jakich peelingów używacie? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-25, 20:45   #91
Hanka20
Zakorzenienie

Dot.: jakich peelingów używacie?

aha, zapomnialam o ciałku: na cialo wyłącznie peelingi wlasnej roboty, bo te kupne sa dla mnie zbyt delikatne, wole cos "ostrzejszego" szczególnie na uda i posladki. wiec stosuje albo osławiony peeling kawowy, albo peeling złożony z dwóch łyzek oliwy, dwóch łyzek cukru, łyżki soli i dwóch łyzek żelu po prysznic. szczególnie dobry na cellulit

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 20:59   #92
Halszka
Rozeznanie

GG do Halszka

Ja do ciała używam świetnego peelinu Aldo Vandiniego granat + oliwa z oliwek. pięknie pachnie, ma dośc duże drobinki ścierające. To niezły produkt, podobnie jak inne (np. świetne masło do ciała) tej firmy.
Z peelingów do twarzy bardzo lubię ten z zestawu do mikrodermabrazji Vichy. Jest dosyć ostry ale dobrze oczyszcza i wygładza skórę.
Niedawno skusiłam się na peeling enzymatyczny Clinique -najnowszy produkt z serii Turnaround i nie padam z zachwytu ;-) Wolę peelingi drobinkowe.
Halszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 21:49   #93
kaja99
Przyczajenie

ja uzywam peelingu Matisa.moja kosmetyczka mi go poradzila.wprawdzie bylam na poczatku sceptycznie nastawiona,bo sprzedaz tych kosmetykow prowadzi ona,ale jest naprawde super.to peeling trojaktywny z granulkami wosku jojoba.na poczatku delikatnie pocieram- kulki sie ropuszczaja a pozniej zostawiam na 10 min i dziala jak peeling enzymatyczny.skora jest bardzo delikatna i nie jest sucha-chyba dzieki jojoba.polecam
kaja99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 13:10   #94
beciunia
Raczkowanie

peelingi domowo tak ! ale raz na jakiś czas trzeba pójśc do kosmetyczki(np po zimie) by oczyściła pory i odświerzyła skórę.. czy ktoś z Was mógłby polecić mi robiony u kosmetyczki- jakiś mały delikatny zabieg(skóra naczynkowa) w formie peelingu??
fajne rady piszecie.. i ogólnie wynika ze Oceanic AA jest dobrze przetestowany i zaopiniowany musze wypróbować. bo mam raczej tłustawą skórę i pory sie zatykają, mam nadzieję ze ten Oceanic odblokowuje pory skórne , bo to jest zmorą moją po zimie gdy skóra jest blada ziemista a ja tak marzę o świeżej
beciunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 17:40   #95
Monka_tort
Zadomowienie

Do buzi używam aktualnie, nieregularnie niestety, peelingu St. Ives, dobry z niego ścierak choć jak się skończy to rozglądnę się za czymś innym, może warzywnym Erisu z serii Lirene?
Ciało peelinguje rzadko, bo okropnie nie lubię tej czynności, albo peelingami domowej roboty, albo ścieraczami ze sklepu, bardzo dobry jest pomarańczowy Lirene.

Antoine de Saint - Exupéry
Monka_tort jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 21:22   #96
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Ja korzystam z peelingów drobnoziarnistych, enzymatycznych : Avon, Yves Rocher no i kończę już mikrodermabrazję z L'oreala do cery suchej
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 21:43   #97
Erato
Wtajemniczenie

Nivea Visage, bardzo delikatny i przyjemny, ale efekt krótkotrwały. Mikrodermabrazja trójfazowa Lirene, poleruje jak szlifierka! A jeśli chodzi o frajdę stosowania, to uwielbiam peeling Christy ananasowy - taki w saszetkach. Jeeeju, jak on pachnie! Na dodatek jest jednocześnie gruboziarnisty i nie drażniący, nie wiem, jak on to robi Mam naczynkową cerę, ale nie lubię enzymatycznych, czuję się taka "niedoczyszczona" po nich.
Erato jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 22:25   #98
Sovilo
Zakorzenienie

Oj, ja nie pamiętam kiedy ostatnio stosowałam kupny peeling... Ciało nacieram kawą- rewalacja z Wizażu, a na buzię cukier, płatki owsiane, czasem kaszka jęczmienna
Sovilo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 10:33   #99
beciunia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Erato
Nivea Visage, bardzo delikatny i przyjemny, ale efekt krótkotrwały. Mikrodermabrazja trójfazowa Lirene, poleruje jak szlifierka! A jeśli chodzi o frajdę stosowania, to uwielbiam peeling Christy ananasowy - taki w saszetkach. Jeeeju, jak on pachnie! Na dodatek jest jednocześnie gruboziarnisty i nie drażniący, nie wiem, jak on to robi Mam naczynkową cerę, ale nie lubię enzymatycznych, czuję się taka "niedoczyszczona" po nich.
co to znaczy ze mikrodermabrazja poleruje jak szlifierka? bardzo rozdrapuje? a czy po tym skóra nie staje się wrażliwsza??
Stary 2006-03-30, 12:25   #100
kizia mizia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Erato
Ja też nie mogę przekonać się do enzymatycznych...mam teraz jakis taki z ziaji i bardziej przypomina mi maseczkę nawilżajacą niz peeling..nie widzę żadnych efektów.
Ananasowy z Christie..hmm.brzmi niezle . Czy mozna go kupić gdzieś w necie?
kizia mizia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 13:16   #101
ka_ma
Zakorzenienie

ja ostatnio kupilam eris lirene brzoskwiniowo-waniliowy i jestem bardzo zadowolona, zamowilam tez scrub z avonu z brazowym cukrem bo prawie wszystkie dziewczyny zachwalaja, juz sie nie moge doczekac
ka_ma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 19:32   #102
Hanka20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ka_ma
ja ostatnio kupilam eris lirene brzoskwiniowo-waniliowy i jestem bardzo zadowolona, zamowilam tez scrub z avonu z brazowym cukrem bo prawie wszystkie dziewczyny zachwalaja, juz sie nie moge doczekac
tak, ten scrub z avonu jest super, tez go mialam i szczerze polecam. super dzialanie i zapach cud - miód

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 19:46   #103
Kadunia
Zakorzenienie

Ja używam peelingu z serii Nivea Visage Young i jestem zadowolona

Kadunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 21:32   #104
kootek_mamrotek
Zakorzenienie

GG do kootek_mamrotek

Avon SPA kremowy peeling z białą herbatą moj najukochańszy mialam juz b. duzo rożniastych i zwykle konczyly sie do szorowania dekoldow, brzuszka , ud ten jest do twarzy i zastosowania nie zmienie
Stary 2006-03-30, 21:49   #105
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek
Avon SPA kremowy peeling z białą herbatą moj najukochańszy mialam juz b. duzo rożniastych i zwykle konczyly sie do szorowania dekoldow, brzuszka , ud ten jest do twarzy i zastosowania nie zmienie
Mam ten sam Avonik Jak dl amnie jest baaardzo lekki prawie "nieziarnisty" - ale lubię go
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 22:02   #106
kootek_mamrotek
Zakorzenienie

GG do kootek_mamrotek

jak dla mnie - wrazliwca i naczynkowca ten jest w sam raz enzymatyczny nie dopieszcza mnie calkowicie
Stary 2006-04-04, 17:57   #107
beciunia
Raczkowanie

a ja własnie kupiłam i uzyłam OCEANICA AA dla wrazliwców pomarańczowy dla skóry suchej i normalnej (choć ja mam mieszaną) za 19zł , ale nie było innego tzn do tłustej.
Dla mnie uważam the best!! rozjaśnił nieco skórę, wygładził i jakby odmłodził.. potwierdzam opinie jest dobry!!! dzieki waszym opiniom sięgnęłam gdyz przechodziłam zawsze obok OCEANICA obojętnie , mysląc ze to przereklamowane i nic specjalnego!! widziałam tez enzymatyczny under twenty z Erisa i się zastanwiałam nad nim co wybrać , w końcu wybrałam Oceanica sugerując się opiniami wizażanek.. Może ktos używał unter twenty i mógłby cos powiedzieć jak się sprawuje ??
wczoraj uzyłam kapsułek ananasa (ortis) nie wiem co sądzić o nim gdyz miałam lekko zaczerwieniona skórę po nim. uzyłam go z mlekiem w proszku i nie pozwalałam żeby zasechł szybko. Fakt ze luszczący się naskórek odpadł ale skóra była zaczerwieniona , może to przypadek akurat nie wiem.. muszę jeszcze go spróbować by sie przekonać...
Stary 2006-04-04, 18:03   #108
beciunia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kaja99
ja uzywam peelingu Matisa.moja kosmetyczka mi go poradzila.wprawdzie bylam na poczatku sceptycznie nastawiona,bo sprzedaz tych kosmetykow prowadzi ona,ale jest naprawde super.to peeling trojaktywny z granulkami wosku jojoba.na poczatku delikatnie pocieram- kulki sie ropuszczaja a pozniej zostawiam na 10 min i dziala jak peeling enzymatyczny.skora jest bardzo delikatna i nie jest sucha-chyba dzieki jojoba.polecam
to pewnie mozna go kupic tylko u dystrybutorki?
a czy on jest dla skóry wrażliwej czy raczej normalnej i suchej, ja bym sie obawiała o naczynka czy mi nie podrażni.. chyba ze są do róznych typów skór..
Stary 2006-04-04, 19:00   #109
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

kiedyś używałam wcześniej peelingów z Ziaji ogórkowego i tego z serii Bio Balans, ale oceniam je średnio, chwalę sobie płatki Cleanic do peelingu, miałam tez wszystkie st.Ives morelowe, najbardziej przypadł mi do gustu ten do cery normalnej, ten do tłustej w białej tubie jest za ostry i piecze po nałożeniu, ten do suchej nadaje się bardziej jako cos do mycia twarzy niż typowy peeling więc wykańczam go co 3 wieczór przed spaniem i nałożeniem kremu

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 19:29   #110
Kaisandra
Wtajemniczenie

ja polecam enzymatyczny peeling drożdżowy Bandi oraz z flosleku
Kaisandra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 19:59   #111
kootek_mamrotek
Zakorzenienie

GG do kootek_mamrotek

Cytat:
Napisane przez Kaisandra
ja polecam enzymatyczny peeling drożdżowy Bandi oraz z flosleku
Ja juz tyle szukałam kosmetyków Bandi w moim miescie i nigdzie nie moge znaleźć kazdy robi tylko głupia mine
Stary 2006-04-04, 20:07   #112
Kaisandra
Wtajemniczenie

u mnie tak samo... ale znalazłam (dzięki wizażowi ) jedno miejsce gdzie jest Bandi
Kaisandra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 08:55   #113
Miramej
Zakorzenienie

Obecnie mam 3 na stanie:
- Oceanic, Peeling krem-maska oczyszczjąco złuszczająca z witaminą E oraz alantoiną - mój ulubiony, zużywam już 4 albo 5 tubkę,
- Guinot, Gommage Biologique (enzymatyczny) - to najlepszy enzymatyczny peeling, jakiego zdarzyło mi się używać, ale jest dość drogi
- BanDi, Peeling drożdżowy - na razie w fazie testów, ale uczucia już mam mieszane.
Kiedyś miałam antybakteryjny z Avonu, ale był zbyt agresywny, no i nie podobało mi się, że w składzie ma alkohol.
Miramej jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 16:10   #114
beciunia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Miramej
Obecnie mam 3 na stanie:
- Oceanic, Peeling krem-maska oczyszczjąco złuszczająca z witaminą E oraz alantoiną - mój ulubiony, zużywam już 4 albo 5 tubkę,
- Guinot, Gommage Biologique (enzymatyczny) - to najlepszy enzymatyczny peeling, jakiego zdarzyło mi się używać, ale jest dość drogi
- BanDi, Peeling drożdżowy - na razie w fazie testów, ale uczucia już mam mieszane.
Kiedyś miałam antybakteryjny z Avonu, ale był zbyt agresywny, no i nie podobało mi się, że w składzie ma alkohol.

MIRAMEJ- a po ile jest ten gommage ? czy on jest lepszy od kapsułek ananasa ORTIS? dlaczego uważasz ze najlepszy? nie podrażnia skóry?
mi kosmetyczka poleciła krem do cery mieszanej Bandi 50ml za 27 zł i jestem zadwolona bo nie zostawia tłustego filmu. polecała mi tez peeling drożdzowy Bandi za 17 zł ale nie wzięłam, myslałam że chce mi go wcisnąć i akurat kupiłam ten z Oceanika, ale mysle ze skuszę się na ten z Bandi jeśli usłysze pozytywne opinie ... napisz o tym Bandi jakie są efekty?...
Stary 2006-04-06, 16:26   #115
PatkaM84
Zakorzenienie

GG do PatkaM84

Ja używam peelingu z serii Avon Clearskin, dla mojej skóry jest świetny - buzia jest gładziutka, ładnie oczyszczona i wogle ładniejsza w promocji chyba 8,9 kosztuję więc stosunkowo niedrogi
PatkaM84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 16:38   #116
annemon
Zadomowienie

Ja bardzo lubię peeling morelowy St. Ives. Używam na przemian opakowanie pomarańczowe i białe. Zużyłam do tej pory kilka opakowań i nie mam zamiaru szukac innego peelingu, dla mnie ten jest najlepszy.
annemon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 16:39   #117
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Używam enzymatycznego z serii Lirene Pharmaceris A - jak dla mnie trochę za słaby, ale innego niż enzymatyczny nie mogę używać, bo czasami mi syfki wyskakuja i boję się przenieśc bakterie Dla wrażliwych cer napewno byłby bardzo dobry, ja mam mirszaną.
In_ThE_ShAdOwS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 18:54   #118
Miramej
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez beciunia
MIRAMEJ- a po ile jest ten gommage ? czy on jest lepszy od kapsułek ananasa ORTIS? dlaczego uważasz ze najlepszy? nie podrażnia skóry?
Ja kupowałam za 84 zł. Nie wiem, czy jest lepszy od tych kapsułek, bo ich nie próbowałam (jeszcze). Nie przepadam za peelingami enzymatycznymi, bo mam wrażenie, że nie wygładzają i nie czyszczą dokładnie. Po tym jest inaczej, efekty widać i czuć (przynajmniej na mojej buzi). Ten peeling to perłowa emulsja, którą należy masować twarz dopóki konsystencja nie zmieni się w oliwkę. Jest naprawdę delikatny, bo można go stosować nawet pod oczami (próbowałam i nie podrażnił)
Cytat:
Napisane przez beciunia
mi kosmetyczka poleciła krem do cery mieszanej Bandi 50ml za 27 zł i jestem zadwolona bo nie zostawia tłustego filmu. polecała mi tez peeling drożdzowy Bandi za 17 zł ale nie wzięłam, myslałam że chce mi go wcisnąć i akurat kupiłam ten z Oceanika, ale mysle ze skuszę się na ten z Bandi jeśli usłysze pozytywne opinie ... napisz o tym Bandi jakie są efekty?...
Moim zdaniem jest po prostu za słaby, czytając KWC spodziewałam się mocniejszego działania. Chyba odpowiedniejszą nazwą dla tego byłaby "maseczka". Lekko wygładza skórę, ale prawie w ogóle nie czuję, że czyści. No ogólnie, taki nijaki. Sporo się nachodziłam zanim go dopadłam, ale nie warto było. Jednak nie chcę Cię zniechęcic, być może Tobie podpasuje, w myśl zasady "dla każdgo coś innego".
Pozdrawiam.
Miramej jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 21:16   #119
Mia22
Zakorzenienie

do suchej i wrazliwej cery polecam bardzio peeling ALCINA profesjonalna firma kosmetyczna i fryzjerska pewnie niektorzy kojarza jak tylko jakiejs kolezance przynosze probki to kazda kupuje peeling jest lagodny, nie podrazania skory ale rownoczesnie ma baardzo glebokie dzialania, skotra jest wygladzona i rozjasniona tak ze chce sie ja glaskac jedyny minus to oczywiscie cena, ale peelineg jest bardzo wydajny - jest onw formie proszku, sypie sie troszke, wielkosc 10 groszowej monety, dodaje odrobine wody i gotowe naprawde ze swojej strony polecam a wizazance z Glwiic lub okolic przy okazji chetnie probeczke podrzuce obecnie uzywam calego zestawu do pielegnacji z tej firmy i jestem zachwycona
Mia22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 13:48   #120
fajna laseczka
Raczkowanie

GG do fajna laseczka

A co sądzicie o tych Rossman-owych?
Tym w takiej dużej(chyba niebieskiej)tubce i w słoiczku morelowym-on jest do twarzy czy do ciała?
fajna laseczka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości