ciemne br您y i czernie - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-10-13, 10:25   #1
Elzunia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

ciemne br您y i czernie

Witam wszystkie wiza瘸nki
Mam problem z doborem koloru dla moich wlos闚. Problem nie le篡 w tym, 瞠 nie wiem jaki kolor w這s闚 chcialabym mie, ale w tym 瞠 nie potrafi znale潭 upragnionego przeze mnie odcienia.
W這sy mam ciemnobr您owe z tym jednym mankamentem, 瞠 wierzchnia ich warstwa jest zniszczona i ta warstwa jest ja郾iejsza. Chcia豉bym wyr闚na sw鎩 kolor w這s闚, mo瞠 ciut jeszcze pog喚bi w kierunku ciemniejszego br您u, ewentualnie czerni.
I tu pojawia si problem, wszystkie farby (szampony koloryzuj帷e), jakich pr鏏owa豉m daj odcienie br您u wpadaj帷e w bordo,czerwie b康 rudy, co powoduje, i widocznym jest 瞠 w這sy s farbowane, brak im naturalno軼i.
Bardzo interesowalaby mnie farba (cho najlepiej szampon koloryzuj帷y nietrwale, bo ju do嗆 mam eksperyment闚 na trwa貫) ciemnobr您owa, ale odcieniem wpadaj帷a bardzo delikatnie w zgaszon ziele. Troch w stylu odcienia jaki daje basma (tylko 瞠 basma praktycznie w og鏊e nie zmienia odcienia moich w這s闚).
Zastanawia豉m si r闚nie nad czerni, ale g堯wnie mamy wersj albo wpadaj帷 w niebieski albo te nienaturalnie wpadaj帷y w czerwienie itp.
Szukam NATURALNYCH odcieni ciemnego br您u i czerni! Prosz o rad i pozdrawiam serdecznie
Elzunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-13, 13:03   #2
Edddytek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 298
GG do Edddytek
Wink Dot.: ciemne br您y i czernie

Spr鏏uj Safir

http://www.wella.pl/consumer/consume...la_odcieni.jsp

Drzewo, hebanowe, aksamitna noc, drzewo sanda這we, turecka mokka. Farba jest super a efekt jeszcze lepszy
Stary 2007-10-21, 11:40   #3
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232
Dot.: ciemne br您y i czernie

Od鈍ie瘸m w徠ek. Kt鏎a z farb zio這wych(chna, basma i jakich firm- Venita, Delia, Eld, Sipa, itp.) nada w這som odcie ciemnego br您u bez rudych refleks闚, ale nie czarnych?
Stary 2007-10-21, 15:12   #4
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka wiadomo嗆
Od鈍ie瘸m w徠ek. Kt鏎a z farb zio這wych(chna, basma i jakich firm- Venita, Delia, Eld, Sipa, itp.) nada w這som odcie ciemnego br您u bez rudych refleks闚, ale nie czarnych?
i jeszcze mo積a po這篡 na w這sy rozja郾ione pokryte ciemniejsz farb kt鏎a si spiera... ? jakbym znalaz豉 co takiego, to by豉bym przeszcz窷liwa.. ale nigdy nie uzywa豉m naturalnych rzeczy tyou henna basma.. i si boje
black_sun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-21, 15:15   #5
Sovilo
Zakorzenienie

U篡wa豉m henny kilka lat temu- w這sy sta造 si niesamowicie grubsze i b造szcz帷e, z tym 瞠 mia豉y rudy po造sk Wiem czego oczekiwa po zio這wych od篡wkach Chodzi mi tylko o to, 瞠 zawsze u篡wa豉 odcieni ''br您''- ch皻nie kupi豉bym jaki ciemniejszy br您, ale che poznac opinie os鏏, kt鏎e to stosowa造.
Stary 2007-10-21, 17:27   #6
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka wiadomo嗆
U篡wa豉m henny kilka lat temu- w這sy sta造 si niesamowicie grubsze i b造szcz帷e, z tym 瞠 mia豉y rudy po造sk Wiem czego oczekiwa po zio這wych od篡wkach Chodzi mi tylko o to, 瞠 zawsze u篡wa豉 odcieni ''br您''- ch皻nie kupi豉bym jaki ciemniejszy br您, ale che poznac opinie os鏏, kt鏎e to stosowa造.
kiedys napalilam sie na henne ale wiem ze braz wlasnie wychodzi z czerwienia a czarny jest mega czarny... i nie ma nic posrodku? podobno henna ma zbawienne dzialanie na wlosy ale tez podobno oblepia wlos tak mocno ze pozniej drogeryjna farba tego nie pokrywa. mowie tylko to co przeczytalam z opowiesci wizazanek. ale chcialabym zeby moje wlosy byly puszyste i blyszczace moze polaczacy czern i braz? co moze z tego wyjsc?
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-21, 17:45   #7
Sovilo
Zakorzenienie

Mieszanek samorobnych nie spr鏏uje Popatrze w drogerjach na kolory. Chcia豉m kupi jaki inny br您 od tego kt鏎y kiedy mia豉m, ale widzia豉m zdj璚ie wiza瘸nki, to to istny jasny kasztan, mied...

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.