Grzywka - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-06-11, 18:59   #121
vanilia_ninja
Rozeznanie

Dot.: Grzywka

myślę,że w takiej gęstej grzywce na całe czoło wyglądałabyś super,bo masz wysokie czoło.
ewentualnie jeśli boisz się takiej zmiany to grzywka na bok,ale taka bardzo na bok,nie część (nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam).
ale to tylko moje zdanie,Ty możesz mieć inne..
Pozdrawiam.

vanilia_ninja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 19:07   #122
LacostaxD
Przyczajenie

jesli tylko mielibyscie jakieś linki... albo zdjęcia takich fryzur byłabym wdzięczna. Tak owszem miałam grzwke na bok i półkole też Teraz dla odmiany własnie chciałabym coś innego Wybredna jestem nie powiem
LacostaxD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 19:39   #123
crawik15
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez vanilia_ninja Pokaż wiadomość
myślę,że w takiej gęstej grzywce na całe czoło wyglądałabyś super,bo masz wysokie czoło.
ewentualnie jeśli boisz się takiej zmiany to grzywka na bok,ale taka bardzo na bok,nie część (nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam).
ale to tylko moje zdanie,Ty możesz mieć inne..
Pozdrawiam.
oo,właśnie o taką mi grzywke chodzi Tyle że nie znalazłam żadnych zdjęć.. a przydałyby mi się do środy więc gdyby jakaś kobietka miała owe fotki- z chęcią pooglądam!
crawik15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 22:33   #124
PatQa
Przyczajenie

Post Grzywka

Moje włosy są podatne na wilgoć. Kiedy pada deszcz lub jest wilgotno podwijają mi się końcowki. Na początku prostowałam włosy, ale tak je zniszczyłam że musiałam je ściąć aż o 10cm ,ale na szczęście znowu są długie i już ich nie prostuje,ale rano myje i suszę. Ostatnio ścięłam do brwi grzywkę. Jaki są dobre sposoby żeby się nie kręciła? ? Narazie ją prostuje, ale chcę przestać. Czy grzywki kręcą się tak mocno jak reszta włosów??
PatQa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 23:01   #125
truskaffka
Zakorzenienie

byl juz taki temat.

ja polecam lakier. (glownie taft)
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 09:17   #126
Duduś
Raczkowanie

GG do Duduś

Mam pytanie, czy ktoś mógłby mi doradzić, czy dobrze mi bedzie w grzywce ala Anna Mucha?? takiej na całe czoło. jesli bedzie ktos chętny do pomocy to wysle zdjęcie na maila, takie duze, zeby było dokładnie widac. dzieki z góry i nie pozwólcie mi długo czekac
Stary 2007-10-21, 11:02   #127
truskaffka
Zakorzenienie

Duduś dawaj to zdjecie!!!!

pawiani@interia.pl
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 14:27   #128
aniser
Zakorzenienie

patqua-ja tez mam wloski falowane/krecone bardzo podatne na wilgoc i zdecydowalam sie na prosta grzywke na cale czolo. Poniewaz moja grzywka rowniez mialaby tendencje do skrecania,wiec by czuc sie pewnie prostuje ja po kazdym myciu i dodatkowo utrwalam lakierem. Wydaje mi sie,ze jesli chodzi o grzywke,to poniewaz regularnie ja podcinamy<ja co ok.3tygodnie>trudno o takie zniszczenia jak w przypadku regularnie prostowanych dlugich wlosow.
Mysle,ze najwazniejsze to zainwestowac w dobra prostownice i regularnie stosowac odzywki oraz prosdukty chroniace wloski przed wysoka temperatura.
To czy grzywka bedzie sie skrecac zalezy jednak przede wszystkim od specyfiki twoich wloskow,ale przeciez zawsze mzoesz zaryzykwoac i tylko wysuszyc ja suszarka oraz utrwalic lakierem czy zelem w spray'u-jesli zadziala to masz rozwiazanie.
Stary 2007-10-26, 15:01   #129
karolcia_83
Rozeznanie

Mi też sięwydaje,że po nałożeniu bisilku i przejechaniu jej prostownicą nie powinna się kręcić.Tylko trzeba ją utrwalić lakierem.
karolcia_83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 18:20   #130
anka_paszt
Przyczajenie

GG do anka_paszt

A ja mam pytanko: Dziewczynki jak układacie tego typu włoski bo ja już pojęcia nie mam co ze swoimi zrobić
Stary 2007-11-01, 18:30   #131
Miu_Miu
Raczkowanie

Pocieszę cię.
Długo zastanawiałam się nad grzywką do brwi, ale bałam się z powodu tendencji moich włosów do falowania, skręcania się i wszytsko co najgorsze. Ale pewnego dnia zdecydowałam się nad cichnięciem jej. Bałam się efektu jak diabli, ale po 1. - fryzura super, po 2. - włosy mi się wcale nie falują (tzn te długie tak, ale grzywka nie). I może nie jest idealnie prosta jak po prostownicy, ale naprawdę ok. Tak więc spróbuj. Ja prostuję ją czasem, jakieś 3 razy w tygodniu, albo jesli moje włosy po nocy są powywijane każdy w inną stronę, albo po prostu mam ochotę mieć idealnie proste. Wiec wszytsko zalezy od włosow, ale powinnaś spróbować

Pozdrawiam
Stary 2007-11-08, 17:06   #132
olka375
Raczkowanie

ja sobie tak ścięłam włosy... i jestem zadowolona xD
Prostuję po każdym umyciu... (ok co 3 dni)
I musze uważać jak śpię.
bo jak zasnę na prawym boku to moja boska grzywka jest podwinięta tak, że nawet prostownica nie pomoże (troszke wilgoci i mam włosy we wszystkie strony xD )
A tak poza tym jest ok xD
Stary 2007-11-09, 13:05   #133
dzidzia_89
Raczkowanie

mam podobny problem...
wlosow staram sie nie prostowac calych tylko sama grzywke i podobnie jak dziewczyny prostuje ja co 3 dni albo wywijam tylko na szczote wielka okragla
a jak wlosy maja tendencje do skrecania sie pod wplywem wilgoci to grzywka pierwsza zawsze bedzie sie falowac bo jest najkrotsza :P

ja tam uzywam lakieru do wlosow taft i zelu do wlosow w plynie i jest elegancko
dzidzia_89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 22:04   #134
paulina791993
BAN stały

Grzywka

Cześć dziewczyny! Zawsze mogę na was liczyc, wiec pisze. Otóż poszukuję zdjęcia na której dziewczyna by miała fryzurę z grzywką, ale z przedziałkiem z boku, może wiecie jaka?
Mam trójkątną twarz, chociaż nie bo brody nie mam wąskiej, ale czoło mam dość szerokie i wydaje mi się że pasuje mi grzywka. Chyba że uważacie inaczej piszcie.
paulina791993 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 22:22   #135
Anethka
Zakorzenienie

Poszukaj. Na pewno był już taki wątek. A już na pewno przewinęło się parę takich zdjęć w temacie "Pochwalmy się swoimi włosami" czy "Fryzury z grzywką".

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości