeoNail bo mam ich stacjonarnie. I tak:

znajomej robiłam paznokcie w poprzednią niedziele - primer bezkwasowy jak zawsze, baza Estetiq, kolorówka NeoNail, top Estetiq. W czwartek zrobił jej sie odprysk na kciuku który miała strasznie porozdwajany. Reszta paznokci jej popękała (dziś ma je 9 dzień). Zamówiłam baze i top Semilaca bo uznałam że na nim NeoNail będzie sie lepiej trzymał

Sobie zrobiłam paznokcie tydzień temu we wtorek: bez primera, baza i top Estetiq, lakiery Estetiq i NeoNail - do dziś trzyma sie bez odprysku.

Siostra od 4 dni nosi baze Estetiq i lakier NeoNail - zero odprysku (użyłam primera)

Wczoraj mamie zrobiłam bazą i topem Semilac, podkład NeoNail, biała końcówka Estetiq. Też z primerem. Dziś mi dzwoni że z dwóch paznokci odpadły jej końcówki.. nie wytrzymaly nawet 24 godzin. Dodam że znajoma z pierwszego opisu i moja mama pracują w tym samym miejscu.

Jak wy to widzicie? Gdzie leży problem? Jest możliwość że baza Semilac jest gorsza od Estetiq? Poradźcie mi prosze bo jestem załamana ;(
....
wychodzi na to,że to wina produktów,naprawde chce Ci się bawić w takie eksperymenty? nie lepiej od razu kupić dobrą,sprawdzoną baze,,,jak podliczysz koszt tych co juz masz +nerwy i stres związane z poprawkami to naprawdę na jedno Ci wyjdzie.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2014-08-05, 12:57   #846
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
wychodzi na to,że to wina produktów,naprawde chce Ci się bawić w takie eksperymenty? nie lepiej od razu kupić dobrą,sprawdzoną baze,,,jak podliczysz koszt tych co juz masz +nerwy i stres związane z poprawkami to naprawdę na jedno Ci wyjdzie.
problem w tym że nie zarabiam na robieniu paznokci więc baza gelish nie wchodzi w gre. Sądzilam że na Semilacu będzie sie trzymać lepiej niż na Estetiq ale wychodzi na to że Estetiq jest lepsze od Semilac. Właśnie robie sobie ten sam zestaw co ma moja mama, zobaczymy ile u mnie wytrzyma, czy to wina lakierów czy jej trybu pracy
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-08-05, 13:03   #847
czuszka82
Moderator z pazurem

przeciez gelish nie kosztuje znowu fortuny. Rozumiem jak bysmy mowily o kwocie rzedu kilkuset zlotych ale przeciez kupisz w okolicach 80zl. Obiema rekami podpisuje sie pod wypowiedzia dark01. Wiekszosc dziewczyn robi tylko sobie a nie zarobkowo.
Stary 2014-08-05, 13:16   #848
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
przeciez gelish nie kosztuje znowu fortuny. Rozumiem jak bysmy mowily o kwocie rzedu kilkuset zlotych ale przeciez kupisz w okolicach 80zl. Obiema rekami podpisuje sie pod wypowiedzia dark01. Wiekszosc dziewczyn robi tylko sobie a nie zarobkowo.
uwierzcie mi że chętnie zakupiłabym gelish i przypuszczam że prędzej czy później to zrobie bo zdaje sobie sprawe z tego że na gelishu każda kolorówka leży idealnie. Chwilowo jestem całkowicie spłukana ale rozważe to co piszecie

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

jeszcze mam pytanie: czy lakier mógł odprysnąć jeśli nałożyłam zbyt grubą warstwe bazy? Terz sobie robie ultra cienko ale mamie wczoraj robiłam tak jak Estetiqiem, nie patrząc na ilość nakładanej bazy. Pisze maile z Diamond Cosmetics i właśnie osoba, która mi odpisuje zapytała czy dałam bardzo cienką warstwę bazy. Wydaje mi sie że tu może leżeć mój błąd + niedostateczne zabezpieczenie wolnego brzegu
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-08-05, 14:40   #849
Margarita
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość

jeszcze mam pytanie: czy lakier mógł odprysnąć jeśli nałożyłam zbyt grubą warstwe bazy? Terz sobie robie ultra cienko ale mamie wczoraj robiłam tak jak Estetiqiem, nie patrząc na ilość nakładanej bazy. Pisze maile z Diamond Cosmetics i właśnie osoba, która mi odpisuje zapytała czy dałam bardzo cienką warstwę bazy. Wydaje mi sie że tu może leżeć mój błąd + niedostateczne zabezpieczenie wolnego brzegu
Tak, zbyt gruba warstwa bazy nie jest wskazana. Trzeba kłaść cieniutko, ale dokładnie, no i uważać na wolny brzeg.

Też planuje nastepnym razem kupić Gelisha, ale teraz mam CZ i też jest ok. Musiałam trafić na jakiś dobry egzemplarz, bo trzyma się ładnie, nic nie odłazi, nie kurczy się.
Margarita jest offline  
Stary 2014-08-05, 15:09   #850
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Margarita Pokaż wiadomość
Tak, zbyt gruba warstwa bazy nie jest wskazana. Trzeba kłaść cieniutko, ale dokładnie, no i uważać na wolny brzeg.

Też planuje nastepnym razem kupić Gelisha, ale teraz mam CZ i też jest ok. Musiałam trafić na jakiś dobry egzemplarz, bo trzyma się ładnie, nic nie odłazi, nie kurczy się.
po powrocie z pracy mama pokazała mi paznokcie - pod baze podeszło powietrze, w każdym paznokciu. Coś czuje że to moja wina. Estetiq nakładałam cieniutko, ale ich baza jest gęsta. Semilac jest dużo rzadsza i najprawdopodobniej nałożyłam jej za dużo(pierwszy raz nią robiłam). Pani z którą sie kontaktowałam powiedziała że może to być też wina primera więc zamówiłam z Diamond Cosmetics. Sobie nałożyłam dużo cieńszą warstwe bazy niż mamie, zrobiłam dokładnie to samo co ona ma, zobaczymy ile będzie trzymać. Jest możliwość że baza Semilac gryzie sie z lakierami NeoNail i stąd powietrze pod bazą?
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-08-05, 16:25   #851
kizdaM
Zadomowienie

Cytat:

Ja też mam bazę z CZ i nie mam zastrzeżeń, co do topu też (a również z CZ0 co dziwne gdy niektóre z Was mówiły, że matowieje czy powstają na nim rysy, u mnie nie ma nic takiego

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Stary 2014-08-05, 18:45   #852
calineczka99
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Czekalam chyba z miesiac na ta paczuche, ale w koncu mam moj zestaw konad

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed gdzie kupiłas konada i jaka cena ??
calineczka99 jest offline  
Stary 2014-08-05, 20:01   #853
martyneczka0011
Raczkowanie

Cytat:
Daj znać jak pójdzie z gelishem.
A może masz pazurki osłabione i cienkie i one po prostu nie trzymają ?
Dziś przyszedł mój gelish, jutro mam pierwszą klientkę na której będę testować nową bazę

Wiesz w tym leży problem, że na shellacu każdej klientce na 2-3 palcach robił się odprysk.
martyneczka0011 jest offline  
Stary 2014-08-05, 22:17   #854
ewica84
Raczkowanie

Dziewczyny mam pytanie dotyczace lakierow tifton! Czy wam tez zmieniaja kolory? Bo umnie to jaka tragedia!!
Napisalam w tej sprawie maila to facet stwierdzil ze to niemozliwe bo nikt inny nie pisal do niego w tej sprawie! Ciekawa jestem jak jest u was?! Dodam tylko ze kombinowalam z roznymi topami i bazami a efekt na kilku kolorach dalej taki sam!
Wkurzena jestem strasznie bo lakiery do kosza!
ewica84 jest offline  
Stary 2014-08-05, 22:27   #855
Margarita
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ewica84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie dotyczace lakierow tifton! Czy wam tez zmieniaja kolory? Bo umnie to jaka tragedia!!
Napisalam w tej sprawie maila to facet stwierdzil ze to niemozliwe bo nikt inny nie pisal do niego w tej sprawie! Ciekawa jestem jak jest u was?! Dodam tylko ze kombinowalam z roznymi topami i bazami a efekt na kilku kolorach dalej taki sam!
Wkurzena jestem strasznie bo lakiery do kosza!
Ale w jakim sensie zmieniają ? Bo u mnie czerwienie wyglądają w butelce i na pędzelku bardzo brązowo, dopiero na paznokciu wychodzi ich prawdziwy kolor. Tylko dla mnie to jest ok, bo kupując chciałam czerwienie, nie brązy
Margarita jest offline  
Stary 2014-08-06, 00:16   #856
kacha_a_a
Raczkowanie

Kochane, bo nie mogę namierzyć odpowiedzi, a przejrzałam na szybko całe forum.

Czy Mollon kolorowka wspolgra z baza i topem z Gelisha?

Jeśli odpowiedź się gdzieś pojawiła to przepraszam, ale naprawdę nie znalazłam
kacha_a_a jest offline  
Stary 2014-08-06, 01:00   #857
Gahla
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kacha_a_a Pokaż wiadomość
Z bazą jak najbardziej.
Co do topu, nie wiem.
Gahla jest offline  
Stary 2014-08-06, 08:43   #858
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kacha_a_a Pokaż wiadomość
Kochane, bo nie mogę namierzyć odpowiedzi, a przejrzałam na szybko całe forum.

Jeśli odpowiedź się gdzieś pojawiła to przepraszam, ale naprawdę nie znalazłam
Cytat:
Napisane przez Gahla Pokaż wiadomość
Z bazą jak najbardziej.
Co do topu, nie wiem.
Używam topu Gelish (bazę mam z innej firmy) i jest ok z Mollonem

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2014-08-06, 09:10   #859
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

....
sorry,jeżeli o tym juz było...jak było to dawno... baza i top Mollon,warto? w sensie dobrze baza się odmacza nie robi problemów? nie ma problemów w ledówkach

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2014-08-06 o 09:47
dark01 jest offline  
Stary 2014-08-06, 09:42   #860
ewica84
Raczkowanie

Te tiftony zmieniaja kolory np.z pomaranczowego robi sie czerwony! I mam tak z kilkoma kolorami.z roznymi firmami laczylam i na roznych paniach a te kolory i tak kolor zmieniaja
ewica84 jest offline  
Stary 2014-08-06, 11:06   #861
Gahla
Raczkowanie

Cytat:
Te tiftony zmieniaja kolory np.z pomaranczowego robi sie czerwony! I mam tak z kilkoma kolorami.z roznymi firmami laczylam i na roznych paniach a te kolory i tak kolor zmieniaja
W trakcie noszenia zmieniają kolor?
Ja łączyłam z bazą i topem tiftona oraz z bazą gelish i topem star nails eco i nigdy mi koloru nie zmieniły.
Gahla jest offline  
Stary 2014-08-06, 11:24   #862
ewica84
Raczkowanie

No dokladnie, nakladam kolor np.pomaranczowy a zdejmuje czerwony! Laczylam juz z tiftonem, cz, ibd i gelishem i ciagle te same kolory zmieniaja kolor!:-(
Panie ktorym nakladam kolory zajmuja sie roznymi zawodami i tak dzieje sie to samo.jednej nawet sie efekt hybrydy termicznej zrobil! W szoku bylam jak po 2dniach noszenia do mnie z reklamacja przyszla!
ewica84 jest offline  
Stary 2014-08-06, 11:29   #863
Margarita
Rozeznanie

Cytat:
No dokladnie, nakladam kolor np.pomaranczowy a zdejmuje czerwony! Laczylam juz z tiftonem, cz, ibd i gelishem i ciagle te same kolory zmieniaja kolor!:-(
Panie ktorym nakladam kolory zajmuja sie roznymi zawodami i tak dzieje sie to samo.jednej nawet sie efekt hybrydy termicznej zrobil! W szoku bylam jak po 2dniach noszenia do mnie z reklamacja przyszla!
To może podaj numery tych niefartownych kolorów, zawsze to cenna informacja dla planujących kupno tych lakierów. No i fotki poglądowe by się przydały.
Mój nr 2 Red Passion po dwóch tygodniach wygląda tak jak na początku. Pozostałe będę obserwować
Margarita jest offline  
Stary 2014-08-06, 11:44   #864
martuskawr
Raczkowanie

Co powiecie na te trzy propozycje od MM do frencha?
Przepraszam że tak zawracam głowę ale próbuję znaleźć coś idealnego

Naturalny róż,Niewinny róż i Beige chiaro jasny beż
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1277527_667563016595607_374159659_o.jpg (83,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e5657b3a0018e63550a3f46a.jpg (85,1 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1476223_595888500478533_1466785600_n.jpg (69,2 KB, 64 załadowań)
martuskawr jest offline  
Stary 2014-08-06, 11:59   #865
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:

zdecydowanie ten ostatni
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2014-08-06, 12:20   #866
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
RosesAreRed gdzie kupiłas konada i jaka cena ??
Na allegro. Wysylka z Niemiec. Cos kolo 30zl
RosesAreRed jest offline  
Stary 2014-08-06, 18:15   #867
marta448
Raczkowanie

Cytat:

Ja mam ten jasny beż właśnie i polecam do frencha świetnie wygląda jest lekko transparentny, więc jak zdecydujesz się na MM to bierz ten
marta448 jest offline  
Stary 2014-08-06, 19:49   #868
StraVvberry
Wtajemniczenie

Cytat:

Ostatni
Stary 2014-08-06, 20:09   #869
martuskawr
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez marta448 Pokaż wiadomość
Ja mam ten jasny beż właśnie i polecam do frencha świetnie wygląda jest lekko transparentny, więc jak zdecydujesz się na MM to bierz ten
A czy masz może jakieś zdjęcia?
Szczerze to zaczęłam myśleć o nr 2
martuskawr jest offline  
Stary 2014-08-06, 21:00   #870
marta448
Raczkowanie

Cytat:
A czy masz może jakieś zdjęcia?
Szczerze to zaczęłam myśleć o nr 2
Kiedyś wrzucałam frencha ale wrzucę jeszcze raz i na wątku ze wzornikami na pierwszej stronie też wrzucałam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1060792.jpg (55,4 KB, 58 załadowań)
marta448 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
hybryda, lakiery, ntn, paznokcie, pomocy, semilac, spn nails

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości