Siakis taki jesienny... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-10-13, 20:27   #1
April007
Zadomowienie

GG do April007

Siakis taki jesienny...

No dobra - zaczne od tlumaczenia sie Makijaz taki w zasadzie... jak zwykle mi sie srednio podoba Chodzi mi tu bardziej o ten roz - czy ja go w miare dobrze nakladam. Cos nie moge dojsc do porzadku z ta buzia :/ Tuz przy skroniach wylazlo mi cos pomaranczowego na foto - nalozylam tam odrobinke rozu (ciemniejszego )a on wyglada jak wyglada na tych zdjeciach - naprawde nie bylo tego widac bo ogladalam sie wczesniej w lusterku:/ Raz tam jest raz go nie ma - moj aparat chyba swiruje :P To tyle odnosnie tego co sama zauwazylam

Twarz:
-podklad biotherm sense matte
-korektor maybelline everfresh
-roz joko ( nie mam jeszcze tego zachwalanego przez Femme ale postaram sie nabyc w najblizszym czasie )
-maka jako standard
Oczy:
-cien IB nr 2 ( roz polyskujacy na zloto )
-cien APC nr 12 ( stare zloto )
-brazowa kredka Inglot
Usta:
-blyszczyk Clarins
April007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 20:33   #2
alraune
Zadomowienie

GG do alraune
Dot.: Siakis taki jesienny...

Oczka mi się podobają straszliwie, świetne połączenie kolorów - cudnie, co do różu, ja bym go nałożyłam niżej i bardziej na środek policzków, bo tak skośnie to mimo wszystko wydłuża twarz...
alraune jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 20:33   #3
ona1982
Zadomowienie

Pierwsze co zwraca uwagę to taka harmonia między kolorami, wzajemne dopełnianie się oczu, barwy firanek i bluzki Masz taką niebieściutką tęczówkę. Jeśli chodzi o modelowanie twarzy według mnie poradziłaś sobie na piątkę.A mogę zapytać jakiego różu Joko używasz,bo dzisiaj kupiłam sobie taki dwukolorowy, pierwsze wrażenie pozytywne, tylko nie wiem jak z trwałością. I który róż to ten zachwalany przez Femme?
ona1982 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 20:34   #4
April007
Zadomowienie

GG do April007

Stary 2005-10-13, 20:37   #5
ona1982
Zadomowienie

Oooo, tutaj na zbliżeniach mogę jeszcze bardziej docenić to w jaki sposób pomalowałaś powieki. Śliczne rzęski
Stary 2005-10-13, 20:38   #6
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

piękne oczy-cienie ładnie zestawione i nałożone.Róż tez, choć mógłby być bardziej poziomo.

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 20:39   #7
alraune
Zadomowienie

GG do alraune

Ech - rzęsy masz przepiękne - ja też takie chce!!!!!!!
Stary 2005-10-13, 20:39   #8
April007
Zadomowienie

GG do April007

Ojej juz odpowiedzi

Alraune a ja sie tak staralam dac to w poziomie ...chlip... jestem zdaje sie do niczego z tym modelowaniem :[

Ona Uzywam joko virtual tego wlasnie dosc popularnego - mam nr 3. Ale nie wiem czy trafilam z kolorem - wydaje mi sie troche za ciemny. Femme polecila dla mnie roz bourjois ze zlotymi drobinkami Musze go poszukac i sprobowac
Stary 2005-10-13, 20:43   #9
ona1982
Zadomowienie

Też mam ten Joko Virtual.Ale numerek 01. Jeden odcień delikatny, lekko brudny pudrowy róż, drugi intensywniejszy. Tylko zastanawiam się ile czasu wytrzyma opakowanieciężko otwiera się i z Joko wszystkie cienie mają połamane pudełeczka.
Stary 2005-10-13, 20:43   #10
alraune
Zadomowienie

GG do alraune

Wiesz- chyba, że to wina światła- , w każdym razie mi nawet nie chodzi o poziom, a raczej o to, zeby róz był blizej srodka.... A z tym nakładanie to nie przesadzaj, każdy keidyś zaczynał - i w sumie stwierdzam, ze nakładanie różu to w sumie chyba jeszcze większy problem niż robienie kresek eyelinerem, bo tu oprócz tego, zeby nalozyć równo trzeba wyczaić gdzie. wiesz co - generalnie sama zauważysz kiedy wyjdzie Ci nalozenie rózu najlepiej - po prostu twarz automatycznie wygląda inaczej... Takze może popróbuj trocę z samym rózem...
Stary 2005-10-13, 20:50   #11
April007
Zadomowienie

GG do April007

Ona ja nie mam innych rzeczy joko, ale pudeleczko otwiera sie calkiem sympatycznie? Moze trafilam na jakies lepsze albo co

Alraune nio ja wiem - tylko ze ja strasznie niecierpliwa jestem i juz bym chciala wszystko umiec Ale fakty sa takie ze oko maluje od drugiej klasy szkoly sredniej, a rozem zaczynam sie bawic od paru dni Bede cwiczyc - kiedys napewno mi wyjdzie (mam nadzieje )
Dziekuje za rady
Stary 2005-10-13, 20:52   #12
ona1982
Zadomowienie

Parę dni? I Ty narzekasz? Wstydz się
Stary 2005-10-13, 20:54   #13
BaByCaKe
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

April Ty jesteś taka śliczna, że moge się gapić na Twoje zdjęcia godzinami! Nie to, że jestem jakaś "zboczona", ale masz taką urodę, ze nie moge sie napatrzeć
Makijaż bardzo mi się podoba, ładnie połączone kolory, technika super, no i ta uroda...
Stary 2005-10-13, 21:05   #14
alraune
Zadomowienie

GG do alraune

troche sie pobawiłam- w sumie jest nieco przerysowany ten róż - ale ja mniej wiecej tak widzę róż u Ciebie - choć jeszcze to nie jest to, bo w końcy pracuję tylko na zdjeciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zielen1.jpg (92,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zielen10.jpg (59,1 KB, 27 załadowań)
Stary 2005-10-13, 21:10   #15
April007
Zadomowienie

GG do April007

Ona ... no ja taka stara narzekara jestem

Baby Cake no wiesz co... sie zarumienilam ze juz mi nawet roz nie potrzebny

Alraune dziekuje Tego mi bylo trzeba - mam jakis zarys i bede sie starac Wlasciwie z tego co widze- musze naniesc ten roz na wieksza powierzchnie. Oj bedzie jutro stania przed lustrem ;-)
Stary 2005-10-13, 21:12   #16
tanzanit
Wtajemniczenie

April

Twoje oczy sa niesamowite w tym makijazu!!! Tak pieknie nalozylas cien, tak super symetrycznie do szpica ze az nie moge wyjsc z podziwu i pozytywnej zazdrosci. Polaczenie kolorow super, niezwykle zaskakujace ale swietne!!!Ja mam nawet te cienie obok siebie w pudelku ale nigdy bym nie pomyslala ze to tak fajnie bedzie pasowac

Na rozu sie nie znam i sama nie wiem gdzie ma byc.

Generalnie wygladasz super!!!
tanzanit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 21:14   #17
gosiah
Rozeznanie

GG do gosiah

April, pięknie wygladasz w tych jesienno - zielonych barwach. Wydaje mi się, że róż wcale nie za ciemny, ładnie wygląda przy twojej karnacji... Co do nałożenia , to też bym chyba dała go bardziej poziomo. Trzeba zrobić kilka kombinacji i sama zobaczysz, jaka jest dla Ciebie najlepsza... Wklejaj zdjęcia, sama jestem ciekawa efektu na twojej ślicznej buzi.

Zakochałam się w tym zielonym kolorku. Boski! Ostatnio mam fazę na zielone. Zestawienie z różowym cieniem też ciekawe...
gosiah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 21:18   #18
alraune
Zadomowienie

GG do alraune

Na większą i mocniej wycieniować - najintensywniej zaraz pod kością policzkową i później rozprowadzic we wszystkich kierunkach i żeby było trochę mniej w kierunku skroni a więcej w kierunku nosa.
Stary 2005-10-13, 21:20   #19
gosiah
Rozeznanie

GG do gosiah

Ha! Właśnie doczytałam że to stare złoto - ten cień. Może tylko u mnie na monitorze wpada w taki zielono - buro - połyskujący kolorek? A może przez to zestawienie z Twoim intensywnym kolorem tęczówek... Hmmm... I tak mi sie bardzo podoba.
gosiah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 21:23   #20
April007
Zadomowienie

GG do April007

Dziekuje Gosiu On jest taki zielono buro przycmiony ))) Faktycznie jak stare zloto - zasniedziale ale przebija zloty poblask

Tanzanit - to sproboj Ib i Apc ladnie sie ze soba lacza Nawet nie musialam duzo rozcierac W ogole tyle komplementow dostalam ze chyba za chwie sie napusze i bede lazic jak paw :P
Ale i tak dziekuje To tylko zacheca do dalszych eksperymentow
Stary 2005-10-13, 22:24   #21
froggie
Zakorzenienie

Ojejku jejku ale ślicznie
Oczka bombowe, te rzęsy i wogóle (westchnięcie)
Dla mnie tak "na oko" za mocny ten róż ale i tak świetnie
Stary 2005-10-13, 23:16   #22
kroofk@
Wtajemniczenie

fajny, delikatny makijaż. Podobają mi się kolorki.
A z innej beczki ale Ty masz długaśnie rzęsiska

kroofk@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 01:06   #23
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Bardo ładny makijaż. Wygladasz fajnie i dobrze sobie wymysliłaś z tymi kolorami.

Róż także w porządku, nałożony delikatnie i odpowiednio. A nie tak jak ja raz nawaliłam sobie terrakoty na policzki jak wariatka. BYłam cała brazowo-pomarańczowa.

Trochę widac ten pomarańcz przy skroniach i wygląda to tak, jabyś nie rozsmarowała fluidu.

Myslę, że nieźle CI to wyszło Aprilku.
Stary 2005-10-14, 09:01   #24
April007
Zadomowienie

GG do April007

Froggie Z tym rozem tez mi sie tak wydaje... Ale w koncu to moj pierwszy roz w zyciu
Kroofka dziekuje

Pomadko Dzieki za pocieszenie Ja tak czasami nawalalam pudru brazujacego - na szczescie to bylo lato i dodatkowo mialam rozpuszczone wlosy wiec jakos przeszlo
Ten pomarancz to jakas strasznie dziwna sprawa - podklad wklepalam gabeczka, i nic nie bylo widac w lusterku - dopiero na zdjeciach i to tez nie wszystkich. Tu na jednym tez nie ma... Mam chyba duchy w domu i mi psoca
Stary 2005-10-14, 09:35   #25
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Smile Dot.: Siakis taki jesienny...

April - nie jest zle !!!
Oczka maja pikne kolory...
Poza tym dodam, ze masz przewspanialy profil - bardzo mi sie podoba, taki dostojny.
Roz - moze sprobujesz go nakladac od bardzo malutkiej leciutkiej warstwy i w ten sposob korygowac jego "obszar" na policzku...? A powiedz jak go nakladalas? Calym pedzelkiem? Tj. cala plaszczyzna pedzla? Moze sprobuj chwycic pedzel przy jego koncu, splaszczyc go palcami i takim splaszczonym namalowac pozioma linie najpierw?

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 09:44   #26
Ines1985
Zakorzenienie

April - rewelacja!
Naprawde pieknie pomalowalas oczy
Makijaz idealnie pasuje do bluzki

I te rzęsy, godne pozazdroszczenia

Ines1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 09:55   #27
alraune
Zadomowienie

GG do alraune

Ja ostatnio maziam sie różem ruchami pionowymi - czyli tylko delikatnie pac-pac czubkiem po policzku (zmieniłam skośny pędzel na okrągły) wtedy nie ma prawa pojawić sie żadna smuga i nakłada się bardzo cieniutką warstwą.

Aha - Aprill - bo w sumie to co do nakładania rózu są 2 szkoły - ta, która traktoje róż na równi z pudrem brązującym jak "modelator-wyszczuplator" twarzy i wtedfy róż jest kładziony po bokach od skroni i druga, która traktuje róż jako odrębny kosmetyki i jako sztuczną wersję rumieńców - wtedy róz nakłada się tam, gdzie zazwyczaj pojawiają się rumieńce, czyli bliżej środka twarzy i często na mostek (czyli tam gdzie kończy się kość a zaczyna chrzątka) nosa - ja wolę to drugie....
Stary 2005-10-14, 09:55   #28
anestet-ka
Wtajemniczenie

oczy masz pieknie zrobione o rozu sie nie wypowiadam bo sie na tym kompletnie nie znam, na moje amatorskie oko to wszystko jest w porzadku
anestet-ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 10:25   #29
April007
Zadomowienie

GG do April007

Femme )) Bo ja z arystokratow Dobczyckich sie wywodze poniekad ale moja pra pra prababka popelnila mezalians i teraz musze oszczedzac bo majatku nie posiadlam :P
Roz nakladalam calym pedzlem - on jest taki juz troche splaszczony w zasadzie i wlasnie przeciagnelam jedna linie ( mnie zdawalo ze poziomo... ) a potem ja troche rozsmarowalam zeby byla rozmyta bardziej. Dzisiaj znow przystapie do proby Przypomnialam sobie ze mam jeszcze roze z palety inglota i moze cos z nimi pokombinuje
Iness dziekuje Przyznam ze ta bluzke specjalnie wlozylam bo faktycznie pasowala
Alraune - o tym nosku to nie slyszalam... Ile ja sie tu rzeczy dowiem Chyba pozostaje probowac na wszystkie mozliwe sposoby
Anestetko dziekuje
Stary 2005-10-14, 10:46   #30
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez April007
Femme )) Bo ja z arystokratow Dobczyckich sie wywodze poniekad ale moja pra pra prababka popelnila mezalians i teraz musze oszczedzac bo majatku nie posiadlam :P
Roz nakladalam calym pedzlem - on jest taki juz troche splaszczony w zasadzie i wlasnie przeciagnelam jedna linie ( mnie zdawalo ze poziomo... ) a potem ja troche rozsmarowalam zeby byla rozmyta bardziej. Dzisiaj znow przystapie do proby Przypomnialam sobie ze mam jeszcze roze z palety inglota i moze cos z nimi pokombinuje
Iness dziekuje Przyznam ze ta bluzke specjalnie wlozylam bo faktycznie pasowala
Alraune - o tym nosku to nie slyszalam... Ile ja sie tu rzeczy dowiem Chyba pozostaje probowac na wszystkie mozliwe sposoby
Anestetko dziekuje
No nie mow, April, ze Twoja pra-pra-pra babka mezalians popelnila, bo u mnie bylo TAK SAMO tylko, ze to byl pra-pra-pra dziadek!!!!!!
Wiec tez mam w jakiejs tam linii (po mamie) troche burzuja. (Nie myslic z Bourjois, hehe). Moja mama ma wlasnie sliczny prosty nosek, ale ja niestety mojego nochala po tacie odziedziczylam, z chlopow panszczyznianych sie wywodzacego, rehehehe...
Z tymi dwoma szkolami rozu to fakt - no wlasnie - takie matowe, bez drobinek - do modelowania, wyszczuplania, a takie brzoskwinki swietliste na szczyt polokow - do radosnego rumienca nadania.

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości