Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-08-23, 10:51   #241
paskudas
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez trunfio Pokaż wiadomość
Ja mam cofnięty podbródek i cienie pod oczami. I owszem również cellulit (kto ☠☠☠☠a nie ma?) i blizny po trądziku. Nikt tego nie widzi (w szczególności zaś nie widzą tego mężczyźni) kiedy ja tego nie widzę. Może się komuś teraz narażę, ale tak istnieją brzydkie kobiety. Ty do nich nie należysz. Musisz zmusić się do tego by przestać nieustannie myśleć o swoich mankamentach. Jeżeli wyjście na imprezę to dla ciebie za dużo, spróbuj choćby w supermarkecie. Wyprostuj się, podnieś głowę i przejdź się między koncentratem pomidorowym a pampersami tak jakby to wszystko należało do ciebie. Popatrz na ludzi z góry (btw, to nie jest rada dla każdego, wyłącznie dla tych przyzwyczajonych by normalnie patrzeć z dołu).
Moim zdaniem bardzo dobre rady. W ogóle podobają mi się Twoje wypowiedzi jak je sobie tu tak czytam

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
No dobrze, spróbuję tak zrobić

---------- Dopisano o 01:20 ---------- Poprzedni post napisano o 01:19 ----------

Po prostu chcę wyglądać choć trochę ładnie, przykładowo nie mogę założyć krótkiej spódniczki bo mam naczynka popękane na nogach i cellulit, a chciałabym.. Oczywiście niby mogę chodzić w czym chcę, ale wtedy nie będę się czuła atrakcyjna i pewna siebie... jednak nogi można czymś zasłonić, np. długą sukienką. Ale twarzy nie zakryję - więc chociaż ją postaram się zaakceptować.
A jeśli chodzi o kolor włosów, to chyba w każdym można czuć się dobrze (tak mi się wydaje), trzeba tylko dobrać odpowiedni makijaż i paletę barw dla danego odcienia.
e tam nie możesz założyć mini. Po nicku widzę, że jesteś z mojego rocznika też mam naczynka popękane na udach (zostało po antykoncepcji) i lekki cell i zasuwam w mini i mam to gdzieś. Akurat ktoś mi na naczynka patrzy- uwierz, że nie! Jest chłodniej- zakładasz np. czarne matowe kryjące rajtki masa tego jest i jest pięknie! Nie wiem co w twarzy chcesz zakrywać- masz śliczną cerę i buzię! Ja zapuściłabym włosy i jakoś je wycieniowała. Nie pasują mi u Ciebie na prosto ścięte włoski ze spineczką, nic a nic mi to nie pasuje! Psują Ciebie! do tego wyregulowałabym bardzo delikatnie brwi i nałożyła hennę, buzia nabierze wyrazu. Trochę różu delikatnego na policzki, jakiś fajny błyszczyk, tylko nie w szałowym kolorze, jakiś stonowany, tusz do rzęs i będzie ok! Wyrzuć z głowy kompleksy sama wiem, że ich źródło jest w naszej... głowie! ja mam mały biust przejmowałam się nim od zawsze a teraz już mi się znudziło nad nim rozmyślać i mam to gdzieś. Zmiana podejścia jest jak diabli trudna ale diabelnie ważna. Nawiązując do słów poprzedniczki, zawsze wydawało mi się, że jestem za mało ładna itp. i potwierdzałam to otoczeniem. Niewiele się we mnie zmieniło. Fryzura od zawsze taka sama, włosy nawet nie pomalowane, a z facetami jakoś nie ma problemów wręcz przeciwniewszystko jest w nas!
powodzenia i wiary w siebie życzę. warto
Stary 2014-08-23, 11:17   #242
anna30780
Przyczajenie

ja nie uważam że jesteś brzydka.ale rozumiem ja o sobie mam identyczne odczucia. Moje fotki w wątku mama potrzebuje zmian. Wyrosłam w przekonaniu brzyduli bo moje rysy do ładnych nie należą. A kolerzanki ze szkoły potrafią być okropne. Gdzie mi do ciebie
anna30780 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 11:26   #243
paskudas
Zadomowienie

Cytat:
Poniżej zamieszczam zdjęcia w czterech stylizacjach, takich bardziej letnich, ale spodziewam się, że pewnie spadną na mnie gromy krytyki Wybaczcie za zdjęcia, są w kiepskiej jakości bo robiłam je sama aparatem, który nie działa zbyt dobrze.

1. Sukienka w serduszka
Załącznik 5709255

2. Ciemne koronki
Załącznik 5709256

3. Pastelowe kolory

Załącznik 5709257 Załącznik 5709258
4. Niebieska sukienka

Załącznik 5709262
5. Romantyczna sukienka w kwiatki
Załącznik 5709253
Podoba mi się zestawienie w pastelach. Reszta mi nie pasuje do kobitki 26 lat, za bardzo cukierkowo to wygląda. Nie świeżo i nie delikatnie tylko infantylnie. Razi mnie ten róż, szczególnie różowy płaszczyk i apaszka. Masz fajną figurę itp. Nie pasują Ci długości midi, rozpycha Ci to sylwetkę. Radziłabym przejść się do centrum handlowego i poprzymierzać w okresie wyprzedaży można upolować fajne rzeczy- sama tak robię, za niewielką kasę. I nie bierz nic pt. fuksja, serduszka itp czarne rurki to podstawa
Stary 2014-09-01, 13:59   #244
provoge
Raczkowanie

Bedzie szczerze.
Jestes ladna. Moze nie rzucasz sie nie wiem jak w oczy, ale jak na Ciebie patrze to widze ladna dziewczyne, bez zadnych mankamentow na twarzy. Brwi do zrobienia, ale przez dobra kosmetyczke, zeby Ci nie zepsula ksztaltu.
Ponadto, mozesz troche zmienic styl, nawet w second handach sa fajne ciuchy.
provoge jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 10:06   #245
Gosiu
Rozeznanie

Patrzę na tytuł wątku i powiem Ci szczerze, że mnie zawiodłaś Bo bardzo ładna z Ciebie dziewczyna! Masz drobną, dziewczęcą buzię, piegusek uroczy. Nie wiem, ile masz lat (przekopałam wątek tylko pod względem zdjęć) ale wnioskuję, że masz więcej niż 20 tylko dlatego, że jesteś mamusią. A właśnie 20 bym Tobie dała

Jedyne co, to bym powiedziała, żeś się trochę zaniedbała. Tak jak dziewczyny mówią- brwi do poprawy.
Najbardziej podobasz mi się w ciemnym, naturalnym odcieniu rudości, ponieważ masz bladą cerę i te piegi Może zapuścisz włosy?

Na Twoim miejscu na co dzień malowałabym tylko rzęsy, ewentualnie kreska kredką w zewnętrznym kąciku górnej powieki, delikatny róż i to wsio.

Najbardziej rzucają mi się złe ubrania: dresy, staromodne sukienki, bluzki z koronkami... Jedyne co mi się podoba to sukienka w serduszka. Ale bez rajstop, jeśli przejmujesz się bladymi nogami- nie ma po co bo blada cera też jest piękna i ma swój urok, ciesz się tym Zwłaszcza, że nie masz zaczerwienień (a ja bladzioch niestety mam).

Podsyłam Ci trochę ubraniowych inspiracji. Wskocz w klasyczne dżinsy, zwężane. Ciemnogranatowe lub jasne. Dodaj pastelowych jak i mocnych kolorów Wywal te staromodne kiecki! Dresy zostaw do chodzenia po domu.

Postaw na "elegancki luz".
Gosiu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 16:00   #246
AlwaysCocoChanel
Raczkowanie

W naturalnych wyglądasz bardzo ładnie! Ewentualnie lekko ciemniejsze!
AlwaysCocoChanel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 10:40   #247
Gosiu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Gosiu Pokaż wiadomość
Patrzę na tytuł wątku i powiem Ci szczerze, że mnie zawiodłaś Bo bardzo ładna z Ciebie dziewczyna! Masz drobną, dziewczęcą buzię, piegusek uroczy. Nie wiem, ile masz lat (przekopałam wątek tylko pod względem zdjęć) ale wnioskuję, że masz więcej niż 20 tylko dlatego, że jesteś mamusią. A właśnie 20 bym Tobie dała

Jedyne co, to bym powiedziała, żeś się trochę zaniedbała. Tak jak dziewczyny mówią- brwi do poprawy.
Najbardziej podobasz mi się w ciemnym, naturalnym odcieniu rudości, ponieważ masz bladą cerę i te piegi Może zapuścisz włosy?

Na Twoim miejscu na co dzień malowałabym tylko rzęsy, ewentualnie kreska kredką w zewnętrznym kąciku górnej powieki, delikatny róż i to wsio.

Najbardziej rzucają mi się złe ubrania: dresy, staromodne sukienki, bluzki z koronkami... Jedyne co mi się podoba to sukienka w serduszka. Ale bez rajstop, jeśli przejmujesz się bladymi nogami- nie ma po co bo blada cera też jest piękna i ma swój urok, ciesz się tym Zwłaszcza, że nie masz zaczerwienień (a ja bladzioch niestety mam).

Podsyłam Ci trochę ubraniowych inspiracji. Wskocz w klasyczne dżinsy, zwężane. Ciemnogranatowe lub jasne. Dodaj pastelowych jak i mocnych kolorów Wywal te staromodne kiecki! Dresy zostaw do chodzenia po domu.

Nie dodały mi się☠załączniki :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiz1.jpg (59,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiz2.jpg (31,9 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiz3.jpg (128,9 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiz4.jpg (47,2 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiz5.jpg (50,5 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiz6.jpg (31,1 KB, 61 załadowań)
Stary 2014-09-06, 11:26   #248
czarna porzeczka
Raczkowanie

Raju, raju! Ty chyba jesteś kolorystyczne lato, i faktycznie lepiej ci w chłodnych odcieniach, i w naturalnym odcieniu włosów. Z latem jest tak, że może być słoneczne albo pochmurne, i aż takim ekspertem nie jestem żeby to stwierdzić, ALE pomoże Ci to zrobić program.
Więcej w świetnym poście Azjatyckiego Cukru, przeczytaj koniecznie, link tutaj:
http://azjatyckicukier.blogspot.com/...ja-stworz.html
po palecie barw jakie zaproponuje Ci program, będzie już na bank wiadomo, coś Ty za typ )

Możesz podpicować kolor włosów do blondu, jeden dwa tony w górę, w tonacji, jak już zauważyły inne wizażanki trzymaj się chłodnej tonacji.
Dobrze dobierz podkład, puder, bronzer, róż jeśli chcesz się malować, bo mam wrażenie że w drogeriach jest mało kosmetyków z chłodnawym odcieniu, musisz na to uważać i nie dać się zmylić sztucznemu światłu. Ale tutaj z pomocą przyjdą internety i panie w drogerii!

i raportuj na bieżąco wszystkie zmiany, bo wszystkie Ci tutaj kibicujemy żebyś w końcu poczuła się świetnie w swojej skórze!

"- A ty kto?
- Dobra wróżka...
- Z siekierą?
- A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?"

czarna porzeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 13:03   #249
Martiza3346
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czarna porzeczka Pokaż wiadomość
Raju, raju! Ty chyba jesteś kolorystyczne lato, i faktycznie lepiej ci w chłodnych odcieniach, i w naturalnym odcieniu włosów. Z latem jest tak, że może być słoneczne albo pochmurne, i aż takim ekspertem nie jestem żeby to stwierdzić, ALE pomoże Ci to zrobić program.
po palecie barw jakie zaproponuje Ci program, będzie już na bank wiadomo, coś Ty za typ )

Możesz podpicować kolor włosów do blondu, jeden dwa tony w górę, w tonacji, jak już zauważyły inne wizażanki trzymaj się chłodnej tonacji.
Dobrze dobierz podkład, puder, bronzer, róż jeśli chcesz się malować, bo mam wrażenie że w drogeriach jest mało kosmetyków z chłodnawym odcieniu, musisz na to uważać i nie dać się zmylić sztucznemu światłu. Ale tutaj z pomocą przyjdą internety i panie w drogerii!

i raportuj na bieżąco wszystkie zmiany, bo wszystkie Ci tutaj kibicujemy żebyś w końcu poczuła się świetnie w swojej skórze!
Super artykuł i super stronka! Niby to taki program, ale potwierdził moje przypuszczenia co do kolorów i odcieni jakie do mnie pasują
Autorko tego wątku, polecam Ci serdecznie przeczytanie artykułu, oraz kombinowanie w programie
No i kilka słów ode mnie: Nie jesteś brzydka, masz bardzo ładne rysy twarzy, możesz być naprawdę piękną kobietą jeśli zmienisz w swoim wyglądzie kilka detali (brwi, kolor włosów, ubiór) oraz przede wszystkim jeśli uwierzysz w swoje piękno. Wiem, że nie jest to takie łatwe, ale naprawdę się opłaca
Martiza3346 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 23:39   #250
Anonimka1988
Zadomowienie

Cytat:

Dziękuję za miłą opinię, ja na co dzień faktycznie maluję głównie rzęsy, rzadziej robię pełny make-up oka. Różu jednak nie stosuję ze względu na to, że mam sporą skłonność do zaczerwienienia na buzi i wyglądałabym potem jak burak.

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez czarna porzeczka Pokaż wiadomość

Brwi mam już poprawione, a opiniami na temat mojego wyglądu
zasyciłam się już wystarczająco, dlatego nie będę umieszczała w tym wątku swoich kolejnych zdjęć, ale za wszelkie rady dziękuję.
Anonimka1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 01:09   #251
Gosiu
Rozeznanie

Cytat:
Dziękuję za miłą opinię, ja na co dzień faktycznie maluję głównie rzęsy, rzadziej robię pełny make-up oka. Różu jednak nie stosuję ze względu na to, że mam sporą skłonność do zaczerwienienia na buzi i wyglądałabym potem jak burak.

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Również mam zaczewienioną cerę i używam różu. Nakładam delikatnie. Dobieram po prostu bardziej brązowe kolory, nie różowe i bardzo dobrze w tym wyglądam, zdrowiej. A zaczerwienienia wszelkie inne chowam pod korektorem (podkładu nie stosuję wcale). Zatem nie masz się co bać
Stary 2014-09-08, 19:05   #252
chmura lamp neonowych
chaos maker

Jesteś ładna. Nie piękna, ale ładna. Przede wszystkim ślicznie Ci w naturalnym kolorze włosów (ostatnie zdjęcie), najmniej korzystnie wyglądasz na tym zdjęciu z ciemnymi włosami; szczególnie, jak masz agresywnie pomalowane, amarantowe usta. Masz spokojne rysy twarzy i ładne, duże oczy w zielonkawym kolorze.

"Boję się (...), że on zniknie, wiesz,
ten ktoś, kogo pokocham całym sercem bladym,
chociaż mówią, że go już nie mam."
chmura lamp neonowych jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 21:54   #253
Katie Dziub
Raczkowanie

Nigdy nie udzielam się w tematach metamorfoz- nie lubie po prostu, wole oglądać.
Ale na twój wątek chętnie odpiszę.
Nie jesteś brzydka- gdybyś miała wyregulowane brwi nie moglabym sie do niczego przyczepić.
Jesteś ładna, ale zdecydowanie nie krzywdź się ciemnymi włosami.

I...
Nie ważne czy stoisz daleko czy blisko,
jeśli jesteś człowiekiem,to zrozumiesz to wszystko.
Katie Dziub jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 11:04   #254
2016070953
Konto usunięte

jestes ładna, najfajniej na ostatnim zdjęciu
2016070953 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 16:13   #255
morelle
Wtajemniczenie

Cytat:
Tak siebie widzisz bo inni cię nauczyli tak patrzeć. Opowiem ci historię, wyciągniesz coś z tego albo nie, zależy od ciebie. Moja siostra osobista, figura modelki, piękne oczy, owal twarzy, usta za które można by zabić (jak mam być już zupełnie szczera to ładniejsza od ciebie, ale ładniejsza też ode mnie i 95% kobiet które znam). Dwie małe wady urody - duże, odstające uszy i duże (nieżyczliwi powiedzieliby końskie) zęby. Od najmłodszych lat słyszała komentarze na temat tych dwóch drobnostek (przodowała w tym wspomniana wyżej babcia). Siostra w wieku nastoletnim uważała się za najbrzydszą osobę na świecie i ta jej wiara odbijała się na tym jak widzieli ją inni. Wliczając w to jej znajomych. Siostra po maturze wyjechała do Stanów, straciła kontakt z tymi którzy współczująco słuchali jej skarg na to, że chłopcy się nią nie interesują (współczująco i ze zrozumieniem bo przecież niedziwota skoro taka brzydka). Wystarczyło jednego mężczyzny, który zachwycił się jej urodą na jakiejś imprezie i po tym poszło już jak lawina. Dzisiaj kiedy przyjeżdża dawni znajomi komentują to jak inaczej wygląda chociaż tak naprawdę nie zmieniła w sobie nic (ta sama twarz, te same odstające uszy, ta sama grzywka przycinana w łazience przed lustrem, te same ciuchy z wyprzedaży [taaa, ona jest sknerą]). Jedyne co się zmieniło to jej obraz samej siebie, który ma w głowie.
Myślę, że masz rację - ale ja po prostu chciałabym być ładniejsza tak naturalnie - bez potrzeby wizyt u kosmetyczki, bez makijażu, itp. I naprawdę trudno mi uwierzyć w to, że nie jestem brzydka - mimo, że mam męża, który mówi co innego.[/QUOTE]
Więc słuchaj męża, on ma obiektywną rację. Masz ładną, łagodną, miłą twarz i mówię to spontanicznie i szczerze. Poza tym na twojej buzi maluje się "to coś", nie masz na szczęście wyglądu lalki.

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Mój aktualny kramik: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1147016
morelle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 11:57   #256
xzetx
Przyczajenie

Nie jesteś brzydka, powiem więcej, jesteś ładna, tylko dla mnie troszeczkę zaniedbana. Tak jak dziewczyny już mówiły- brwi, poza tym może warto poeksperymentować z makijażem? Delikatne cienie czy eyeliner nie zabierają nam rano dużo czasu, a potrafią zdziałać cuda. Jesteś też zgrabna, więc wykorzystuj to kobieto ! bo pewnie wiele z nas chciałoby mieć taką figurę jak ty. I zapuściłabym na twoim miejscu włoski )
xzetx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 14:58   #257
Letitaa
Przyczajenie

Ejj,nie ma brzydkich kobiet ! Wystarczy odpowiednio o siebie zadbać. Ja przykładowo będąc dzieckiem oszpeciłam sobie twarz - mam skrzywioną wargę i krzywy nos. Do tego mam dość zółtawe zęby od żelaza,gdyż od dzieciństwa mam anemię i bardzo niską tolerancję żelaza. Poza tym blizny po trądziku i ospie. Rodzina zawsze mówiła mi,że jestem bardzo ładna i mam wyjątkową urodę (ale wiadomo,rodzina to rodzina) - głeboko w to wierzyłam i opłacało się. Zawsze byłam pewna siebie co podobało się chłopcom,a później mężczyznom. Moja mama i babcia to bardzo piękne i zadbane kobiety. Babcia zawsze chodzi w sukienkach,ma piękne karmelowe włosy i zawsze naturalny makijaż,a mama blond włosy ścięte na irokeza,piękną opaleniznę,ogromne szare oczy i ubiera się bardzo ekstrawagancko. Ja zawsze byłam chłopczycą - potargane włosy,dresy,uwielbiam chodzić na mecze. Z wiekiem babcia zaczęła namawiać mnie do kobiecego ubioru,a mama do makijażu. Teraz każde pieniądze inwestuje w wygląd,to dobra inwestycja. Jeśli człowiek czuje się dobrze ze sobą,to ludzie odbierają go pozytywnie co ułatwia też znalezienie dobrej pracy. Nie poprę nigdy przysłowia,że nie szata zdobi człowieka. Nie dość,że zdobi,to poprawia nam samopoczucie i to,jak odbiera nas otoczenie. A jeśli chodzi o autorkę wątku - zadbaj o siebie,bo zapewne dbasz o dzieci,męża,a o siebie ani trochę.
Letitaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 21:28   #258
pieknasliczna123
Przyczajenie

Red face Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Rossonera Pokaż wiadomość
Najlepiej na ostatnim zdjęciu
Zgadzam się z koleżanką. Twarz masz ładną, naturalną, wystarczy:
- wyregulować brwi,
- ładnie pomalować usta (jakiś delikatny kolor),
- podkreślić oczy (tusz, eyeliner, trochę cienia),
- troszeczkę jakiegoś podkładu, pudru, różu do policzków,
- błyszczące kolczyki,
- ładnie ułożone włosy,
- żywe kolory,
I jesteś jak NOWA!
P.S. Ja tu jestem NOWA

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Jeżeli chodzi o ubrania..
- ładnie Ci w pastelu,
- w niebieskiej sukience wyglądałaś jak nastolatka ,
- w serduszkach - ładnie - ALE chyba trochę za bardzo dziewczęco,
- w kwiatkach i w tamtej ciemnej spódnicy wyglądałaś (za przeproszeniem)
jakbyś jechała do matki na wiochę!
Pozdrawiam :3 Nie chciałam urazić jakby co! Fajny wątek
pieknasliczna123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 09:08   #259
ririana
Raczkowanie

Kolejna prześliczna dziewczyna i znowu ten sam problem co u większości. Nie masz stylu, jesteś taką szarą myszką, która woli się trzymać gdzieś tam z boku niezauważona. Pytanie brzmiało czy jestem ładna a odpowiedź brzmi tak, jesteś bardzo ładna naturalnie i jeżeli taka chcesz pozostać to dobrze. Mnie osobiście nie podoba się kobieta bez klasy/stylu. Szczerze uważam że Twoim włosom przydałby się jakiś zimny kolor (np ciemny blond z jasnymi refleksami). No i oczywiście nie naturalne pofalowane włosy, które wyglądają koszmarnie, tylko gruba szczotka, suszarka i trochę wysiłku Nie chce być niegrzeczna, chociaż pewnie przekraczam granicę, ale ciuchy bym wszystkie z szafy wyrzuciła :P Nawet jak nie masz kaski na ciuszki to można sobie kupić np jedną bluzeczkę w markowym sklepie i do tego w ciuchach jakieś dodatki, spodnie itp dobrać ja często też na wyprzedażach kupuję albo w komisach.
ririana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 12:31   #260
OnlyHope
Przyczajenie

Nie ma brzydkich kobiet sa tylko zaniedbane :P

"Nie ma nic trudniejszego od czekania. Musze się z tym oswoić, poczuć, ze jesteś ze mną, nawet jeśli nie ma cie w pobliżu."

21.07.2012 r.
08.03. 2014 -dzieciątko <3
OnlyHope jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 18:17   #261
dross
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez OnlyHope Pokaż wiadomość
Nie ma brzydkich kobiet sa tylko zaniedbane :P
albo za mało alkoholu
dross jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 22:54   #262
Gosiu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dross Pokaż wiadomość
albo za mało alkoholu
Ja słyszałam a propos wszystkich aktorek z Hollywoodu, że
nie ma brzydkich kobiet, są tylko biedne...
Stary 2014-12-12, 11:24   #263
dzamatasi
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja słyszałam a propos wszystkich aktorek z Hollywoodu, że
nie ma brzydkich kobiet, są tylko biedne...
Tak. Jest nawet grupa na facebooku"nie ma brzydkich osob,sa tylko biedni" I faktycznie metamorfozy niesamowite
Stary 2014-12-12, 11:36   #264
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Tak. Jest nawet grupa na facebooku"nie ma brzydkich osob,sa tylko biedni" I faktycznie metamorfozy niesamowite
No haha
a brzydkie, owszem, są. Ale autorka się do nich nie zalicza.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 17:42   #265
Gosia Gonia
Raczkowanie

Oczywiście,że nie jesteś, najbardziej podobalo mi się zdjęcie pierwsze i ostatnie, na pierwszym zdjęciu miałaś ładny kolor włosów a na ostatnim byłaś taka natualna ładna dziewczyna. I głowa do góry ,nie jesteś jeszcze taka ostatnia.
Stary 2014-12-17, 16:45   #266
mmka789
Raczkowanie

w naturalnych włosach wyglądasz przepięknie.
jeśli masz taką potrzebę, podkreśl ich kolor saszetką, ale tylko dla połysku, nie zmieniaj nic w kolorze.
z brwiami zrób porządek, ale ostrożnie, bo teraz takie cieniutkie zupełnie nie są modne i źle byś w nich wyglądała.
i maluj się jaknajczęściej, wejdzie Ci to w krew.
jesteś śliczna.
mmka789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 02:36   #267
Krop_elka
Przyczajenie

Ani troszkę nie jesteś brzydka
Co do koloru włosów i fryzurki - moim zdaniem najlepiej jasny blond i na ostatnim zdjęciu (kolor naturalny).
Raczej unikałabym takiej fryzurki jak na zdjęciu nr 3 (troszkę oklapnięta fryzurka i kolor optycznie dodaje Ci lat, niepotrzebnie). Ciemny brąz chyba Cię postarza... Lepiej wyglądasz, kiedy podkreślasz rzęsy.
Jasny blond i taka fryzura jak na fotce nr 2 jest ślicznie!
Krop_elka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 09:30   #268
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie

Nie jesteś atrakcyjną kobietą, tylko zwykłą- taką szarą myszką w tłumie, która niczym się nie wyróżnia

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 18:18   #269
zabka_rzechotka
Przyczajenie

w naturalnych włosach wyglądasz ładnie, świeżo i niebanalnie, a w tych pofarbowanych... no cóż, nie da się ukryć, brzydko.
zabka_rzechotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 17:54   #270
mina78
Przyczajenie

Całkiem ładna dziewczyna, tylko więcej usmiechu i naturalne włoski najpiękniejsze

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości